Radio JP

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Na jaka szybkosc radio ma byc nadawane? (szczegoly w poscie Alexxa na 3 stronie)

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2004, 10:54

Jestem pelen podziwu - jak to wypali, to moge nawet cegielke kupowac co tydzien na rzecz Radia JP :-) A tak na powaznie, chetnie pomoge.Pozdr.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 15:56

No to jak admini będzie coś z tego czy nie???


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 16:31

Juve The Best pisze:No to jak admini będzie coś z tego czy nie???
No jak narazie nic z tego nie bedzie.

Nie ma planu działania nie ma radia.
Same chęci nie wystarczą - musicie jueszcze coś zrobić w tym kierunku.


Obrazek
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 17:18

Oskar8 pisze:
Juve The Best pisze:No to jak admini będzie coś z tego czy nie???
No jak narazie nic z tego nie bedzie.

Nie ma planu działania nie ma radia.
Same chęci nie wystarczą - musicie jueszcze coś zrobić w tym kierunku.
'
Kto powiedział że nie ma planu działania??


Obrazek
Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 17:22

Radio klubowe ma sens tylko podczas gdy gra mecz drużyna, czyli Serie A, CL, Puchar Włoch. Żeby to przeprowadzić to osoba musi mieć wgląd na ekran telewizora. Musi to być osoba, która ma możliwość oglądania każdego meczu Juve. Czy są takie osoby? Jakieś osoby się znajdą, które oglądają kazdy mecz. Ale takich osób jest mało. Nawet jeśli się znajdzie to musi mieć chęć przeprowadzenia takiej relacji na żywo podczas audycji radiowej. Ale same chęci nie wystarczą. Musi być to też osoba, która by potrafiła przeprowadzić taką relację. A to nie jest takie łatwe.


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 17:40

Wiem ale oprucz audycji będą też programy muzyczne jak już wcześniej pisałem (chyba) na począdku będziemy grać muze 2 godzinki dziennie mam już 2 chętnych dj oprucz mnie, jeden z kolegów napisał także że pomyśli czy udostępnbić taki server więc tylko czekać na jego decyzje. Co do muzy toja puszczał bym w sumie tylko techno i Hip Hop ale znalazłem kolesi którzy mają inne zainteresowania muzyczne. Także każdy znalazł by coś dla siebie. Poźniej można też zrobić jakiś program gdzie będą czytane newsy, wynieki. Ale to wszystko oczywiście zależy ludzi którzy robią tą strone. Chętnych do słuchania też jest dosyć sporo. Nie widze przeszkód by spróbować. Jak macie jakieś pomysły to piszcie.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 17:45

Puszczac muze?? W sieci jest tyle stacji radiowych gdzie jest puszczzna muza ze radio jp w tym momencie jest niepotrzebne. To musialby byc oryginalny pomysl jak cala jp. Tylko w takie koncepcje z checia wchodzimy.
Jak na razie jest tak: peło chęci mało konkretów. Tak jak z kupieniem psa. Cala rodzina chce, zwlaszcza dzieciaki a potem i tak ojciec musi z pociecha wychodzic bo dzieciom juz piesek spowszednial :D (jak ja lubie tego typu porownania :D)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 18:05

mojego glosu i tak pewnie nie wezmiecie na powaznie :wink: ale na serio moge wspolpracowac.sam z checia sluchalbym radia JP i moge pomoc.mozna by to zrobic na cos w rodzaju tego, ze bylyby komentowane niusy, jakies wiadomosci,codziennie przeglad prasy.radio mogloby nosic nazwe JP ale moglyby byc podawane rowniez wyniki, informacje z innych klubow.wywiady, felietony, co godzina wiadomosci. naprawde z checia pomoge.bo moim zdaniem radio o samym JUVE to rzeczywiscie za malo, ale mozna by uzupelniac to innymi wiadomosciami wyzej wymienionymi.a co do muzy to mozna by puszczac przyspiewki kibicowskie, piosenki klubowe...no i oprocz tego cos z humoru,jak np. smieszne historie roznych klubow, cos z potrawami (jak to zrobil POLSAT SPORT :wink: )co wy na to??


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 18:26

Martin pisze:Puszczac muze?? W sieci jest tyle stacji radiowych gdzie jest puszczzna muza ze radio jp w tym momencie jest niepotrzebne. To musialby byc oryginalny pomysl jak cala jp. Tylko w takie koncepcje z checia wchodzimy.
Jak na razie jest tak: peło chęci mało konkretów. Tak jak z kupieniem psa. Cala rodzina chce, zwlaszcza dzieciaki a potem i tak ojciec musi z pociecha wychodzic bo dzieciom juz piesek spowszednial :D (jak ja lubie tego typu porownania :D)
Zgadzam sie ze muzyka w radiu JP jest zbedna !!!! To musi byc radio tylko o Juve- takie jest moje osobiste zdanie.

Raz juz byla audycja radia JP i nawet ja sluchalem :D Tylko ze co kilkanascie sekund ladowal mi sie buffering...... :? :(
Ogolnie pomysl z tym radiem jest miodzio tylko zdaje sobie sprawe, ze to nie takie proste i ze to trzeba miec odpowiednich ludzi do tego. Bo Martinowi (bez obrazy) wtedy cos kiepsko szlo.... o ile to byl Martin, sorki ale nie jestem pewien kto wtedy prowadzil ta audycje :wink:

Martin fajne porownanie z tym psem :wink:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 18:29

Nie ma sensu zakladac calego radia lecz na poczatek wystarczylyby co tygodniowe lub co dwu tygodniowe audycje :)
Mowionoby w nich o sytuacji w Juve nowinki ploty lub tez mecze.
Jezeli spodobaloby sie moznaby rozszerzyc dzialalnosc :)
Wszystko zalezy od tego czy znajda sie chetni aby zajac sie tym wszystim


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 21:07

Jak by to było radio tylko o Juve to wydaje mi sie że słuchało by tego mało osób więc wydaje mi sie że trzeba połączyć Juve, Muzyka, Informacje. Co wy na to??


Obrazek
Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 23:20

Juve The Best pisze:Jak by to było radio tylko o Juve to wydaje mi sie że słuchało by tego mało osób więc wydaje mi sie że trzeba połączyć Juve, Muzyka, Informacje. Co wy na to??
Skoro to ma byc radio JP to wtedy ma dotyczyc Juventusu. Bo o czym jest strona JP? No przeciez, ze o Juventusie. Muzyka? Po co. Sam Martin napisal, ze muze mozna sluchac na kazdej stacji radiowej, samemu mozna sobie puszczas kasety badz plyty. Informacje? Masz to na stronie JP. Wiec po co czytac to co jest na stronie JP? Wiec mowie, ze sens radia ma tylko wtedy kiedy jest relacja meczu, ale o tym pisalem juz wczesniej.


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2004, 22:17

Cóż, forumowicze co wy byście chcieli usłyszeć w radiu JP??


Obrazek
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2004, 22:48

wystarczylyby komentarze meczykow live!!!!!!! :D


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2004, 11:21

Ja także jestem za stworzeniem radia. Ja się nie za bardzo nadaje na DJa :oops: ale za to moge byc wiernym sluchaczem :D Teraz wystarczy modlic sie o to zeby sie admini zgodzili :wink:


ODPOWIEDZ