Ranking na najgorszego piłkarza ( ? )

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Seven

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2004
Posty: 2
Rejestracja: 02 października 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 11:59

Dlaczego prowadzicie ranking na najgorszego piłkarza ?? W Juve grają tylko najlepsi :) I dlaczego umieściliście w tej grupie Trezeguet i Ibrahimovica ?? Zwłaszcza ten pierwszy grał nieźle ! ( 1 brama w lidze mistrzów i 4 w Serie A chyba coś znaczą )


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 12:07

O ile wiem to ranking jest za oceny jakie wystawiły gazety zawodnikom Juve ( nie wiem moze się myle). Ci którym gazety wystawiły dobre oceny są w głosowaniu na najlepszych a ci którym złe są w głosowaniu na najgorszych. Zresztą jestem za takim rankingiem i wcale mi on nie przeszkadza. Tak chyba przeczytałem w newsach o ile dobrze pamiętam :):):) Własnie znalazłem tego newsa
http://www.juvepoland.com/news.php?id=2569
Ostatnio zmieniony 02 października 2004, 12:13 przez leniup, łącznie zmieniany 1 raz.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 12:10

Ja bym raczej powiedział zawodnik miał słabszy miesiąc niż jest najgorszy


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 12:13

Też mnie dziwi obecność w tej sondzie Treze i Zlatana :? , ale skoro to według not gazet to spoko. W tym miesiącu taka ankieta jest niezbyt potrzebna bo nie ma czego zwalać na jakiegoś piłkarza: Juventus nie przegrał żadnego meczu, zremisował tylko jeden i jest liderem po 4 kolejkach.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 12:25

Skoro ktos jest najlepszy, ktos musi byc najgorszy, ale to wcalenie oznacza ze go deprecjonujemy. A dlaczego Trezeguet i Ibrahimovic? Poraz kolejny powtarzam, ze bramki nie swiadcza o tym ze koles grał dobrze przez caly mecz. Poniewaz kierujemy sie tylko ocenami ostateczna ocene pozostawiamy wam. Jesli ktos nie chce wybierac najgorszego niech nie oddaje glosu. Proste :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 12:31

Już nawet nie chodzi o to kto wtej sondzie jest a kogo nie ma ale przez sam szacunek tla piłkarzy nie powinno jej być.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 12:32

treze to sie nie dziwie, poneiważ ogladalem raz emcz i srtzelił jedna bramke, ale przez wiekszość spotkania nie widziałem wogóle czy on gra bo nie pokazywali wczesniej składów, a komnetator nie miał powodów do tego by wymawiac jego nazwisko, poniewaz był niewidoczny. Ale i tak dal mnei najgorszym piłkarzem poprzedniego miesiaca był Alex del piero, poniewaz nic nie pokazał w ostatnich meczach, a bramka z karnego nie zmienia postawy we wszystkich spotkaniach.
Według mnie fajnie, że znowu są sondy.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 16:29

Moim zdaniem najgorszy piłkarz to bezsens. Zebina po wspaniałych występach wreszcie otrzymuje powołanie do reprezentacji, Trezeguet i Ibrahimovic strzelają dla Juve kolejne bramki, Tachinardi który zagrał 1 mecz i jak ja tu mam wybierać, który z nich jest najgorszy?! Na innych piłkarskich stronach, nikt nie wybiera najgorszego zawodnika, ich interesuje tylko najlepszy. Jak ktoś gra źle to wo widać i nie trzeba głosować, który jest gorszy od drugiego. Jeżeli ktoś nie gra najlepiej jak może, to poprostu powinien się nie znaleźć w grupie piłkarzy wyróznionych do najlepszych. Moim zdaniem jak ktoś chce zobaczyć, który zawodnik jest najgorszy niech spojrzy na oceny zawodników i przeczyta opis meczu.
Co do najlepszego zawodnika to powinno się go wybierać za całokształt gry w danym miesiącu, a nie na podstawie 2 meczy. Logiczne jest że najlepszym piłkarzem zostanie wybrany piłkarz który strzeli dwie barmki, albo rozegra mecz życia i trzy razy zaasystuje.


10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 16:49

ja zignorowałem sondę na najgorszego bo nie uważam aby ktoś był najgorszy! dodatkowo Juventus nie przegrał meczu, więc tym bardziej nie ma kogo ganić!

myślę że Ci którym ta sonda przeszkadza powinni nie oddawać w niej głosu :)


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 16:49

na niego nie znajdziesz haka
bblackk pisze:Moim zdaniem najgorszy piłkarz to bezsens. Zebina po wspaniałych występach wreszcie otrzymuje powołanie do reprezentacji, Trezeguet i Ibrahimovic strzelają dla Juve kolejne bramki, Tachinardi który zagrał 1 mecz i jak ja tu mam wybierać, który z nich jest najgorszy?.
Kolego zostaje jeszcze jeden Alex del Piero :wink: na niego nie znajdziesz żadnego pozytywnego usprawidliwienia bo nic mie pokazał w tym miesiącu, niestety :cry:


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 18:01

No właśnie! Chyba logiczne jest to, że jeżeli Del Piero nic nie zaprezentował, to on jest tym najgorszym zawodnikiem, w porównywaniu go do Trezegueta czy Zebiny... jeszcze trzeba robić sonde, żeby się dowiedzieć który jest "najgorszy"? Można ją ignorować, ale po co ma zawalać miejsce na stronce jak można wstawić tam coś bardziej (że tak powiem i bez urazy dla twórców jak zabrzmi obraźliwie) - kraetywnego np. sonde z najładniejszą bramką Juve w tym miesiącu czy coś w tym stylu. W końcu każdy może brameczkę zobaczyć, porównać i ocenić samemu, a nie jak w przypadku "naj" na podstawie ocen włoskich gazet sportowych czy ze słów innych osób, bo nie każdy ma okazję zobaczyć piłkarza w akcji.

P.S. Co do ignorowania sondy to jak narazie blisko 200 głosów więcej jest na najgorszego pilkarza... :P


ODPOWIEDZ