Kara dla Rybeq'a

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
czery_r1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2003
Posty: 86
Rejestracja: 26 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:39

RASI ZOBACZ JAKI TY JESTES JAK PATRZE NA TWOJ OPIS U DOLU TO MI SIE CIEBIE ZAL ROBI CZLOWIEKU TO SA LUDZIE A TY IM <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> TAKA PRZYKROSC SPRAWIASZ I ZOBACZ TAKI TYPEK JAK TY WNOSI NA TO FORUM CHAMSTWO I PROSTOTE( BEZ URAZY DLA INNYCH USEROW) CZLOWIEKU TY TU O TOLERANCJI SOBIE PISZESZ <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> MASZ A NIE TOLERANCJE JAK MASZ TAKIE POGLADAY CHAMIE TO ZOSTAW JE DLA SIEBIE TY SIE POWININES WSTYDZIC ZE TAKI OPIS DALES
Przesada...takie posty nie beda traktowane jako jedno ostrzezenie.


spodziewalem sie ze dostane kartke ale jak zobaczylem takie cos to mnie normalnie nerwy wziely nie dosc ze jest sie nie tolerancyjnym czxlowiekiem to nie mozna tego zostawic dla siebie to jest przykre :(:(:(
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2004, 21:45 przez czery_r1, łącznie zmieniany 1 raz.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:42

Jak widac w powyzszych wypowiedziach ciezko znalezc zloty srodek. Wiedzcie, ze nie latwo bylo podjac ta decyzje. Przez niektorych rybequ jest szanowany za swoja konsekwencje, przez innych nienawidzony. Jednak ostateczny wybor nalezy do adminow. To oni sa nagradzani za dobre posuniecia, to na nich leci kubeł "szczyn" za złe decyzje. Tak jak w firmach gdzie wszelkie decyzje naleza do dyrektora. Oczywiscie w miedzyczasie ktos poze pochwalic tego czy inne pracownika.
Decyzja zostala podjeta przez adminow i jesli okaze sie ona zła w konsekwencjach to oni beda mieli moczona glowe (to znaczy oskar, swiergot i ja :P). Nitk inny....

Dlatego admini decyduja o wygladzie forum, o tym jakie dac skrypty, o tym jak wygladac bedzie forum. Ideałem jest osiagniecie duzej ilosci userow i jednoczesnie wysokiego poziomu. I wierzcie mi! Do tego bedzie caly czas dążyć. Nie mamy zamiar karac kazdego banem, bo kazdy zasluguje na swoja druga szanse (dlatego tez takie posuniecie odnosnie rybeq'a a nie inne). Jednoczesnie podejmujac decyzje przygladamy sie opiniom userow i staramy sie je dopasowac do ogolnego wizerunku forum.

Jednak sami nie mozemy narzucic pewnego stylu moderatorom, dajemy im swobode... Aczkolwiek jesli ktorys z nich przekroczy pewne granice dobrego smaku musimy zareagowac. I tak bylo w tym przypadku. Mysle ze minie dwa tygodnie i kazda ze stron wyciagnie jakies wnioski.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:46

czery_r1 pisze:RASI ZOBACZ JAKI TY JESTES JAK PATRZE NA TWOJ OPIS U DOLU TO MI SIE CIEBIE ZAL ROBI CZLOWIEKU TO SA LUDZIE A TY IM ### TAKA PRZYKROSC SPRAWIASZ I ZOBACZ TAKI TYPEK JAK TY WNOSI NA TO FORUM CHAMSTWO I PROSTOTE( BEZ URAZY DLA INNYCH USEROW) CZLOWIEKU TY TU O TOLERANCJI SOBIE PISZESZ ### MASZ A NIE TOLERANCJE JAK MASZ TAKIE POGLADAY CHAMIE TO ZOSTAW JE DLA SIEBIE TY SIE POWININES WSTYDZIC ZE TAKI OPIS DALES
:lol: :lol: :lol:
jejku jejku żal Ci mnie ?? poczułem sie zaszczycony :D
Ludzie "tolerancyjni" mają to do siebie, że są tolerancyjni tylko dla tych, którzy mają poglądy takie jak oni.
Ja mam swoje: nie lubie gejów. Skoro jestes taki tolerancyjny to powinienes to uszanowac 8)
pozdro


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:51

Rasi pisze:
swiergot pisze: O tak, za każdym razem będę dzwonił do Moggiego i pytał się go, czy to prawda.
Hmmm niech wysile szare komórki... jeszcze chwila... juz prawie... WIEM a może po prostu brac newsy tylko z oficjalnej ??
Odwiedzasz czasami stronę oficjalną? Chyba nie.
Rasi pisze:
swiergot pisze: Czy to plota, to się okazuje co pół roku, w oknie transferowym. Nie uważasz, że dawanie newsów raz na pół roku to trochę za rzadko?
A czy to musza byc tylko newsy o transferach ??
Wiesz... marzy mi sie aby JP było czymś na kształ oficjalnej wersji strony Juve (jesli chodzi o newsy). Chciałbym miec pewnośc, że to co przeczytam na JP jest prawdą.
Jak Ci się nie podoba to nie czytaj newsów, które nie pochodzą z OS. Będziesz miał pewność.
Rasi pisze:
swiergot pisze: Moim zdaniem kibice mają prawo wiedzieć, co mówi się o Juventusie na świecie, o czym mówią media, jakie chodzą pogłoski.
A kto im broni czytać Onetu, Lechsportu czy inneo badziewia ?? I tak 99% informacji o transferach pojawia sie potem na forum. Zostawmy plotki tym, którzy tego chcą a strona niech bedzie weryfikatorem tych plotek
Przykro mi, ale nie czuję się na tyle kompetenty, aby decydować za czytelników i jednoznacznie stwierdzić, co jest plotką, a co nie. Może Ty masz taką wiedzę (czy też dar jasnowidzenia)?
Rasi pisze:
swiergot pisze: Przecież to nie jest tak, że siedzi sobie facet w redakcji calciomercato.com, w pierwszym koszyczku ma pojemniczki po jajkach niespodziankach z nazwami klubów, w drugim pojemniczki z nazwiskami piłkarzy i losuje parkę, a potem wymyśla do tego historię.
Naprawde uważasz, że tak sie to nie odbywa ?? :shock: według mnie opisał jako zywo proces powstawania wiekszosci plotek transferowych
Nawet zakładając, że masz rację, to sam powiedziałeś "większości". Jeszcze raz zapytam, jesteś jasnowidzem, aby to rozróżnić?
Rasi pisze:
swiergot pisze: Dopiero czytelnicy mogą zdecydować, na ile będą wierzyć danej informacji. Ale mają prawo wiedzieć, że coś takiego się mówi!
A ja wole by to JP było najlepszym weryfikatorem tych plotek...
A ja nie, bo JP nie jest wyrocznią delficką.


Dyskusje dokonczyny na priv. wraz z reszta załogi
rasi


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 22:09

Ja nic do niego nie mam. DostaBm tylko raz od niego karteczke ale to dlatego |e powiedzialem ze nie zna sie na pilce i lepiej zeby w ogole sie nie wypowiada jak ma gadac glupoty. Czasami sie sprzeczalem z nim ale jakos mi nie dawal bezsensownie kartek. Ja mysle ze kara byla nie potrzebna a te dwa tygodnie dadzo tylko to ze bedzie sie bal i nie bedzie wlepial kartek nawet wtedy kiedy bedzie trzeba. Lub moze byc skutek odwrotny moze jeszcze gorzej wlepiac kartki mszczoc sie za kare w koncu "wykorzystuje swojo wladze".


Johnny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 22:15

Rasi napisał:
Ja mam swoje: nie lubie gejów. Skoro jestes taki tolerancyjny to powinienes to uszanowac
pozdro
Dobra, masz swoje zdanie, ale inni mogą mieć na ten temat odmienne zdanie. Ja się uważam za tolerancyjnego i szanuje twoje podejście, ale mógłbyś te sprawy zostawić dla siebie. Są to bardzo kontrowersyjne tematy. Po co wywoływać kolejne kłutnie?
Pozdro


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 22:23

Blah Blah Blah

Już zostawcie Rasi'ego ma racje, Wasza tolerancja ogranicza się do tolerowania toloerancyjnych. Ja też za podobne teksty (Rasi style :wink: ) Zostałem nazywany: Nietolerancyjnym CH*****, a co to za tolerancja jeśłi się nietolerancyjnych - nie toleruje. ZADNA.
To my jesteśmy bardziej tolerancyjni bo nic do Was nie mamy każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech wszyscy to uszanują. A Wy mówiąc, że nic do gejów nie macie robice to samo co Rasi czy ja mówiąć, że owych osób nie tolerujemy. Przecież to proste (polonista by mnie za powtórzenia chyba zadziobał :D - a swoją drogą to straszne - pisząc w necie zatracam resztki smaku literackiego, który posiadam -rzetelna informacja sprawdzona na oficjalnej stronie :D - tu wszystko jest takie proste i bezpośrednie, więc kawałek sarkazmu w dobrym wykonaniu się przyda
->Rybeq.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 22:43

Wracajac do podpisu jak zauwazył Johnny sa to kontrowersyjne tematy to tak jak bym sobie walna podpis "Chcę Prostytucji" albo "Marichuana dla mnie i dla wszystkich" i tez bym pisał ze to moje zdanie i prosze je uszanowac a to ze Rasi napisał ze nie toleruje gejów czy to nie jest szczeniackie ze szpanuje ze on ma zdanie i je głosno wyraza :?: przepraszam bardzo, dopiero interwencja Martina cos dała takie sytuacje pokazuja ze modzi zamiast sami rozdawac kartki sami powinni sobie takową dac a to dlaczego pkt 3 f)
które mogłyby urazić czyjeś uczucia
załoze sie ze jakby zwykły user miał taki podpis skonczyło by sie to kartka :? I wydaje mi sie ze modzi powinni wydrukowac sobie regulmin i ogladac go zanim cos napiszą :?


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 22:52

Człowieku a w czym ja ich obraziłem?? Nie napisałem, że sa gorsi albo cos w tym stylu. Napisałem "Zero tolerancji" bo ja ich nie toleruje. Moge miec własne zdanie?? Moge je wyrazić ??
Skoro niektórzy manifestują swoje poparcie dla gejów - parady "równości" czy kolorowe kokardki - to dlaczego inni nie moga manifestowac swojego sprzeciwu ??

Teraz w modzie jest "bycie tolerancyjnym". A ja Wam powiem ze taką tolerancje to o kant *** rozbić. Przypomina mi to manifestacje przeciw wojnie w Iraku. Zorganizowali ją "pacyfiści". Podczas manifestacji jej uczestnicy wszczęli burdy z policją, wybili szyby w kiluset sklepach, spalili kilknascie samochodów.... :shock: . peace bracie :lol: :lol: :lol:


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 22:57

Dobra troche przesadziłem :D Ale powiedz sam czy Jak by nie mod miał taki podpis nic by sie nie stało znaczy nie dostał by kartki ??I jeszcze dlaczego Martin kazał ci zmieni ten podpis? ze tak pwoiem peace 8)


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 23:02

hehe odemnie napewno bys kartki nie dostał ;)
A dlaczego Martin kazał o usunąc ?? Czy to ważne ?? Widocznie nie chciał podgrzewac atmosfery.:)


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 23:06

Rasi pisze:hehe odemnie napewno bys kartki nie dostał ;)
A dlaczego Martin kazał o usunąc ?? Czy to ważne ?? Widocznie nie chciał podgrzewac atmosfery.:)
Ja jednak chcialbym wiedziec, czy od innych bym za cos takiego dostal? Bo taki podpis by mi pasowal 8) .


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 23:09

Juventin pisze:Wracajac do podpisu jak zauwazył Johnny sa to kontrowersyjne tematy to tak jak bym sobie walna podpis "Chcę Prostytucji" albo "Marichuana dla mnie i dla wszystkich" i tez bym pisał ze to moje zdanie i prosze je uszanowac a to ze Rasi napisał ze nie toleruje gejów czy to nie jest szczeniackie ze szpanuje ze on ma zdanie i je głosno wyraza :?: przepraszam bardzo, dopiero interwencja Martina cos dała takie sytuacje pokazuja ze modzi zamiast sami rozdawac kartki sami powinni sobie takową dac a to dlaczego pkt 3 f)
które mogłyby urazić czyjeś uczucia
załoze sie ze jakby zwykły user miał taki podpis skonczyło by sie to kartka :? I wydaje mi sie ze modzi powinni wydrukowac sobie regulmin i ogladac go zanim cos napiszą :?
1 Modzi mają wydrukowany regulamin - przynajmniej mieli miec i napewno lepiej go znaja od ciebie.

3f uraził twoje uczucia tym że nie lubi gejów,

Czy jak napisze ze nie lubie MLEKA to mam dostac ostrzeżenie bo ktoś kto uwielbia mleko uzna że to go obraza . :lol:

Wiec bez przesady 8)
Po za tym nie przypominam sobie przypadku żeby ktos dostał ostrzeżenie za to że miał napisane w podpisie ze czegos nie lubi


Obrazek
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 23:20

Moja wypowiedz została źle odczytana i odebrana ale jak johnny napisał jest to kontroweryjna sprawa czyli mozna powiedziec sa rzeczy mało ważne wazne i wazniejsze tak w przenosni i zeby nie było NIE uraził mnie ale mógł urazic kogos innego i nalezy brac to pod uwage..Jak mówiłem troche przesadziłem i powiem tak tak sam do siebie "Wiecej luzu stary" :lol: :lol: :lol:


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 23:28

Dionizos co ty masz do mnie ??czemu mam dlugo nie posiedziec na tym forum ??poraz 1 wyrazilem publicznie na tym forum zdanie o kims!bo swiergot troszke przesadzil i to nie jest nawet moje zdanie nawet w tym poscie presadza,nie wiem moze sie broni itp ale te jego wypowiedzi sa wredne i chamskie najlepiej niech "bohater" tego watku sie wypowie dlaczego i po co tak sie zachowuje

Ja? /swiergot


ODPOWIEDZ