Jest mi bardzo smutno!!!!...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 13:03

Taki temat juz kiedys byl czyli problem istnial, istnieje i nadal bedzie istnial i wydaje mi sie ze prawda jak zwykle lezy gdzies po srodku.
Ale odnosnie modow ( nie zebym komus wyrzuty robil albo chcial obrazic :D ) to czasem mam wrazenie ze zachowuja sie jak urzedasy w okienu tak i tak pisze w przepisie to jest swiete nie roztrzasamy tego tylko przylozyc delikwentowi kartonik. Ma to swoje plusy i minusy.
plusem jest napewno to ze jak by im przyszlo roztrzasac kazdy przypadek to by w koncu nerwowo wysiedli :D
minusem i to zdecydowanym jest jesli np na forum pojawia sie ktos nowy i popelnia jakis blad w 1 lub 2 poscie i odrazu jest "odznaczany" i ta sytuacja wydaje mi sie chora ( i nie mowie o kartce za np wulgaryzmy)
Wydaje mi sie ze takiego kogos nalezaloby najpier pouczyc a jezeli to bedzie recydywa to wtedy ozdobic :D
Takie jest moje zdanie.


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 13:21

Pokaz mi kogos ktos majac do 3 postow ma kartonik??? Zawsze takiego delikwenta wysylamy do regulaminu. Chyba ze koles wyjezdza od razu z niewiadomo jakimi wulgaryzmami i widac wyraznie ze jest tu tylko zeby bluzgac.

I nie mowcie ze wszystkie przewinienia sa karane kartkami. Mi samemu po prostu czassami az zal delikwenta i wysylam go najpierw do regulaminu.
A poza tym sami nie wiecie ile rzeczy jest po prostu kasowanych bez wiekszych restrykcji bo zanim zareagujecie moderator juz dawno jest nad kolejnym tematem. Dzialamy szybko i sprawnie.

A i jeszcze jedno. Skoro od nas oczekujecie pewnego poziomu to nie dziwcie sie, ze my oczekujemy od was tego samego. A nie bedziemy kazdego usera odnotowywac co to on zrobil bo nam sie tu totalna biurokracja zrobi, a tego nikt by nie chcial bo dopiero bysmy mieli wyrzucane ze czepiamy sie wszystkiego.

PS. Zwroccie takze uwage, ze zawsze podobne problemy zglaszaja ludzie ktorzy na forum w ogole sie nie udzielaja, albo sa tu rzadko. Bo co to jest 200 postow?? A gdzie sa stali bywalcy? Czemu oni nie żalą sie na adminow i modow??


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 15:11

Znow sie zaczyna :?
Odezwali sie jak zwykle wielce pokrzywdzeni przez caly swiat :lol:
Jezeli ciezko jest wam zajrzec do regulaminu, sprobowac go przejrzec to nie ma sie co dziwic.
Moim zdaniem admini i modzi sa w wielu sprawach poblazliwi.
Wiem ze latwiej jest troche ponarzekac poplakac zalozyc idiotyczny temat ze jest mi smutno ale latwiej nie znaczy wcale lepiej.
Zastanowcie sie nad samymi soba bo przez was to forum stacza sie a niektorym userom zal na to patrzec.
Coraz wiecej nabijaczy bzdurne posty wwalenie tematu byle gdzie(a co tam modzi poprawia) brak kultury to wszystko powoduje spadek poziomu tego forum a za tym odejscia coraz lepszych uzytkownikow.
Nie chce mi sie czytac tych idiotycznych slow wiec zakonczcie gadke i idzcie przynajmniej przejrzec ten regulamin.
Wadzgi pisze:wszystkie posty w tym temacie
Zacznij pisac po Polsku bo domyslac sie co napisales nikt nie ma zamiaru.
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2004, 15:32 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 15:20

Dobrze spoko ja tez rozumiem ze musi byc porzadek na forum bo to normalne strona fajna i poukładana musi miec regulamin ale czasem z tymi banami to przesadzacie.....ja np. raz wysłałem niechcąco 1 post 2 razy i odrazu dostałem banana a to był moj 3 albo 4 i dostałem bane na 5 dni poczym wchodzac za 5 dni nic :!: :!: :!: I dopiero po 11 dniach mogłem wejsc na Juvepoland.....albo niektórzy z Adminów sie mądrzą bo mogą nas wyrzucic niepamietam kto to dokładnie był.....ale mnie straszył ze mi da bane i wtedy jeden z Adminów sie zamna stawił.....ciekawe co by było gdyby sie nie stawił to pewnie bym zas 2 tygodnie czekał zeby mnie odbanowali :!: :!: BEZ SESNU :!:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 15:28

Wadzgi pisze:NO soryy ale sa ludzie co calymi dniami msza harowac !!!! estem nakompie pare miinut i bede sie zastanawial gzdie co naipisc????
Fantastyczne masz podejscie wiesz :? "kurcze...ale sie naharowalem!Wrzuce sobie tutaj tego posta,a ktos tam przeniesie.Jestem zmeczony przeciez :!: " Byles 2 lata na forum - od 10.10.2002 - do dzis(to chyba aktualne 8) ),a brakowalo Ci zapracowany czlowieku czasu na przeczytanie regulaminu i przeczytaniu zmian w nim.Trudno...
Wadzgi pisze:NIe mam tak jak niektorzy po 15 lat i nie sedzam czalego czasu przed kompem !!!!!
Masz 20 lat,z tego co sie dowiedzialem,a nie potrafisz sklecic zdania sensownego i madrego,z ktorego mozna wyciagnac jakies wnioski...
Wadzgi pisze:Ale dobra takie sa zasady, niech wam bedzie.
Obrazil sie?/przyznal racje?
Wadzgi pisze:I tak bede je łamal za kazdym raem gdy beded sie chcial na jakis temat wypowiedziec!!!!!!!!!
Tego nie skomentuje,bo to samo za siebie pokazuje jaki to ty jestes inteligentny ;>
Wadzgi pisze:Rozumie jak ktos bluzga czy, glopie posty np pierwszy ???? Ale czy jak tak kiedys napisalem ??? zeby dostawac kartki za to ze gdzies zel umiescilem posta???
2 lata na forum widac nie wystarczyly,aby zrozumiec w jakich pokojach nalezy zalozyc tematy.Pod kazdym pokojem jest napisane co w nim powinno sie znajdywac/o czym sie w nim rozmawia,wiec nie mow,ze nie wiesz :> Karamy za "jestem pierwszy",jak i za 2 posty pod soba ;]
Wadzgi pisze:Tu jest tyle pokoi ze ja ne wiem gdzie co i jak KIedys pare pokoikow i bylo a teraz a juz sie nie wypowiadam
:lol: Skladnia zdania nie jest twoja dobra strona,z tego co zauwazylem ;]
Wadzgi pisze:ZEGNAM
+ cya


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 15:36

No cóż moze jest rygor i to wielki na forum ale uważam że do dobrze przynajmniej nie ma tutaj ..... (kilku liter :) ) Moderatorzy wykonująswoja pracę bardzo dobrze nie mniej jednak myślę że z biegiem czas ubedzie tutaj coraz więcej modów ponieważ poziom popularności forum wciąż wzrasta z biegiem czasu będzie tutaj ponad 10 tysięcy ludu i raczej 10 - 15 Modów sobie z tym nie poradzi.A co do Ciebie Wadzgi to raczej nie jest przyjemnie kiedy się dostaje karteczki bo raczej nikt tego nie lubi ale nie potrzeba zakładać nowych topiców co do tego


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 15:44

nie bardzo rozumiem tego całego rabanu bo regulamin jest po to, żeby go przestrzegać (wiem odkryłem!) i po to, żeby nam wszystkim przyjemniej korzystało się z tego forum. To jest tak jak na boisku piłkarz nie zdążył cofnąć nogi i faul, kartka chociaż niechcący. Komuś się "kliknęło" źle niechcący- kartka. To jest w pożądku. I tak chwała władzy, że skrzętnie wszystko wypunktowywuje!!


camor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 15
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 15:57

A ja chce powiedzieć , ze nie mozecie miec chyba wielkich pretensji do moderatorów , bo tak naprawde to 95% to kartki sa prawidłowe ;)

Pozdro dla wszystkich :twisted:


dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 16:14

Całkowicie zgadzam sie z Wadzgi. Kiedys lubialem to forum: bylo duzo ciekawych tematow i wogole a teraz same <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> piszecie i nawet nie chce mi sie odpowiadac na wasze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sprawy (Problem del piero - a skad wy do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mozecie wiedziec jakie on ma problemy?, Oliveira dziekuje Capello - no i chyba wszystko jasne dziekuje mu za to ze daje mu szanse i wierzy w niego ale po co odrazu pisac o tym zeby 50 osob powiedzialo ze ma racje) to byly tylko 2 przyklady z 15 pierwszych tematow w pokoju NEWS....a napewno jest wiecej takich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tematow!! zgadzam sie tez ze za byle gowno dajecie kartki...kazdy normalny forumowicz JP zgadza sie ze cos tu nie gra tylko admini i modzi sa innego zdania...napewno nie przypadek! ja bym proponowal rewolucje na tym forum i jesli forumowicze rowniez chca to zmienic to wszystko w naszych rekach.

P.S. Bana usuncie mi po 5 dniach a nie po 2 tygodniach


Forza Juventus
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 16:15

nie mam nic przeciwko kartkom. uwazam ze za zlamanie regulaminu powinna byc kartka.

wypowiadam sie bardzo rzadko na forum, czesciej w komentach pod newscami. codziennie bywam na forum i na jp, ale sie poprostu nie wypowiadam. ale jesli ktos rzadko dostaje kartke, to znaczy odstep miedzy kolejnymi kartkami wynosi powiedzmy wiecej niz 2-3 miesiace, to moznaby usunac jedna kartke. jesli user pisze czesto posty to i zdarzy sie blad powiedzmy 1 na 50-100 postow to mozna by przymruzyc oko na taki blad. takie jest moje zdanie.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 16:24

:stop:
Ostatnio zmieniony 21 września 2008, 19:09 przez Wessal, łącznie zmieniany 1 raz.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 16:26

dawidpln pisze:zgadzam sie tez ze za byle ### dajecie kartki...kazdy normalny forumowicz JP zgadza sie ze cos tu nie gra tylko admini i modzi sa innego zdania...
Rozumiem, że "normalny" forumowicz to taki, który łamie regulamin i co chwilę zarabia za to kartkę?
dawidpln pisze:napewno nie przypadek! ja bym proponowal rewolucje na tym forum i jesli forumowicze rowniez chca to zmienic to wszystko w naszych rekach.
Rewolucję to sobie możesz robić na swojej stronie, a nie tutaj.
dawidpln pisze:P.S. Bana usuncie mi po 5 dniach a nie po 2 tygodniach
Skoro nie podoba ci się tak bardzo nasze forum, to może bana w ogóle nie powinniśmy zdejmować?


Obrazek
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 16:29

dawidpln napisał:
zgadzam sie tez ze za byle ### dajecie kartki...kazdy normalny forumowicz JP zgadza sie ze cos tu nie gra tylko admini i modzi sa innego zdania...napewno nie przypadek! ja bym proponowal rewolucje na tym forum i jesli forumowicze rowniez chca to zmienic to wszystko w naszych rekach.
No tak w takim razie jestem nienormalny. A większość forumowiczów to świry jakich mało (no kilka tysięcy nas jest), mi pasują zasady tego forum i staram się ich przestrzegać. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to usunięcie komandosowego tematu z forum, ale to tylko dlatego, że nie za bardzo wiem czemu (strona etyczna raczej nie, bo temat o piwach jest, a zjechał na polską wódkę i nikt nie miał problemów, poza tym dyskusja przebiegała na normalnym poziomie, nie było żadnych utarczek i bluzgania), a jeśli Tomek nie lubi winka niech nie czyta :D Nie mam żadnych pretensji tak tylko pytam :wink:
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:42 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 16:50

Dzisiaj Oskar umieścił nowy regulamin. Jak na razie przeczytało go 16 osób (w tym ja) na ponad 6000. :? I co tu się dziwić, że potem mają pretensje do modów jak nie znają regulaminu. Bardzo mi się podobają wypowiedzi modów i adminów. Niektóre są super. :lol:

A co do tematu. Jak Ci się nie podoba regulamin na tym forum to po co się wogóle rejetrowałeś? :? Rejestując się oznajmiłeś znajomość regulaminu. Nie musiałeś się tutaj rejestrować.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 17:13

No to czas by wypowiedział się głowny pretendent kolejnej afery, tak tak, tym razem to...DRAGON!

Wadzgi dostal kartke za 2 osty od sobą, jak wiemy za to karamy i będziemy karać. W roli ścisłosci mówię, że były to 2 różne posty, nie takie same. Jak komuś się wyśle 2 razy post, to drugiego kasujemy i oczywisce nie dajemy kartki.
Tak się składa, że to ja mialem przyjemnośc zbanować owego użytkownika. Powód jest prosty, wszystko ustalone z Martinem. Poprostu byl tak ,,mocny'' ,że wyslal mi ,,wiązankę'', co by to pokazać ile to on zna przekleństw. Oczywśicie cytować jej nie będę bo koledzy z asmoma i interu nawet tak nie potrafią :lol:
Powiem jeszcze, że skladnia zdań jest na miarę podstawówki, to co pisal w tym temacie to niebo w porówniu do mojej pryw. wiadomości :roll:

Gość ma 20 lat bodaj. Komoletnie nie umie polemizować, ma jakiegoś agresora :roll: W takim wieku powienien się już czymś wyrózniać, a to co pisal w tym temacie jeszcze bardziej go osmieszyło. Wchodzi luzak i pisze gdzie mu popadnie, bo jemu się NIE CHCE zastanawac gdzie powineien być temat :? Jego ,,Zloty argumet'' , ,,ja tu jestem na forum jak ty jeszcze w majtki sikaleś'' :lol: Rewelacja.
Cieszę się, że na chwilę obecną mamy od niego spokój, bo o co niepotrzebny zamęt :? I tak do modów. Martin kazał go nieoblokowywać.

Jak to powiedzial Martin, wy oczekujecie czegoś od nas, my mamy prawo oczekiwać coś w zamian.


Obrazek
ODPOWIEDZ