Komputery - do Adminów

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 11:07

Chciałbym poprosić adminów tej strony aby zrobili nowy pokój o nazwie Komputery. Proszę o to ponieważ chciałbym podyskutować z innymi forumowiczami na temat kompów tzn. o nowościach problemach itp. Czy nielepiej jest zrobić nowy pokój czy każdy temat dotyczączy kompów byłby zamieszczany w dziale Inne Tematy. Z jednej strony mogło to być w dziale Inne tematy , a z drugie lepiej by było zrobić właśnie nowy pokój .
Z mojej strony ja uważam, że pisanie tematów związanych z kompami w dziale Inne Tematy jest tylko zaśmiecaniem forum.
Proszę , aby taki pokój powstał


Thx Martin

A co do rybeq jest duzo tematów np. o nowych Kartac Graficznych Procesorach itp.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2004, 12:58 przez Wessal, łącznie zmieniany 1 raz.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 12:49

Przemyslimy sprawe i niedlugo damy ci znac.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 12:54

tematow o komputerach nie jest tyle zeby nowy dzial tworzyc. i tak ich zbyt dyzo mamy IMO.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 14:23

Wiele osób pyta się na tym forum o pomoc w swoich problemach z komputerem , a po utworzeniu takiego pokoju napewno by ich jeszcze przybyło. Ja jestem jak najbardziej za, gdyż interesują mnie sprawy sprzętowy i wszelkie nowinki. A skoro jest pokój ,,gry" i ,,managerzone" ( niby ma związek z piłką nożną , ale tylko dla nielicznych [albo licznych:)] osób), to czemu miałoby nie być pokoju dla maniaków komputerów.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 14:27

Tak mysle i mysle... Malo to forow o komputerach? Bo chyba chodzi o to zeby nie tyle porozmawiac o komputerach fanow juve tylko wogole o kompach.
Z tego co pamietam to dazymy do redukcji pokojow. Ja mysle ze przy okazji komputerow mozna by utworzyc pokoje o rowerach, fotografowaniu, i wyprawach na grzyby. Co wy na to? :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Krupy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 14:48

o tych grzybach to świetny pomysł ... a tak na prawdę to ja jestem za tym żeby utworzyć pokój o kompach


ObrazekObrazekObrazekObrazek
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 14:50

:oops:
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2009, 16:26 przez Wessal, łącznie zmieniany 1 raz.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 15:17

No to moze zalozymy pokoj o tematyce bardziej ekstremalnej,gdzie bylyby tematy "jak sie kapac z noga w gipsie?" i Martina grzyby :lol:

A wracajac do tematu,to nie jest to taki zly pomysl.Jest naprawde duzo topicow w pokoju Inne Tematy,gdzie mowa jest o komputerach,wiec moim skromnym zdaniem takowe pomieszczenie mogloby byc zalozone,pod warunkiem,ze nie bedzie tam tematow o transferach i news'ow :)


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 15:32

No żesz w morde jeża VETO !! Żadnych więcej pokoi. Jak chcesz to założ sobie dwa czy trzy ogólne tematy np.: "Sprzęt" , "Nowinki" i "programy" albo jakie uznasz za stosowny i poproś o ich "przyklejecie" w Innych Tematach.
Nie możemy zakładać nowego pokoju dla każdego hobby naszych userów. Jesli bedą komputary to trzeba by wrócić do pokoju o kolekcjonerstwie. A jeśli te dwa nowe to czemu nie o telefonach komórkowych, wspinaczce górskiej czy kucharstwie ??

Nie nie i jeszcze raz NIE. Składam oficjalne VETO


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 15:39

hardcore :lol: . No dobra , kazdego kto chce pogadac , dowiedzieć się czegoś , albo o cos zapytac ( wszystko na tematy sprzętowe) zapraszam tutaj: http://forum.tweak.pl , niech już zostanie stara zasada , tam gdzie króluje piłka tam gadamy o piłce , a tam gdzie królują komputery gadamy o komputerach:).


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 16:28

ToMeK pisze:moim skromnym zdaniem takowe pomieszczenie mogloby byc zalozone,pod warunkiem,ze nie bedzie tam tematow o transferach i news'ow :)
Wiara czyni cuda :D
Rasi pisze:No żesz w morde jeża VETO !! Żadnych więcej pokoi. Jak chcesz to założ sobie dwa czy trzy ogólne tematy np.: "Sprzęt" , "Nowinki" i "programy" albo jakie uznasz za stosowny i poproś o ich "przyklejecie" w Innych Tematach.
Nie możemy zakładać nowego pokoju dla każdego hobby naszych userów. Jesli bedą komputary to trzeba by wrócić do pokoju o kolekcjonerstwie. A jeśli te dwa nowe to czemu nie o telefonach komórkowych, wspinaczce górskiej czy kucharstwie ??

Nie nie i jeszcze raz NIE. Składam oficjalne VETO
Podpisuję się pod słowami Rasiego! Dajmy spokój, tematy o kompach nie są aż tak rozpowszechnione by stwarzać nowy pokój. Nie przesadzajmy, i tak pokoi jest już bardzo dużo. Nic wiecej nie mogę dodać, kolega wszystko wyjaśnił. Jestem stanowczo na NIE.


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 16:50

Jeśli można to może zmienic by nazwe pokoju Gry na :
"Gry i Komputery" :P czy cos takiego


Dawniej Virus[Mauro].
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 17:38

Virus[Mauro] pisze:Jeśli można to może zmienic by nazwe pokoju Gry na :
"Gry i Komputery" :P czy cos takiego
IMO bedzie to chyba najlepsze rozwiązanie tej kwestii.Są to w końcu w jakimś sensie pokrewne tematy i zakładanie nowego pokoju o tej tematyce na tym forum mijałoby się z celem.

Apropo pokoi to mam jeszcze małe pytanko: Czy pokój 'EURO 2004' będzie likwidowany? A jeżeli tak to czy pokój będzie całkowicie usuwany czy zamienicie go na np. World Cup 2006? :wink:


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 19:13

Apropo pokoi to mam jeszcze małe pytanko: Czy pokój 'EURO 2004' będzie likwidowany? A jeżeli tak to czy pokój będzie całkowicie usuwany czy zamienicie go na np. World Cup 2006? :wink:
Heh lepiej World Cup 2006 - droga Polaków po złoto :lol:
a co do tematu to o komputerach można pogadać na forum.pcmaniak.pl a tu by pogadać o Juve ,a nie pececie :Wink:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 19:24

Virus[Mauro] pisze:Jeśli można to może zmienic by nazwe pokoju Gry na :
"Gry i Komputery" :P czy cos takiego
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł , można by nawet dodać do tego ,,gry, sprzęt i oprogramowanie" , albo coś w tym stylu.
Przynajmniej zmniejszyłby się burdel w pokoju ,,inne tematy" .
Jesli zajdzie taka zmiana , to z chęcią zajme sie przenoszeniem tematów z ww pokoju do ,,odmienionego":)


ODPOWIEDZ