oddajcie qualitke!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:13

troszke nie na temat ale... chciałbym być w temacie. :cry:

Pytał już o to leniup, ale ni ma odp. więc dołączam się i pliss wytłumaczcie co to jest ta cała qualitka kto ją dostaje za co, po co, i dlaczego jest ona taka ważna?? szukałem odp. po forum w różnych tematach ale nie znalazłem...


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:17



Alessandro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2003
Posty: 89
Rejestracja: 15 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:23

Moim zdaniem Rybeq to powinieneś się wstydzic. Nie dość że wyjezdzasz z pewnymi tekstami i robisz dużo zamieszania na forum to jeszcze domagasz się przywrócenia qualitki :evil: To jest poprostu żałosne a ja na twoim miejscu nawet bym sie nie pokazywał ze wstydu na tym forum. Trzeba umiec przegrywać i przyznawać sie do własnych błedow bo właśnie po tym poznaje sie wartość człowieka.


czery_r1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2003
Posty: 86
Rejestracja: 26 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:28

Nie no jednak rybeq'a próbowałem zrozumieć ale ten temat jest już przesadą z jego strony. Nie wiem po co miu ta qualitka. Chyba gdy został modem jednak zaczął się wywyższać. A teraz gdy mu odebrano stanowisko moda to jakoś przebolał ale chyba już nie przeboleje że przez jakiś czas będzie zwykłym juventino( chociaż powinine być nim cały czas jak teraz jest ).to już tego nie przeboleje bo jest wtedy zwykłym userem na tym forum nie ma dobrego stanowiska oraz nie jest kimś "lepszym" od innych użytkowików.


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:31

Jeżeli to była prowokacja ze strony Rybqa (Rybeqa?), to okazała się udana. Ale jeśli ten temat został napisany na serio, to kolego Rybqu, czemu Ci tak na tym zależy, żeby dostać literkę czy napisik? Będziesz czul się lepszy od innych, dowartościowany, czy pochwalisz się przed kolegami? Mnie np. wisi czy będę mial literkę Q, R, W lub A. Bo to mi do niczego potrzebne nie jest. Juz tu kiedyś o sobie przeczytałem, że jestem nieprawdziwym forumowiczem (co mnie nieźle rozbawiło), ktoś inny mi napisał, że Juve nie jest dla mnie ważne. I jakoś moja filozofia nie legła w gruzach, ani nie popłakałem się przed monitorem, tym bardziej nie wdawałem sie w dyskusje, które do niczego by nie prowadziły. Jak Cię to bardzo gryzie to wyjaśnij to z adminami, a nie obwieszczasz całemu forum jak to zostałeś skrzywdzony. Był tu już kiedyś (i chyba nadal jest) koleś, który uważał się za świętą krowę tego forum i wygłupił się totalnie postem o swoim odejściu. Moja rada: nie przejmuj się takimi bzdurami jak literka przy avatarze. Jeśli uważasz się za "Qualita Juventino", nie ma w tym nic zlego, ale nie musisz dążyć do tego, żeby inni koniecznie mysleli tak samo. Ważniejsze jest to, co Ty myślisz o sobie. Rzekłem.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:36

Dionizos pisze:
Andrewtbg pisze:według mnie moderatora powinni wybierac sami użytkownicy, oni sa na forum najwazniejsi.
Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.
Kolejny magiczny krytyk :lol: Człowieku zapadnij się pod ziemię, bo robisz z siebie pajaca ... :roll:
Dionizos pisze:Temat wedlug niepotrzebny. Rybeq... Brak "q" to raczej nie przypadek, tylko celowe zachowanie administratorow.

Człowieku! Ameryke odkryłeś ... w konserwie :roll:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:42

Wajron pisze:
Dionizos pisze:Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.
Kolejny magiczny krytyk :lol: Człowieku zapadnij się pod ziemię, bo robisz z siebie pajaca ... :roll:
Przecież Wajron wiesz jaki jest Dionizos :wink: Ze wszystkiego sobie robi żarty i wszystkich beszta. Hehe a ty to na serio bierzesz. On się nie zmieni :wink:


Obrazek
black&white

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2004
Posty: 28
Rejestracja: 13 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:43

uuuuuuuu ale się porobiło... i to o taką z pozoru banalną sprawę :shock: nie będę sie rozpisywał o zachowaniu Rybeqa bo już wystarczajaco na tym temacie powiedziano, ale jednej rzeczy w tym nie rozumiem. Czy Rybeq zakłądajac ten topik sądził, że uda mu się tym sposobem odzyskać qualitke albo posadę moda?? dla mnie wątpliwe.... ja bym sie prędzej spodziewał czegoś takiego co teraz każdy moze przeczytać tutaj: linczowania za to... i nic dziwnego.


Small. A speck in the wide blue sea. 'Tis the last of all the land...
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:52

Ten temat moze wywolac kolejna burze i kłotnie. Zamykam. A jesli rybeq bedzie nadal upierał sie to szybciej wyląduje na czarnej liscie niz otrzyma qualitke a tym bardziej posade moderatora.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ