Jest mi bardzo smutno!!!!...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 23:40

Z tego powdou ze za byle co dostaje sie jakies kartki. BOZE WYLUZUJCIE !!! TO JEST GORSZE NIZ ZENZURA ZA KOMUNY!1!!! Bo napisale jakas wiadomosc w 2 postach i juz kartak??? Czy wyscie pogopieli?? Albo wladza bije Wam do glów.

Smutno mi jest bo jak sie logowalem 2 lata temu jak jescze bylo stare forum nie bylo takiej jazdy... Naprawde wypowiadanie sie na tym forum wydaje mi sie zbedne :(((

Odpisujen na posty tak rzadko ze szok!!! Ostatnio sie odezwalem na forum i zaarz ostrzezenie !!!! Jakas paranoja. Dlatego od dluzeszego wole tylko czytac bo jak za byle scierwo dajecie jakies kartki. To sorry ale ja sie wypisuje z Waszego forum. Bo w takiej postaci przestalo mnei bawic. Sorki PAPA Ti_Amo jak chcesz mozesz mnie zbanowac, tak mi to wisi ze SZOK. POzdro dal noramlnych

FORZA JUVE

I dostasłeś kolejną żółtą kartkę za co za umieszczenie tego tematu w złym pokoju. bo powinien być w Strona forum chat. - zaraz bedzie.

Oskar8


Waca
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 23:53

Juz od dluzszego czasu chcialem cos takiego napisac ,ale jakos nie mialem odwagi. Rozumiem ze odp. typu " Ok , fajnie " moga byc karane ale gdy komus sie przypadkowo 2 razy kliknie i wyjda z tego 2 posty to jst powod do karania :?::!: NIc nie mam do admina ale moderatorom czasami sie wydaje ze niewiadomo kim sa (oprocz Medi i TAJD )

Wadzgi popieram Cie :!: :( :


we believe.
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 00:14

Wadzgi pisze:Z tego powdou ze za byle co dostaje sie jakies kartki. BOZE WYLUZUJCIE !!! TO JEST GORSZE NIZ ZENZURA ZA KOMUNY!1!!!

Sorki PAPA Ti_Amo jak chcesz mozesz mnie zbanowac, tak mi to wisi ze SZOK. POzdro dal noramlnych
Kolejny wielce pokrzywdzony a ciekawe czy zastanowies sie za co dostałeś te kartki bo chyba nie - regulaminu tez nie przeczytałeś choć podałem ci punkty.

i dostałes 3 kartke za to co pierwszą.

nie wiesz co masz do Ti amo bo ta ja ci dałem 1 i 3 kartke -
1 dostałeś za poczwórne złamanie regulaminu 2a 2b 2c 2d a 3 napisałem już wyżej.



AdriaNeQ pisze:Juz od dluzszego czasu chcialem cos takiego napisac ,ale jakos nie mialem odwagi. Rozumiem ze odp. typu " Ok , fajnie " moga byc karane ale gdy komus sie przypadkowo 2 razy kliknie i wyjda z tego 2 posty to jst powod do karania :?::!: NIc nie mam do admina ale moderatorom czasami sie wydaje ze niewiadomo kim sa (oprocz Medi i TAJD )

Wadzgi popieram Cie :!: :( :
Kolejny wielce pokrzywdzony przez Modów i Adminów

Co do 2 postów pod sobą macie opcje zmien i możecie tam napisac prosze o usuniecie tego posta i nie dostaniecie ostrzezenia ale trzeba pomysleć :(


Obrazek
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 00:36

To jest gadanie bez sensu, te kartki, które dostajemy są zasłużone, boo łamiemy prawa tej strony, które są jasno wytyczone. Ja się cieszę, że jest taki przesiew, bo to forum straciło by bez niego dużo, a zyskało niewiele (no chyba, że liczysz bałagan, wrzuty, bluźnierstwa, brak poszanowania dla innych jako cechy pozytywne). W życiu już tak jest, że za swoje błedy się płaci a ten post na pewno tego nie zmieni. Po za tym zawsze można z nimi negocjować (z modami), a jeśli się udowodni rację to potrafią się przyznać i kartonik cofnąć (miałem ostatnio taki przypadek) po za tym uważam, że relacje forumowiczów z modami i adminami są conajmniej koleżeńskie a między forumowiczami rodzinne i to właśnie zasługa tych, którzy o to dbają.

Z forum się nie wypisuj, ja też miałem tak, że w tygodniu dostałem 3 kartki z czego jedną niełsłusznie, ale udowodnić tego nie mogłem, bo Martin temat skasował, ale on za to przeprosił ja stwierdziłem, że ta jedna kartka nic mi złego nie zrobi, jeśli będę się pilnować i od tego czasu mam czyste konto. Także polecam przeczytać dokładnie regulamin (najlepiej dwa razy) a każdy temat, post czy wypowiedz pod newsami, którą właśnie się napisało przeczytać i jeżeli będziesz miał jakieś wątpliwości (na przykład co do dobrego miejsca tematu na forum :wink: ) pytać tych okrutnych modów, bo oni z chęcią ci pomogą.

Jedyne ALE jakie mam to, zamknięcie mojego tematu o komandosie, bo nic złego w nim nie było, ale mówi się trudno :wink:

Pozdrawiam wsszystkich adminów i modów (was kurde nikt nie docenia :D )
Nawet Ciebie Tomek chociaż temat o komandosie był taki edukujący.
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:42 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 00:58

Oskar8 jestes smieszny, sam udowadniasz ze Wadzgi ma racje. to co napisales pod jego postem jest po prostu zenujace!
Nikt tu nie jest pokrzywdzony przez modow czy innych, chcemy, tak mi sie wydaje, wyrazac swoje zdanie na rozne tematy.
a nawet wspomniany temat z "komandosem" w roli glownej? co to za powod jego zdjecia z forum? kogos nie interesuje, niech sie nie wypowiada, ale niech nie zabrania robic tego innym. temat nie byl ani wulgarny, ani obrazliwy.
staram sie stosowac do przyjetych regul, ale tez troche od was wymagam.zle?


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 02:20

Oskar8 pisze:
AdriaNeQ pisze:Juz od dluzszego czasu chcialem cos takiego napisac ,ale jakos nie mialem odwagi. Rozumiem ze odp. typu " Ok , fajnie " moga byc karane ale gdy komus sie przypadkowo 2 razy kliknie i wyjda z tego 2 posty to jst powod do karania :?::!: NIc nie mam do admina ale moderatorom czasami sie wydaje ze niewiadomo kim sa (oprocz Medi i TAJD )

Wadzgi popieram Cie :!: :( :
Kolejny wielce pokrzywdzony przez Modów i Adminów

Co do 2 postów pod sobą macie opcje zmien i możecie tam napisac prosze o usuniecie tego posta i nie dostaniecie ostrzezenia ale trzeba pomysleć :(
dokładnie... wystarczy w drugim poście wpisać, że się prosi o usunięcie i wszystko w porządku... albo kliknąć samemu niebieską karteczkę :D


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 09:23

Zastanawialem sie przez dluzszy czas co mam napisac zeby dotarlo do tej mniejszosci, ktora nadal ma "problemy" z kartkami, moderatorami, forum i w ogole calym swiatem :D

Wybralem metode porownania :D (moj konik :P).

Moze przyrownanie forum do ulicy, a panujacej na niej dyskusji do ruchu ulicznego niektorym uzmysłowi o co tak na prawde tutaj biega.
Kazdy nowy uczestnik jest zobowiazany do zapoznania sie z przepisami ruchu ulicznego (u nas jest to regulamin). Nawet... Nawet jesli przez jakis czas nie jezdzil samochodem, rowerem czy tez traktorem to przy ponownym zasiadnieciu za kolkiem musi sobie te zasady przypomniec, bo przeciez moglo sie cos zmienic, sam uczestnik mogl paru rzeczy zapomniec, czyz nie? (u nas na razie zadnych egzaminow nie ma i mam nadzieje ze nie bedziemy zmuszeni tego wprowadzac).
Jak juz uczestnik usiadzie za kolkiem przepisy go obowiazuje (po to sie z nimi zapoznal). Czyli tam gdzie jest nakaz jechania w lewo, musi jechac w lewo a nie w prawo liczac ze za chwile ktos go zawroci (przeniesie temat). Jesli juz zlamie ten regulamin to powinien szybciutko zglosic sie do policjanta (admina) lub munincypalnego (moderatora) zeby ten naprawil jego blad (a kara mu nie bedzie grozila).
Uczestnik ruchu powinien szanowac innych kierowcow. Nie pownien wyprzedzac na chama (byle szybciej zalozyc temat), nie powinien opryskiwac ich blotem (nie bluzgac), a jesli juz zauwazy taki akt ze strony innego uczestnika powinien to zglosic odpowiednim wladzom :D
Uczestnik ruchu powinien takze respektowac prawa pieszych (kibicow innych klubow ktorzy tylko zagladaja na forum, albo po prostu gdzies sa). Czyli nie powienien wjezdzac na chama na chodnik i przejezdzac ich :D (nie wchodzic na forum,czat, irc i bluzgac kogo popadnie) tylko ewentualnie wysiasc kulturalnie z autka i razem z nimi sie przespacerowac w zgodzie (wejsc na inne forum, czat, irc i aktywnie uczestniczyc w zgodzie i harmonii), nie powinien ich opryskiwac blotem (bluzgac).
A jesli dany uczestnik ruchu drogowego nadmiernie łamie odpowiednie prawa, to po jakims czasie zabiera mu sie prawo jazdy (ban) i musi ponownie zdac egzamin (odczekac i zapoznac sie po 5 dniach z regulaminem).

Reszte dopiszcie sobie sami. :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 09:56

NO soryy ale sa ludzie co calymi dniami msza harowac !!!! Jestem nakompie pare miinut i bede sie zastanawial gzdie co naipisc???? NIe mam tak jak niektorzy po 15 lat i nie sedzam czalego czasu przed kompem !!!!! Ale dobra takie sa zasady, niech wam bedzie . I tak bede je łamal za kazdym raem gdy beded sie chcial na jakis temat wypowiedziec!!!!!!!!! Rozumie jak ktos bluzga czy, glopie posty np pierwszy ???? Ale czy jak tak kiedys napisalem ??? zeby dostawac kartki za to ze gdzies zel umiescilem posta??? Tu jest tyle pokoi ze ja ne wiem gdzie co i jak :| KIedys pare pokoikow i bylo a teraz a juz sie nie wypowiadam ZEGNAM


TACY SA WLASNIE KIBICE JUVE :(( MYSA ZE SA NAJWAZNIEJSSI NA SWIECIE:??/

MOZECIE MNIE ZBANOWAC MOZE KTOS WAS POCZUJE SIE BARDZIEJ MESKO!!!!! KIERUJE TO DO OSKARA I TI _AMO


Waca
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 10:01

jak dla mnie regulamin powinien być elastyczny. powinniście karać tych co nagminnie łamią go a nie, raz kiedysjakiś błąd sie zdarzy.
czasem ktoś nie ma czasu przeczytać regulaminu, pisze bo ma wene i zapomina o zakazach. moderatorowie powinni POMAGAĆ a nie karać. a dawanie kartek za byle co napewno nikogo nie zachęci do pisania

doszło już do tego że taki AdriaNeQ bał się coś napisać do moderatorów, bo mogli by go skrytykować. paranoja


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 10:24

Wadzgi pisze:NO soryy ale sa ludzie co calymi dniami msza harowac !!!! Jestem nakompie pare miinut i bede sie zastanawial gzdie co naipisc????
Jeżeli myślenie sprawia Ci trudność, to bardzo nam przykro.
Wadzgi pisze:NIe mam tak jak niektorzy po 15 lat i nie sedzam czalego czasu przed kompem !!!!!
Mam teraz poprosić, aby wpisali się wszyscy, którzy mają więcej niż 15 lat i czyste konto kartkowe?
Wadzgi pisze:Ale dobra takie sa zasady, niech wam bedzie . I tak bede je łamal za kazdym raem gdy beded sie chcial na jakis temat wypowiedziec!!!!!!!!!
Ciebie chyba kultury nie nauczono. W każdym towarzystwie zachowujesz się tak chamsko i lejesz na wszystkich? Może się obracasz w takim towarzystwie, gdzie wszyscy są tacy, ale u nas to nie przechodzi. Nie będziemy się prosić tylko od razu zbanujemy.
Wadzgi pisze:Rozumie jak ktos bluzga czy, glopie posty np pierwszy ???? Ale czy jak tak kiedys napisalem ??? zeby dostawac kartki za to ze gdzies zel umiescilem posta??? Tu jest tyle pokoi ze ja ne wiem gdzie co i jak :|
To może naucz się czytać? Wyobraź sobie, że ktoś (kto umie czytać) chce znaleźć jakiś temat, więc patrzy na opisy pokoi, wchodzi do pokoju, w którym sądząc po opisie dany temat powinien się znajdować, a tu nie ma, bo jest w zupełnie innym, nie związanym pokoju. A dlaczego? Bo napisał go ktoś, kto ma wszystkich głęboko gdzieś.
Wadzgi pisze:KIedys pare pokoikow i bylo a teraz a juz sie nie wypowiadam ZEGNAM
Płakać nie będziemy.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 10:29

Wadzgi pisze:NO soryy ale sa ludzie co calymi dniami msza harowac !!!! Jestem nakompie pare miinut i bede sie zastanawial gzdie co naipisc???? NIe mam tak jak niektorzy po 15 lat i nie sedzam czalego czasu przed kompem !!!!!
Bo tobie sie za przeproszeniem dupska nie chce ruszyc do regulaminu bo nie masz czasu to moderatorzy maja po tobie sprzatac??? A myslisz, ze oni nie maja co robic tylko czekac az jakis delikwent złamie regulamin bo "mu sie nie chce". zastanow sie co ty w ogole piszesz!!! Gdyby kazdy mial takie podejscie to na tym forum bylby burdel nie z tej ziemi. Jest tyle pokojow po to zeby byl porzadek.
Wadzgi pisze:I tak bede je łamal za kazdym raem gdy beded sie chcial na jakis temat wypowiedziec!!!!!!!!! Rozumie jak ktos bluzga czy, glopie posty np pierwszy ???? Ale czy jak tak kiedys napisalem ??? zeby dostawac kartki za to ze gdzies zel umiescilem posta???
To i tak dostaniesz bana. Predzej czy pozniej. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie. Wiedz, ze wlasnie przez takich userow mamy taki syf na forum. Najlepiej wejsc, wrzucic posta gdzie popadnie i sprawa załatwiona. "Sa moderatorzy to sie tym zajma, ja mam to gdzies, ich forum, ich sprawa". Brawa za podejscie
Wadzgi pisze:Tu jest tyle pokoi ze ja ne wiem gdzie co i jak :|
Oj biedactwo. Biedactwo. Tak ciezko ci ruszyć głową. Szare komorki są na wykonczeniu?? Po co myslec? Przeciez to boli. Nieprawdaz?
Wadzgi pisze:KIedys pare pokoikow i bylo a teraz a juz sie nie wypowiadam ZEGNAM
Internet ewoluuje kolego. JEst coraz wiecej mozliwosci. Forum tez sie zmienilo. Po to jest tyle "pokoikow", poniewaz nie kazdego interesuja gry, nie kazdy interesuje sie plotkami transferowymi?? Po co ma sie przekopywac przez te wszystkie plotki tylko zeby konkretnie pogadac na temat dajmy na to formy Nedveda?? Myslales kiedys o tym? Czy wolisz zeby moderatorzy ci wszystko pod twarz podstawiali???
Wadzgi pisze: TACY SA WLASNIE KIBICE JUVE :(( MYSA ZE SA NAJWAZNIEJSSI NA SWIECIE:??/

MOZECIE MNIE ZBANOWAC MOZE KTOS WAS POCZUJE SIE BARDZIEJ MESKO!!!!! KIERUJE TO DO OSKARA I TI _AMO
Wiedz, że prędzej ja to zrobie!!!
Bobryt pisze: jak dla mnie regulamin powinien być elastyczny.
Zaden regulamin nie moze byc elastyczny. Elastyczne moze byc jedynie podejscie adminow i moderatorow do jego stosowania. Tyle ze tutaj wystarczy komus popuscic i juz zaczna sie dyskusje "czemu jemu nie daliscie kartki a ja dostalem juz dwie". Regulamin z założenia jest rowny dla kazdego. Aczkolwiek jestesmy tez ludzmi i czasami, mimo najszczerszych staran, cos ujdzie naszej uwadze. Dlatego sa niebieskie kartoniki.
Bobryt pisze: powinniście karać tych co nagminnie łamią go a nie, raz kiedysjakiś błąd sie zdarzy.
Co to znaczy nagminnie??? Znajdz mi sposob ktory powie mi ze ktos łamie go nagminnie. Na razie sa kartki. Chyba wyraznie wtedy widac ze ktos kto ma 3 kartki, to lamie go nagminnie. A jesli ktos nie ma to chyba go nie łamie. Jesli ktos rzeczywiscie stosuje sie do regulaminu i wedlug niego nie powinien dostac kartki to moze sie zglosic do moderatora. JEsli to nie poskutkuje ostatnią instancją jestem ja. Wierz mi, ze staram sie byc elastyczny. Jesli starasz sie przestrzegac regulaminu to raczej jednak kartka niczego zlego ci nie zrobi.
Bobryt pisze: czasem ktoś nie ma czasu przeczytać regulaminu. pisze bo ma wene i zapomina o zakazach.
Moze sie powtorze, ale czy jak siadasz za kolkiem i złapie cie policja to tez mowisze "sorka panie wladzo, mialem wenę na jazde, ale z przepisami o ruchu drogowym nie zdarzylem sie zapoznac. Rozumie pan? Wenę miałem" - to jest smieszne. KAZDY pownien zapoznac sie z regulaminem zaraz po zapisaniu sie na forum. WSZEDZIE TAK JEST.
To nie czasy gdy forum skladalo sie z 20 userow. TEraz jest 6 tysiecy. Roznica znaczna, prawda? Wyobraz sobie teraz ze nawet niech te zaledwie 20% napisze jeden post w zlym pokojow. Ile to jest postow do przeniesienia??? Matematyke zapewne miales to łatwo ci policzyc.
Bobryt pisze: moderatorowie powinni POMAGAĆ a nie karać. a dawanie kartek za byle co napewno nikogo nie zachęci do pisania
Ile mozna mowic to samo? Ile mozna tlumaczyc? Wy traktujecie to indywidualnie, my traktujemy to masowo. Zrozumcie nas! Dla nas jestescie tłumem. Tłumem ktory musimy jakos opanowac.
Co do zachecania to zachecamy zebyscie pisali ale zeby to bylo mądre a nie byle glupota wam najdzie na jezyk i juz frruuuu na forum.
Bobryt pisze: doszło już do tego że taki AdriaNeQ bał się coś napisać do moderatorów, bo mogli by go skrytykować. paranoja
Tak. Zapewne jest to znowu wina moderatorow. Wytworzyli atmosfere paniki... Nie znam przypadku zeby ktos dostal kartke za rozmowe z adminem albo modem. No jedna. Jak centralnie koles sie przyznal ze ma w dupsku regulamin i do konca zycia go nie przeczyta. Dostal bana. Odbanowalismy go kiedy zapoznal sie z regulaminem.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 11:04

a mi to lotto,jak ktoś zasłużył to czarodziejka z księżyca powinna surowo karać :D tylko żeby po tych 5 dniach odbanujcie człeka a nie po tygodniu czy dwóch,bo tak mi sie zdarzało :( pozdro


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 11:05

Sprzęgło pisze:a mi to lotto,jak ktoś zasłużył to czarodziejka z księżyca powinna surowo karać :D tylko żeby po tych 5 dniach odbanujcie człeka a nie po tygodniu czy dwóch,bo tak mi sie zdarzało :( pozdro
jesli komus bardzo zalezy to sie sam zgłasza.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 11:57

no właśnie, jak dajecie bana komuś, to pamiętajcie, żeby gościa po tych pieciu dniach odblokować (miałem taki przypadek - 8 DNI, czyli 3 dni w plecy:]). to do was należy, żeby o tym pamiętać.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 12:24

białas pisze:no właśnie, jak dajecie bana komuś, to pamiętajcie, żeby gościa po tych pieciu dniach odblokować (miałem taki przypadek - 8 DNI, czyli 3 dni w plecy:]). to do was należy, żeby o tym pamiętać.
A byles w ciagu tych 3 dni na JP? Trza bylo napisac to bys od razu mial go zdjetego.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ