Hub JuvePoland na DC++?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 22:09

No nie wiem czy to dobry pokoj...ale w sumie rzecz sie ma Internetu wiec..

Drodzy towarzysze czy mysleliscie kkiedykolwiek o tym abysmy(tzn.ludzie z JP)stworzyli wlasnego Huba na DC++?Mysle ze dzieki temu duzo latwiej byloby nam sie wymieniac plikami,bramkami,zdjeciami itd.Dzieki stworzeniu takiego huba moznaby dzielic z innymi swoje materialy dotyczce Juve...Mysle ze pomysl jest warty przemyslenia,nie wiem tylko jak to wyglada od strony technicznej tzn czy trzeba miec swoj serwer itp(moze udalo by sie zalozyc tego Huba na serwerze JP?).

Dla uzytkownikow DC++ dodam ze istnieje WislackiHub(adres: wisla.no-ip.org:4111 ), na ktorym mozna znalezc ogromna ilosc bramek zdjec i innych materialow dot.BialejGwiazdy.Mysle ze stworzenie JuvePolandHub`a byloby czyms niesamowitym i przyczyniloby sie do rozpowszechnienia JP wsrod uzytkownikow DC++.Czekam na opinie.pozdr
Ostatnio zmieniony 16 września 2004, 22:25 przez white_wolv, łącznie zmieniany 1 raz.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 22:20

Jak dla mnie swietny pomysl. Jestem uzytkownikiem DC i juz myslalem o zalozeniu huba JP wtedy moglibysmy sie dzielic swoimi multimediami zwiazanymi z Juve. Tylko ja tez nie orientuje sie jak mozna zalozyc swoj hub... Jesli ktos by sie tego podjal ja jestem jak najbardziej za.


Timon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 22:28

Swietny pomysł, to by było bardzo pręczne, słyszałem ze załozenie takiego HUBa nie jest trudne, tylko płatne, ale są to dość niskie ceny. Zgadzam sie z Gregorem, to by zwiększyło popularność JP, nic tylko zakładac :) :D


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 22:32

O ile sie orientuje aby zalozyc HUB na DC potrzebny jest po pierwsze serwer, po 2 specjalny program stawiajacy boty, program do obslugi HUBa, musi byc przynajmniej jeden czlowiek obslugujacy to wszystko i 3majacy w porzadku... No i jakies zabezpieczenia...

o HUBACH na DC jest troche stron w internecie wiec mozna zajrzec do lektury... Ogolnie pomysl SUPER tylko co na to Admini a w szczegolnosci MARTIN??


Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 22:39

spox dobry pomysł :D:D:D tylko niemam pojęcia jak to sie robi bo odniedawna uzywam dc++


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 22:45

Philby pisze:O musi byc przynajmniej jeden czlowiek obslugujacy to wszystko i 3majacy w porzadku... No i jakies zabezpieczenia...
Co do ludzi to mysle ze chetni sie znajda,ja zglaszam sie pierwszy,choc oczywsce sam nie dam rady...
Jesli chodzi o zabezpieczenia to mysle ze serwer JP jest dostatecznie zabezpieczony,zreszta ludzie tworzacy JP na pewno znaja sie na tego typu rzeczach,wiec mogliby pomoc..
Philby pisze: Ogolnie pomysl SUPER tylko co na to Admini a w szczegolnosci MARTIN??
No wlasnie to jest pytanie nr.1 w tej chwili....pozostaje nam czekac na odpowiedz,mam nadzieje ze ONI lubia DC++ 8)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 23:18

Pomysl nieglupi ale szczerze mowiac ja osobiscie np nie uzywam DC++, kiedys wprawdzie mialem ale ciezko sie sciagalo. To nie oznacza ze czegos takiego bysmy nie zrobily. Rzeklbym ze pomysl jest super.
A moze zrobic cos innego. Zalozylibysmy pokoj albo temat w jakims juz istniejacym pokoju i podawali linki donkeyowe do plikow ktore trzymamy na dysku.
Dla proby moge podac np skrot z brescia. Wprawdze to nie jest jeszcze ostateczna wersja dlatego nie bede jej wrzucal na strone, ale jesli ktos sie nie moze doczekac to moze juz zasysac.
Kwestia jeszcze jest taka ze ja z reguly donkeya mam uruchomionego w godzinach popoludniowych.
Kolejna sprawa ze jak juz ktos zassa to powinien to udostepniac innym zeby bylo wiecej zrodel.

Podaje linka na probe.
ed2k://|file|Brescia0-3Juventus(2004-05).avi|39718912|0d1ab36a2dc8b9648313cdc63f47e9dc|

A z tym hubem juvepolandowym to jeszcze sie zastanowimy. Musimy ze swiergotem troche naukowych ksiazek poczytac :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 23:33

Martin pisze:A z tym hubem juvepolandowym to jeszcze sie zastanowimy. Musimy ze swiergotem troche naukowych ksiazek poczytac :D
No super...trzymam(y) za slowo.Bede Wam co jakis czas upierdliwie o tym przypominal,a co do donkey`ow to z kolei mam o tym podobne zdanie jak Ty o DC++(ze sie ciezko sciaga),dlatego nie uzywam..different people=different points of view=different opinions...Mam nadzieje ze pomysl wypali,ze swej strony deklaruje pomoc w ramach mozliwosci.pozdr.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 06:23

no super sprawa, bedzie mozna udostepnic wszystko co z juve zwiazane i ściagać od innych ( jeśli tez cos udestępnia) :wink: tylko ciekawi mnie ile osób bedzie tam siedziec...


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 11:15

a ja mam troche inne pytanie :oops: co to jest ten caly DC++ i huby :?: czy to cos jak edokey :?:


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 11:32

niech któs mi poda link jakie[ strony dc++ z której mozna sciaganac giery
a co do tematu to byBo by spkoko gdyby taki hub powstaB kiedys na www.torrent.org.pl pojawiaBo sie duzo zeczy zwiazanych z juve


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 11:38

gorczas pisze:a ja mam troche inne pytanie :oops: co to jest ten caly DC++ i huby :?:
DC++ to jest program w którym udostepniahc swoje pliki, podlaczasz sie do huba i sciagasz od innych a oni od Ciebie ;)
Hub to tak jak by server na ktorym siedza ludzie i od siebie sciagaja ;)
kolal1990 pisze:niech któs mi poda link jakie[ strony dc++ z której mozna sciaganac giery
DC++ nie ma stron :Ptam sciagasz od siebie nawzajem, są najwyżej strony na którzych jest opisane jak skonfigurowac program czy strony z adresami hubów ;)


ja0nek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 6
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 11:44

Ja się troche na tym znam ,miałem swojego HUBa takiego dość kameralnego, to nie jest trudne , wystarczy sciągnąć program Ptotax a poźniej dorzucić skrypciki i takie tam. Jakby co to moge pomóc:D


JUVE...i wszystko jasne!!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 14:42

No wiec zgodnie z obietnica odswiezam temat...

Sa jakies postepy w pracach nad "postawieniem Huba"?Moze potrzebujecie jakiejs pomocy to chetnie sluze swoja skromna wiedza i czasem..w koncu nie mozna wszystkiego wymagac od tworzacych JP,zachecam rowniez innych uzytkownikow forum do wlaczenia sie w akcje.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 15:16

Plan na razie zawisł w powietrzu. Obecnie mamy pare innych projektow odnosnie strony.
Jesli ktos sie niecierpliwi i chcialby juz teraz sciagac skroty i rzeczy zwiazane z juve to proponuje wymienic sie linkami i nickami na emulu.
Wlasnie w emulu jest opcja "add friendly slot" ktory pozwala bardzo szybko sciagac pliczki od kumpli :)
Jakby ktos byl zaineteresowany to prosze o info.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ