Tracker JuvePoland + inne o Juve

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2004, 23:19

Martin pisze:Jesli ktos woli szybciej :D to tutaj jest link:
http://download.juvepoland.com/zlot2004.avi
Nie no spoko ,torrentem jest szybciej :lol:
Własnie obejrzałem no i nasuwa mi się jedna myśl (oprócz k**** juveluck :lol: ). O ile pamiętam był jeszcze drugi film - z miasta (ale nie wieczorem niestety :D ).
Co z nim ? ;)
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2004, 00:02 przez Pawciosss, łącznie zmieniany 1 raz.


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2004, 23:50

ej no czemu jedni ciagna szybciej te torresy a niektorzy maja transfer do ...... siedze 4 godziny i mi sciagbneło 6mb a komus innemu 100mb sciagneło w tym czasie moze ktos pomoze :>


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 listopada 2004, 13:24

Pawciosss pisze:
Martin pisze:Jesli ktos woli szybciej :D to tutaj jest link:
http://download.juvepoland.com/zlot2004.avi
Nie no spoko ,torrentem jest szybciej :lol:
Własnie obejrzałem no i nasuwa mi się jedna myśl (oprócz k**** juveluck :lol: ). O ile pamiętam był jeszcze drugi film - z miasta (ale nie wieczorem niestety :D ).
Co z nim ? ;)
hmmm nie wiem o czym mowisz pavciosss ;)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
marsek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2004, 14:18

Mam problem.Sciagam sobie mecz Juve- real i staneło mi na 77%i chyba juz mi z dzien nie łaczy z tym.Czyżby juz nikt nie udostepnial tego meczu..??jesli tak to prosze o udostepnienie .Chocby na dwa dni żeby mi sie dokonczyło ściągac....


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2004, 18:37

robson pisze:ej no czemu jedni ciagna szybciej te torresy a niektorzy maja transfer do ...... siedze 4 godziny i mi sciagbneło 6mb a komus innemu 100mb sciagneło w tym czasie moze ktos pomoze :>
Problem w tym, że ty ściagasz przez program Fernando Torres (:D), a inni w większosci przez Azureusa, klienta torrenta ;)
A tak na prawdę to pewnie masz słabe łącze, albo ściągasz tylko w dzień, a wtedy to transferek słaby, słaby jak łącze biedne :=)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 15:09

robson napisał:
ej no czemu jedni ciagna szybciej te torresy a niektorzy maja transfer do ...... siedze 4 godziny i mi sciagbneło 6mb a komus innemu 100mb sciagneło w tym czasie moze ktos pomoze :>

Problem w tym, że ty ściagasz przez program Fernando Torres (), a inni w większosci przez Azureusa, klienta torrenta
A tak na prawdę to pewnie masz słabe łącze, albo ściągasz tylko w dzień, a wtedy to transferek słaby, słaby jak łącze biedne :=)
To niekoniecznie musi być tak. Jesli masz transfer, który się waha w granicach 1-4 kilo a czasem umiera a buzki (no wiece te azureusowe) są czerwone lub żółte to najprawdopodobniej masz problem z NAT-em, wiem bo też tak mam za 2,3 dni dostanę zewnętrzny ip i zacznie się torrentowanie. Jak macie jakieś problemy to pytać na pw też można.
Aha chcesz sprawdzić czy masz NAT? sprobuj wyslac komus plik z gg, albo sciagac cos z kazy. Na kazie będzie malutki trasfer a pliku z gadulca się przy Nacie nie da wysłać.


Markadius

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 1
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 18:22

witam wszystkich JUVEFANÓW
mam do was WIELKĄ prośbę seedujcie mecz Lecce - Juve :!:
ściągnąłem 65% i stanął :cry:
więc prosze seedujcie jeszcze troszkę abym mógł ściągnąć
Z GÓRY THX


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 16:49

Kibice Juventusu pomóżcie! Zwracam się z prośbą, aby któryś z użytkowników tego forum, mi jako kibicowi Juventusu mógł zseedować mecz Real-Juve oraz ten filmik ze zlotu. Problem jest taki, że przybadkiem usunąłem meczyk Juve-Real (3:1). A mam tak,że niestety nie mogę użytkować p2p :( Jeżeli ktoś mógłby udzielić pomocy to z góry dziękuje(niestety sie na tym nie znam)

P.S: Rybeq jak dobrze, że mnie wsparłeś z powodu tej mojej klęski. Dziękuje ci za to :evil:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 07:21

Filimik ze zlotu wlasnie jest seedowany m.in. przeze mnie. Dlatego gdzies do 16:00 mozesz spokojnie sciagac. Potem bede zmuszony wylaczyc kompa.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 10:06

_juvel_ pisze: Zwracam się z prośbą, aby któryś z użytkowników tego forum, mi jako kibicowi Juventusu mógł zseedować mecz Real-Juve
Juve- Real seeduje zawsze przez noc. W dzień prawie wogóle. Średnio pomiędzy 23-11. Tej nocy nie seedowałem bo nie miałem neta ( przez wichure :? ).


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 10:33

yari: tylko ze juvel nie moze skorzystac z torrenta :]
poczatkowo liczyl ze ktos mu to na poczte wysle Obrazek ale po rozmowie ze mna chyba z tego zrezygnowal.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 10:49

Heh , pisze co innego , chce co innego :).
_juvel_ ---> jak chcesz to mi prześlij płytke czystą i pieniądze na opłacenie przesyłki to Ci wypale mecz i odeśle. Ale nie wiem czy dla jednej płytki się to opłaca:). Może chcesz szersze zamówienie? :-D


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 22:40

Dlaczego już nie wchodzi strona trackera? Czyżby została usunuęta? A tak swoją drogą to ja też ściągam Juve-Real, ale tylko w dzień i ostatnio wogóle mam czerwone albo niebieskie te mordki w Azureusie i nic nie idzie :( Pliz seedujcie albo powiedzcie co się dzieje ze stroną Trackera JP


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 22:52

gorczas pisze:Dlaczego już nie wchodzi strona trackera?
Mea culpa, zapomniałem włączyć trackera po restarcie serwera.


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 22:59

gorczas pisze:A tak swoją drogą to ja też ściągam Juve-Real, ale tylko w dzień i ostatnio wogóle mam czerwone albo niebieskie te mordki w Azureusie i nic nie idzie :( Pliz seedujcie
Ja seeduje cały czas ( czytaj : miedzy 24 - 10 rano). Za dnia nigdy gdyż to mi totalnie zwalnia neta ;/ .
PS: Ja zauważyłem że już nikt nie ściąga nic ode mnie , wcześniej zawsze były peery i seedy , a teraz nagle pusto. Wyzerowane wszystko.... .
Natomaist ja cały czas bezproblemu zasysam. Może coś sie pochrzaniło . Zobaczymy jak bedzie tej nocy.


ODPOWIEDZ