O JP tym starym, poczciwym sajcie/ Wywiad z Martinem??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 01:00

Hieh hieh właśnie szukałem na googlach kursu włoskiego a tu proszeco się otworzyło http://www.igol.pl/archiwum/20/igol20/pliki/621.html 8)
Aż się łezka w oku kręci, jak się jeszcze stary lay widzi. A i pamietajcie, że 15 grudnia są urodziny JP :wink: ( siódme jeśli się nie mylę).

Jeszcze mi się przypomniał wywiad z Martinem na zinie z cd-action i mnie nostalgia ogarnęła.

A tak sobie myślę, może byśmy zrobili wywiad z Martinem. My! Ktoś by przez załóżmy 2 tygodnie zbierał pytania i na te najlepsze odpowiedziałby szef (albo szefowstwo). No to taki głupi pomysł był.

Anyway jeśłi ktoś ma na kompie kompie jakieś kursy/ książki/ słowniki włoskiego to prosiłbym o linka albo kontakt. :wink:

Ostatnio Z dionizosem wspominaliśmy starą równie dobrą stronkę o Juve juvetus.pai.com(.pl) - upadła a szkoda, JP miałoby jakąś przyzwoitą konkurencję :?

Pozdrawiam.


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 02:29

A tak sobie myślę, może byśmy zrobili wywiad z Martinem. My! Ktoś by przez załóżmy 2 tygodnie zbierał pytania i na te najlepsze odpowiedziałby szef (albo szefowstwo). No to taki głupi pomysł był.
Hmm... pomysl moze nawet nie taki glupi...Ale kochanie, czy warty zakladania nowego tematu...? Uwazaj, mozesz zostac posadzony o nabijanie 8)

Ale tak,tak...Łezka kreci sie w oku...czasami

Agnieszka


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 02:43

Nie, kochanie ja dopisalem tylko, glownie mi chodzilo o tą nostalgię, a nabijacza juz znieśli więc się nie bój. :D

Najwyżej mnie kartką poczęstują :wink:

A tak wogóle to czemu kurcze nie ma jakiegos tematu, w którym mozna by swoje propositions co do jp wysylac? HeH? a potem mi kartonik dadzą za nabijanie i się dziwią, że będę płakać :wink:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 08:11

macie może jeszcze jakieś fotki ze starymi wyglądami JP ? :-D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 11:31

Ja na kompie mam jeszcze archiwum z roku 1999 :!: :!:
Niestety bez grafiki menu. Ale prosze . Oto link (230kb)

http://www.juvepoland.com/images/screen061999.jpg

Jest to screen z czerwca 1996 roku po meczu z Udinese. Niestety wczsniejszych nie mam. Jesli ktos posiada bylbym bardzo wdzieczny.
Lucid_dreamer pisze:A tak wogóle to czemu kurcze nie ma jakiegos tematu, w którym mozna by swoje propositions co do jp wysylac? HeH? a potem mi kartonik dadzą za nabijanie i się dziwią, że będę płakać
hmm nie ma? Oto opis pokoju "Strona, forum i czat", w ktorym na przykład dales ten temat:

"Tutaj możesz umieścić sugestie i pytania dotyczące strony JuvePoland, forum oraz czata".


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 17:01

juventus.soccer.com.pl <<<< pamietam dobrze ta strone, byla naprawde swietna :D
Nuovo JP oczywiscie tez jest super......
ale mam taka sugestie do Martina: bo po zmianie szaty graficznej znikl ze strony taki artykul "Wyprawa Turyn 2002" - chyba tak to sie nazywalo :wink: Bylo to bardzo fajne i ciekawe..... ostatnio wlasnie tak sobie myslalem czy to powroci na strone ????
i jeszcze jedno:
jak tam sklepik JP ????

Tak na marginesie:
Albo mnie sie tylko tak wydaje albo na forum cos ostatnio jest przestuj i jakos tak malo nowych tematow i wypowiedzi....... :(
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2004, 17:01 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 17:01

szkoda, że nie masz Martin jakiś linków do starego wyglądu strony :( Ja pamiętam jak wchodziłem na tą strone kiedy wyglądała tak jak z linka Lucid_Dreamer'a, kiedy jeszcze nie mialem stałego i codziennie latałem do kafejki, aby poczytać newsy o Juve :P Naprawde fajnie wyglądała strona (nie mówie, że teraz wygląda źle :wink: ) Szczególnie extra akcentem był ten chłopaczek w koszulce Juve na górnym logo :P Jeżeli ktoś ma jakieś stare linki do strony Juve to bardzo bym prosił o udostępnienie bo z przyjemnością pooglądalbym sobie "starsze" oblicze JP :D :wink:


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 17:36

DamKam pisze:juventus.soccer.com.pl <<<< pamietam dobrze ta strone, byla naprawde swietna :D
Nuovo JP oczywiscie tez jest super......
ale mam taka sugestie do Martina: bo po zmianie szaty graficznej znikl ze strony taki artykul "Wyprawa Turyn 2002" - chyba tak to sie nazywalo :wink: Bylo to bardzo fajne i ciekawe..... ostatnio wlasnie tak sobie myslalem czy to powroci na strone ????
i jeszcze jedno:
jak tam sklepik JP ????

Tak na marginesie:
Albo mnie sie tylko tak wydaje albo na forum cos ostatnio jest przestuj i jakos tak malo nowych tematow i wypowiedzi....... :(

Wyprawa Turyn 2002 -
http://www.juvepoland.com/text.php?id=171 - tu jest - dział kibice gdzie znajduje sie ten artykuł

a tu dla nie widzacych :)
link:
http://www.juvepoland.com/text.php?id=169


Obrazek
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 17:59

Lucid_Dreamer pisze:Aż się łezka w oku kręci, jak się jeszcze stary lay widzi.
Stary i jak dla mnie najladniejszy, szkoda ze teraz jest to co jest a nie to co bylo :P


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 18:53

Shadow_Alex pisze:
Lucid_Dreamer pisze:Aż się łezka w oku kręci, jak się jeszcze stary lay widzi.
Stary i jak dla mnie najladniejszy, szkoda ze teraz jest to co jest a nie to co bylo :P
Jest to co jest dodajemy ile jestesmy stanie, o nie których brakach wiemy ale chetnie dowiemy sie o innych w tym temacie:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 353#132353


Obrazek
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 19:44

Oskar8 pisze:
Shadow_Alex pisze:
Lucid_Dreamer pisze:Aż się łezka w oku kręci, jak się jeszcze stary lay widzi.
Stary i jak dla mnie najladniejszy, szkoda ze teraz jest to co jest a nie to co bylo :P
Jest to co jest dodajemy ile jestesmy stanie, o nie których brakach wiemy ale chetnie dowiemy sie o innych w tym temacie:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 353#132353
Stary mi nie chodzi o zawarosc, zawartosc jest extrai doceniam to. Mi chodzi tylko o grafe.. POprostru ta sprzed 2 lat dla mnie byla super, ta mi sie mniej podoba. Wiec jesli ktos z adminow pomyslal ze krytykuje ich prace to sry, nie mialem tego na mysli.

Pozdro


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 20:15

Shadow_Alex pisze: Stary mi nie chodzi o zawarosc, zawartosc jest extrai doceniam to. Mi chodzi tylko o grafe.. POprostru ta sprzed 2 lat dla mnie byla super, ta mi sie mniej podoba. Wiec jesli ktos z adminow pomyslal ze krytykuje ich prace to sry, nie mialem tego na mysli.

Pozdro
Nie uważamy ze krytykujesz ja tylko przy okazji zwracam uwage że byscie w tamtym temacie pisali propozycje.
A ty jednak wyraziłes zdanie że czegoś ci brakuje a było wczesniej chetnie sie dowiemy co to jest - jesli jeszcze to posiadamy to możliwe że szybko pojawi sie na stronie.

co do grafy - w ostatnim czasie dla mnie najlepsza była pod euro 2004 -
to są gusta i gusciki - Powiem że jak ktoś chce zrobić własny wyglad naszej strony - jest to możliwe - i bedzie w tedy wybór:) - oczywiscie wyglad powiazany z Juve.

Jesli ktos jest poważnie - NAPRAWDE POWAŻNIE zainteresowany to niech do mnie napisze na gg - to bede wiedział że jest zainteresowany - w tedy przygotujemy jakis tekst co jest potrzebne i tak dalej :)

Oskar8


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 21:02

Hehe spoko dobre to troche dziwne że tak kiedyś wygldądało WIELKIE JP obecnie jedna z najlepszych stron w Sieci. (Tylko prosze mnie nie posądzać o naśmiewanie :wink: Poprostu troche dziwnie to wyglądało :D :wink: )


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 21:26

Oskar8 pisze:co do grafy - w ostatnim czasie dla mnie najlepsza była pod euro 2004 -
to są gusta i gusciki - Powiem że jak ktoś chce zrobić własny wyglad naszej strony - jest to możliwe - i bedzie w tedy wybór:) - oczywiscie wyglad powiazany z Juve.

Jesli ktos jest poważnie - NAPRAWDE POWAŻNIE zainteresowany to niech do mnie napisze na gg - to bede wiedział że jest zainteresowany - w tedy przygotujemy jakis tekst co jest potrzebne i tak dalej :)
Ja (powaznie) chcialbym spowrotem grafe sprzed 2 lat :) swoja droga fajnei by bylo gdyby sie dalo wybierac :D


ODPOWIEDZ