Jest mi bardzo smutno!!!!...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 17:13

Nie wiem po co wogóle jest ta cała dyskusja :?: I po co wogóle modzi oraz admini reagują na tego typu zarzuty... Nie podoba się komuś to niech się zarejestruje na innym forum związanym z Juve (a jest ich sporo) na którym nie ma tak ostrego regulaminu...


Ps. Jeśli ktoś twierdzi że jest aż tak zapracowany że nie ma czasu umieścić swoich wypocin w odpowiednim pokoju to chyba nie ma o czym z nim dyskutować...


Ps.2 Żeby oszczędzić 'władzy' dyskusji z nieposkromionymi userami zapraszam ich tutaj (tych userów oczywiście :])

http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=5739


★ ★ ★
dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 17:16

swiergot pisze:
dawidpln pisze:
dawidpln pisze:P.S. Bana usuncie mi po 5 dniach a nie po 2 tygodniach
Skoro nie podoba ci się tak bardzo nasze forum, to może bana w ogóle nie powinniśmy zdejmować?
mnie to zwisa mozecie mnie dozywotnie zbanowac...ale ty tylko potwierdzasz ze tylko admini maja pochlebne zdanie o tym.
a tak wogole to jestes adminem i nie wiesz ile razy kartke dostwalem...mialem 3 z czego jedna wg mnie nieslusznie a druga to wlasciwie sam sie o nia poprosilem...co do powyzszej wypowiedzi: ze niby wy wkladacie w to mnustwo kasy i czasu co do tego 2 to sie zgodze ale wy na tym zarabiacie a nie wplacacie te wszystkie smsy, sklepik z koszulkami wartymi 10 zl za 35 zl i wogole cala reszta. a najbardziej wkurza mnie "jesli klikniecie przynajmniej raz dziennie pomozecie naszej stronie" czy jakos tak ale co najwyzej pomagamy martinowi na zarobienie sobie...


Forza Juventus
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 17:27

dawidpl: Człowieku, zamilknij. Taka dobra rada. Bynajmniej nie dbam o to czy dostaniesz kartkę czy też bana, ale żal mi ludzi, którzy robią z siebie błaznów...
Wszystkie poruszone w tym temacie kwestie są bezsensu, kartki, bany. Może nie mam tysiąca postów, ale jest wielu użytkowników takich jak ja, którzy potrafili się przystosować do forum i nie zostali nagrodzeni kartką. W kwestii pieniądzy wręcz brak mi słow w odpowiedzi na to co napisałeś. Aż mi wstyd, że Ty tak samo jak ja jesteś fanem Juventusu...


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 17:40

Asta#8 pisze:Dzisiaj Oskar umieścił nowy regulamin. Jak na razie przeczytało go 16 osób (w tym ja) na ponad 6000. :? I co tu się dziwić, że potem mają pretensje do modów jak nie znają regulaminu. Bardzo mi się podobają wypowiedzi modów i adminów. Niektóre są super. :lol:

A co do tematu. Jak Ci się nie podoba regulamin na tym forum to po co się wogóle rejetrowałeś? :? Rejestując się oznajmiłeś znajomość regulaminu. Nie musiałeś się tutaj rejestrować.
Co do regulaminu regulamin nie jest nowy - to jest ten sam regulamin co był wczesniej tylko dopisaliśmy coś co było gdzieś indziej - jest wyróznione kolorem.
Tylko umiescilismy regulamin w nowym poscie żebyscie zauwazyli ze jest zmiana.

Zapraszam do lektury
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=8412


Obrazek
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 18:11

Witam...Skłóconych forumowiczów.Zdania jak widać są podzielone , ale przewagę mają Ci co tu pilnują.Ja też się przychylam do ich wypowiedzi. Ale mam tylko jedno zastrzeżenie do Waszej (niewątpliwie ciężkiej) pracy na tej stronce...Czy nie możecie sami dopilnować , żeby odblokować danego użytkownika , który dostał bana ? Wiem , że w regulaminie jest JASNO napisane co i jak... Ale wydaje mi się , że jak banujecie to powinniście też odbanować.... No ale mimo wszystko staram się zrozumieć z jaką ,,presją tłumu'' się zmagacie i gratuluję tego , co już zostaŁo na stronie Juvepoland osiągnięte.A osiągnęliście wiele.Nie wpisuję się za często , ale staram się pisać na temat.Pozdro @LL przestańcie marudzić , zachowujecie się jak przedszkolaki...

ps.Pozdro ToMeK .... He He He ((-; and Dragon ... My Avatar rulez. :):P
Rowniez pozdro :D
ToMeK


EDIT :)

ToMeK szYbki jesteŚ :P pzdr też dla ShadowAlex , GelMen ;) Damy Radę
Taka moja praca :lol:


Go hard, or go home.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 18:55

Heh! Moze troche poza dyskusja.... Pozdro z ciepłych karaibow na ktorych wypoczywam od dobrych dwoch lat. Oczywiscie wszystko za wasze pieniadza z smsow, wypasionych koszulek i w ogole :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 18:59

Ja tam sie ciesze że na JP panuje dyscypina.zobaczcie sobie jakieś inne fora piłkarskie to już mi sie nawet tam wchodzić nie chce bo wulgaryzmy to so drugi wyraz i wogóle chaos panuje. Nie to co tu :-D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 19:03

A prawda jest taka, ze cos kosztem czegos. Albo porzadek i ostry regulamin, albo balagan i pelen luz. My wybralismy to pierwsze a jesli komus nie pasuje to zapraszamy na inne fora.
Zobaczymy co zrobia moderatorzy jak u nich bedzie tyle userow co u nas. Czy nadal bedzie panowala taka swoboda jak przy 20-40 userach. Jestem ciekaw.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 19:20

a czy jest takie cos w regulaminie jak dostanie kartki za gadanie na ircu.. ? Kiedys dostalem za to kartke, ale inny mądrzejszy moderator zdjal mi ta kartke! ;P Tylko teraz mi tu nie gadajcie ze jestem pokrzywdzony itp. Tylko tak juz napisalem, jak juz gadacie o tych kartkach ;D


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 21:03

napisanie pierwszego posta jest rowne z akceptacja regulaminu.
najwazniejszy i niepodwazalny argument.
Bo napisale jakas wiadomosc w 2 postach i juz kartak??? Czy wyscie pogopieli??
trudno pomyslec? pomoge.
wyobraz sobie ze 20 ludzi tez sobie wiadomosc podzielilo na 2 posty. co sie dzieje ? syf i nabijanie.
Smutno mi jest bo jak sie logowalem 2 lata temu jak jescze bylo stare forum nie bylo takiej jazdy.
bylo znacznie mniej ludzi. zreszta nie wiem czy podszywanie sie pod innych uzytkownikow nie bylo gorsza jazda :]
ale moderatorom czasami sie wydaje ze niewiadomo kim sa
jak zwykle w tego typu tematach brak konkretow.
was kurde nikt nie docenia
zdarzaja sie pojedyncze przypadki :wink:
doszło już do tego że taki AdriaNeQ bał się coś napisać do moderatorów
skoro boi sie krytyki jest tylko dzieciakiem.
No to czas by wypowiedział się głowny pretendent kolejnej afery, tak tak, tym razem to...DRAGON!
krytyka pod adresem dragsa :o
niemozliwe ;)
Pozdro z ciepłych karaibow na ktorych wypoczywam od dobrych dwoch lat.
kupcie jeszcze troche, to i rybeq gdzies wyjedzie :wink:


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 21:04

Admini czy moderatorzy, jak zwal tak zwal, czy naprawde potrzebne sa tu teksty typu:"jak ci sie nie podoba, to idz na inne fora"? polemika doprawdy imponujaca, cos na poziomie Wadzgiego.
ani ja, ani Lucid_Dreamer, nie dowiedzielismy sie dlaczego temat komandosa musial zostac zamkniety, argumenty ToMKa jakos do mnie nie trafiaja. czy naprawde tak trudno jest go przywrocic?
ja na tym forum i tak zostaje (tak latwo sie mnie nie pozbedziecie :wink: ) i mam nadzieje ze ta krytyka wplynie na was mobilizujaco, bo jak wiadomo krytyka moze byc konstruktywna. moze zaczniecie z nami rozmawiac, a nie tylko stawiac sie ponad (przynajmniej w tym temacie).


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 21:24

Właśnie Cierpik, poza tym white_wolv też prosił o przywrócenie, ja nie mówię, że to konieczne (chciaż fajnie było szukam Mustaka i F-16 :wink: ), ale chce wiedzieć DLACZEGO.

Pierwszy pw do Tomka:
Ciekaw jestem czemu zamknąłeś temat o komandosie ? nie lubisz wina?
temat był w dziale inne a tam mozna nawijac nawet o takiej blachostce jak komandos

A temat o ulubionych piwach funkcjonuje!
To jest trochę wybiórczę, wiem wiem moderatorzy i admini to demi-gody i mogą robić co chcą - respektuje to tylko jestem ciekawy
Pozdrowienia
www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?p=129090#129090

Wejdz prosze

To takie edukujace bylo, nikt na nikogo nie wrzucal, wszystko jak w rodzinie, wymienialismy sie pogladami poznalem nowe dwa wina F-16 i Mustak. No przywroc temat bedzie smiesznie :D
Gorąco pozdrawiam
A tu drugi, na który odpowiedzi nie otrzymałem. Link nie działa bo tamten temat został zamnięty, ale mogę wam przytoczyć co tam było:
mniej więcej white_wolv tłuamczył, że temat rozwijał się w dobrym kierunku :wink:

Do szefów:
Tu nie chodzi o sam temat, ale o to, że bez większego uzasadnienia został zamknięty, nie wiem dlaczego.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:42 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 21:29

Martin pisze:A prawda jest taka, ze cos kosztem czegos. Albo porzadek i ostry regulamin, albo balagan i pelen luz. My wybralismy to pierwsze a jesli komus nie pasuje to zapraszamy na inne fora.
Właśnie. Rejestrując się ,chyba każdy tym wyraził zgodę na przestrzeganie regulaminu i to on powinien siebie pilnować ,by nie dostać ostrzeżenia ,a nie później mieć żal o to do kogoś. Ja sam pamiętam ,że w pierwszych 3 dniach dostałem 2 zółte kartki ,ale jakoś przetrwałem :)


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 21:50

Skoro sprawia wam przyjemnosc mowa o winach na forum pilkarskim,na ktorym przebywaja niepelnoletnie osoby,a wy tym samym lamiecie prawo(i poniekad dajecie im przyklad) to prosze bardzo...Licze na prawdziwa i pelna fantazji konwersacje.Mozecie sie popisac...posty nie na temat beda kasowane i nagradzane ostrzezeniami.Rozmowa ma byc na temat i bez hasel typu "jak wypije to mam banie"/"dobre jest.pilem".Mozecie sie wykazac 8)
Pozdro Jamal_TH :P


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 21:58

No to ToMeK ladnie sie nam przedstawiles. teraz juz troche wiecej wiem o tobie, choc nadal nic. piwo to nie alkohol? i dlaczego z gory zakladasz ze bedziemy pisac tylko o tym jak ktos, kiedys, czyms sie dziabnal? a temat jest w "innych", wiec chyba na temat?
To byl tylko przyklad,jakich postow nie powinno byc w tym temacie i jakie nie sa mile widziane...piwo to to samo,ale ja juz nic nie zrobie z tym ;]Mozecie sobie dyskutowac do woli,jesli was to interesuje.Jest w innych i dlatego jest otwarty.Milej dyskusji.Tyle na ten temat.


ODPOWIEDZ