Kolejne decyzje odnośnie forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 16:31

Chopy wyście są straszni;) Chajacie się gorzej niż francowate baby o to która to w końcu z Nim jest;)

Pierwsze: Temat dobrze że założony czemu nie przynajmniej wiemy co sie na forum dzieje... i dlaczego ten teraz jest modem a teraz nie ma a nie ża mrugają nam kolorki ników jak na Bożo Narodzeniowej Choince.

Drugie: co?? demokratyczne głosowanie??? hehehe chyba sami w to nie wierzycie. Przecież to jeste bez sensu. Ważny jest wybór odpowiedzialnej osoby a nie najbardziej lubianej przeze mnie i przez ludzi których ponamawiam do głosowania na nią bądź na samego siebie bo CHCE. Ja to tak odbieram i inaczej chyba nie będę.

Trzecie: Boziu odczepcie się od Rybqa. Olaboga. Może faktycvznie jego ironia nie przystoi modkowi ale ja to go tam lubię czytać. Te jego cytowanie światczy tyle że zadaje sobie ten trud i CZYTA nasze posty. Zauważcie ile razy przewijamy wypowiedzi nie czytając ich wogóle i się powtarzamy . . . A Rybeq też człowiek :D a tak mi się wydaje że ta walka Rybqa o Q i obecne wypowiedzi są raczej graniem nam na nosie i stwierdzeniem że i tak nic nie zdziałamy i Jego nie zmienimy. I mimo wszystko świadczy to o nim Dobrze. Nie jest chorągiewką gdzie ktoś mu powie nie pisz to on nie będzie tego robił. Rozumiem pewną "Elastyczność" :D która faktycznie jest potrzebna ale jak komuś nie zależy to nie wymusimy tego na nim.

Czwarte : gasz ale się rozpisałam;) a właśnie chciałam jeszcze wspomnieć że "Q" nie dostaje się za pisanie długich postów (rozbawiło mnie to do łez:)) jak ja dostałam "Q" w pierwszej turze było to dla mnie olbrzymim wyróżnieniem i chyba do dziś nie wiem za co ale mobilizuje mnie to chociażby do częstrzego zaglądania na Forumek :D i ważenia słów;)

Piąte: Martin a Tobie gratuluję cierpliwości i życzę madrości w wyborze modków bo tutaj się straszne rzeczy dzieją;) i modkom też cierpliwości do Nas życzę ;) Pozdrówka dla WAS :* i buzi :*

Finito!!!


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 17:08

Ja mam tylko do powiedzienia, że Rybeq naprawde pisze czesto bardzo mądre rzeczy, ale po prostu nie zawsze umie sie powstrzymac od ironi i pisze ją nie na miejscu. Zwłąszcza jeśli chodzi o funkcje moderatora.
Jest ona uwazana jako funkcja odpowiedzialna. Mozna ja porownac z funkcja państwowa w RL, jakby wyzszej rangi. Gdzie trzeba chodźby nie wiem co zachowac kulture, byc miłym dla wszystkich i przystepnym. Wystarczy sobie wyobrazić co by było jakby jakas pani na poczcie zaczela sie z was smiac za jakieś błedy lub jakby policjańci wylewali z waszego zdjecia w dowodzie itp. Rybeq po prsotu wykazuje czasami brak dorosłości polegajacej na tym, że sie umie powstrzymac od komentarza w pewnych kwestiach i tyle. Bo trzeba powiedziec prawde ze wszyscy ktorych dotyczyła ironia poczuja sie urażeni bo to jest najbardziej denerwujace jak sie do Ciebie ktoś zwraca jak do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... A ironia i sarkazm jak wiadomo taki mają wydźwiek. Nie mozna jej nadużywac, bo wtedy sie czlowiek strasznie wywyzsza. Głupote mozna tępic na rózne sposoby i nie zawsze tak drastycznie. Pozdrawiam i myśle, że jeśli Rybeq bedzie dalej pisał posty takie jak dotychczas to Admini mu zwrócą znaczek "Q" - wwystarczy troche pokory i tyle. Ktos madry powiedział kiedyś "Tylko głupcy nie popełniają błędów"


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 18:18

martinek pisze:Tylko po co?
bo kocham sie smiac.
martinek pisze:Trzeba miec styl
i tak wlasnie mam styl.
martinek pisze: A tym bardziej gdy jest sie modem
a kiedy konkretnie, jako moderator osmieszalem ludzi ironizujac i drwiac ?
martinek pisze:Czemu rybeq nie bierze poprawki na to, ze reakcja ludzka moze byc rozna
bo nie obchodzi mnie reakcja wiekoszsci ludzi z tego forum.
jest paru/nastu uzytkownikow z ktorych zdaniem sie licze i ktorych opinia jest dla mnie istotna, ale reszta to tylko szaraczaki.
że staczasz sie po równi pochyłej.
niestety moja obecna "dzialalnosc" nie pasuje do twojego obrazu idealnego forum, ale to chyba zbyt daleko idacy wniosek.
Nie wiem po co ta cała partyzantka z oddaniem Qualitki
dla smiechu, i dla kontynuowania paru niezakonczonych watkow.
dalej bijesz większość userów na głowe
nie bez powodu zostalem krolem :wink:
najwidoczniej nie może się z tym pogodzić. Ma rację, gdyż zasługuje na dużo więcej.
to juz nie jest kwestia pogodzenia sie. dla mnie qualita i moderacja, to juz tylko kwestia sposobu w jaki mi to zabrano.
że i tak nic nie zdziałamy i Jego nie zmienimy.
po czesci.
Zwłąszcza jeśli chodzi o funkcje moderatora.
tylko ze bedac moderatorem "ograniczalem" sie do minimum.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 18:53

Rybeq pisze:
martinek pisze:Tylko po co?
bo kocham sie smiac.
Wow,. I jedyny sposob zeby to okazac to drwic z innych. Super!!!
Rybeq pisze:
martinek pisze: A tym bardziej gdy jest sie modem
a kiedy konkretnie, jako moderator osmieszalem ludzi ironizujac i drwiac ?
Naprawde mam ci podac przyklady? Tylko po co skoro w tym momencie sie zapetliles. W jednym momencie mowisz sam ze drwisz i ironizujes zeby udowodnic jakie to fantastyczne poczucie humoru masz a teraz sie pytasz o dowody??? Nie osmieszaj sie.
Rybeq pisze:
martinek pisze:Czemu rybeq nie bierze poprawki na to, ze reakcja ludzka moze byc rozna
bo nie obchodzi mnie reakcja wiekoszsci ludzi z tego forum.
I wlasnie dlatego zostala ci zabrana pozycja moderatora i qualitka.
Rybeq pisze: jest paru/nastu uzytkownikow z ktorych zdaniem sie licze i ktorych opinia jest dla mnie istotna, ale reszta to tylko szaraczaki.
Błędne myslenie. Błędne myslenie jak na moderatora. Jesli ty widzisz to inaczej zachecam do zalozenia swojego forum, w ktorym bedziesz panem wodzem i kazdy bedzie ci pisal jaki to jestes prześmieszny. Cos mi sie wydaje ze nie rozróżniach pewnych pojęć.
Rybeq pisze:
że staczasz sie po równi pochyłej.
niestety moja obecna "dzialalnosc" nie pasuje do twojego obrazu idealnego forum, ale to chyba zbyt daleko idacy wniosek.
Nikt nie probuje cie prostowac. Stwierdzilismy tylko, ze swoim postepowaniem psujesz wizerunek moderatorow tego forum. Ot proste uzasadnienie pozbawienia ci pozycji moderatora.
Takze Qualitki. Nie chemy tu wiecej rybeq'ow, ktorzy na kazdym kroku irytują swoimi wypowiedziami wiekszosc userow.
Rybeq pisze:
Nie wiem po co ta cała partyzantka z oddaniem Qualitki
dla smiechu, i dla kontynuowania paru niezakonczonych watkow.
Twoje poczucie dowcipu jest niepowtarzalne. Reszta to idioci i ludzie pozbawieni krzty humoru.
Rybeq pisze:
najwidoczniej nie może się z tym pogodzić. Ma rację, gdyż zasługuje na dużo więcej.
to juz nie jest kwestia pogodzenia sie. dla mnie qualita i moderacja, to juz tylko kwestia sposobu w jaki mi to zabrano.
A moze powiedz co takiego zlego zrobilismy. Nie docenilismy twojego poczucia humoru. Oj! Przepraszamy. Wybacz nam <tup tup> czy jak to tam było.
Rybeq pisze:
że i tak nic nie zdziałamy i Jego nie zmienimy.
po czesci.
Wiesz. U nas w pracy jak sie jakiejs rzeczy nie da poprawić, to idzie na złom :D
Rybeq pisze:
Zwłąszcza jeśli chodzi o funkcje moderatora.
tylko ze bedac moderatorem "ograniczalem" sie do minimum.
Bycie moderatorem to nie wyscig na ilosc żółtych kartek.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 20:09

Pax, pax, pax!!!
Czy naprawdę nikt tutaj nie ma większych problemów niż moderatorstwo Rybeqa i jego Q? Może załóżmy pokój poświęcony temu tematowi? Drażni mnie fakt, że jak sobie już wygospodaruję chwilkę, żeby zajżeć na forum, to trafiam na kolejną rozgrywkę w sprawie Rybeqa... Stał się niemal równie popularny jak Del Piero... Włączcie TV, otwórzcie gazety, poczytajcie wiadomości jakiegoś portalu, wszedzie wokół staje się historia, jest 1 000 000 rzeczy, ktorymi można się bulwersować i tracić energię na dewagacje na ich temat. Czy naprawde "Rybeq gate" jest najistotniejszą z nich :?:


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 20:13

a kto CI kaze sie wypowiadac ?? albo wogóle to czytać ?? więc po co sie wtrącasz ?? jest 1 000 000 innych zajęc niz zbawianie naszego forum na siłe.

A sprawa Rybeqa jest ważna. Jest pierwszym modem pozbawionym tej funkcji i pierwszym Qualiciakiem jakiemu Qualitke odebrano. Co więcej odebranie to nie było jednomyslne i w pełni akceptowalne przez userów - wiec rzeczowa dyskusja przyda sie do oczyszczenia atmosfery na forum
pozdro


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 21:04

NA 4um nie jestem długo, bądź co bądź 10 miesięcy to nie jest wystarczająco długo bym mógł kogoś tu oceniać, jednak jak dla mnie Rybeq jest osobą kontrowersyjną ale napewno nie taką którą prawo jest obrazać, bowiem napewno jest bardziej błyskotliwy niż połowa userów, tego odmówić mu nie można. Prowokując was ma z tego dobrą zabawe i przyzanm że nie tylko on bo ja również czytając posty zdenerwowanych użytkowników którzy już bo go banowali. Każy ma swój styl bycia, myślenia i nikt i nic tego nie zmieni, nie bronie Rybeq'a aczkolwiek śmiać mi sie chce gdy widze że produkujecie sie a on was poprostu olewa, bo trzeba też troszkę dystansu do tego wszystkiego.

Nie pozwólcie by 4um przesłoniło wam życie


A dla Rybeq'a jak i dla nerwusów piwo na uspokojenie.

Co do Qualitki to jednak nie należy mu się gdyż trzeba mieć troszkę szacunku dla innych użytkowników co w chwili obecnej jest Rybeqowi obce.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 21:41

Co do znaczka Q dla Rybeqa-jeden słynny już post Rybeqa mówi sam za siebie...a to że po takim sformułowaniu Rybeq domaga sie przywrócenia mu znaczka to jest żenujące.Własnie żenujące a nie zabawne w tym momencie.Mnie osobiście Rybeq jakoś nie zalazł za skórę ale forma Jego wypowiedzi,forma odnoszenia sie do forumowiczów drażni mnie czego nie ukrywam.Najlepiej Rybeq byłoby jakbyś posypał głowę popiołem przyznał sie do paru błędów i dał spokój z tą cyrkową ofensywą przywrócenia znaczka wartości wypowiedzi na forum.Mówisz że masz styl-tylko za tym pustym sformułowaniem stoi tylko lekceważące,ironiczne( w złym tego słowa znaczeniu) podejście do forumowiczów.Sorry ale ja takiej postawy nie akceptuje.Znaczek Q nie powinien być Tobie przyznany-w tym jest problem.,a nie w tym że został Ci on odebrany.


Aha jeszcze jedno-IRONIA w nadmiarze prowadzi do ŚMIESZNOŚCI :wink:


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 21:46

martini pisze:Wow,. I jedyny sposob zeby to okazac to drwic z innych
jeden z najlepszych :>

martini pisze:Tylko po co skoro w tym momencie sie zapetliles
nie ja sie zapetlilem, tylko ty martins przekrecasz sens mojej wypowiedzi, tudziez masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. w tym drugim przypadku ponizej zamieszczam wyjasnienie:
w poscie ktory zacytowales najwazniejszy jest fragment : " (...)jako moderator" . i wlasnie pokaz mi wypowiedzi kiedy robilem to jako mod.
martini pisze: jakie to fantastyczne poczucie humoru masz
znow odzywa sie problem czytania ze zrozumieniem. wskaz punkt w ktorym mowie o "fantastycznym poczuciu humoru" .
martini pisze:I wlasnie dlatego zostala ci zabrana pozycja moderatora i qualitka.
bzdury mowisz. jako moderator rowniez nigdy tego nie okazywalem.
martini pisze:kazdy bedzie ci pisal jaki to jestes prześmieszny
i znow stary problem z czytaniem.
gdzie przykladowo rasi czy tomekw pisza jaki to przesmieszny jestem ?
martini pisze:Nie chemy tu wiecej rybeq'ow ktorzy na kazdym kroku irytują swoimi wypowiedziami wiekszosc userow.
zdaje sobie sprawe ze dla takich ludzi jak ty wygodniejszy bedzie nerri ktoremu zawsze pasuja wasze decyzje niz na przyklad ja przy pionka, ale to juz wylacznie twoj problem.
a juz ten temat pokazuje ze moje wypowiedzi nie irytuja jednak wiekszosci tak jakbys chcial.
martini pisze:Reszta to idioci i ludzie pozbawieni krzty humoru.
wyjatkowo sie zgadzamy :>
choc ja powiedzialbym ze wiekszosc, a nie reszta.
martini pisze:A moze powiedz co takiego zlego zrobilismy
jesli uwazasz ze takie sprawy zalatwia sie w taki sposob to swiadczy tylko o tobie.
martini pisze:Bycie moderatorem to nie wyscig na ilosc żółtych kartek.
jak to sie ma do zacytowanej wypowiedzi ? Obrazek
rozumienie tekstu pisanego - ndst


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 21:57

dobra, miałem tego nie robić, ale nie mogę się powstrzymać. jestem na forum od dwóch i pół miesiąca i nie wiem co było z Rybeqiem i z reszą przed moim dołączeniem do tego forum. ale chyba stało się coś poważnego ze strony Rybeqa. jednak mogłem zauważyć, jak on się zachowuje. jego postawa w ogóle mi się nie podoba. każdy ma prawo głosu, ale on "trochę" przesadza. to, że po każdym jedzie, to woła o pomstę do nieba. teraz nie dziwię się Martinowi i reszcie, że pozbawli go piastowanej funkcji i odebrali mu Qualitkę. stwierdzam to na podstawie mojego krótkiego przebywania na tym forum: należało mu się. jeśli nie jest w stanie wyrażać swojego zdania, nie obrażając kogoś, to nie powinien należeć do JP. nie zdziwię się, gdy zobaczę zaraz post Rybeqa z licznymi cycatami mojej spuścizny...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 22:11

Przemilcze sprawe Rybqa poniewaz tu moglbym reagowac zbyt emocjonalnie.Ogolnie rzecz biorac to nie Rybeq osmiesza to forum swoja postawa lecz tego typu ciagle walkowane tematy.

Mialem tu nic nie pisac bo sprawe to powinni sobie wyjasnic Rybeq i Martin (ale raczej nie w ten sposob) bez udzialu innych.Tymczasem po glebszym zapoznaniu sie z tematem widze posty jakis Pej Bianconerrich bialasow czy innych _juveli_ ktorzy poza nabiciem kolejnego posta do rozmowy nie wnosza nic.
Teraz powstaje pytanie:po co wogole sie udzielacie??Chcecie wyrazic swoja niechec??Priv i gg jeszcze istnieja (chyba :P ).
Nie macie z ta sprawa nic wspolnego wiec zajmijcie sie czyms innym a niech wypowiadaja sie osoby ktore cos nowego do sprawy moga wniesc bo o tym ze Rybeq jako uzytkownik mod i Qlowicz jest fuj slyszelismy juz niejednokrotnie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 22:25

DjJuve pisze:Chcecie wyrazic swoja niechec??Priv i gg jeszcze istnieja (chyba :P ).
To ja zapytam tak czemu Martin "pierze brudy" na forum przeciez gg istnieje a taki temat jest prowokacja no sam powiedz jak jest temat a jest on poto zeby sie wypowiadac to sie ludzie wypowiadja proste nie mozna zakładac tematu tylko dla 2 uzytkowyników


Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 22:47

Od razu powiem ze nie znam dokładnie całej sprawy a działalnosci Rybeqa jako moda nie przypatrywałem się z jakąs wikeszą uwaga. Jeżeli jednak jak czytam wiele osób miało zastrzezenia do jego moderowania co wiecej sami Admini to wydaje mi sie ze to był wystarczający powód aby go zdegradować i tyle. Nie ma sie co kłucic i tak sie tego nie zmieni. Jak Rasi napisał ten temat jest po to aby uzytkownicy mogli przedyskutowac sprawe Rybeqa a na razie to jest kłutnia Martina z Rybeqiem która do nieczego nie prowadzi.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 23:14

Witam, moze dodam cos od siebie. Do tych wszystkich ktorzy pisza "nie znam sprawy ale powiem..", nie mowcie jak nie znacie sprawy, tak bedzie lepiej, a posty mozna nabic i gdzie indziej niekoniecznie w tym topicu.
Pozatym dziwi mnie to ze te teamty nie sa zablokowane i dane jako ogloszenie, ciekaw jestem czy dostane odpowiedz na to pytanie kiedys?
pozdr


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2004, 12:52

Odpowiem krotko i zwiezle. Zalozylem ten temat i nie zakmnalem go aby sprawa zostala do konca wyjasniona. Juz ktos powiedzial, ze zamkniecie tematu niczego by nie zmienilo. Ktos i tak by to zalozyl.
Chcialem zeby ktos kto byl zainteresowany mogl to skomentowac, liczymy sie z waszym zdaniem i widzimy ze czesc nas popiera a część sie dziwi.
Sam rybeq nadal nie moze zrozumiec dlaczego stalo sie to co sie stalo. Klotnia bym tegol moze nie nazwal ale proba oficjalnego wyjasnienia czy to moze my popelnilismy blad czy moze on. Daniem szansy na obrone rybeqowi. Pewno ze moglbymn wyjasnic to na privie ale co by to dalo? Watpie zebym razem z rybeqiem doszedl do czegos sensownego. Ta dyskusja tez do tego nie prowadzi.

Chcialem cos napisac zeby nie bylo ze rybeq ma ostatnie zdanie ale obawiam sie ze moje kolejne proby wytlumaczenia skoncza sie fiaskiem. Dlatego zamykam temat a rybeq badz ktokolwiek inny kto chce dokladnie i doknca wyjasnic wszystkie dlaczego?, po co? na co? itp itd zapraszam na gg.
EOT


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ