DOWNLOAD

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
juventinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 20:03

POWIEDZCIE KIEDY URUCHOMICIE DZIAL DOWNLOAD?? WIELU Z NAS CHCE POSCIAGAC PIEKNE BRAMKI TAPETY. A TU KICHA, NIE MA NIC...
PROSZE POSTARAJCIE SIE JAK NAJSZYBCIEJ...
POZDRAWIAM.....


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2004, 09:15

spokojnie. mozemy z pelna odpowiedzialnoscia odpowiedziec ze pozostalo jeszcze troszke aby wszystko ładnie chodziło. Poczekajcie troche jeszcze.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 09:46

Dziwi mnie brak bramek i skrotow na JP. Na innych stronach tez maja moderatorzy duzo pracy a jednak juz w trakcjie meczu np na stronie
Interu sa bramki a na stronie Romy i Barcy skroty kazdego meczu najpozniej dzien po meczu www.blaugrana.pl to najlepsza strona jesli chodzi o mulitmedia i szybkosc ich umieszczania na stronie. Pasowaloby aby JP nie bylo gorsze i nie ustepowalo im. Zastanowcie sie Juve tak grajace przyciaga wiele ludzi i proste jest to ze kady ma chec ogladniecia Bianconerich w akcji a szczególnie po takim meczu jak ostatnio z rzymianami!!! Pozdrowienia dla wszytskich juventini!!


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 09:57

dooookladnie. w 100% popieram adiego6666666. nie raz chchcialem sobie obejrzec brami JUVE. a tu co?? a tu dyntka!! a wszystko przez lenistwo co poniektorych. jaki problem siasc chwile i zapodac bramki i skroty na serwer?? takie trudne to nie jest. potrzeba tyllko troche dobrej woli. ale nie wy wolicie rozdawac zolte i czerwone kartki na forum. rozumie wasza nie pochamowana chec wwalania ludziom kartek, ale na opracowanie skrotow pomeczowych i wrzucenie bramek na serwer tez powinien zostac czas. zrozumcie. wielu fanow JUVE nie ma canal+ i chce zobaczyc boje ukochanej druzyny przynajmniej w postaci skrotow i licznych, jakze pieknych bramek!! nie odbierajcie nam tej przyjemnosci!! my zjemy JUVENTUSEM. JUVENTUS to my a my to JUVENTUS. duma piemontu. chcemy miec dostep do wyczynow kochanej druzyny. nie odbierajcie nam tej przyjemnosci. w koncu kochamy JUVE wszyscy tak samo. my JUVENTINI jestesmy wspolnota i powinnismy sie dzielic tym co mamy. "druh druhowi, druhnie zuch hasło znajczuj duch" FORZA JUVE!!!!!mam nadzieje ze to przemyslicie.


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:14

O czym wy mówiecie lenistwo, czy jakieś inne głupoty? Jak wam się nie podoba JP to załużcie właśną stronę o Juventusie wtedy zobaczycie czy to takie łatwe, a pozatym twórcy strony mają jeszcze życie osobiste, przecież nie siedzą 24 godziny na dobę przed komputerem.
Co was obchodzi że na stronie Barcy bramki są tak szybko, przecież na JP i tak bramki się pojawią, a to ze któraś strona szybciej je daje to nie znaczy że jest lepsza, zresztą mój brat który jest kibicem Barcy mówi że JP jest lepsz od Blaugrany, zresztą nie bez powodu tak prestiżowe pismo jak CD Action nie zainetresowało się JP (pamiętamy wywiad z Martinem). Jeszcze do tego znów się czepiacie tego że moderatorzy dają żółte kartki, pewnie wolelibyście jakby wszyscy mieli wolną rękę i mogli ##### rzucać na lewo i prawo.
Jeżli chodzi o mnie to jeżeli miałbym oceniać JP 1-10 dałbym 10,5
Ostatnio zmieniony 30 października 2004, 11:15 przez ADAMJUVENTUSPL, łącznie zmieniany 2 razy.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:19

dziki dzik pisze:dooookladnie. w 100% popieram adiego6666666. nie raz chchcialem sobie obejrzec brami JUVE. a tu co?? a tu dyntka!! a wszystko przez lenistwo co poniektorych. jaki problem siasc chwile i zapodac bramki i skroty na serwer?? takie trudne to nie jest. potrzeba tyllko troche dobrej woli. ale nie wy wolicie rozdawac zolte i czerwone kartki na forum. rozumie wasza nie pochamowana chec wwalania ludziom kartek, ale na opracowanie skrotow pomeczowych i wrzucenie bramek na serwer tez powinien zostac czas. zrozumcie. wielu fanow JUVE nie ma canal+ i chce zobaczyc boje ukochanej druzyny przynajmniej w postaci skrotow i licznych, jakze pieknych bramek!! nie odbierajcie nam tej przyjemnosci!! my zjemy JUVENTUSEM. JUVENTUS to my a my to JUVENTUS. duma piemontu. chcemy miec dostep do wyczynow kochanej druzyny. nie odbierajcie nam tej przyjemnosci. w koncu kochamy JUVE wszyscy tak samo. my JUVENTINI jestesmy wspolnota i powinnismy sie dzielic tym co mamy. "druh druhowi, druhnie zuch hasło znajczuj duch" FORZA JUVE!!!!!mam nadzieje ze to przemyslicie.
Ej ej lepiej poklepcie się po dyni!! Jak wam się nie podoba to mozecie tu niewchodzić!! Tylko narzekacie i narzekacie!!! Jak byś miał tyle roboty co oni to byś wtedy wiedział. Czy wy nie mozecie cierpliwie poczekać!! Jak Martin mówi że będą to bedą. A jak chcesz pościągać bramki szybciej to poszukaj w internecie a na pewno znajdziesz np. na http://www.soccerclips.net Ja czekam i nienarzekam bo w końcu będzie to perfekcyjnie zrobione a nie jakieś barachło. Dać palec a całą ręke chcą odrazu :o


Obrazek
dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:34

wspaaaaaaaniale sie podlizujecie!!! wprost cudnie!!!! mozecie liczyc na to ze nie dostaniecie kartki za jakas ####



PRZYWROCIE GENERALA!!! ON NASZA NADZIEJA!!!


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:45

Dział download rozwija się z kązdym tygodniem więc nie wiem o co te pretensje. Z mojej strony to chciałbym aby na forum znalazł się pokój DOWNLOAD gdzie wszsyscy dzieliby się filmikami, bramkami itp. Nie wiem czy już ktoś wyszedł z takim pomysłem ale na pewno większość by go poparła :P


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:45

Podlizujemy się?
Człowieku ty się zastanów co ty piszesz, my jesteśmy tu dłużej niż ty i nie musimy się podlizywać wszyscy się tu znają, można powiedzieć że jesteśmy przyjaciółmi choć co prawda nie znamy się osobiście, poprostu mamy do siebie szacunek, a kartkę jak będzie trzeba to dostaniemy.
No i dostałem kartkę, o to za co ją dostałem od razu skasowałem, co prawda za co innego, ale dostałem.
A kartki nie boję się dostać, bo zawsze próbuję przestrzegać regulaminu, zresztę jak wcześniej mówiłem za dwa i miesiące ta kartka zniknie z mojego konta, chyba że popełnie jakiś błąd i dostanę drugą.
Ostatnio zmieniony 30 października 2004, 11:36 przez ADAMJUVENTUSPL, łącznie zmieniany 3 razy.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:54

malutki pisze:Dział download rozwija się z kązdym tygodniem więc nie wiem o co te pretensje. Z mojej strony to chciałbym aby na forum znalazł się pokój DOWNLOAD gdzie wszsyscy dzieliby się filmikami, bramkami itp. Nie wiem czy już ktoś wyszedł z takim pomysłem ale na pewno większość by go poparła :P
Tu bym sie zgodził ale w temacie znajdowały sie tylko filmiki NIE ZWIĄZANE z Juve (bo te znajduja sie w dziale download) :-D


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 11:02

Oj dziki dziku szkoda z tobą gadać. Na pewno długo nie pociągniesz na forum z takimi wypowiedziami. Czy nie umisz czytać?? Dział Download będzie cały gotowy jak będzie dopracowany do ostatnich szczegółów. A że ty jesteś bardzo niecierpliwy to już twój problem. To jest chyba już ze trzeci temat w którym się burzycie o Download, i na każdy wam odpowiadają. A jak już będzie dział Download to wtedy bedziecie oh i ah się podniecać. Skończymy moze już ten temat bo mnie to już nuży.


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 11:03

dziki dzik pisze: w koncu kochamy JUVE wszyscy tak samo. my JUVENTINI jestesmy wspolnota i powinnismy sie dzielic tym co mamy. "druh druhowi, druhnie zuch hasło znajczuj duch" FORZA JUVE!!!!!mam nadzieje ze to przemyslicie.
Usun to ##### z avika, to mozemy pogadac.... 8)

Tak jak juz ktos wspomnial, tworcy strony to tylko ludzie i nie mozna od nich wymagac wszystkiego. Zreszta Jp to nie onet, zeby bylo wszystko co chciecie...


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 11:08

Zastanówcie sie co wy wogóle mówicie.
juventinho pisze:POWIEDZCIE KIEDY URUCHOMICIE DZIAL DOWNLOAD?? WIELU Z NAS CHCE POSCIAGAC PIEKNE BRAMKI TAPETY. A TU KICHA, NIE MA NIC...
Adi666666 pisze:Dziwi mnie brak bramek i skrotow na JP. Na innych stronach tez maja moderatorzy duzo pracy a jednak juz w trakcjie meczu np na stronie
dziki dzik pisze:ooookladnie. w 100% popieram adiego6666666. nie raz chchcialem sobie obejrzec brami JUVE. a tu co?? a tu dyntka!! a wszystko przez lenistwo co poniektorych. jaki problem siasc chwile i zapodac bramki i skroty na serwer??
Przeciez jest dział dawnload - sa bramki. z wszystkich meczy z wyjatkiem romy.

minął jeden cały dzien od meczu, a wy nam zarzucacie ze jestesmy
leniwi i tak dalej bez przesady, z meczem z romą problem chyba lezy gdzie indziej. w czwartek zazwyczaj nie ma programu ze skrótami. (z tego co wiem chociaz moge sie mylic)
dziki dzik pisze:nie raz chchcialem sobie obejrzec brami JUVE. a tu co?? a tu dyntka!!
MOZE POPROSTU NIE WIESZ GDZIE SA BRAMKI ???
http://www.juvepoland.com/download.php?op=list&id=1


I BEZ WULGARYZMÓW TU BO TO DALEJ JEST FORUM i bez obrazania siebie nawzajem.


Obrazek
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 20:00

Żeby nie pisać kolejnego temtu i nie nabijać postanowiłem napisać tego posta w tym temacie. Aczkolwiek chciałem sobie ściągnąć bramki z meczu Juve-Roma , lecz pisało, że nie można wyświetlkić strony i wogule. Gdy chciałem ściągnąć za pomocą FlashGeta zapisywało mi jako plik php a gdy zmieniałem nic nie skutkowało. Czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 09:28

dziki dzik pisze:dooookladnie. w 100% popieram adiego6666666. nie raz chchcialem sobie obejrzec brami JUVE. a tu co?? a tu dyntka!! a wszystko przez lenistwo co poniektorych. jaki problem siasc chwile i zapodac bramki i skroty na serwer?? takie trudne to nie jest. potrzeba tyllko troche dobrej woli.
Tak, masz racje! Bijemy sie w piers. Jestesmy wielkimi leniami. Leniami jakich mało. I zmartwie cie. Nadal bedziemy sie lenic tak jak do tej pory

dziki dzik pisze: ale nie wy wolicie rozdawac zolte i czerwone kartki na forum. rozumie wasza nie pochamowana chec wwalania ludziom kartek
Widzisz. I tu wychodzi twoja niewiedza. Kartki daja jedni, a bramki robia drudzy.
Jesli nie wiesz o co tak dokladnie chodzi to lepiej siedz cicho!

dziki dzik pisze: zrozumcie. wielu fanow JUVE nie ma canal+ i chce zobaczyc boje ukochanej druzyny przynajmniej w postaci skrotow i licznych, jakze pieknych bramek!! nie odbierajcie nam tej przyjemnosci!! my zjemy JUVENTUSEM. JUVENTUS to my a my to JUVENTUS. duma piemontu. chcemy miec dostep do wyczynow kochanej druzyny. nie odbierajcie nam tej przyjemnosci. w koncu kochamy JUVE wszyscy tak samo. my JUVENTINI jestesmy wspolnota i powinnismy sie dzielic tym co mamy. "druh druhowi, druhnie zuch hasło znajczuj duch" FORZA JUVE!!!!!mam nadzieje ze to przemyslicie.
Milosc potrafi byc cierpliwa.
Adi666666 pisze:Dziwi mnie brak bramek i skrotow na JP. Na innych stronach tez maja moderatorzy duzo pracy a jednak juz w trakcjie meczu np na stronie
Interu sa bramki a na stronie Romy i Barcy skroty kazdego meczu najpozniej dzien po meczu www.blaugrana.pl to najlepsza strona jesli chodzi o mulitmedia i szybkosc ich umieszczania na stronie.
Coz niech i oni beda w czyms najlepsi. :D
A tak na powaznie to wez wejdz na blaugrane i zobacz ile oni maja ludzi w redakcji.......
Juz?
No to chyba wiecej ci nie musze tlumaczyc. U nas w sumie jest okolo 3-4 osob ktore REGULARNIE robia cos na stronie.
U nas jedna osoba robi skrytpty, newsy, rapoty, typera itp
Druga robi newsy, tlumaczy artykuly,
Kolejna robi newsy, robi grafę, robi bramki, robi akcje, robi skroty

Nie ma podziału tak jak u nich.
Jesli postawimy wszystko na jedna szale to czegos zabraknie i zaczna sie pretensje ze gdzies tam wczesniej podawany jest wynik, gdzies tam jeszcze wczesniej sa wszystkie newsy.
My mamy taka hierarchie a nie inna. Wolimy zrobic to co wazniejsze.

Ps. Dodaj do tego ze czasami po 12 godzinach siedzenia przed kompem warto zobaczyc sie z dziewczyna, kumplami, pograc czasami w gałę (zeby na zlocie pokazac super triki i super forme :D) Itp, itd. Czy to tak ciezko zrozumiec?
Adi666666 pisze: Pasowaloby aby JP nie bylo gorsze i nie ustepowalo im. Zastanowcie sie Juve tak grajace przyciaga wiele ludzi i proste jest to ze kady ma chec ogladniecia Bianconerich w akcji a szczególnie po takim meczu jak ostatnio z rzymianami!!! Pozdrowienia dla wszytskich juventini!!
Co do meczu z rzymianami to wierz mi ze nawet gdybym w czwartek o 23:00 mial kasete z meczem (a nie miałem, bo dostalem ja dopiero w sobote rano) to i tak nie chcialoby mi sie robic bo bylem zmeczony a na drugi dzien musialem wstac o 6:00 do pracy.
Mam nadzieje ze teraz podejdziecie do tego troche po ludzku.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ