Dział DOWNLOAD - Tutaj Wszystko.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
ibra*

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2005
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 18:17

Mam pewną sugestie co do skrótow :?
Jak dla mnie to one są (nikogo nie obrażając) robione bardzo amatorsko.
Siedziałem ostatnio u kumpla i pokazywał mi skróty z meczów romy także robione przez kolesi ze stronki. I nie jest to takie "badziewie" jak u nas że wyciety kawałek programu 90 min tylko zajefajnie zrobiony filmik.
Podstawiają tam jako dźwięk jakąś muzyke w zależnosci od wyniku zależy jej rodzaj, są też wstawki zdjeciowe itd.

Mam w zwiazku z tym czy Martin i reszta mogli by poświęcić 20 min więcej i zrobić coś właśnie na wzór tych filmików romy.


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 18:23

ibra* pisze:Mam pewną sugestie co do skrótow :?
Jak dla mnie to one są (nikogo nie obrażając) robione bardzo amatorsko.
Sprobuj zrobic lepiej...
ibra* pisze:Siedziałem ostatnio u kumpla i pokazywał mi skróty z meczów romy także robione przez kolesi ze stronki.
Ciekawe czy ta stronka to pol zycia jej autora i czy jest najlepsza (albo jedna z najlepszych) w Polsce.
ibra* pisze:I nie jest to takie "badziewie" jak u nas że wyciety kawałek programu 90 min tylko zajefajnie zrobiony filmik.
Podstawiają tam jako dźwięk jakąś muzyke w zależnosci od wyniku zależy jej rodzaj, są też wstawki zdjeciowe itd.
A po co komu muzyka, jak chcesz to sobie rownolegle zalacz winampa i WMP i bedziesz miał :wink:
ibra* pisze:Mam w zwiazku z tym czy Martin i reszta mogli by poświęcić 20 min więcej i zrobić coś właśnie na wzór tych filmików romy.
Wiem, ze to moze wygladac jak podlizowa, ale 'oni' chyba nie maja zbyt wiele czasu, sprobuj poprowadzic stornke i posluchac wszystkich skarg, a zobaczysz sam...


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
mrozow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2003
Posty: 33
Rejestracja: 27 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 18:28

ibra* pisze: Podstawiają tam jako dźwięk jakąś muzyke w zależnosci od wyniku zależy jej rodzaj, są też wstawki zdjeciowe itd.

Mam w zwiazku z tym czy Martin i reszta mogli by poświęcić 20 min więcej i zrobić coś właśnie na wzór tych filmików romy.
Ibra jak chcesz posluchac muzyczki to sciagnij sobie cos ze Zlatanmovie. Jesli chodzi o jakies zastrzezenia to skroty moglyby byc lepszej jakosci(denerwuja te kreseczki migajace- jakbym ogladal polski film :lol: ). a i jeszcze jedno jakby ktos mogl to by wstawil skrot z meczu Roma-Juve.


ibra*

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2005
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 19:19

bociu omg nie doginaj piszesz "sprobuj zrobic lepiej" a żebyś wiedział że zrobił bym lepiej bo to nie sztuka przechwycic kawałek programu i wrzucic go do sciagania SZTUKA to jest zrobic z tego kawałka coś wiecej niż tylko bełkot komentatora i starego dziadka w studiu co opawiada jakieś bajki lol
Także swoje zdanie podtrzymuje


Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 19:39

ibra* pisze:bociu omg nie doginaj piszesz "sprobuj zrobic lepiej" a żebyś wiedział że zrobił bym lepiej bo to nie sztuka przechwycic kawałek programu i wrzucic go do sciagania SZTUKA to jest zrobic z tego kawałka coś wiecej niż tylko bełkot komentatora i starego dziadka w studiu co opawiada jakieś bajki lol
Także swoje zdanie podtrzymuje
ale kolego jak chcesz sztuki to zapraszam do teatru. dla Nas najwazniejsze jest to zeby te skroty, bramki byly, a czy to bedie pieknie to juz nie ma znaczenia. ja wole nawet wiecej marnych niz kilka super zrobionych. a dla Ciebie mam propozycje: zrob to sam a wszyscy beda zadowoleni, umiesz to zrobic wiec raczej nie bedzie problemu. tylko nie mow ze nie masz na to czasu, a jesli tak to pomysl o tych ktorzy jednak znajduja go tyle zeby cos zrobic. wiec jesli sam nie robisz to nie krytykuj innych. pozdrawiam


wszystkie drogi prowadza do... TURYNU!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 20:16

ibra* ==> Roboty przy stronce jest masa i naprawde nie ma czasu na to żeby sie bawić w jakąś konkretną obróbke skrótów.
Jeśli masz czas i chęci to prosze bardzo - rób ładne skróty a te później będą zamieszczane na JP i wszyscy będą szczęśliwi.
Brakuje przedewszystkim czasu na takie zabiegi , każdy oprócz JP ma o dziwo swoje zycie prywatne i nie da rady zeby siedziec 24h na dobe przy stronce.Poza czasem brakuje także umiejętności żeby takie coś robić , ja na przykład jestem w tym nie chwaląc sie zielony :P Ci co sie na tym znaja mają ciekawsze i bardziej przydatne rzeczy do roboty.
Oczywiście chciałoby sie żeby te skróty były fenomenalnej jakości graficznej jak i artystycznej jednak jest to jedna ze spraw jakie bedzie sie załatwiac na szarym końcu.Ciesz sie z tego co jest.


stasik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 6
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 20:38

JA MAM PROBLEM!!! Przy niektórych skrótach (np. Inter-Juve) w pewnym momencie ( a czasem w 2 i 3 momentach) filmik mi sie zatrzymuje i wyłancza. Wyskakuje BŁĄD i muszę to od nowa włączyć i to miejsce ominać.

PS. Używam Windows Media Player, ale też patrzyłem na 4 innych programach. Mam Windows XP jak to by komus pomogło w doradzeniu mi w czym problem. Z góry dzieki;)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 21:37

Zacznijmy od tego, że u nas od działu video jest tylko sam Martin. Na innych serwisach jak blaugrana pracuje wiele więcej osób. Więc cieszcie się tym co jest a nie narzekajcie.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 09:17

Przyznaje ze jakosc pozostaje wiele do zyczenia. Niestety nie ma czasu nawet na to, zeby usiasc jednego dnia i poswiecic czas na dopracowanie do perfekcji jakosci filmu, a co dopiero mowic o jakis wstawkach, muzykach, zdjeciach. To ma byc skrot z TV a nie prezentacja. Dodam, ze jesli chodzi o skroty to te co lecą o 18:00 to pryszcz - sciagnac, skompresowac i skrot gotowy. Gorzej z tymi o 22:30. Tam jest duzo zbednego gadania, ktore trzeba wyciac. Czasami trzeba posklejac kontrowersyjne sytuacje, zeby to jakos trzymało się przysłowiowej kupy :)
Dlatego moja odpowiedz brzmi nastepujaco. Skroty nadal beda roboione tak jak sa. Moze ktoregos dnia znajde chwile czasu i dopracuje jakosc. Bo mozliwosci karty tv są... gorzej z czasem....


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 09:30

OMG tylko tyle mi sie nasuwa na jezyk po Tym co Wy piszecie w Tym Temacie...

Oczekujecie jakby Stronka Juve musiala umieszczac tu skroty bramki itp. Zero Inwencji Od Siebie. Skoro dla Wiekszosci to nie ma problemu poswiecic 20 wiecej to niech zglosi sie do Martina z chcecia pomocy.. A watpie Zeby Martin odmowil...

Ibra*- > Jestes Taki madrala i porownujesz stronke romy... :| A czy to jest napewno Stronka Polskich kibcow bo o ile sie orientuje to Forum Romy jest ( nie bede szczedzil slow) beznadziejne... Wszyscy macie jakies wymogi a popatrzcie ze Martin robi to sam.. Sam zajmuje sie dzialem DOWNLOAD... A wy tylko...... :think:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2005, 19:03

W dziale download nie otwierają się tapety. Jest tam poprostu chyba link odsyłający z powrotem do downloadu zamiast do podstronki z tapetami.

Tapet nie ma narazie - wiec nie działa link

Oskar8


mariopl10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 5
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2005, 23:04

Moglibyscie sprawdzic skrót juventus-reggina z 2003/2004??Bo wyskakuje bład przy rozpakowaniu sciagnalem kilkar razy i blad sie powtarza.Z góry dzieki za naprawe

Ps.Brakuje skrótu z lazio 1-0 w sezonie 2003-2004 jakby mozna było to uzpułenci równiez byłbym wdzieczny . Pozdrawiam


dzieki za info. zajmiemy sie tym w wolnej chwili /martin

Skrót Juventus Turyn - Lazio Rzym 1:0 - już jest

A juventus-reggina z 2003/2004 - bedzie za 30minut - nowy zip - czyli o jakiejs 15:40

Oskar8


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2005, 22:46

Mam pytanie > czy wszystkie 100 bramek ADP niedałoby się zmieścic w jednym pliku np. w dziale VIDEO ?


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2005, 19:07

Martin, w skrótach meczu z tego sezonu nie ma spotkań z Udinese i Messiną-mam na myśli 24 i 25 kolejkę. A tak apropos to ja nie wiem co wy chcecie od naszego downloada. Mi się bardzo podoba :ok:


e-kacper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 października 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2005, 19:33

Martin mam prosbe nie wycinaj dzwieku z tych filmikow, najbardziej podoba mi sie jak komentator wrzeczczy, a bez glosu to juz nie jest to samo.


Obrazek
ODPOWIEDZ