Czy jesteś zadowolony z pracy Moderatorów?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy jesteście zadowoleni z pracy Moderatorów?

Czas głosowania minął 10 września 2004, 14:18

tak
78
56%
nie
61
44%
 
Liczba głosów: 139
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 20:41

Martinek_19 pisze: Chodzi mi o początki Twojej pracy, powinienem się lepiej wyrazić. Byłeś, jak ja to mówie, jeszcze zwykłym użytkownikiem i dość pobłażliwy.
Hmmm...jeśli byłem zwykłym użytkownikiem to o jakiej pracy mowa? Przecież nie mogłem dawać kartek, zamykać tematów itp...
Martinek_19 pisze:Teraz przyznaje, jesteś jednym z najbardziej skrupulatnych i nie odpuszczasz innym. Widać to szczególnie jak jedziesz po ludziach w komentarzach newsów :twisted:. To mi się podoba, bo sam tak robię :wink:.
Heh, dzięki. Jednak to, żę ,,jadę'' po ludzich, to przesadzone stwierdzenie :wink: Poprostu tępię głupotę i dziecinadę, a przy tym nie obrażam unserów. Zawyczaj podaję nick i przyczynę zółtej kartki. to co sie dzieje w komentarzach to przesada :roll: Ale naszej uwadze nic nie umknie... :P
Martinek_19 pisze:I nie rozumiem, dlaczego tak się poruszyłeś na temat tego jednego zdania Przeciez nie musisz sie nikomu tłumaczyć, szczególnie ze swojej pracy.
Nie nie. Nie chodzi o poruszenie. Nie był to żaden atak z mojej strony w stosunku do Ciebie, broń Boże. Poprostu słowa kierowałeś do mnie, chciałem wyjaśnić kilka kwestii i tyle. A przyjemnością jest polemizować z takimi osobami, którzy prezentują wysoki poziom.
Martinek_19 pisze:To chyba najgorsza linia obrony, którą nie w pełni rozumiem. Mam napisać głupi temat i czekać jak dasz mi kartkę?.
Bez przesady 8) Przecież wiesz, że taki tok myślenia mnie nie dotyczy.
Martinek_19 pisze:A to, że tu nie pisze nie znaczy, że nie czytam. Nie zalezy mi na 2000 tysiącach postów,
Przyznaję się, że źle to sformułowałem. Zapomniałem dodać, że być może czytasz, lecz nie udzielasz się zadużo, bo tematy zbytnio Cię nie interesują.
Martinek_19 pisze:ale tym forum jestem po kilka razy na dzień, może cześciej od Ciebie,
Wierzę, w to po przecinku wątpię :wink:
Martinek_19 pisze:Zwyczajnie nie interesuja mnie posty typu "Który piłkarz jest lepszy", "Który bedzie grał w ataku" albo "Kto zdobedzie LM w sezonie 04/05". Jak ktoś tylko przeczyta jakis news to juz go daje tutaj. Doda zdanie komentarza i juz mamy nowy temat. To jest dla mnie bezsensu.
Zgadzam się. Niestety duża ilość unserów żyje z takich tematów. Nie łamią one regulaminu więc, cieszą się dużym zainteresowaniem. W większości przypadków nie możemy zamykać owych topików. Chyba, że zaczyna się nabijanie lub inne formy łamania regulamnu.
Martinek_19 pisze:Wię nie oceniaj kogoś po ilości postów.... :?
Oj oj. Skąd to przypuszcznie? Nawety mi to przez myśl nie przeszło. To totalna głupota. Zresztą wiele razy podkreslałem, że liczy się jakoś a nie ilość. Nigdy nie rozliczam unserów z ilości postów. To mijałoby się z celem.
Martinek_19 pisze:Może niedługo będzie konkurs na najgorszego/najlepszego moderatora tego forum :wink:
Uwierz, nigdy :P Jeśli nawet to daję mu góra 10 minut :twisted:

Pozdrawiam.


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 20:41

To nie panowie moderatorzy tylko ja.Pisalem to w swoim imieniu i w swoim imieniu wytlumacze wszystko co mialem na mysli.
Otoz:Jesli chodzi o mnie to zwisa mi postawa _BiancoNerri_'ego i to jest wylacznie moje zdanie,z ktorym moge zapoznac reszte uzytkownikow,o ile obchodzi to reszte osob.
Dla mnie on jest zerem i nie mam do niego szacunku.Jest to szczere,ale dosc bolesne stwierdzenie,ktore juz napotkalo duzo krytyki mojej osoby.Nie raz spotkalismy sie na forum z opinia,ze ktos jest dla kogos zerem i go nie szanuje.Z mojego punktu widzenia wlasnie tak jest.Moze to i obelga,moze troszeczke przesadzilem,ale troche szczerosci nigdy nie zaszkodzi.
Powtarzam,ze to jest moje zdanie,z ktorym pewnie nikt sie nie zgodzi 8)


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 20:51

Moderatorze ToMKu, pozwoliłam sobie skrytykować Twoją ocenę BiancoNerro_ tylko dlatego, że jesteś moderatorem, a więc powinieneś dawać przykład odpowiedniego zachowania. Zwłaszcza, że głównym zarzutem userów krytykującuch Twoją (i pozostałych moderatorów) pracę jest fakt, iż w ich mniemaniu, ograniczacie swobodę wypowiedzi. Może więc czasmi lepiej, w imię poszanowania zasad i regulaminu, nie obrażać innych. Bo w ten sposób wytrącacie sobie z ręki najważniejszy argument w dyskusji. Nie może być tak, że Ty jako moderator możesz sobie pozwolić na obrażanie i okazywanie braku szacunku innym, a jednocześnie napominasz "zwykłych" userów za przejawianą przez nich antypatię wobec klubów albo użytkowników.


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 21:05

Piszac,ze _BiancoNerri_ jest zerem mialem na mysli moj stosunek do niego.Ciagle tak uwazam,ale nie chcialem go obrazic,lecz wyrazic swoj poglad na jego osobe.Powiedzmy,ze mialem inne intencje.
Nie okazuje mu szacunku,nie darze go sympatia,nie przepadam za nim,wiec napisalem to co myslalem.Moze najpierw mialem pomyslec,a dopiero pozniej napisac,ale stalo sie.Napisalem i juz.Nie chce powtarzac swoich wczesniejszych wypowiedzi kim jest dla mnie,bo swojego zdania nie zmienie.
Troche przesadzilem z tym postem,przyznaje.Czasami moja szczerosc jest,az do bolu,ale juz taki jestem 8)


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 21:12

azzurra pisze:Moderatorze ToMKu, pozwoliłam sobie skrytykować Twoją ocenę BiancoNerro_ tylko dlatego, że jesteś moderatorem, a więc powinieneś dawać przykład odpowiedniego zachowania. Zwłaszcza, że głównym zarzutem userów krytykującuch Twoją (i pozostałych moderatorów)0 pracę jest fakt, iż w ich mniemaniu ograniczacie swobodę wypowiedzi. Może więc czasmi lepiej, w imie poszanowania zasad i regulaminu, nie obrażać innych. Bo w ten sposób wytrącacie sobie z ręki najważniejszy argument w dyskusji. Nie może być tak, że Ty jako moderator możesz sobie pozwolić na obrażanie i okazywanie braku szacunku innym, a jednocześnie napominasz "zwykłych" userów za przejawianą przez nich antypatię wobec klubów albo użytkowników.
Sprawa bianconerrrrriego to dosc dluga historia. Mozna tego goscia nazwac specjalnym przypadkiem. Nigdy nie uwazalem sie (mimo ze inni maja mnie za takiego) za kogos kto wszystko wie i nie popelnia bledow. Moje wypowiedzi, z roznych przyczyn byly krytykowane, uwazane za glupie i smieszne, ale mimo wszystko staram sie, zeby mialy jakis sens i cos do dyskusji wnosily. Natomiast w przypadku wyzej wspomnianego usera, o jakimkolwiek sensie wypowiedzi nie moze byc mowy. Mam czasem wrazenie, ze pan bianconerrrri jest osoba niezbyt rozgarnieta. Nigdy jeszcze nie zdazylo sie, zeby odpowiedzial na zadany mu zarzut. Nigdy, ale to nigdy nie popiera swoich wypowiedzi jakimikolwiek argumentami. Wiec nie dziwie sie Tomkowi, ze stracil cierpliwosc i w ten sposob zwrocil sie do niego. Wedlug mnie nie ma tu mowy o obrazie, jezeli bianco jest w miare inteligentny, na co nadzieii poki co nie mozna miec :D , to taka wypowiedz moderatora moze mu wyjsc tylko na dobre. Moze wreszcie zrozumie, ze to nie forum romanistow i tutaj nie wolno obrazac naszej inteligencji rzucaniem byle miesa.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 21:14

ToMeK pisze: Otoz:Jesli chodzi o mnie to zwisa mi postawa _BiancoNerri_'ego i to jest wylacznie moje zdanie,z ktorym moge zapoznac reszte uzytkownikow,o ile obchodzi to reszte osob.
Dla mnie on jest zerem i nie mam do niego szacunku.
a co on Ci takiego wielkiego i strasznego zrobił, iż jest on dla Ciebie zerem :?: jak możesz nie mieć do niego szacunku jeżeli go nie znasz :? nie rozumiem tego. Ja również nie zgadzam się z wieloma wypowiedziami kolegi BiancoNerri_'ego, jego poglady są delikatnie mówiąc "dziwne", ale to, że mówisz, iż jest on dla Ciebie zerem to przesada... no chyba, że znasz go osobiście, i że rzeczywiście zalazł Ci tak za skure. Bo jeżeli piszesz to tylko dlatego, że nie podobają ci się jego wypowiedzi, że się z nimi nie zgadzasz to jest to conajmiej dziwne :? :? i przynajmniej ja tego nie rozumiem :? :roll:
pozdro


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 21:29

UlTrAs pisze:
ToMeK pisze: Otoz:Jesli chodzi o mnie to zwisa mi postawa _BiancoNerri_'ego i to jest wylacznie moje zdanie,z ktorym moge zapoznac reszte uzytkownikow,o ile obchodzi to reszte osob.
Dla mnie on jest zerem i nie mam do niego szacunku.
a co on Ci takiego wielkiego i strasznego zrobił, iż jest on dla Ciebie zerem :?: jak możesz nie mieć do niego szacunku jeżeli go nie znasz :? nie rozumiem tego. Ja również nie zgadzam się z wieloma wypowiedziami kolegi BiancoNerri_'ego, jego poglady są delikatnie mówiąc "dziwne", ale to, że mówisz, iż jest on dla Ciebie zerem to przesada... no chyba, że znasz go osobiście, i że rzeczywiście zalazł Ci tak za skure. Bo jeżeli piszesz to tylko dlatego, że nie podobają ci się jego wypowiedzi, że się z nimi nie zgadzasz to jest to conajmiej dziwne :? :? i przynajmniej ja tego nie rozumiem :? :roll:
pozdro
No to moze napisze jeszcze inaczej...
Moja skromna osoba zbudowana jest z uczuc i tym podobnych spraw :P Kazda osoba,ktora znajduje sie na tym forum i ktora wyroznia sie czymkolwiek ma u mnie szacunek,badz go nie ma.Jest wiele osob,ktore posty sa przemyslane,precyzyjne etc.,natomiast osoba,ktora pisze bez sensu,bez zadnych argumentow,ktora pisze,byle napisac i byle miec tego jednego posta wiecej,byle napisac i wzburzyc atmosfere,zrobic jakis "cyrk",napisac posta,aby kogos rozdraznic i zrobic "lekki zamet" jak to zrobil _BiancoNerri_ wyzej(nie tyko w tym temacie)nie ma u mnie szacunku i jest to osoba przeze mnie nieszanowana.Wydaje to sie takie latwe,natomiast takie to nie jest 8)
Moze po tym poscie ktos z was mnie zrozumie,badz nie i bede musial tlumaczyc dalej.


Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 21:41

Hmmm...jeśli byłem zwykłym użytkownikiem to o jakiej pracy mowa? Przecież nie mogłem dawać kartek, zamykać tematów itp...
Chodziło mi o poczatki Twojego moderowania. Ale myślę, że zamkniemy ten temat i pogadamy na ciekawsze kwestie. 8)
Heh, dzięki. Jednak to, żę ,,jadę'' po ludzich, to przesadzone stwierdzenie :wink:
Użyłem go w jak najbardziej dobrych intencjach :wink:
Poprostu tępię głupotę i dziecinadę, a przy tym nie obrażam unserów.
Czasami trudno jest to robić.
Wiesz kiedyś miałem taka sytuacje, która mi utkwiła w pamięci. Wchodzę na net, na forum patrze - zupełnie prymitywny post pewnego osobnika. Ja ucieszony że kolejny zbanowany na moim koncie, patrze na nick...a to mój kumpel z ławki ze szkoły.Ale już za późno było.(było tak ze musielismy pisac kto dał bana) . Nastepnego dnia sie do mnie nie odzywał i się przesiadł do kogo innego. I dalej ma mi to za złe. Ale nawet dzisiaj zrobiłbym to samo.. tak myśle
to co sie dzieje w komentarzach to przesada :roll:
Przyznaje Ci pełna rację. Czasmi teksty komentarzy przed odwiedzeniem ich przez moda wygladaja jak te z onetu....Ale uwierz mi jestem też na forach niemiecko-języcznych i jest to samo ...albo jeszcze gorzej.. :evil:
Ale naszej uwadze nic nie umknie... :P
Jescze 8 minut temu widziałem bluzgi pod newsem w komentarzach. Ale już ich nie ma i to się nazywają siły szybkiego reagowania :wink:
A przyjemnością jest polemizować z takimi osobami, którzy prezentują wysoki poziom.
Dzięki za uznanie. Tak wogóle to jestem na kilku forach i mogę policzyć na palcach jednej ręki ludzi, z którymi mi się normalnie rozmawia. Wliczając w to Ciebie.
Martinek_19 pisze: może cześciej od Ciebie,
Wierzę, w to po przecinku wątpię :wink:
Załozymy się :P... o bilet na 3 tygodniowu turnus blokowania sejmowej ubikacji z panem Lepperem :wink:
Martinek_19 pisze: Może niedługo będzie konkurs na najgorszego/najlepszego moderatora tego forum :wink:
Uwierz, nigdy :P Jeśli nawet to daję mu góra 10 minut :twisted:
Taa...dopóki nie zobaczy go jakiś mod :wink: Ten konkurs na najlepszego moda powinien wymyśleć autor tego tematu :wink:. Moderatorzy by się "podlizywali " do userów, nie banowali, kartkowali popierwali bluzgi i obrażanie sami zachecali do tego.. Eldorado czyli marzenie pijanego zbanowanego usera tego forum :wink: :wink:

Miłego wieczoru 8)

Dzięki :) Myslę, żę czas przerzucić sie na priva. Mimo, że z głównego wątku nie zbaczamy to toczy się ostra dyskusja na temat(każdy wie). Nie ma co ich mieszać, a więc odpisze na priv.
-Dragon-


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 21:58

O Boże !!! Myślałem, że przynajmniej moderatorzy umią się tu zachować, ale sie myliłem (co do ciebie). Reprezentujesz grupę "najwyższych" ludzi na forum i dajesz taki przykład. Teraz wszyscy powinni się za ciebie wstydzić, że doszło do mianowania cię moderatorem. Nawet z tobą nigdy nie wymieniałem wypowiedzi na tym forum, a ty tak żeś teraz wyjechał. Co ty wogóle gadasz ? Mówisz, że ja głupio pisze, a tu wyskakujesz z takim hasłem "jesteś zerem" i później piszesz, że nie chciałeś mnie obrazić.(jaki człowiek na tej planecie by sie nie obraził ? :shock: ) W tak perfidny sposób naruszyłeś jeden z najważniejszych pkt. w regulaminie jakim jest szacunek dla drugiego usera. Jesteś śmieszny, nawet Rybeq i DjJuve z którymi miałem spór mnie nie obrażali jak ty. Człowieku nawet mnie nie znasz, a mówisz takie chamskie rzeczy. Wiesz co to znaczy nazwanie człowieka ZEREM ? Musiałbyś mnie znać, mój charakter, zachowanie, sposób w jaki traktuje innych, a dopiero potem wyrażać tak brutalną opinie.Tutaj właśnie macie przykład mojego "nie" w tym temacie. Chciałbym żeby sie to zmieniło, ale jak takie teksty bedą dalej kierowane to nic z tego nie bedzie. Kouba powiedział mądre słowa z których wyciągnąłem wnioski i chciałem skończyć z tym sporem, ale ty znów zaczynasz . Praca moderatorów na tym forum nie jest łatwa i ty jednak nie wytrzymałeś presji jaka ciąży na takim forumowiczu. Przekonałem się, że jesteś za mało odpowiedzialny by pełnić taką funkcje.
Zauważ, że jakbym był "zerem" to by cie teraz wyzywał od najgorszych.
Pozdro i mam nadzieje, że po tym staniesz się choćby troche bardziej godnym noszenia takiej rangi na tym forum.


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 22:01

chciałem poruszyć temat unsera bianconerriego_ Otóż, rzeczywiście jego poglądy są...ekhm... no niezbyt trafne. Ale on jest jeszcze dzieckiem, jasne, że jest co wynika z tego, że uwielbia Tottiegi i Alexa, a także posługuje się "nienaganną" ortografią chociaż może się mylę :D Ale jednak, trochę mi go teraz żal, może już zdał sobie sprawę, że powiedział 2 słowa za dużo i założył o jeden temat więcej. Może faktycznie nie ma argumentów i zdaje sobie sprawę, że nie miał racji. Trudno jest przyznać się do błędu. A to, że dał Dj-owi na zgodę, jest motywem tego, żeby już nie mieć tych użerek ze starszymi czy... powiedzmy bardziej doświadczonymi. Ludzie dojrzewają, rozumieją swoje błędy i załują ich... Niejest przyjemnie kiedy każdy traktuje Cię za głąba...
Moim zdaniem tylko mordercy są ZERAMI, a Bianconerri chyba żadnego przestępstwa nie popełnił :wink:
Pozdrawiam


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 00:45

"drogi" Moderatorze Tomku czytając twojego posta odnośnie usera Bianconerri_, mogłem tylko stwierdzić, iż ujawniłeś w nim tylko i wyłącznie swoje chamstwo... jak słusznie zauważyła wcześniej azzurrina post ten nie był "ironiczny", tylko zwyczajnie chamski... mimo, że jesteś tu Modem i powinieneś dawać jakiś przykład młodszym forumowiczom i uczyć ich przestrzegania "świętego" REGULAMINU, sam go jawnie łamiesz... przyczyniasz się tym samym, do tego, iż więcej ludzi na tym Forum będzie się zastanawiało nad sensem jego przestrzegania i coraz więcej z nich będzie się burzyć, że zostają karani za jego złamanie w momencie, gdy jeden z "karających" robi to zupełnie bezkarnie i do tego bezczelnie... Bianconerri_ może i jest jeszcze dzieciakiem, który nie bardzo potrafi formuować logiczne wypowiedzi(mimo, iż zamysł ma może dobry), ale to nie powód, aby nazywać go ZEREM... i nie pisz głupot typu: "nie chciałem go urazić", bo to jest zwyczajnie śmieszne... to tak jakbyś chciał się odrazu usprawiedliwiać, wiedząc, że zrobiłeś źle, ale tym samym, że nikt Ci nic nie zrobi... także w tym momencie apel od mojej skromnej osoby, do "kierownictwa" tej świetnej strony: przyglądajcie się czasami własnym poczynaniom i pomyślcie, co jest tak naprawdę gorszym wykroczeniem: założenie tematu w złym pokoju, przez młodego użytkownika, czy jawne łamanie regulaminu przez osobę, która powinna go strzec...


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 07:04

Dobra...przepraszam,przesadzilem,przyznaje wam racje.Napisalem posta,nie myslac o dalszych konsekwencjach.Zbyt brutalnie i chamsko ujalem swoja wypowiedz,czego bardzo zaluje,co nie zmienia faktu,ze nie przepadam za w/w uzytkownikiem.Tyle na ten temat 8)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 10:46

Moze ja zajme glos bo ta dyskusja troche poszla w zlym kierunku. Wydaje mi sie ze ToMeK troche naduzyl swojej "wladzy" i jedyne co mi pozostaje to zawiesic go na razie w prawach moderatora. Bardzo mi przykro ale sadzilem ze wybierajac na moderatorow osoby jestesmy ich pewni. Niestety ToMeK przegial i zadne slowa nie sa w stanie tego cofnac. Tym samym przeszedl do historii jako pierwszy mod ktoremu zabralem prawa.
Kwestia jego moderatorstwa zostanie rozstrzygnieta w ciagu najblizszego tygodnia.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 17:59

smoczus pisze:Czytam każdy post z ogormną uwagą, czy nie łamie regulaminu, tylko czycham na potknięcie jakiegoś unsera
a więc to tak :lol: dobra jest ,następnym razem nie dam Ci szansy na tą przyjemność :wink:
Chyba, że zaczyna się nabijanie lub inne formy łamania regulamnu.
nabijanie mieszczące się w regulaminie :lol: inaczej byłoby więcej banów :twisted:
Martin pisze:Kwestia jego moderatorstwa zostanie rozstrzygnieta w ciagu najblizszego tygodnia.
A może mała ankieta :?: Myślę ,że rządy ludu dałyby jasną sytuację w tym wypadku. Bądź co bądź ,jak to już ktoś pisał ,każdy zasługuję na druga szansę. Tak to sie stało ,że ten temat użytkownika o nicku general_ciapura wywołał wiele kontrowersji i niepotrzebnych sporów.
Zrobiło się małe zamieszanie i niektórzy wypowiedzieli się też szerzej o innych. Heh wszystko przez to ,że ktoś chciał wywołać niepotrzebny bunt(zresztą który staję się tradycją ,że co jakiś czas tak się dzieję) :roll:

w każdym razie decyzja należy do Martina ,ja tu tylko podsunąłem małą sugestię.


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 18:13

Moim zdaniem ToMeK zasługuje na drugą szansę i taka powinna mu być przyznana. A jego wypowiedż: no cóż, gdybym usłyszał to od innego użykownika, to miałbym kogoś takiego gdzieś, ale z "ust" Moda - to musi zaboleć.
Dobra...przepraszam,przesadzilem,przyznaje wam racje
Powinieneś za te słowa przeprosić Bianconerriego, a nie innych :wink:

Mam nadzieję, że stosunki między ToMKiem, a Bianconerrim zmienią się ze "złych" na "neutralne" 8) i poglądy na temat siebie będą wypowiadać w bardziej dyplomatyczny sposób.


ODPOWIEDZ