Kara dla Rybeq'a

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 13:48

Swiergot, Oskar8 jako administratorzy przedyskutowalismy dzisiaj sprawe rybeq'a i jego ogolnego postepowania. Postanowilismy wyslac go przymusowy dwutygodniowy urlop. Mamy nadzieje ze to poskutkuje.

Za dwa tygodnie czyli 6 grudnia, jesli Rybeq nadal bedzie chcial uczestniczyc w zyciu forum jako moderator, do tych praw go przywrocimy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:07

on juz taki zawsze bedzie !!!!
a urlop 2 tygodniowy to za malo min miesiac
dla mnie i tak zawsze bedzie nieodpowiedzialnym cwaniakiem


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:07

Jeżeli został już założony tocip to czy My [czyt. użytkownicy] moglibyśmy siędowiedzieć za co został ukarany Rybeq :?: :roll: bo nie jestem za bardzo poinformowany...


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:19

no i bardzo dobrze bo mnie ostatnio dał kartke za wypowiedź z zeszłego roku no chyba mu się coś w główce poprzewracało


Nagle o tym mówisz a jak dostałes to gdzie byłeś ?? - po to są Admini żeby im o tym napisać mogłeś po za tym napisac do rybeq'a o wyjasnienie.


P.S. Lepiej zmień podpis :)

Oskar8


JESTEM OSZUSTEM
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 17:50

no to "czyszczenie" sie rozpoczelo. co z tego ze siedzialem tu pare godzin dziennie, co z tego ze pare razy sam musialem modowac chata bo nikt nie mogl wejsc, ale zabronilem dzieciaczkom wyrazac swoj ogromny bol po stracie osoby ktorej nawet nie znaly ( oczywiscie nikt nie wpadl na to ze dzieki temu przy kazdym temacie o czyjejs smierci nie bedziemy mieli po 15 postow zawierajacych " ['] "), psujac w ten sposob wizerunek modow. w koncu jestem tylko "ograniczonym kretynem".
naduzywam na dodatek swojej wladzy rozdajac na prawo i lewo karteczki niewinnym userom :(
jesli ktokolwiek uznal moj post skierowany do wiciora, za obraze jest w bledzie. choc obraza tegoz osobnika, nie powinna nikogo dziwic.
warunkiem mego powrotu jest zmiana przyzwyczajen ? tylko ktorych przyzwyczajen ? osmieszania dzieciakow, dla ktorych szczytem mozliwosci jest skopiowanie bzdurnego newsa do pokoju transfery ? najchetniej bym ich zbanowal, gdyz i tak nic sensownego na forum nie wnosza. ale wtedy moglyby spasc statystyki odwiedzin :( niestety, nie da sie chyba umiejetnie polaczyc poziomu i duzej ilosci odwiedzin (chyba ze bedziecie dawac jeszcze wiecej newsow z calciomercato). zreszta jest to najwieksza porazka tego forum. kartki i bany za glupoty zbiera dionizos - czyli uzytkownik jakich powinno byc jak najwiecej, a mlodzi nabijacze podajac dokladne zrodlo swej ploty caly czas tu siedza.
konfliktu moderatorzy-uzytkownicy nigdy by nie bylo gdybysmy odrazu banowali <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> (np. genral ciapura&CO).
na pozostale zarzuty z pz z wiadomych przyczyn narazie nie odpowiem.
on juz taki zawsze bedzie !!!!
a urlop 2 tygodniowy to za malo min miesiac
dla mnie i tak zawsze bedzie nieodpowiedzialnym cwaniakiem
Obrazek Obrazek Obrazek
no i bardzo dobrze bo mnie ostatnio dał kartke za wypowiedź z zeszłego roku no chyba mu się coś w główce poprzewracało
oczywiscie zapomniales wspomniec o najwazniejszym: zaraz po tym jak mi napisales o mojej pomylce kartka zostala zdjeta.

ps. gdzie moja qualitka ?Obrazek


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 18:07

Czy dla ciebie postawienie Jednogo [*] przy temmacie to liczba 15 ??
Czy dla ciebie nic nie liczy sie symbolika usera który przy temacie o Freddim Daje 13[*] które mówia ile lat juz on nie zyje
Jak jestes madry to sam dawaj newsy(Wcale sie nie wtracam :lol: )
Rybeq pisze:naduzywam na dodatek swojej wladzy rozdajac na prawo i lewo karteczki niewinnym userom
A tak nie jest :?
Rybeq pisze: osmieszania dzieciakow, dla ktorych szczytem mozliwosci jest skopiowanie bzdurnego newsa do pokoju transfery ?

Powiedz mi jak możesz nazywac innych dzieciakami jak sam jestes dzieciakiem który podnieca sie ze moze rozdawac karteczki i nabija sie z innych ??
Rybeq pisze:...odrazu banowali <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>
Wiesz co nie badz smieszny bez komentarza
Mam nadzieje ze Kartki mi nie dacje bo w moim poscie nie obrazam Rybeqa tylko chce wiedziec czym sie kieruje w swoim zachowaniu
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2004, 18:12 przez Bany_DG, łącznie zmieniany 1 raz.


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 18:10

Jak dla mnie , to teraz Ty ( Rybeq ) zachowujesz się jak dziecko...
Nie potrafisz zaakceptować kary ( choć nie wiem czy to kara dla Ciebie ) , musisz się tłumaczyć ? Znasz na pewno powiedzenie ,, Winny się tłumaczy''... Ja tam nic nie mam do Ciebie , nie zalazłeś mi niczym za skórę , ale fakt , że trochę za dużo ironii się pojawiało w Twoich ripostach , w odpowiedzi na zaczepki ze strony userów.Jeszcze ten podpis pod postem... Bez komentarza :) , wyluzuj trochę , każdego wkurza , jak jakiś ,, dzieciak ''(cytowałem) właduje się na to forum i pisze gdzie popadnie itp. Ale wszyscy razem chcemy zaradzić takim sytuacjom.. Przemyśl swoje zachowanie , wyluzuj i wróć , bo to , że Martin wybrał Cię moderatorem , musi coś znaczyć.pzdr

ps.Nie pisz na każdego ,, dziecko , <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> '' , tylko daj przykład jak się zachować , skorzysta na tym forum i estetyka posta.


Go hard, or go home.
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 18:26

Zarzuty dla Rybeq są troszeczke głupie i nie wiem czego on dostał niby bana. Moze gość rzeczywiście czasami wam dopieka, (widziałem już wiele jego kłótni np. z juveluckiem) ale zdaje mi się że jest spoko.(mnie też denerwują te posty typu [*] i już z tym skończyłem bo kiedyś chyba dałem takiego jednego jak zmarł ten od Supermana). Nie to co np. wspomniany Dionizos do którego ja nic nie mam ale kazdego by się czepił i ośmieszał. Na tym forum chyba panuje jakaś obsesja żeby się wściekać na modów i im robić wyrzuty za kartki i inne rzeczy. Lepiej zajmijcie się ludzie czym innym a nie wypisywaniem bzdur i ciągłym napadaniem na nich.
PS. jak znam użytkowników tego forum zaraz bedzie wypowiedź typu: Ale się podlizujesz czy coś w tym stylu. Oczywiście nie wiem dlaczego tak jest bo po co mamy sie niby podlizywać. Jak już napisałem w pewnym temacie( coś o tym że komuś było smutno bo kartke dostał) loda od modów nie dostane. :wink:


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 18:47

PABLO pisze:on juz taki zawsze bedzie !!!!
a urlop 2 tygodniowy to za malo min miesiac
dla mnie i tak zawsze bedzie nieodpowiedzialnym cwaniakiem
Jak milo, ze Twoja opinia nie ma zadnego znaczenia. Ciekaw jestem ile jeszcze posiedzisz na tym forum. Rybeq juz nie ma, ale inni moderatorzy tez zadbaja, zebys za duzo sie tu nie nacieszyl.
Czy dla ciebie nic nie liczy sie symbolika usera który przy temacie o Freddim Daje 13[*] które mówia ile lat juz on nie zyje
Na forum mamy chyba 6000 userow, jakichs 12 z nich wie od ilu lat Freddy nie zyje, z czego moze dwoch zauwazy, ze 13 swieczek symbolizuje ilosc lat od jego smierci. Ja sam uwielbiam Queen, ale kiedy widze 13 znaczkow ['] to moja pierwsza mysla jest, ze ktos znowu za bardzo sie podniecil. Sam zwyczaj stawiania swieczek zmarlym uwazam za odpowiedni i nic do niego nie mam, Rybeqowi chodzilo o to, ze to okazja do nabijania. Owszem, moze przesadzil, ale gdyby znowu zachowal sie zbyt lagodnie, skonczylo by sie jeszcze gorzej. Zreszta znam innych moderatorow, ktorzy przesadzaja o wiele bardziej i nie chodzi mi tu o Oskara, mimo, ze daje mi wszystkie ostrzezenia 8) .
oczywiscie nikt nie wpadl na to ze dzieki temu przy kazdym temacie o czyjejs smierci nie bedziemy mieli po 15 postow zawierajacych " [']
Czy dla ciebie postawienie Jednogo [*] przy temmacie to liczba 15 ??
Sam znajdz swoj blad... bo zaraz bedzie, ze sie wszystkich czepiam i na nich bluzgam (?).
wyluzuj trochę , każdego wkurza , jak jakiś ,, dzieciak ''(cytowałem) właduje się na to forum i pisze gdzie popadnie itp. Ale wszyscy razem chcemy zaradzić takim sytuacjom.. Przemyśl swoje zachowanie , wyluzuj i wróć , bo to , że Martin wybrał Cię moderatorem , musi coś znaczyć.pzdr
To bedzie najlepsze podsumowanie.


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 18:49

no ja popieram Rybeqa czy jak go sie tam pisze

glupie dla mnie sa tematy ze umarl ktos "kogo nawet nikt nie znal" a kazdy pisze te wasze gwiazdki [*] czy jakos tak


Rybequ pokój z tobą nie daj się tym lamom :twisted:


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 19:03

oczywiscie nikt nie wpadl na to ze dzieki temu przy kazdym temacie o czyjejs smierci nie bedziemy mieli po 15 postow zawierajacych " [']
Czy dla ciebie postawienie Jednogo [*] przy temmacie to liczba 15 ??
Sam znajdz swoj blad... bo zaraz bedzie, ze sie wszystkich czepiam i na nich bluzgam (?).

Tylko ze te [*] sa uprzedzone komentarzem a nie same swieczki i jak ktosik chce je dawac niech daje mi to jest obojetne tylko niech nie robi tego w stylu
Zmarł ktos tam Pokój jego duszy i 15[*]
to wtdy mija sie z celem....Autor tematu i 13 [*] Dosc obszernie to zkomentował i na koncu strzelił 13 [*] czy komus to przeszkadza NIE :!: bo w jaki sposób


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 19:12

No tak myślę że taki zimny prysznic dla Rybeqa się przyda najbardziej mi się niespodobało kiedy zabronił robić swiec (*) myślę że rozmysli swoje postępowanie i za dwa tygodnie będzie bardziej konsekwentnie rozdawał karteczki


ja0nek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 6
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 19:21

Ja raczej tylko czytam cudze posty na forum a rzadko wpisuje coś od siebie bo nie chcę powielać cudzych już napisanych postów ( jeśli mam takie samo zdanie jak ktoś inny), więc uważam że wpisywanie np. tego - [*] przez każdego po koleji jest bez celowe, a poza tym moim zdaniem Forum Juve POland powinno dotyczyc głownie spraw związanych ze sportem a nie z muzyką czy filmem ( od tego jest np. Onet). Popieram Rybeq bo ma w pewnym stopniu racje...

I mam jeszcze jedno pytanie czy całym problemem w tym zamieszaniu są właśnie świeczki( ['] ) ?????
no i bardzo dobrze bo mnie ostatnio dał kartke za wypowiedź z zeszłego roku no chyba mu się coś w główce poprzewracało
oczywiscie zapomniales wspomniec o najwazniejszym: zaraz po tym jak mi napisales o mojej pomylce kartka zostala zdjeta.
Nie rozumiem o co chodzi "JUVEFANE_10"


JUVE...i wszystko jasne!!!
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 19:44

Rybeq pisze:w koncu jestem tylko "ograniczonym kretynem".
No i właśnie za to chyba dostałem kartke....
Czy w tym poście znalazłeś ciąg "ograniczony kretyn"??..czy tylko ograniczony..A to słowo ma bardzo dużo znaczeń...., które przedstawił mi Oskar :? :? , ale widze, że do końca nie zrozumiał mojej wypowiedzi...

Rybeq ja do ciebie naprawde nic nie mam.Zdenerwowałem sie wtedy troche i w tym słowie nie ma byc nic związanego z obrazą ciebie.Jeżeli tak to odebrałeś to sorry wielkie.

Pozdro dla ciebie.

8)


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 19:53

BVB pisze:glupie dla mnie sa tematy ze umarl ktos "kogo nawet nikt nie znal" a kazdy pisze te wasze gwiazdki [*] czy jakos tak
BVB rozumiem twoje koleżeństwo do rybeqa ale teo co napisałeś już nie. Według mnie takie [*] są upamiętniające kogoś. A to że niektórzy nieznają tych osób które odeszli to nie musza odrazu miec ich od tak! Chwała im za to, że nawet za nich pamietają mimo ze ich nawet nieznają. Gdybyś ty tsk np. zmarł (oczywiście nie chcem tego) i ktoś cie nie zna i oleje sobie powie " Acotam ja go nieznam pewnie jakiś niedorozum" itp. I jak?? Oczywiście Freddiego prawie każdy zna i według mnie dobrze że go upamietniają.
tylko ktorych przyzwyczajen ? osmieszania dzieciakow, dla ktorych szczytem mozliwosci jest skopiowanie bzdurnego newsa do pokoju transfery ? najchetniej bym ich zbanowal, gdyz i tak nic sensownego na forum nie wnosza. ale wtedy moglyby spasc statystyki odwiedzin
Rybeq a co ci do tego dzieciaki. Jeżeli ktoś bezsensowne tematy zakłada rozumiem, ale jak zobaczysz odrazu dzieciaka to bedziesz banował? Niech będą i 5-cio latki. Ale będą pisać sensowne posty. i co zbanujesz ich za wiek? Ty też taki byłeś i mogłeś od nich brać przykład w jakim wieku się już o Juve znają. Taksamo jak to chyba on napisał w temacie o legitymacjach członkowskich, że nie bedziecie tego robić bo dzieciaki tu są. I dobrze. Jeżeli naprawdę kochają Juventus to czemu mają miec to zabronione. Widocznie u ciebie tylko wiek się liczy.


ODPOWIEDZ