Rybeq nie jest już moderatorem

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:47

Spoko poki co tu sie sprzeczamy miedzy userami, nie widac zadnego "glosu z gory" i wydaje mi sie ze ten post sluzyl informacji tylko. Chetnie tez sie dowiem czy wystarczy byc uszczypliwym i ironicznie sie wypowiadac aby stracic moda.. moze to dodamy do regulaminu ? ]:>
pozdr


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:55

Wajron pisze:Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.
Mówi ci to coś ? :roll:
Mi to cos mowi a mianowicie brak ci tekstow 8)
Wajron pisze:A co do tematu > zasłużył - otrzymał karę i tyle. W sumie sam do niego nic nie mam, ale to co wyprawiał przez ostatnie tygodnie nie świadczyło o nim dobrze, tym bardziej jako o moderatorze.
Za to co ty wyprawiasz przez ostatnie tygodnie (robiac z siebie...)
nie swiadczy o tobie dobrze nawet jako o Warunku :lol:
Wajron pisze:Lucid nie denerwuj się, bo Alex to dzieciak więc i tak nie zrozumie co do niego mówisz :lol:
Powiedzial chlopiec ktory niedawno opuscil podstawowke.

Zaluje ze zdegradowano Rybqa z funkcji moda.Szczerze mowiac od dawana jestem z nim blisko(bez podtekstow :P ) i zadnych zmian w jego zachowaniu nie zauwazylem :roll: .Moze wczesniej niektorzy nie przygaldali sie jego postom doglebnie


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 18:07

DjJuve pisze:
Wajron pisze:Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.
Mówi ci to coś ? :roll:
Mi to cos mowi a mianowicie brak ci tekstow 8)
Nie wiesz o co chodzi, a jesteś pierwszy do obrony braciszka dionizosa :lol: , a wytłumacze ci, co mi szkodzi 8)
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... sc&start=0
14 wypowiedź od góry, strona pierwsza. A co do tej niby ironii (Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.) to oczywiste że zrozumiałem, tylko przytaczam tu słowa dionizosa, ktore sam wykorzystał przeciw komu innemu, oczywiście nie dlatego, że nie rozumiem o co mu tak naprawdę chodzilo, tylko dlatego żeby mu dopiec w tyłeczek ? :lol: Sam nie wiem, taka mała wojna, rozumisz ? 8)
Za to co ty wyprawiasz przez ostatnie tygodnie (robiac z siebie...)
nie swiadczy o tobie dobrze nawet jako o Warunku :lol:
fun everyone ? :roll: 8)
Wajron pisze:Lucid nie denerwuj się, bo Alex to dzieciak więc i tak nie zrozumie co do niego mówisz :lol:
Powiedzial chlopiec ktory niedawno opuscil podstawowke.
Malutki, rozmawialiśmy niedawno na gg i to odnośi się właśnie do tej rozmowy, więc nie wtrącaj się w nie swoje sprawy, jak nie czaisz o co chodzi :o

Lucid nie denerwuj się, bo Alex to dzieciak więc i tak nie zrozumie co do niego mówisz
Rybeq pisze:wajron, chocbys nie wiem jak sie staral nie zmienisz swojego wizerunku.
Witaj w klubie ! :P
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2004, 18:16 przez wErOn, łącznie zmieniany 3 razy.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 18:08

Rybeq nigdy mnie nie obraził ani mi nie docinał więc nic do niego niemam. Ale do żadnego fanclubu przystepował nie będe :wink: Niektórzy go lubią a niektórzy nie lubią. Poza jedną kłótnią z juveluckiem nie widziałem nic takiego złego w jego wypowiedziach. A to że się sprzeciwił świeczkom to badzo dobrze bo ja też potępiam ten głupi zwyczaj. Można coś napisać o zmarłym i wogóle a nie tylko świeczek nastawiać i tyle. Pewnie teraz nawet Quatitki nie dostanie, choć sam sobie zawalił tym tematem "oddajcie mi qualitke". No trudno się mówi.


Obrazek
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 18:16

Ty wajron czy ja mam rozumieć, że ty jesteś również tu znany jako warunek?? A-h-a. Pozdrów mame.

Nie wiem z kim gadałeś na gg, ale to jest forum i DjJuve może mówić co chce, dokładnie tak samo kiedy ty się wrąbałeś do rozmowy Dionizosa.

Naprawde, na początku przy rejestracji tam jest chyba taka opcja co do regulaminu: Tak zgadzam się i mam powyżej 13 lat - powinieneś dostać banana za podawanie nieprawdy.

Boże uchowaj od Wajronów, którzy potrafią tylko wysyłać na pirvy bluzgi pod innymi nickami.
Weź karteczkę, napisz kredką świecową nicki: Wajron, Warunek, Bianconerri_ i zroluj będziesz miał fajny klub- FUN CLUB.

Pozdrawiam (zastanawialem sie kto mi wyslal te bluzgi, ale teraz już wiem)


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 18:24

Pozwalam sobie zamknac ten temat 8) Na wlasna odpowiedzialnosc :>


ODPOWIEDZ