Problem ze stroną

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 16:35

Od wczoraj zamiast strony JP wskakuje mi jakiś SOCCER co mam zrobić?? Nieweim czy tylko ja mam taki problem. Wczoraj gadałem z martinem i jemu działało wszystko :?


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 17:02

ja mam identyczny problem :evil: wczoraj nawet jak bezpośrednio na forum chciałem wejść to wskakiwało mi forum soccer.com.pl zamiast JP. Dziś na forum JP da się wejść, lecz na stronie niestety nadal nie :( Zróbcie coś z tym...


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 17:02

Sprobuj wykasowac tymczasowe pliki internetowe i zrestartowac kompa. Strona musi dzialac bo kazdemu dziala ale wiem ze niektorzy maja problemy. Jesli to nie pomoze to ja nie mam pojecia co jest nie tak bo strona bankowo jest ok.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 18:32

U mnie wczoraj działo sie to samo :? :? :? :?
Pisałem do Yariego, ale u niego było wszystko wpożądku.

Zrobiłem dokładnie to samo co Martin poradził tu u góry i nic.
W Mozilli było to samo i nie wiedziałem co sie dzieje.

Ale naszczęście dzisiaj miałem przerwe w dostawie neta i odziwo wszystko odpala sie prawidłowo.

Więc może w tym leży problem... :? :? (chociaż wątpie)..


Michał Wachacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 18:55

Mi tak się działo wczoraj jak chciałem wejść na chata podczes meczu. Na szczęście teraz już wszystko chodzi dobrze.


!!! TYLKO JUVENTUS W MYM SERCU !!!
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 18:59

Wicior pisze:U mnie wczoraj działo sie to samo :? :? :? :?
Pisałem do Yariego, ale u niego było wszystko wpożądku.

Zrobiłem dokładnie to samo co Martin poradził tu u góry i nic.
W Mozilli było to samo i nie wiedziałem co sie dzieje.

Ale naszczęście dzisiaj miałem przerwe w dostawie neta i odziwo wszystko odpala sie prawidłowo.

Więc może w tym leży problem... :? :? (chociaż wątpie)..
No własnie, równiez mam mozille i miałem ten sam problem, a Ironek nie :P
Wszystko jest już ok. Siedzialem ze 2 minuty na tym soccer.com.pl i samo mnie przeniosło na JP :D


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 19:27

Wczoraj miałem ten sam problem :?.JP miałem w ulubionych :wink: więc to wykasowałem.Potem zawitałem do historii i wybrałem byle jaki news, pojawił mi się on normalnie.Wtedy naćisnąłem na strone główną i główna mi się pokazała, jak gdyby nigdy nic, potem dodałem znowu do ulobionych i jest wszystko ok :wink:.


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 19:27

Wczoraj również miałem ten sam problem i już się ostro wkurzyłem. Na szczęście dzisiaj już jest wszystko wporządku.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 19:53

Na przyszlosc sprobujcie uzyc ctrl + f5. Mi to pomoglo dzisiaj i wogle pomaga w takich sytuacjach.


srali muszki będzie wiosna
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2004, 20:55

RadeKas pisze:Na przyszlosc sprobujcie uzyc ctrl + f5. Mi to pomoglo dzisiaj i wogle pomaga w takich sytuacjach.
Faktycznie dzięki za rade już jest OK


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 08:47

Z jednej strony przykro nam ze zdarzyly sie pewne problemy z JuvePoland ale z drugiej cieszymy sie ze gdy strona pada to Was bardzo irytuje ze nie macie dostepu do ulubionej witrynki. Dzieki panowie. I jeszcze raz sorka za kłopot.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 14:19

Nie mam problemow technicznych z Wasza strona. Moim zdaniem jest z nia jednak cos nie tak, wiec pisze tego posta. Chodzi mi o newsy na stronce. Nie rozumiem dlaczego cytowaliscie wypowiedz Platiniego, ktory przyznalby ZP Deco, a nie zamiesciliscie slow Lippiego, ktory mowil, ze Sheva zasluguje na ZP, wiecej nawet, obecy trener azzurich twierdzi, ze zaglosowal na Ukrainca w plebistycie FIFA.
Czytalem o tym kilka dni temu, ale dopiero teram mialem okazje o tym napisac. Czy nie uwazacie ze dobor newsow jest nieco tendencyjny? A moze takie jest zalozenie JP, wtedy oczywiscie pretensji nie bede mial.
Kto nie wierzy w moje slowa, potwierdzenie moze znalezc np. tu:
Wypowiedz Lippiego
Pozdrawiam.


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 14:53

baker pisze:Nie mam problemow technicznych z Wasza strona. Moim zdaniem jest z nia jednak cos nie tak, wiec pisze tego posta. Chodzi mi o newsy na stronce. Nie rozumiem dlaczego cytowaliscie wypowiedz Platiniego, ktory przyznalby ZP Deco, a nie zamiesciliscie slow Lippiego, ktory mowil, ze Sheva zasluguje na ZP, wiecej nawet, obecy trener azzurich twierdzi, ze zaglosowal na Ukrainca w plebistycie FIFA.
Czytalem o tym kilka dni temu, ale dopiero teram mialem okazje o tym napisac. Czy nie uwazacie ze dobor newsow jest nieco tendencyjny? A moze takie jest zalozenie JP, wtedy oczywiscie pretensji nie bede mial.
Kto nie wierzy w moje slowa, potwierdzenie moze znalezc np. tu:
.
Ze raz ominelismy Szeve to nie znaczy że jest cos zle - na stronie było juz wiele róznych wypowiedzi w których - Różni zawodnicy, działacze, trenerzy, mówili ze ich faworytem jes Sheva. Wiec jedna wypowiedz Lippiego nic nie zmiena może poprostu na nia nie trafilismy.
(ja osobiscie ie wiedziałem o tej wypowiedzi)

Poszukaj dokładnie w archiwum a napewo znajediesz przychyle wypowiedzi na temat Schevy - czy też Ronaldhinio,.


Obrazek
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 16:34

Z ciekawosci przejrzalem ostatnie wiadomosci na JP dotyczace ZP i znalazlem tylko wypowiedz Nedveda, ktory przyznalby ZP Shevie :wink:

Chodzilo mi glownie o to, ze podajac wypowiedz Platiniego, ktory byl zwiazany z Juve, powinniscie takze zacytowac wypowiedz Waszego bylego trenera. Tym bardziej, ze ostatnio niefortunnie przetlumaczona wypowiedz Kaki spowodowala wzrost antagonizmow na linii Juve-Milan.


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 17:18

jeżeli kolega jest taki spostrzegawczy to może zostań nowym newsanem JP :?


ODPOWIEDZ