relacja live

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 22:15

czy jest mozliwe zeby na stronie istniala relacja live z meczow juve (takie minute by minute odsiwerzane samoczynnie co 2 minuty) :?: takie praktyki sa czasto stosowane na stronach angielskich klubow wiec pomyslalem ze moze i tu by sie to sprawdzilo :) oczywiscie na polskich stronach taka relacja jest poprostu tlumaczona z relacji stron angielskich gdzie nie trudno o takowe, ale nie mam pojecia jak to jest z wloskimi i czy wogole istnieja :?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 22:22

Maly pisze:czy jest mozliwe zeby na stronie istniala relacja live z meczow juve (takie minute by minute odsiwerzane samoczynnie co 2 minuty) :?: takie praktyki sa czasto stosowane na stronach angielskich klubow wiec pomyslalem ze moze i tu by sie to sprawdzilo :) oczywiscie na polskich stronach taka relacja jest poprostu tlumaczona z relacji stron angielskich gdzie nie trudno o takowe, ale nie mam pojecia jak to jest z wloskimi i czy wogole istnieja :?
Nie jestem wprawdzie adminem czy moderatorem ale pozwolę sobie coś w tej kwestii napisać. Na stronie jest czat, w czasie meczy wyniki na żywo tam znajdziesz zawsze. Są ponadto ogólne strony z wynikami live...


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 22:27

Jest to w planach, jednak trochę dalszych. Pozostaje cierpliwie czekać.


Obrazek
Baranoss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 8
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 20:40

to by był swietny pomysł
Na stronie jest czat, w czasie meczy wyniki na żywo tam znajdziesz zawsze. Są ponadto ogólne strony z wynikami live...
sorry, ale moim zdaniem, na tym chacie -niczego nikomu nie ujmując- panuje troche chaos i zamieszanie.

jesli chodzi o inne strony , to prosze, podaj mi strone jakąś na której moge zobaczyc relacje 'minuta po minucie' w języku polskim z meczow juve


lepiej być nie może
Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 20:47

na acmilan.pl jest juz taki bajer :D


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 20:50

Baranoss pisze:to by był swietny pomysł
Na stronie jest czat, w czasie meczy wyniki na żywo tam znajdziesz zawsze. Są ponadto ogólne strony z wynikami live...
sorry, ale moim zdaniem, na tym chacie -niczego nikomu nie ujmując- panuje troche chaos i zamieszanie.

jesli chodzi o inne strony , to prosze, podaj mi strone jakąś na której moge zobaczyc relacje 'minuta po minucie' w języku polskim z meczow juve
Napisłaem "ogólne" mając na myśli np. www.livescore.pl gdzie są prezentowane mecze danego dnia.
Są tam "wyniki" a nie relacje i to też napisałem
Radzę czytać uważnie :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 października 2004, 14:49

Pozwolcie ze najpierw sie zajmiemy tymi rzeczami ktore powinny byc (składy, raporty, pełen download itp) a potem bedziemy bawic sie w bajery. Bo co do live to nie wystarczy napisac skrypt i odpowiednio go podpiac. Trzeba miec ludzi do tego a na razie takowych brakuje :(


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Juvetomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2004, 15:37

zgodzę się z Baranoss a co do relacji lice to super bajer jest na www.uefa.com wszystkie mecze opisane akcje taktyka wszystko :shock:


Pozdrawiam
Trunxik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 588
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 16:31

relacje LIVE minuta po minutcie po polsku sa na www.juventus.90minut.com :)


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 16:50

Trunxik pisze:relacje LIVE minuta po minutcie po polsku sa na www.juventus.90minut.com :)
Dziwne bo jakoś podczas dzisiejszego meczu chciałem wejsc na Relacje Live ale nie było :?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 17:07

No napewno sie dla wielu osób przyda ( bo ja jestem szczęśliwym posiadaczem Cyfry + i mecze nalezą do mnie :twisted: ) ale z tego co widze podczas meczu to większość osób woli wchozić na Chata więc według mnei to nie jest zbytnio potrzebne :wink:


Trunxik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 588
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2005, 18:23

Szymek pisze:
Trunxik pisze:relacje LIVE minuta po minutcie po polsku sa na www.juventus.90minut.com :)
Dziwne bo jakoś podczas dzisiejszego meczu chciałem wejsc na Relacje Live ale nie było :?
Szymek... to tylko dzisiaj bo wrocilem do domu o 15:30 i nie bylo sensu prowadzic relacji od 30' minuty. Tak to zawsze sa relacje :)


Obrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 14:27

A wedlug mnie jest potrzebne, bo nie kazdy ma ochote przebijac sie przez kolorowy tekst zeby znalesc jedno zdanie mowione przez komentujacego mecz. Sadze ze relacja minuta po minucie jest cekawsza i bardziej przejzysta. Pozatym chyba nic nie przeszkadza aby byl i chat i relacja live.
pozdr
PS. Sorka za tamten topic, nie zauwazylem ze kilka oczek nizej jest ten sam :oops:


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 14:30

Gdy leci mecz juventusu siedze na czacie JP i czytam relcje ogladajacych :D A teraz gdy sie dowiedzialem ze na www.juventus.90minut.com to tam bede sledzil poczynania na meczu bianconerich.Na UEFA jest niestety wszystko po angielsku :!:!:!:!:!:!: NIestety tego jezyka niemam w szkole :( Ale popieram pomysł załozenia na juvepoland realcji live podczas meczow


Obrazek
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 14:54

Kiedy gadałem z Yarim na gg to podał mi ten adres http://www.kicker.pl/live.php?id i była tam relacja meczu z Milanem ale jak chciałem tam wejść znów to relacji nie było :? . Ale być może to was zainteresi. POZDRO!!


ODPOWIEDZ