Czy jesteś zadowolony z pracy Moderatorów?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy jesteście zadowoleni z pracy Moderatorów?

Czas głosowania minął 10 września 2004, 14:18

tak
78
56%
nie
61
44%
 
Liczba głosów: 139
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 18:48

No wiec odpowiadam takze na post Diego.
Otoz mnowomiejsky dostal bana ode mnie,poniewaz odkopal temat,ktory zostal zalozony 24.10.2003 roku,ostatni post byl 29.10.2003 roku,a ten wlasnie delikwent odkopal temat z przed blisko 10 miesiecy,a jak mowi nasz regulamin,ktorego lekture przy okazji polecam (:lol:) :
1.c)nie odkopuj tematów sprzed 3-4 miesięcy bez uzasadnionej potrzeby;
...za co dostal bana na 5 dni 8)

Posta mozna zobaczyc tutaj - http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... ht=#115065
Jakies pytania Diego,mnowomiejsky? :wink:

Ps.Tak przy okazji to dowodem na to,ze uzytkownicy nie czytaja regulaminu jest user Juve15.Niespelna 2 dni na forum i juz 3 ostrzezenia :?
Widac z regulaminem nalezy zapoznac sie w pierwszy dzien swojej "kariery",chyba,ze ban pozwoli na szybsza reakcje.
Pozdrawiam

EDIT:2 dni i 5-dniowy ban.Tak dalej :>
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2004, 21:57 przez ToMeK, łącznie zmieniany 1 raz.


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 19:44

No...w moim przypadku ban wyprzedził lekturę regulaminu... Po prostu trochę przypajacowałem na początku i wstyd mi za te występki. Postaram się to wynagrodzić , rzetelnym wkładem w poziom tego forum , na tyle na ile mogę... A co do pracy moderatorów to olejcie tych co klikają ,, nie'' ... Klikają ,, nie '' , ale mimo to siedzą na tej stronie godzinami , a dlaczego? Odpowiedź prosta każdy może sobie odpowiedzieć ... Nie wiem czy można w jakiś sposób moją wypowiedź zanegować , ale naprawde ... Nie chciałbym być na Waszym miejscu ( Martin and Company :P ) , z drugiej strony nabierzcie do tego dystansu i róbcie dalej tak , jak do tej pory , czyli doskonale poszerzajcie horyzonty tej stronki.Pozdrawiam.


ps. Moderatorzy są wyrozumiali np. SmoczeK mi się na głowę nie rzuca , bo mam smoka w avatarze... :) ale to tylko przykład , że jakby tak zaczęli rządzić , dopiero byście płakali...
Moderatorzy są także żartobliwi ... i strasznie doczepliwi :P Podam tu przykład TomKa :) Czepia się mnie , ale robi to w taki sposób , że nie da się tego nie lubić , po prostu potrafi obrócić wiele sytuacji w żart...
Rasi...na początku myślałem , że to jakiś pajacyk i że ma władzę to jest mocny... Sorry Rasi , ale to było pierwsze wrażenie :) Ale .... NIC BARDZIEJ MYLNEGO.Wykazałeś się rozsądkiem przy odp. na moje ,,zarzuty'' w poście podobnym do tego.Na spokojnie sobie wytłumaczyliśmy i mam szacunek 4You.
Rybeq... wkurza mnie ((-; ale ujdzie w tłumie , nie każdego trzeba lubić , a On na pewno nie będzie z tego powodu płakał ... Hehe. pozdrawiam
Juveluck -- Kolo ma klase , trafne posty i w ogóle , nigdy nie było na Niego skarg... respecT
Martin -- Głowa strony.. Co tu dużo mówić , nie będę właził w d***ę , ale lubię gościa.

Reszty nie komentuję bo nie przyglądałem się ich wypowiedziom... Teraz spójrzcie na to obiektywnie , wszyscy chcą aby tu było jak najlepiej , dlatego pilnujcie się SAMI kurde... Władzy jest ok. 10 osób ... A nas bodajże 400 aktywnych użytkowników.. Postawcie się w ich sytuacji ... I jak ? Potraficie to robić lepiej od Nich ? Ja neguje każde negatywne słowo na Tych , dzięki którym mogę czytać i przeglądać tę stronę , niewątpliwie najlepszą jaką widziałem. Ehh ale się rozpisałem , ale sorry , trochę mnie coś w środku ruszyło ... Jeśli ktoś przeczytał to dziękuję za wytrwałość i uwagę , a jeśli nie , to mam nadzieję , że zastanowi się 10 razy , zanim napisze w/w ( na poprzednich stronach ) bzdury ... Pozdrawiam @LL , wszyscy Kochamy Juventus,trzymajmy się razem. DAMY RADĘ.


Go hard, or go home.
dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:28

Drodzy Moderatorzy!

Już prawie 100 osób oddało głos w tej ankiecie, wiec wydaje mi sie ze na tycm etapie mozna juz pokusic sie o jakies drobne podsumowanie (nie mowie ze ostateczne). Otóż 55% jest zdania ze wykonujecie swoja prace dobrze. A gdzie sa pozostali?? Otoz oni oddali glos na przeciwna opcje. Nie sa zadowoleni z tego co robicie. Te 44% nie raz uswiadczylo krzywdy z waszej ciezkiej reki i uwaza ze zostali ukarani nie slusznie. Mysle ze pwinno dac wam to do myslenia. Wsrod tych 44% jest takze moj glos. Dostalem nieslusznego bana (bo gdyby byl sluszny to by go nie sciagnieto). Wiele jest takich przypadkow. Chcialem wiec was prosic abyscie swych decyzji nie podejmowali pod wplywem emocji (jak to mialo miejsce w moim przypadku. Co prawda uzyskaliscie wiekszośc ale to nie wszystko. Starajcie sie aby ostateczny wynik ankiety byl nastepujacy: 98% zadowolonych i 2% niezadowolonych ( te 2% to ci ktozy juz wczesniej oddali glosy). Pozdrawiam i życze abyście cieszyli sie wielkim poparcie wsrod userów.

dziki dzik


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:41

dziki dzik pisze: Już prawie 100 osób oddało głos w tej ankiecie, wiec wydaje mi sie ze na tycm etapie mozna juz pokusic sie o jakies drobne podsumowanie (nie mowie ze ostateczne). Otóż 55% jest zdania ze wykonujecie swoja prace dobrze. A gdzie sa pozostali??
Drogi Dziki Dziku ( w skrócie DDD albo 3D ;) )

Pierwszy raz zadałes sensowne pytanie. No gdzie są ci pozostali ?? 44% jest niezadowolonych ale siedza cicho. Żaden nawet sie nie wychyli i nie powie co jest źle. My cały czas czekamy na ich wypowiedzi, na ich przykłady co jest nie tak, na uzasadnienie gdzie robimy błąd ?? Ponawiam pytanie DDD GDZIE SĄ POZOSTALI ??


dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 21:01

czlowieku rozmowa z toba to jak rozmowa z gluchym przez sciane :twisted: . Wiele osob juz napisalo co jest nie tak (w tym ja). Ale ty uwazasz ze nikt nie pisal. Fajnie. A moze twoj komp nie wyswietla postow ktore sa nie po twojej mysli??


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 21:38

Fakt. Źle sformułowałem swoją wypowiedź. Jak dotąd krytycznych wpowiedzi było pare. Większość kliknęła w ankiecie ale o co im chodzi to juz nie raczyli powiedziec. Tobie juz pare razy tłumaczylem co i jak ale więcej nie bede jezyka strzepił. Czekam az sie ujawnią kolejni pokrzywdzeni - odwazy sie ktoś ??


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 22:09

A ja powiem tak: nie zamierzam głosować w tej ankiecie. Dlaczego?? Otóż aby móc coś ocenić należy najpierw tego doświadczyć. Poza tym to tak samo jakbyście chceili skrtytkowac jakiegos pisarza, że napisał idiotyczna i nudna książkę. Tacy jesteście madrzy :?: To napiszcie ją sami :!: W tym przypadku jest tak samo. Co wy sobie myslicie, ze moder to jest nie wiadomo kto ?? to wasze peplanie ( mówie o opozycji :wink: ) nma temat tego co robią moderatorzy już naprawde jest conajmniej nie na miejscu. Jezeli macie zdolność empatii ( jak ktos nie wie co to jest to zapraszam do słownika) to neich spróbuje się poczuć tak jak moder. Czy wy wogóle zdajecie sobie sprawe, ze kosztuje ich to troche czasu i czasem muszą się napocić żeby coś sprostować jak np. tutaj :?: Czy pomyslelibyście co by sie działo tutaj gdyby nikt nie nadzorował :?: Byłoby tak jak jest w naszym sejmie czyli burdel :evil:
teraz zdanie i chce zebyście sobie je zapamietali: ADMINI I MODERZY TO ZWYKLI LUDZIE , MAJĄ PRAWO DO POMYŁEK A W GRUNCIE RZECZY SĄ FAJNYMI OSOBAMI I QMPLAMI :!: Nie skreślajcie ich z listy dlatego ze pisza , iż sa moderami.

Mam nadzieje, że choć jedna osoba zrozumie to co chciałem tutaj przedstawic bo móc jedną osobę czegoś nauczyć i pomóz jej zrozumieć to naprawde dużo...


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 23:19

chce mi sie smiac z was wszystkich w tej chwili..

po pierwsze: pilnujcie sie sami. starajcie sie po prostu myslec przed napisaniem kolejnego postu czy zalozeniem nowego tematu. wowczas nie bedzie zadnego problemu, zupelnie. sam dostalem kartke za swiadoma obraze moderatora. lecz, gdy czytam za co wy dostaliscie te kartki to zwyczajnie jest mi was szkoda. przyszlo 3-4 prowokatorow, ktorzy w ambitny sposob doszukuja sie jakiegos problemu, ktorego zaden, zdrowy na umysle user nie dostrzega. szkoda, ze kolesie, ktorzy przewyzszaja o intelektualna klase pozostalych, biora to wszystko do siebie.. a juz zupelnie przesadzil martin, kiedy wspomnial o mozliwosci zamkniecia forum. panowie, kieliszki w gore i nie robcie szopki. temat do zamkniecia. jezeli ktos sie czuje pokrzywdzony to niech sobie idzie na inna strone, na inne forum i styka. te forum jest na poziomie i tym samym wszyscy musza sie do niego dostosowac. jezeli ktos uwaza, ze sie do tego nie nadaje to trudno. nikt za nim nie bedzie tesknil. zapisaliscie po 4 strony w dwoch topicach.. jednym slowem: zenada.

net mi wolno chodzi.. musialem poswiecic na te bzdety 15 minut. xxx

Pozwoliłem sobie małą ,,korekte" gdyż może to niektóre osoby drażnić , mam nadzieje że autor się nie obrazi.
Yari


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 01:25

ja powiem tak:
napisałem wcześniej, o mojej sytuacji z "grupą trzymającą władzę" :D
mimo wszystko zgadzam się z poprzednikami, że trońkę przesadzają userzy, którzy uważają, że oni postęują nie tak... zdecydowana większość z was, którzy dostali ostrzeżenie(kartkę), dostała ją jak najbardziej słusznie(ja również :wink: )... nie rozumiem w czym problem... userzy, którzy to zaczęli, naprawdę są tu(najprawdopodobniej) zbyt krótko, aby oceniać to co się tu dzieje...
i tak jak pisał już ktoś tutaj: NIECH SIĘ UJAWNIĄ CI, KTÓRYM JEST AŻ TAK ŹLE... CI, KTÓRZ ODDALI TAK DUŻO GŁOSÓW NA "NIE" :!:


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 08:52

Zmeczonym krokiem powoli, wracam spod modow niewoli :D ;)
Dzieki za odblokowanie Panowie, te 5 dni bylo jak 5 lat... :? Zdaje sobie sprawe, ze kto chce przebywac na tym forum musi dostosowac sie do regulaminu ulozonego przez zalozycieli tej strony. No i to jest sluszne. Nawet jesli regulamin zawieralby jakies pozornie glupie (albo glupie wg kogos) przepisy. Prawo jest prawem ;)

Ja zostalem wywalony szczerze mowiac przez swoja glupote, pierwszy ban za Caps Locka, drugi za nabijanie, trzeci za... nabijanie a czwarty za... nabijanie :oops:
No i na pewno wyciagne z tego jakies wnioski, nieraz trzeba dostac kopa w tylek zeby cos zrozumiec. Na pewno ten ban mnie czegos nauczy :D Chociaz na poczatku rzeczywiscie nie wiedzialem za co tak naprawde go dostalem.. No ale dobra jestem spowrotem i bede sie staral nie psuc krwi modom... :wink: ...i adminom.

Zaglosowalem mimo wszystko na "tak", wiem ze czasem modzi i admini maja swoje humory ale patrzac obiektywnie i w perspektywie calego istnienia strony mysle ze wywiazuja sie rzetelnie ze swoich obowiazkow. No i podoba mi sie ze nie ma tu czegos takiego (przynajmniej nie zauwazylem) jak "nie dawanie kartki po znajomosci". Regulamin jest egzekwowany sprawiedliwie.

To wszystko na ten raz. Guess who's back... Back again... :D


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 10:10

ToMeK pisze:No wiec odpowiadam takze na post Diego.
Otoz mnowomiejsky dostal bana ode mnie,poniewaz odkopal temat,ktory zostal zalozony 24.10.2003 roku,ostatni post byl 29.10.2003 roku,a ten wlasnie delikwent odkopal temat z przed blisko 10 miesiecy,a jak mowi nasz regulamin,ktorego lekture przy okazji polecam (:lol:) :
1.c)nie odkopuj tematów sprzed 3-4 miesięcy bez uzasadnionej potrzeby;
...za co dostal bana na 5 dni 8)

Posta mozna zobaczyc tutaj - http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... ht=#115065
Jakies pytania Diego,mnowomiejsky? :wink:

Ps.Tak przy okazji to dowodem na to,ze uzytkownicy nie czytaja regulaminu jest user Juve15.Niespelna 2 dni na forum i juz 3 ostrzezenia :?
Widac z regulaminem nalezy zapoznac sie w pierwszy dzien swojej "kariery",chyba,ze ban pozwoli na szybsza reakcje.
Pozdrawiam

EDIT:2 dni i 5-dniowy ban.Tak dalej :>
Pyatń żadnych. Jestem niezmiernie zadowolony, że zaszło tu nieporozumienie i mam nadzieję, że będzie się nam dalej miło współpracowało :wink:

P.S. W ankiecie swój głos oddałem na TAK.


:roll:
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 10:54

oo
Ostatnio zmieniony 25 października 2007, 16:51 przez Wessal, łącznie zmieniany 2 razy.


rrrradek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 11:14

dla mnie praca moderatorów jest w porządku. muszą byc jacys policjanci bo inaczej poziom forum byłby żenujący. wielu jest bowiem prowokatorów i czasami mogłyby puścić komuś nerwy...


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 11:41

Gdyby kazdy przekraczal o 2kB podpis zebrało by sie tych kB prawda? Ale gdybys sie wysilil i przeczytał raz regulamin i bys tego przestrzegal kartki bys nie dostal. Prawda boli, co?
W sumie to masz racje regulamin przeczytałem dopiero wczoraj


Obrazek
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 12:02

Juve The Best pisze: regulamin przeczytałem dopiero wczoraj
Właśnie, ragulamin przeczytałeś wczoraj, a na forum jesteś prawie rok :? Dla mnie takie coś jest śmieszne i założe się, że tak jest z większością tych wielce pokrzywdzonych użytkowników, ale co tam, przecież najłatwiej zbluzgać modów bo oni są wszystkiemu winni, bo po co wogóle jest jakiś regulamin :?: :evil: :?: Ludzie zasada jest taka, że jak się gdzieś rejestruje, to najpierw się czyta regulamin :!: Ja osobiście przeczytałem 2 razy, chwilę po rejestracji, czasem tam zaglądam, żeby zzobaczyc czy coś się nie zmieniło i czy nie ma nowych punktów, i jaki jest efekt ? Nigdy żadnej kartki ani ostrzeżenia :!: (raz ban, ale to za forum Milanu, bo na JP nic nie zrobiłem :) , ale teraz się wstydzę tego co wtedy napisałem na tamtym forum i teraz napewno bym tak nie zrobił, a ten ban trwał kilka minut :) ) Więc radził bym wam, przeczytać ze 3 razy regulamin, a jak nie łapiecie czegoś to jeszzcze raz, a nie tylko narzekacie na modów (którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę :!: ), a ewidentnie łamiecie regulamin i nie wiadomo o co macie pretensje, to samo tyczy się czata - narzekacie, ze wylecieliście za nic, ale tam się za nic nie wylatuje :!: naprawdę, wierzcie mi, ale jeśli się nic nie mówi to się nie wylatuje, a kicki daje często bot, a wy później macie pretensje do modów, a bot ma zaprogramowane za co ma dawać kicki i za nic nie wywala ;)

Tak jak poprzednicy, czekam na tych, którzy w ankiecie oddali głosy na NIE, ale jestem pewien, że już więcej tych delikwentów się nie wypowie, bo po prostu brak im argumentów :!:


ODPOWIEDZ