Nowy pokój

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 13:15

Mam na mysli idee ktora przewinela sie juz w ktoryms z moich postow. Dosc czesto pojawiaja sie na forum tematy dotyczace muzyki czy filmu- nie latwiej byloby umiescic je wszystkie w pokojnu pt. np. "Kultura" i tam dyskutowac o wszystkim z tym zwiazanym?

Dziekuje za uwage, 8)

Agnieszka


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 13:21

według mnie jest to bardzo dobry pomysł, ale ja bym dał nazwe Rozrywka"
oprócz tego panował by lepszy porzadek na forum
peace


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 13:37

No czy ja wiem takie topicy na temat filmów można zakładać w ''Inne Tematy'' Popieram Andrewtbg pokój rozrywka był ciekawy


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 13:51

aha i ja juz to widze... Co nowy by był film albo nowa piosenka to bylo by to juz na forum! Wydaje mi sie ze ten pokoj byl by idealny dla nabijaczy :shock: A przecierz tego nie chcemy :?


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 13:59

aha i ja juz to widze... Co nowy by był film albo nowa piosenka to bylo by to juz na forum! Wydaje mi sie ze ten pokoj byl by idealny dla nabijaczy A przecierz tego nie chcemy
Wtedy moznaby poddac go jakims ostrzejszym regulom... A tak- tematy typu "Aleksander" czy "Prodigy" walają się gdzies w "innych tematach" :?

A jak co, to sama moge byc modem i straznikiem w tym pokoju, nie bedzie zadnego nabijania ani glupich tematow :evil: 8) :wink:

Agnieszka


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 14:05

bardzo dobry pomysł z tym nowym pokojem. według mnie, zapanowałby porządek z tymi filmami i piosenkami. popieram a_gu_nia...


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 14:17

a ja nie popieram. Naszym celem jest zmniejszenie liczby pokoi a nie tworzenie nowych. To NIE jest forum kulturalne tylko sporowe;)


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 14:45

a ja nie popieram. Naszym celem jest zmniejszenie liczby pokoi a nie tworzenie nowych. To NIE jest forum kulturalne tylko sporowe;)
No skoro jest sportowe to moze od razu zamknac pokoj "inne tematy"? Zeby nie gadac o rzeczach nie zwiazanych ze sportem? BTW: ktos tu kiedys powiedzial (nie raz nawet...) ze jestesmy jak jedna wielka rodzina- co to za rodzina ktora rozmawia tylko o sporcie i grach :? :wink:

Agnieszka


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 14:58

Ale ja mysle ze to nie ma sensu kochanie, bo niedlugo zapanuje tu czystka, wiec powstanie cos nowego - hybryda starego dobrego forum i nowego - nieznanego. Oczywiscie jak juz nowe powstaie pewnie beda tez nowe pokoje, a wtedy kultura jak najbardziej i moze jeszcze offtopic.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 15:15

Liczba pokoi ma sie zmniejszac,a nie zwiekszac jak slusznie zauwazyl Rasi.Watpie,zeby powstal taki pokoj,gdyz tematy o nowych pokojach byly walkowane kilkanascie razy,bez skutku.Tym razem bedzie tak samo...
Co do filmow i tym podobych rzeczy,to jest temat,ktory dotyczy ulubionego filmu oraz temat o ulubionej piosence,czy cos w tym stylu i mozna tak komentowac swoje przezycia z wczesniej widzianego filmu/z wczesniej uslyszanej piosenki...Tyle 8)


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 15:58

A wg. mnie powinno się stworzyć pokój NABIJACZE, bo ostatnio ktoś tu pisze baaardzo dużo postów :? Wystarczy spojrzeć na najbardziej aktywnych w ostatnim tygodniu w statystykach ... :roll:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:15

Wajron nie wiem czy to była też aluzja w moją stronę, ale chciałem ci powiedzieć, że moja aktywność ostatnimi czasy jest spowodowana TYM, że 8 listopada założyli mi stale lącze i wreszcie przeszedłem z użytkownika passive na active :wink:

Poza tym to co napisałeś to nabicie :wink: więc witamy w pokoju :D


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:21

Lucid_Dreamer pisze:Wajron nie wiem czy to była też aluzja w moją stronę, ale chciałem ci powiedzieć, że moja aktywność ostatnimi czasy jest spowodowana TYM, że 8 listopada założyli mi stale lącze i wreszcie przeszedłem z użytkownika passive na active :wink:

Poza tym to co napisałeś to nabicie :wink: więc witamy w pokoju :D
Po pierwsze to nie nabicie, nie wiem o co ci wogole chodzi :roll: To co napisałem to pewna uwaga do nabijaczy, żeby za bardzo się nie napalali do pisania 30 postów dziennie i odpowiadania na każdy topic po 5 razy w danym temacie :?

P.S
Akurat w tym wypadku nie chodzilo mi o ciebie. Tyle na ten temat, jak co to priv 8)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:45

Rejected...
chcecie podyskutowac o filmach zapraszam na www.stopklatka.pl lub www.filmweb.pl

Tak jak sluznie zauwazyli moderatorzy. to tylko spowoduje ze kazdy fim bedzie omawiany... Po co?? Malo tematow o Juve??
Skupmy sie na tym....
Po drugie tematy o filmach nie sa az tak czesto walkowane, zeby od razu zakładac nowy pokoj...

Blizej chyba zalozenie pokoju o IFQ niz o filmach i muzyce. "Inne tematy" powinny wam wystarczyc.
Zamykam temat bo i tak nikt u nic wiecej nie wskora.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ