Jakże to tak?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
general_ciapura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:16

Tak! Generał Ciapura jednak musiał powrócić. Przyczyną resurekcji jest blokada posta mego z przyczyn nie tyle niewiadomych co wielce podejrzanych. Nie mam jednak do was żalu. Mam bowiem zamiar gorąco agitować w waszym forum. Obecnie moge powiedzieć "naszym". ha!! Nie spodziewali sie ci którzy nienawidzą mojego stylu że nastąpi resurekcja? A jednak nastąpiła. I już na wstępie zauważam, że jednak nieco sprawiedliwości jest na swiecie. Oto Dziki Dzik znów nadaje!! Oto Adi666 żyje!! Oto wreszcie grg666 istnieje. dziekuje z tego miejsca administratorom, którzy zrozumieli błąd moderatorów. A może to moderatorzy sie opamiętali? Koniec końców wszystko dobrze sie skończyło. A może jeszcze sie nie skończyło? Moze reformy dopiero sie zaczęły?

błagam o jeszcze jedno moderatorów i adminów. Rozumiem że nieznajomość regulaminu jest częstą przyczyną błędów na forum, ale nie wymawiajcie sie nią z byle powodu. W 90% przypadków macie racje, ale pamietajcie o tych 10%.
ERRARE HUMANUM EST


opis w tym miejscu jest oznaką chamstwa
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:32

Tak to jest jak generał dorwie sie ambony - oderwac sie nie może i głosi swoje frazesy :roll:

Tak tak my moderatorzy, zrozumielismy, że zbładziliśmy i pokornie przychodzimy posypac głowy popiołem. Stajemu tu pełni skrychu w nadzieji na przebaczenie. Padamy na twarz w swojej lichości i marności. Ilez cierpienia zadaliśmy niewinnym !! ?? Jak moglismy żyć w takim grzechu ?? Przeciez oni tylko łamali regulamin. A my ?? A my zwyrodnialcy karalismy ich kartkami !! Na dodatek w sposób chamski i prostacki. Jestesmy niegodni !!
A to dopiero poczatek !! Rozpoczniemy zbawianie internetu !! Pójdziemy na wszystkie fora głosić wolność słowa, miłość, braterstwo i pokój. Od razu ide na forum Milanu i Gdańskiej Lechii !! Kochajmy sie !!

:lol: :lol: :lol:

Człowieku daj se siana. Mam wrazenie ze ktoś nam tu Cie podesłał zeby ferment siać :|


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:36

general_ciapura pisze:Tak! Generał Ciapura jednak musiał powrócić. Przyczyną resurekcji jest blokada posta mego z przyczyn nie tyle niewiadomych co wielce podejrzanych. Nie mam jednak do was żalu. Mam bowiem zamiar gorąco agitować w waszym forum. Obecnie moge powiedzieć "naszym". ha!! Nie spodziewali sie ci którzy nienawidzą mojego stylu że nastąpi resurekcja? A jednak nastąpiła. I już na wstępie zauważam, że jednak nieco sprawiedliwości jest na swiecie. Oto Dziki Dzik znów nadaje!! Oto Adi666 żyje!! Oto wreszcie grg666 istnieje. dziekuje z tego miejsca administratorom, którzy zrozumieli błąd moderatorów. A może to moderatorzy sie opamiętali? Koniec końców wszystko dobrze sie skończyło. A może jeszcze sie nie skończyło? Moze reformy dopiero sie zaczęły?
Zmiany będa zapewniam cie :) już są planowane od dłuższego czasu .co do zbanowanych dzik dzik adi i grg wiedzą dlaczego tak się stało. Pozatym to ja ich zbanowałem i ja odbanowałem (a nie Moderatorzy).

A pozatym Sprawiedliwości na swiecie nia SWIECIE i nigdy nie bedzie


Obrazek
dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:43

Zmiany będa zapewniam cie :) już są planowane od dłuższego czasu .co do zbanowanych dzik dzik adi i grg wiedzą dlaczego tak się stało. Pozatym to ja ich zbanowałem i ja odbanowałem (a nie Moderatorzy).

A pozatym Sprawiedliwości na swiecie nia SWIECIE i nigdy nie bedzie


No ja jakos nie wiem czemu sie tak stało. moze wreszcie mnie ktos uswiadomi???

ok npisze ci powód jeszcz raz bo coś do ciebie nie dotarło jeszcze
Ban na IP 80.48.103.16 został nałożony z powodu podejrzenia przestępstwa tak karanego czyli założenia 2 lub wiecej kont z tego samego IP przez jedną osobe


Oskar8


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
general_ciapura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:45

TAK!! ŚMIEJCIE SIE Z DOBREGO SŁOWA!! Nie potraficie docenić ładunku pzyjaźni jaki wam podarowałem? Czyż nie potraficie pojąć co do was pisze? Wyciągam do was po raz kolejny dłoń pojednania i miłosci ale wy ją odrzucacie. I po raz kolejny zasłaniacie sie reglaminem zapominając o zdrowym rozsądku. Nie bronie tych którzy aktycznie łamią reguylamin!!! Bronie tych którzy zostali ukarani niesłusznie. POWTARZAM NIESŁUSZNIE. Jezeli tacy istnieją a istnieć muszą bo nie ma doskonałych ludzi to ja mówie jestem z wami. I z wami moderatorzy też jestem. Nie chce bruździć, kląć i krzyczeć. To że mój styl jest patetyczny to źle? Czyć nie jest to leszpsze od hiphopowopodobnych barbaryzmów jakimi przesiąknięty jest nasz język ojczysty? To was tak zabolało? A może jednak to że opowiadam sie lekko przeciwko wam? Zaznaczam!!!! LEKKO. Gdzież napisałem: LUDZIE BUNTUJMY SIE BO SZATAN ZALĄGŁ SIE POD ŁONEM MATKI NASZEJ JUVEPOLAND? Nigdzie. Stworzyłem te posty by skierować wasze oczy na problem jaki powstał. Ale wciąż moje dobre słowa spotykają sie z narastającą krytyką i to niestety ze strony moderatorów. I NIE ZOSTAŁEM PRZEZ NIKOGO PRZYSŁANY. JESTEM TU Z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI

PS: Jak nie dostane bana to bedzie cud (może nie większy niż ten nad wisłą ale na pewno cud)


W trakcie pisania tego posta pojawił sie post Oskara. O dzieki ci Boże za sprawiedliwych.

Lecz oto post Dzikiego Dzika!! Nie bede komentował. Niechże sie to wreszciewyjasni!!!!!!!!!!!!!


opis w tym miejscu jest oznaką chamstwa
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 20:51

Dobra kończe bo tak jak gadanie z głuchym przez ściane. Nie mam zamiaru sie tu wiecej wypowiadać i czytac postów następcy Sienkiewicza. Wątpie by ktokolwiek z modów czy adminów sie tu jeszcze wypowiedział - no chyba ze ktos zwróci sie bezposrednio do nas lub zaistnieje inna sytuacja "ektremalna" ;)

żegnam


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 13:07

dziki dzik pisze:proponuje jeszcze raz na spokojnie przeczytać go i przemyśleć. po drugie na inny stronach jak to wczesniej ujach generał ciapura wystepuja prawie ze identyczne tematy(http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=1186) i w dodatku ciesza sie olbrzymia popularnoscia o czym swiadcza 63 posty. co wy na to?? czekam na odpowiedz bo fajnie sie z wami dyskutuje :lol:
To tylko swiadczy o inteligencji forumowiczow. Dla nas jest to po prostu zasmiecanie forum. Chcesz sobie pogadac o nietoperzach, zielonych, czerwonych albo o niewyobrazalnej kasie idz gdzies indziej albo poklikaj sobie z kims na GG - ale nie tutaj!

chyczes pisze:Chętnie wypowiedziałbym się na ten temat.
I co bys tam napisal???? Ze kupil bys duzego, zielonego chomika?? ludzie! Staramy sie podniesc poziom forum o co wielu od paru miesiecy prosi, a gdy to juz robimy duszac w zarodku <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gorsze niz w polskim parlamencie macie do nas pretensje.



Jeszcze pare minut temu, w trakcie pisania tego posta, chcialem stwierdzic, ze gdyby ode mnie zalezało to general_ciupaga czy jak mu tak by wyleciał. Jednak po przeczytaniu ostatniego posta stwierdziłem ze wyleci.
Pierwszy raz odkad to forum powstało (ponad dwa lata) użyłem to na co od poczatku mam prawo. Moze bedzie to ewenement, moze komus to bedzie bardzo nieodpowiadało ale stwierdzam za ciupaga przyszedl tutaj zeby siac ferment. Czy ktos widzial zeby on napisal jakis post o Juve??? Jeden, moze dwa. A poza tym ferment i zamieszanie.
Zegnaj generale! Moderatorzy maja pozwolenie ode mnie na kazdorazowe banowanie generala jak sie pokaze!
A jesli komus cos nie pasuje - na dole jest moje gg. Decyzja zostla podjeta tylko przeze mnie i tylko ja poniose konsekwencje tej decyzji.


PS. Myslalem ze sprawa juz została zalatwiona a wy ciagle to samo.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 17:00

Nie bylo mnie kilka dni na forum poniewaz przebywalem na wypoczynku na mazurach :wink:
Czytajac ten temat kilka razy niezle sie usmialem :lol:
Jedziemy 8)
Bawarczyk pisze: Do Martina- rzadam usuniecia Rasiego z funkcji moderatora!!!! To co napisal DamKamowi bylo skandaliczne !!!!!!! DamKam mial calkowita racje i wogole wszyscy co odwazyli sie tu pisac o zachowaniu modow!!!!!
Taaa a za niego pewnie przyjac ciebie :lol:
Bawarczyk pisze:AAAAAHHHHHH w sumie co ja sie bede przejmowal, zmywam sie z tego forum bo tu sie nie da wytrzymac!!!!! Traktujecie niektorych jak smiecie, obrazacie ich i osmieszacie na forum!!!!!! Brak mi slow!!!!!!
Naraz wszystkim
Trzymaj sie DamKam jestesmy z toba!!!!!!!
Pa pa :cry: :lol:
Bawarczyk pisze:Niech zyje wolnosc, precz z komuna!!!!!!!
Niech zyje wolnosc i swoboda..... :lol:
ToMeK pisze:To co powiesz na posty DjJuve,ktorego wypowiedzi w 100% ironizuja i wedlug ciebie ponizaja drugie osoby?
Lubie uzywac ironii i wcale tego nie ukrywam aczkolwiek do obrazania nie posune sie :)
Robie to czasami lecz nie zawsze.Uzywam argumentow jezeli ich nie mam nie biore udzialo w dyskusji.Natomiast co do ironii uzywam jej w sytuacjach takich jakie sa w tym temacie.Kilka przykladow:jesli ktos nie ma o czyms pojecia i pisze glupoty;kiedy ktos rzuca kretynskie hasla; pisze ogolnie posty na poziomie szkoly podstawowej itp. itd.
Jeszcze jedno.Nie w 100% lecz conajwyzej w 50% :P :wink:
Bad_Magick pisze:Az dziwie sie ze niektorzy z was nie maja avatarow z krawatami w czerwono-biale pasy...
Byc moze niektorzy takowe nosza na co dzien 8)

No i dorzuce cos od siebie.
Nie wiem o co pretensje do modow przeciez robia to co do nich nalezy a kary nie sa za nic.Wiele osob oburzylo sie ze Rasi uzyl ironni.Wy takze mozecie to robic(jest to element dyskusji pod warunkiem ze nikogo nie obrazamy) lecz czy wszyscy potrafia robic to w tak umiejetny sposob?
Swoja droga spojrzmy gdzie indziej.Znajomy Tomek W bardzo czesto uzywa ironii w umiejetny sposob jest adminem i jakos nie slyszalem wielkich glosow oburzenia natomiast Rasi nie robi tego czesto i nikogo nie obrazil wiec nie wiem o co gadka :roll:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ