Nowy Admin

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
*Fighter*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 25 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 20:49

Gratulacje. Życie ci miłej pracy i żadkiego rozdawania kartek :wink:


Juventus Turyn- Tylko przed Boggiem padniemy na kolana
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 23:20

Gratulacje dla Oskara awansu i dla Smoka. Jako nowy moderator powinieneś byc wyrozumiały, gdyż jeszcze niedawno byłeś zwykłym userem i nie raz pewnie dostawałeś kartki i wiesz jakie to denerwujące :x 8) Więc mam nadzije, że nie będziesz bardzo surowy :wink:


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 23:27

UlTrAs pisze:Gratulacje dla Oskara awansu i dla Smoka. Jako nowy moderator powinieneś byc wyrozumiały, gdyż jeszcze niedawno byłeś zwykłym userem i nie raz pewnie dostawałeś kartki i wiesz jakie to denerwujące :x 8) Więc mam nadzije, że nie będziesz bardzo surowy :wink:
Wydaje mis ie że dragon w swojej histori dostał tylko jedna kartke :)
jesli sie myle to mnie poprawi.

Dokładnie Oskarze
Dragon


Pozatym gratulacji mysle starczy :)


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 23:42

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Pozatym również pozytywnym aspektem, który ostanio rzucił mi się w oczy, jest to, że na lini modzi admini a inni userzy, nie widać jakiś większych zatargów i konfliktów. To cieszy, ponieważ dobra atmosfera na forum powinna być na porządku dziennym. Tak dalej chłopaki :)
Szczerze mówiąc mylisz się i to grubo. Sam czuje się, ze dwoch z " teamu władzy" uczepiło mnie się się jak rzep psiego ogona, nie będę wymieniał ich nicków bo Oni sami o tym wiedzą, a zwłaszcza zachowanie jednego z nich mnie śmieszy, a także zastanawia. Rozumiem, ze można wyrażać swoje zdanie, ale nie trzeba przy tym popisywac się swoją pozycją. Myślę, że jest wielu użytkowników, ktorzy nie lubią jednego lub kilku modertorów itp. , ale mimo to mydlą oczy na forum, bo myślą, że jak powiedzą Mu to w oczy to dostaną kartke lub coś innego np. bana. O takich rzeczach trzeba mówić szczerze. Mimo, że "Prawda w oczy kole" to może to dać im coś do myślenia.


Tak więc chodzi o Mnie :D -


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2004, 02:42

mnowomiejsky pisze:PS. Pij mleko - bedziesz adminem.
:lol: podzielam te opinie :)

Oskarowi i Dragonowi oczywiscie gratuluje :) Teraz przed nimi ciezka praca, bo zdarzaja sie forumowicze, ktorzy nie rozumieja regulaminu, wyklocaja sie o kazda kartke (nawet taka ewidentna) i wciaz doszukuja sie spisku przeciwko nim. Na pewno nasi bohaterowie (ostatniej akcji, chcialoby sie dodac :wink:) dobrze wykorzystali swoj czas i udowodnili innym adminom, ze maja spore mozliwosci, potrafia przyjac wiele na siebie i obstawac przy swoim zdaniu, nie poddajac sie przy tym presji ze strony forumowiczow. A to najwazniejsze w pracy admina :)


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2004, 08:26

Oskar8 pisze: Pozatym narazie to samo karteczki, przenies, usuń, zamknij, itd.:)
No wlasnie! Na razie :D Poczekaj, poczekaj, oskar. Juz my cie ze swiergotem odpowiednio przyuczymy do roli admina :D

DjJuve pisze: Powieksza sie scisla grupa trzymajaca wladze na forum :P i dobrze czas wytepic nabijaczy i innych piszacych glupoty.
Nabijacze bojcie sie Oskar bedzie w was czerwonymi kartakmi rzucal :wink:
Gdyby tylko nam o to chodzilo oskar nadal bylby modem bo do tepienia nabijaczy wystarcza wlasnie uprawnienia moderatora. Z oskarem wiazemy wieksze nadzieje.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2004, 09:26

Odnośnie awansów mam pytanie :wink:
Na jakiej podstawie ktos zostaje adminem czy modem? Liczą sie kontakty czysto towarzyskie np ze zlotów i znajomości z Martinem ? :wink: Kazdy moze byc modem z tego forum np ja?


Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2004, 10:14

Jak bedziesz sie na forum dobrze zachowywał i czesto na niebieską kartke to byc moze kiedys zostaniesz modem (chyba) ;)

Co do tych większych nadzieji to moze bys Martin zdradził jakie one są?? Bo wlasnie mni8e to zastanawia ;)

A co do tych konfliktów na drodze mod-user no to nawet jak są jakies pojedyncze to nie ma ich wiele. JA (mysle ;) nie mam zadnego konfliktu z zadnym adminem czy modem.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 14:09

Stalo sie!!
Moj dobry kolega Rybus modem Obrazek
Gratuluje wyboru i zycze owocnej pracy :P
Pomniejsza sie grono Q-lowych a zwieksza sie grono wyzszych sfer 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2004, 03:18

Dziadek pisze:Jak bedziesz sie na forum dobrze zachowywal i czesto na niebieska kartke to byc moze kiedys zostaniesz modem (chyba) ;)
Z tym to radze uwazac bo naduzywanie tej funkcji ( pochopne wciskanie z byle jakiego powodu albo i bez) moze sie skonczyc nie modem tylko banem :D

Troche mnie tu przydlugawo nie bylo, wiec jestem troche niezorientowana ale z tego co widze mamy nowych modów i admina, tak, wiec gratki Panowie i przyjemnej pracy zycze :-D


Alessandro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2003
Posty: 89
Rejestracja: 15 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2004, 09:17

Serdeczne gratulacje dla Ciebie! To wazna funkcja, miejmy nadzieje ze bedziesz ja godnie sprawowal.


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:04

No Smoczusiu dobrze żes się poprawił :D
Wogóle to wg mnie to Smoczuś tutaj trzęsie że Hej;) więc bardzo dobry wybór;) no mimo iż posty Oskara sa mniej zauważane przeze mnie :oops: to też uważam że się nadawa jeszcze jak na Czacie se siedzieliśmy kiedyśtam;) mniejsza z tym. Ale dobrze że się grono "korony" zwiększa będzie większy pożądek;) No i Rybeq nie wiem czemu ale go tyż lubia :D chyba te Żabskie zapędy :D :D hehehe

To powodzenia Masterom !!!!!!!!!

:D :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 16:02

Maggie Del Piero pisze:No Smoczusiu dobrze żes się poprawił :D
Wogóle to wg mnie to Smoczuś tutaj trzęsie że Hej;) więc bardzo dobry wybór;) no mimo iż posty Oskara sa mniej zauważane przeze mnie :oops: to też uważam że się nadawa jeszcze jak na Czacie se siedzieliśmy kiedyśtam;) mniejsza z tym. Ale dobrze że się grono "korony" zwiększa będzie większy pożądek;) No i Rybeq nie wiem czemu ale go tyż lubia :D chyba te Żabskie zapędy :D :D hehehe

To powodzenia Masterom !!!!!!!!!

:D :D :D :D
To dobrze że nie zwracasz uwagi na moje posty bo ostatno pisze mało żadko i zbłedami(to zawsze) choć staram sie ich robic mało.
a czy sie nadaje zobaczymy zawsze moga mnie wywywalić :twisted: oby nie za szybko :)

MOże sie gdzieś wypowiem :) zobaczymy


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2004, 19:08

Oskar8 pisze: To dobrze że nie zwracasz uwagi na moje posty bo ostatno pisze mało żadko i zbłedami(to zawsze) choć staram sie ich robic mało.
a czy sie nadaje zobaczymy zawsze moga mnie wywywalić :twisted: oby nie za szybko :)

MOże sie gdzieś wypowiem :) zobaczymy
czy z błędami czy niee czytam wszystko a przynajmniej sie staram :D sama mam na sumieniu dużo gorących dyskusji na tematy dyslektyków i tych co twierdzą że trza ze słownikiem siedzieć jak się posta pisze :twisted: . No a co zaraz takie czarnowidztwo ???? Trzeba dążyć da doskonałości ;) a zostanie modem zobowiązuje :D Więc dawaj czadu i nie daj sie zdegradować;) trzymię kciuki :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
ODPOWIEDZ