Czy potrzebne statystyki w sezonie 2004/05

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Statystyki - TAK czy NIE?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 02:14

Hej!
Stare korzenie trzymaja... Mam pytanie-propozycje. Czy uwazacie ze statystyki Juventusu z tego sezonu bylyby na miejscu?
Zaglosujcie w sondzie i przedstawice swoje propozycje.Co chcecie zeby zawieraly zestawienia: strzelcow, kartki, czas gry, srednie goli... najczesciej powtarzajace sie wyniki Juve...
Piszcie.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 07:09

Napewno to co ty wymieniłeś powinno śię znaleźć, mnie również bardzo interesuje król asyst w Juve i dla porównania najlepszych asystentów w serie A, zresztą tak samo ze strzelcami.
Mogłoby się również tu znaleźć ilość meczów rozegranych przez piłkarzy Juve i czas jaki przbywali na boisku przez cały sezon. Tylko chyba nie powinno być wliczany czas dodany do obu połówek.

A tak na marginesie to bardzo dobry pomysł z tymi statystykami.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 09:26

Mamy to w planie ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 10:41

Pewnie ze statystyki powinny byc! Fajnie jest popatrzec na niektore liczby i w ogole uwazam ze to praktyczny pomysl. Trzeba podanie do adminow?... ;)


MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 12:41

mnowomiejsky pisze:Pewnie ze statystyki powinny byc! Fajnie jest popatrzec na niektore liczby i w ogole uwazam ze to praktyczny pomysl. Trzeba podanie do adminow?... ;)
Nie, jak widac wyzej Martin mysli o tym. Z reszta ja sie czuje jak tymczasowo zawieszony, albo na urlopie, wiec mysle, ze szefostwo JuvePoland zwroci sie do mnie w sprawie liczb :)


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 13:31

Statystyki to by bylo ciekawa sprawa :) liczba bramek, asysty, czas na boisku kartki-to chyba powinno wystarczyc :D i tak beda mieli duzo roboty nsi kochani admini :D :D


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 15:28

Iver.pk pisze:Statystyki to by bylo ciekawa sprawa :) liczba bramek, asysty, czas na boisku kartki-to chyba powinno wystarczyc :D i tak beda mieli duzo roboty nsi kochani admini :D :D
Moze to paradoksalnie zabrzmi ale z kartkami to jest o tyle problem ze zrodla czasami potrafia przekazac rozne informacje. Zdarza sie tak z reguly dwa trzy razy na sezon (jesli chodzi o mecze Juve).


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 21:35

Martin pisze: Moze to paradoksalnie zabrzmi ale z kartkami to jest o tyle problem ze zrodla czasami potrafia przekazac rozne informacje. Zdarza sie tak z reguly dwa trzy razy na sezon (jesli chodzi o mecze Juve).
Wlasnie i to najciekawsze, ze po meczu wyswietlane sa zwykle statystyki ile kartek. Zwykle kartki z telegazety RAI i wysylanych report'ow na angielskiej liscie mailingowej roznia sie troche.
Pewnie wina po stronie RAI, bo czasem bramki strzelali zawodnicy ktorych nie bylo na boisku :D

Ale mysle, ze roznice w kartkach nie powinny byc powodem nie umieszczania ich statystyk. Po prostu przyjmie sie jedno zrodlo, albo sprawdzi kilka i porowna (jak zreszta czesto robilem).

Dyskusyjne sa noty, bo rozne zrodla roznie oceniaja pilkarzy. Zwykle korzystalem z angielskiej listy, ale RAI tez ma swoje - chociaz czsaami bardzo sie roznia.
Ostatnio zmieniony 10 września 2006, 10:02 przez MeHoweck, łącznie zmieniany 1 raz.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 21:57

Elmo pisze:Dyskusyjne sa noty, bo rozne zrodla roznie oceniaja pilkarzy. Zwykle korzystalem z angielskiej listy, ale RAI tez ma swoje - chociaz czsaami bardzo sie roznia.
Z tym tez mozna sobie poradzic. Mozna wybrac dwa, trzy źródła wystawiające noty i wyciągnąć z nich średnią.
Statystyki moglyby sie na Jp pojawic. Nie chce mi sie wciaz ich samemu wyszukiwac 8) .


MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 04:20

Dionizos pisze: Z tym tez mozna sobie poradzic. [noty: Elmo] Mozna wybrac dwa, trzy źródła wystawiające noty i wyciągnąć z nich średnią.
No niby tak, ale wg jednego zestawienia najwyzsza note otrzyma Treze, a w innym on dostanie nieco ponad sredniej, a najwyzsza buffon, kiedy w poprzednim zestawieniu nie byl w ogole notowany.
Sa tez rozne skale. Np. 4 do 8 lub wyzsza do 10 no i wtedy tez problemy. Lepiej wybrac jedno zrodlo. JA takie mam, z reszta z niego korzystalem przez kilka lat przy robieniu zestawien dla JuvePoland.


VoiVod

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 12:55

Mam pytanko!
Gdzie można znaleźć noty za mecze w lidze włoskiej , nie tylko Juve ale wszystkich zespołów.
Szukam i szukam ale nie mogę się doszukać :)


ODPOWIEDZ