Kara dla Rybeq'a

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Johnny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 19:57

Forum Juve POland powinno dotyczyc głownie spraw związanych ze sportem a nie z muzyką czy filmem
Czemu nie?? Jest to forum fanów Juventusu, ale chyba każdy ma jeszcze jakieś inne zainteresowania, a skoro znamy się jakio fani Juve, to możemy pogadać też o innych rzeczach, z Juventusem nie związanymi.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 20:09

Tak sobie czytam te wasze posty i w zasadzie cięgle nie wiem za co Rybeq został ukarany... bo chyba nie za to, że potępiał stawianie świeczek :?: :shock: Ja nie mam nic przeciwko stawianiu świeczek póki ktoś nie napisze odpowiedzi, w której znajdą się same świeczki. Tak więc jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć dokladniej jaka była przyczyna kary dla Rybeq'a to bardzo bedę wdzięczny, bo jeżeli powodem są te świeczki to jest to dla mnie wręcz śmieszne :lol:
_juvel_ pisze:Gdybyś ty tsk np. zmarł (oczywiście nie chcem tego)
:shock: :shock: stary czy ty masz wogóle chodź kawałek mózgu :?:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 20:13

Mam nadzieje ze ten temat nie poprowadzi do kolejnej kłótni. To nie "Bar - gorące krzesła" gdzie specjalnie dopiera sie przeciwstawne charaktery zeby sie tylko "cos dzialo".
Zdaje sobie sprawe, ze im wiecej ludzi tym prawdopodobienstwo wystapienia kłotni i sprzeczki wieksze, ale czemu wszystko musi sprowadzac sie do takiej wymiany zdan???

Z jednej strony rozumiem rozgoryczenie rybeq'a. Zycie moderatora nie jest latwa sprawa. Jednak nalezy nabrac dystansu do tego i niektore sprawy oceniac patrzac troszke z boku. Nie oceniac, przede wszystkim, wszystkich naokolo wedlug jednej kategorii... Co do tematu o swieczkach to trzeba przyznac ze nie pojawia sie taki zbyt czesto. Rozumiem, ze co chwile ktos umiera na swiecie, ale przeciez nikt tutaj nie wspomina swojej babci, dziadka czy innego bliskiego. TO byloby przegiecie.

Moderator niestety ale musi posiadac umiejetnosc zdystansowania sie do niektorych spraw i traktowania usera jak rowny z rownym a nie ponizania go na kazdym kroku. Moderatorow jest wielu jednak to wlasnie rybeq jest najbardziej kontrowersyjny. Problem polega na tym ze trzeba wziac pod uwage, ze jego sarkazmy i ironie nie kazdy zrozumie. Takie jest zycie. Ja tez uwielbiam byc sarkastyczny, uwielbiam ironizowac, jednak zycie nauczylo mnie ze czasami trzeba zwrocic uwage w troche delikatniejszy sposob, zwlaszcza ze forum to nie rozmowa na gg z kims kogo dobrze znamy ale rozmowa i dialog z ludzmi. Jednych wypowiedz rybeq'a mogla urazic inny natomiast usmieje sie i przejdzie do nastepnego topiku.

Mam nadzieje ze dwa tygodnie przerwy zmienia podejscie w kontaktach z userami nie zmieniajac jego zapału do pracy. Jesli nie bedziemy musieli podjac bardziej restrykcyjne kroki.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 20:17

A ja powiem tak.
Przecież wszyscy znamy orginalny styl pisania Rybeqa...
wiadomo jak się zachowuje i jakie ma zwyczaje...
Admini dając mu moda znali jego zalety i wady
(a tekst :D prawie jak w kościle :D )

A do tej okazji przypomina mi się dobry cytat z PN dokładnie
Pana Władysława Żmudy po klensce reprezentacji U 20 na turnieju
w Tulonie:
-Oczywiście przedstawie sprawozdanie , a wydzniał szkolenia PZPN
dokona oceny. I znowu rozejdzie się po kościach...

Myśle że tak będzie i na JP.
Rybeq przedstawi sprawozdanie , a Admini JP
dokonają oceny. I znowu rozejdzie się po kościach...
:D :D :D
Ps.: Nie pisze tego by kogoś urazić ale jakoś mi się ten cytat
przypomniał :D


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 20:33

Tzn tak..
..przede wszystkim jest mi niezmiernie przykro ze wynikla taka sytuacja przy temacie o smierci Pawlowskiego.Jak dowiedzialem sie od Oskara8 post Rybeqa(ktory brzmial mniej wiecej tak:"kolejne osoby praktykujace kretynski onetowy zwyczaj ze swieczkami, zostana ukarania tak jak na to zasluguja.")zostal przez forumowiczow(takze przeze mnie) zle odebrany,gdyz Rybeq mial prawdopodobnie na mysli kolesia ktory w swoim poscie postawil 15 "swieczek" nie dodajac od siebie ani slowa,a nie ludzi ktorzy pod swoim komentarzem stawiali kilka swieczek.Ja to rozumiem,bo to rzeczywiscie bylo beznadziejne zasmiecanie forum.

Jednakze..
1)uwazam Rybeq ze mogles sobie odpuscic ten komentarz,szczegolnie slowo "kretynskie" ktore w w/w temacie bylo po prostu nie na miejscu...
2)jesli juz to mogles chociaz napisac ze chodzi o osoby ktore nie wnosza nic do tematu,nie pisza ani slowa na temat M.Pawlowskiego a wstawiaja swieczki nabijac posty a nie o wszystkich ktorzy uzywaja tych znaczkow...
3)no i mogles napisac ze dwa zdania o zmarlym...
No i wlasnie wybuchla klotnia,ktora nie powinna miec miejsca...ja nazwalem Rybeqa kretynem(za co zostalem ukarany) a jemu sie dostalo po lbie od Adminow.Ja ze swej strony mowie Rybeqowi "sorry" ale mysle ze on tez powinien zastanowic sie czy nie popelnil malego bledu...

Generalnie uwazam ze sprawa nie jest na tyle powazna zeby go odsuwac (no chyba ze ma co powazniejszego na sumieniu)..ale to juz nie mnie decydowac..


No i musze sie przyznac ze uwielbiam kiedy Mod rozdaje kartki z poczuciem humoru..nieraz zdazylo mi sie wybuchnac smiechem czytajac czerwone komentarze pod postami niektorych userow lubie tego typu humor,sam czesto tworze zabawne puenty i riposty...mysle ze bez Rybeqa to forum duzo utraci..


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 20:55

Martin pisze:
Problem polega na tym ze trzeba wziac pod uwage, ze jego sarkazmy i ironie nie kazdy zrozumie. .
No ale to chyba nie jest problem rybeq'a tylko osób, które nie rozumieją jego "sarkazmów i ironii". Może nie jestem tu zbyt długo i nie mam pełnego oglądu sytuacji ale wydaje mi się, że Rybeq jest akurat jednym z lepszych i najbardziej sumiennych modów.


jeszcze jedno przez nikogo nie zauważany kolega Ultras krzyczy coraz głośniej żeby podać jakieś konkrety. Podpisuje się pod tym bo chciałbym wiedzieć dokładnie za co jest ban. A mam wrażenie, że Ci co wiedzą za co, jakoś nie chcą udzielić dokładnej odp. Pliss powiedzcie:
Rybeq out na 2 tyg. ponieważ:
.....
...
..

Czy dostał za to, że użytkownicy nie rozumieją jego sarkastycznych, ale przynajmniej w 90% uzasadnionych wypowiedzi??


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:01

Pelson pisze:myślę że rozmysli swoje postępowanie i za dwa tygodnie będzie bardziej konsekwentnie rozdawał karteczki
:shock: :shock: :shock: uwielbiam tego typu wypowiedzi - tyle w nich treści i sensu :D

Podobnych spraw jak z Rybeqiem było juz pare. Zaczęło sie chyba ode mnie, potem był Tomek, teraz Rybeq.
Akurat nasza trójka najczesciej przebywała na forum i (siłą rzeczy) dawaliśmy najwiecej ostrzezen - dziwne nie ??
Po aferze z moim udziałem obiecałem sobie, że wiecej w takich "krucjatach" nie wezmę udziału. Mam juz jednak dosyć. Powiem co mam do powiedzenia i pal pies konsekwencje.
Całą nasza trójke oskarżono o chamskie wypowiedzi i naduzycia. Jak zwykle najwiecej hałasu robią userzy, których poziom wypowiedzi jest hmmm niski ??
Zgadzam sie, że w sprawie ze swieczkami Rybeq zachował sie niezręcznie. Jest jednak zwykłym człowiekiem i ma prawo do błędu.
Nierozumiem natomiast obużenia jakie wywołują jego riposty :? Jestem zdania, że głupote trzeba tępić - on robi to na swój sposób. Być może jeden z drugim pomysli jesli raz ktoś mu "uszy natrze" ;)

Skoro juz zacząłem to polece po całości. Zgadzam sie z Rybeqiem co do newsów na stronie. Uwazam, że zamieszczanie każdej ploty zaniża jej poziom. Z całego serca skłaniam sie do tego by zamieszczac tylko SPRAWDZONE informacje i pies smerał licznik odwiedzin !!
Podobnie jak Rybeq chciałbym doczekac dnia kiedy "władza" uzna, że lepiej miec na forum 500 userów na dobrym poziomie niz 6000 siegających gruntu a karanie najlepszego moda napewno do tego nie prowadzi


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:02

To nie jest ban,tylko odsuniecie Go z funkcji moderatora,tak jak bylo w moim przypadku ;]
Teraz dopiero przeczytalem to co napisal Rasi w poscie wyzej ;] Podpisuje sie wszystkimi czesciami ciala 8)


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:05

Prawda rzeczywiscie niektóre wypowiedzi modów sa smieszne ,wszystko gra dopóki "ktoś" nie nabija sie z usera lub nazywa go kretynem ,bo wtedy cały smiech pozostawia lekkie zniesmaczenie :? Nic nie mam do rybeqa jak wiekszosc ale czasami mógł by przeczytac swoja wypowiedz jeszcze raz i zamiast dawac czerwona kartke userowi który ma na koncie 5/10 postów i napisze mu np Zeby nie pisał kolorami capsem albo ze takie tematu nic nie wnosza do zycia forum itp a jak ktos taki zostanie zjechany i wyczyta ze jest jakims dzieciakiem i niech sie zasantowi co pisze to vhyba niema po co tu wracac pójdzie na inne forum i bedzie wystawiał zła opinie temu forum. Rybeq wiecej luzu ale zeby miesciło sie to w granicu dobrego smaku . To tyle ile mam do powiedzenia


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:15

Supersonic pisze: jeszcze jedno przez nikogo nie zauważany kolega Ultras krzyczy coraz głośniej żeby podać jakieś konkrety. Podpisuje się pod tym bo chciałbym wiedzieć dokładnie za co jest ban. A mam wrażenie, że Ci co wiedzą za co, jakoś nie chcą udzielić dokładnej odp. Pliss powiedzcie:
Rybeq out na 2 tyg. ponieważ:
.....
...
..
Powien tylko tyle chciałem zauwazyż ze Rybeq nie ma bana jedynie zostały mu na 2 tygodnie zabrane u uprawnienia Moderatora


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:18

Rasi pisze:Z całego serca skłaniam sie do tego by zamieszczac tylko SPRAWDZONE informacje
O tak, za każdym razem będę dzwonił do Moggiego i pytał się go, czy to prawda.
Rasi pisze:Skoro juz zacząłem to polece po całości. Zgadzam sie z Rybeqiem co do newsów na stronie. Uwazam, że zamieszczanie każdej ploty zaniża jej poziom.
Czy to plota, to się okazuje co pół roku, w oknie transferowym. Nie uważasz, że dawanie newsów raz na pół roku to trochę za rzadko?
Moim zdaniem kibice mają prawo wiedzieć, co mówi się o Juventusie na świecie, o czym mówią media, jakie chodzą pogłoski. Przecież to nie jest tak, że siedzi sobie facet w redakcji calciomercato.com, w pierwszym koszyczku ma pojemniczki po jajkach niespodziankach z nazwami klubów, w drugim pojemniczki z nazwiskami piłkarzy i losuje parkę, a potem wymyśla do tego historię. Jeżeli jakieś nazwisko jest łączone z jakimś klubem, to jakiś powód być musi. Dopiero czytelnicy mogą zdecydować, na ile będą wierzyć danej informacji. Ale mają prawo wiedzieć, że coś takiego się mówi!


Obrazek
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:25

Ekchem! Ja pamiętam co się działo na czacie w czerwcu ktoś rzucił ej czytałem, że do Juve przyjdzie Ibra za Treze odrazu został olany/wyśmiany i zezwany od plotkarzy a tu proszę!
Słuchajcie jesteśmy na forum takiego klubu, gdzie NIEMOŻLIWOŚCIĄ jest przewidzenie kto będzie u nas grać! Ludzie przecież to MOGGI!! Jak można załatwić prawdziwe źródło, oddzielając je od plot?? Może jeśli tak potafisz (Rasi/Rybeq) to w kilka miesięcy przejdziecie do jakiejś gazety, bylibyście rozchwytywani :wink:


czery_r1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2003
Posty: 86
Rejestracja: 26 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:29

kara dla rybeq jest nieuzasadniona...mnie tez nieraz denerwuje jak te znicze sie stawia ludzie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.. nieraz zwykly czlowiek umrze to po takim byscie znicza nie postawili!! a tez jest czlowiek to dajcie sobie spokoj z tymi zniaczmi [*] może ktos zapodac jeden od calego forum od nas reprezentatywnie a nie kazdy sobie nabija posty i pisze praktycznie to samo GLUPOTA i dlatego coraz rzadziej odwiedzam forum stronke jak najbardziej odwiedzam bo lubie ale forum sie zmienilo nie do poznania... kiedys jak ktos zapodal jakiegos newsa to omowil go ladnie napisal co otym sadzi az sie milo czytalo a tu podam jak czesto widzialem na tym forum tresc newsa PILKA.PL ZRODLO "TRESC NEWSA" ODPOWIEDZ UZYTKOWNIKA : CIESZ SIE BARDZO ALBO JAKIES inne glupie beznadziejne teksty ktorych sie czytac nie chce bo sa strasznie monotonne...ja tez pisalem kiedys posty krotkie ale przestalem bo wiedzialem ze w jakis sposob sa te posty nie potrzebne moje wypowiedzi nie wnosza nic nowego a tu teraz przychodza nowi kolesie ktorzy pisza to samo co napisal inny koles wyzej tylko ze w zmnienoej formie az sie tego czytac nie chc :evil: i tu nie chodzi o to czy forum ma tam kuzwa 10000 tys uzytkownikow najwazniejsze jest to ABY MIALO WARTOSCIOWYCH UZYTKOWNIKOW KTORZY COS CIEKAWEGO NOWEGO WNOSZA NA FORUM A NIE MONOTONNIE


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:32

Ja nie mam nic przeciwko duzej ilosci newsow. Ktos kto zaglada nie tylko na Jp w koncu i tak na podobne ploty wpadnie. Najlepiej miec je w jednym miejscu i nie trudzic sie w przegladaniu kilkunastu stron. Poza tym, nie kazdy z nas zna jezyk wloski i bardzo chetnie czytam "ploty" z tego jezyka tlumaczone.


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 21:35

swiergot pisze: O tak, za każdym razem będę dzwonił do Moggiego i pytał się go, czy to prawda.
Hmmm niech wysile szare komórki... jeszcze chwila... juz prawie... WIEM a może po prostu brac newsy tylko z oficjalnej ??
swiergot pisze: Czy to plota, to się okazuje co pół roku, w oknie transferowym. Nie uważasz, że dawanie newsów raz na pół roku to trochę za rzadko?
A czy to musza byc tylko newsy o transferach ??
Wiesz... marzy mi sie aby JP było czymś na kształ oficjalnej wersji strony Juve (jesli chodzi o newsy). Chciałbym miec pewnośc, że to co przeczytam na JP jest prawdą.
swiergot pisze: Moim zdaniem kibice mają prawo wiedzieć, co mówi się o Juventusie na świecie, o czym mówią media, jakie chodzą pogłoski.
A kto im broni czytać Onetu, Lechsportu czy inneo badziewia ?? I tak 99% informacji o transferach pojawia sie potem na forum. Zostawmy plotki tym, którzy tego chcą a strona niech bedzie weryfikatorem tych plotek
swiergot pisze: Przecież to nie jest tak, że siedzi sobie facet w redakcji calciomercato.com, w pierwszym koszyczku ma pojemniczki po jajkach niespodziankach z nazwami klubów, w drugim pojemniczki z nazwiskami piłkarzy i losuje parkę, a potem wymyśla do tego historię.
Naprawde uważasz, że tak sie to nie odbywa ?? :shock: według mnie opisał jako zywo proces powstawania wiekszosci plotek transferowych
swiergot pisze: Jeżeli jakieś nazwisko jest łączone z jakimś klubem, to jakiś powód być musi.
Nie musi...
swiergot pisze: Dopiero czytelnicy mogą zdecydować, na ile będą wierzyć danej informacji. Ale mają prawo wiedzieć, że coś takiego się mówi!
A ja wole by to JP było najlepszym weryfikatorem tych plotek...


ODPOWIEDZ