Tracker JuvePoland + inne o Juve

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 19:24

Pod adresem http://download.juvepoland.com:6969/ znajduje się nasz tracker sieci BitTorrent. Można tam znaleźć rozmaite materiały dotyczące Juventusu oraz piłki nożnej w ogóle.

Dostęp do zamieszczonych tam plików .torrent jest ogólnodostępny. Aby rozpocząć pobieranie, wystarczy kliknąć na odnośniku torrent, widniejącym po prawej stronie nazwy zasobu. Jeżeli nikt nie udostępnia zasobu, który chcesz ściągnąć, w tym temacie możesz poprosić użytkowników o seedowanie.

Jeżeli chcesz udostępnić swoje materiały na trackerze, potrzebujesz konta. Rejestracja w trackerze jest zamknięta. Aby dostać swoje konto, wyślij maila pod adres swiergot@juvepoland.com, podając w nim wybraną nazwę użytkownika. W odpowiedzi otrzymasz hasło do swojego konta.

Pierwszym krokiem do udostępnienia zasobu jest stworzenie pliku .torrent. Najlepiej użyć do tego programu MakeTorrent. Po uruchomieniu aplikacji przełącz się do trybu Classic (jest prostszy w użyciu). Jeżeli chcesz udostępnić pojedynczy plik, zaznacz pole 1 torrent for each file oraz naciśnij przycisk (file). Znajdź i zaznacz plik, który chcesz udostępnić. Natomiast jeżeli chcesz udostępnić cały katalog, zaznacz pole 1 torrent for entire folder oraz naciśnij przycisk (dir). Znajdź i zaznacz katalog, który chcesz udostępnić. Następnie w polu Tracker wpis adres ogłoszeniowy naszego trackera, tj. http://download.juvepoland.com:6969/announce (bez / na końcu). W polu Comment możesz podać opis udostępnianego zasobu. Ustawienie Piece Size powinno być ustawione na Auto. Teraz możesz już nacisnąć przycisk Create .torrent now!. Pojawi się okno dialogowe Save As z pytaniem o ścieżkę i nazwę pliku .torrent. Możesz zaakceptować wartość domyślą lub podać swoją. Naciśnij przycisk Save. Nastąpi hashowanie udostępnianych plików, czas trwania zależy od rozmiaru plików. Kiedy proces zostanie zakończony, naciśnij przycisk Finished.
Teraz musisz dodać plik .torrent do trackera. Na stronie trackera, będąc już zalogowanym, naciśnij przycisk Upload Torrent File, a potem Przeglądaj. Znajdź i wskaż plik .torrent, który stworzyłeś. W polu Torrent Name podaj tytuł zasobu. W polu Information Link możesz umieścić adres do strony, na której znajdują się dodatkowe informacje dotyczące udostępnianego zasobu. Z listy Category/Type Tag wybierz kategorię, do której należy zasób. Naciśnij przycisk Upload Torrent.
Twój zasób pojawił się na stronie trackera. Teraz musisz uruchomić seedowanie (udostępnianie). W używanym przez siebie kliencie BitTorrent otwórz wygenerowany plik .torrent do udostępniania, wskazując przy tym udostępniany plik lub katalog.


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 23:23

Mam nadzieje że to nie strefa zamknięta:).
,,Wpakowałem" swoje torrenty na trackera. Oczywiście bez problemu nie mogło sie obejśc , gdyż pozostaje jeszcze jeden torrent ze zdjęciami którego tracker uparcie odrzucał , jutro spróbuje wpkować go jeszcze raz.
Ważne że sezon 2003-2004 powinien działać:). Miłego ssania:).
Seeduje przede wszystkim nocami , ale teraz będzie to też 24/h. Jeśli będzie jakaś przerwa w seedowaniu to tylko dlatego że gram z kumplami w q3:). Ale totrwa zwykle tylko godzinke , nie dłużej:). :wink:


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 02:50

Wielkie dzięki Yari.
Należy Ci się Duży Browar. Nie wiem skąd jesteś, ale jak kiedyś będziesz w Łodzi to się odezwij, zaraz się spłaci dług :D
FORZA!
Ja narazie nie zasysam bo nie moge (problemy na lączu Z NATem) ale za kilka dni zaczne i obiecuje seedować 24 na h bo i tak moj komp nie śpi.
To komputer, który nie sypia:)
Pozdrowienia

dopisane:
Dobra widze jesteś z Tarnowa (kilka lat temu byłem na ogólnopolskim konkursie recytatorskim, zwiedziłem starówkę tylko bo dwa dni byliśmy i w pociąg do domu), ale propozycja piwa jest aktualna, moze na którymś zlocie:)
Analogicznie Martinowi należy się beczka, ale sorry Martin na beczke nie mam kasy:)
Jak kiedyś będą na JP słynne Martiny - nagrody przyznawane forumowiczom za najlepszy pomysł roku na JP to Yari byłby dla mnie kandydatem do ścisłej czołówki. już widze te statuetki (plastikowy, albo ceramiczny Martin, oł je :D )
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:50 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 09:22

Spoko dzienki YAri za twe chojne dary, jestes spox jak wyczaje caly mechanizm w jaki sposob mozna wrzucac pliki to tez udostempnie niezla kolekcje!!


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 09:57

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dokładnie jak mam seedować :?: :?
GG: 2278520


non mollare mai
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 10:14

Może to troche głupi post ale ja kompletnie nie wiem o co chodzi :?: Nigdy w zyciu nie ściągałem z torrenta czy jak tam i nie wiem nic. Czy to trzeba jakiś program czy co?? I czy na moim słabym internecie (radiówka) to się opłaca ściągać z tego pliki?? Jestem kompletnie ciemny a chciałbym też sie coś udzielić. Na dysku też coś tam mam. Proszę o pomoc


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 10:33

Pomysl jest moim zdaniem SWIETNY!!! Ale odrazu jedna wielka prosba - SEEDUJCIE LUDZIE!!!


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 11:58

leniup pisze:Może to troche głupi post ale ja kompletnie nie wiem o co chodzi :?: Nigdy w zyciu nie ściągałem z torrenta czy jak tam i nie wiem nic. Czy to trzeba jakiś program czy co?? I czy na moim słabym internecie (radiówka) to się opłaca ściągać z tego pliki?? Jestem kompletnie ciemny a chciałbym też sie coś udzielić. Na dysku też coś tam mam. Proszę o pomoc
Najpierw proponuje sciagan klienta jakiegoś czyli program do sciagania
najlepszy jest azureus poszukaj w googlach to znajdzie jak instalniesz to teraz szybciutko na http://download.juvepoland.com:6969/ wyslij maila do swiergot@juvepoland.com z nickiem i luz masz hasło napierasz na ta stone klikasz na napis torrent wtedy pobiera sie ikonka ze znaczkiem "A"
ta ikonke wrzucasz do Azureusa i zaczyna sie pobieranie jesli masz jest ktos kto ci poseeduje tzn udostepni no i to koniec

Ps gdzy chcesz stworzyc torrenta to azureus jest do tego najlepszy poprostu wybierasz plik>stwórz torrent> ustawiasz czy chcesz udostepnijc cały katalog czy wybrany plik>scierzke gdzie ma sie stworzyc ikonka z "A" i zaczyna sie cos w stylu "konwersacij pliku"trwa to kilka sekund i juz wrzucasz to na stronke i udostepniasz :D

Ps 2 teraz przyokazij wkleje moją instrukcje :) do pobierania filmów gier itp z www.torrent.org.pl
wchodzisz na www.torrent.org.pl nastepnie >katalog torrentów>wpisz nazwe gry filmuitp która cie interesi>szukaj>I tak koło nazwy pojawiaja sie 2 "grupy"
Seeds.................................Peers
Udostepniaja........................Pobieraja
jak jest 0 to klapa ..............im jest ich mniej tym lepiej
jak jest np 15 to luz

klikasz na nazwe pliku otwiera ci sie okno z opisem całego pliku + komentarze klikasz na przycisk torrent i pobiera sie ikonka z napisem A ja musisz dac wrzucic do azureusa
wybierasz miejsce gdzie chcesz instalować plik jak wszystko jest ok pojawia sie w danym miejscu katalog z gra ten katalog choc pusty rezerwuje sobnie miejsce na dysku i zaczyna sie pobieranie mioze ono twqac kilka dni a nawet tygodni i czekasz a potem lookasz film lub grasz


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 13:49

Dodaliśmy do trackera wszystkie mecze Juventusu z tego sezonu. Ze względu na ograniczone zasoby naszego serwera, w danej chwili możemy seedować tylko jeden mecz. Mecze będziemy zmieniać co 24 godziny. Tyle czasu powinno wystarczyć, aby mecz rozpropagował się w całości i utrzymywał się w sieci już bez udziału naszego serwera. Rozpoczynamy od najnowszych meczów, czyli na pierwszy ogień idzie spotkanie Juventus - Fiorentina. Będzie ono dostępne wyjątkowo dłużej, bo do jutra do godziny 22. Wtedy rozpoczniemy seedować mecz Reggina - Juventus, kolejna zamiana nastąpi pojutrze o godzinie 22., itd.

AKTUALNIE UDOSTĘPNIAMY MECZ
JUVENTUS - MESSINA
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2004, 23:40 przez swiergot, łącznie zmieniany 8 razy.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 15:05

Transfer meczyku z viola jest bajeczny :) (jak dla mnie :wink: )
ale mam kilka pytan.
Skad jest mecz??(jaki kanal) i jak przedstawia sie sprawa jakosci??


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 15:11

wchodze sciagnolem sobie tak jak wczesniej mowiliscie plk z 'A' i dodalem go do listy sciaganych plikow lecz nic nie pobiera :cry: :cry: :?: co zrobic zeby zsysalo prosze o pomoc


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 15:34

hmmm niewiem czemu ale czuje sie bez wajchy i neiwiem o co biega :? w Dc++ chociaz wiem o co biega a tu kompletnie nic wiec chyba na wersje z dc chyba ze ktos wytłumaczy mi to :?:


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 15:46

dobra juz załapałem o co biega to teraz hmmm transfer mam 1kb/s eeheh a to juz miłe niejest :cry:


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 15:56

ludzie ludzie,... moze mi ktos powiedziec jak tym sie poslugiwac?? jak to sciagnac?? bylbym niezmiernie wdzieczny


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 16:28

Dobra jestem następny :) Moje pliki znajdziecie w dziale INNE pod nazwą "piłkarski misz-masz". Znajdują się tam:
Czerwone - bramki Azzurrich (mogę wrzucić wszystkie z Figcpl.prv.pl, ale w osobnym pliku)
Zielone - związane z Juve
Czarne - różne
Brązowe - skróty

zlatan_pride_of_sweden.avi
zlatan_europes_prey.avi
zlatan_a_season_of_success.avi

X-italy-sveden-1-1.wmv
world_best_goals_vol1.mpg
Touzani.wmv
Touzani2.wmv
the_zlatan_movie.avi
seriea_best_goals_vol1.mpg
rigoredibiagio.mpg.mpa
perotta.wmv
maradona.mpg
kore2italya1.mpg
kore1italya1.mpg
kore0italya1.mpg
italy_sweden11.avi
italy_sweden10.avi
italy_sweden1_1.avi
ita_tur2.avi
ita_tur1.avi
ita_sve2.avi
ita_sve1.avi
ita_ola1.avi
ita_mex1.mpg
ita_kor1.mpeg
ita_fra1.avi
ita_ecu2.mpg
ita_ecu1.mpg
ita_cro1.mpg
ita_bel2.avi
ita_bel1.avi

ispanya3kore5PENALTILAR.mpg
InzGal3.avi
InzGal2.avi
InzGal1.avi

Frisk2.avi
Frisk1.avi
fenerbahce2juventus0-volkan.mpg
fenerbahce1juventus0.mpg

dribble.wmv
delpiero_goals.mpg

DelpGal4.avi
cl2003_final_ps.avi
cassano2.wmv
cassano1.wmv

backstageazzurro.mpg
ita-isl1.wmv
ita-isl2.wmv

Alex_Del_Piero.wmv
1997-04-06.SerieA.Milan.1-6.Juventus-nkn.avi
10 Reggina 2-1 Juventus.avi
08. Juventus 2-0 Roma (2 połowa).avi
08. Juventus 2-0 Roma (1 połowa).avi

5fam_10894618-vi.gif (ronaldinho)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ODPOWIEDZ