Forum!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 07:38

Lepiej żeby nic nie pisali, nijeżeli mieli by wypisywać kompletne bzdury, tematy w złych pokojach itp. ogólnie robić bałagan na forum. Może obok kursu j. włoskiego będziemy też robić dyktanda? :wink:


dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 10:19

Ja mam już prawie 180 postów ale czasami jak nie ma ciekawych tematów na forum to poprostu się nie wypowiadam, czasami trwa to kilka tygodni, ale czy też mam być usunięty?? Chyba nie. Nawet jeśli osoby rejestrują się aby ściągdnąć kilka plików to też nalezy to uznać za porządny czyn, przecież oni chcą oglądać naszych idoli :!: :!: A inni może poprostu są małomówni :wink:


Forza Juventus
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 11:08

Martin pisze:A co wam przeszkadzaja martwe dusze? To ze zawyzaja liczbe userow na forum?
YoUri` pisze:Pozatym - panowie i panie - na co tu narzekac ? Dzieki tym liczbom stajemy sie urzytkownikami bardzo duzego forum :!: :) I na co tu narzekac ?
no... i prestiż jest WIĘKSZY :D :D :D

również jestem przeciwny kasowaniu userów, którzy zarejestrowali się po to, aby np. ściągać sobie bramki ze strony :!: mi to osobiście nie przeszkadza czy mamy zarejestrowanych 100, czy 4000 userów :!: no... chyba, że będzie to miało wpływ na działanie FORUM :!: ale jeżeli taka sytuacja miałaby miejsce, to Admini i Modzi pewnie by się tym zajęli :!: narazie póki jest wszystko wporządku - DAJMY IM SPOKÓJ :!: :!: :!:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 13:22

Martinek_19 pisze: ... ale wiele razy widziałem Twoje posty i tez nie piszesz nienagannie.
Nieprzesadzaj :?
Ciekawe ciekawe, nie przeczę, że nie popełniłem gdzieś błędu ortograficznego, bo nikt nie jest doskonały, jednak jak już są to nieliczne wyjątki.
Martinek_19 pisze: Więc nie krytykuj kogos
Niewiem gdzie w mojej wypowiedzi, zauważyłeś jakobym miał kogoś krytykować :? Wyraźnie dałem do zroumienia, iż błędy ort. to rzecz normalna i powszechna, aczkolwiek popełnianie ich w podstawowych wyrazach, których używamy na codzień, jest trochę drażniące :?
Martinek_19 pisze: ...tylko sam sie popraw.....
Nieźle :-D Obiecuję, że jak tylko będę miał się z czego poprawić to natychmiast to zrobię, ba narazie nie dostrzegam owych wad. Filozofem i 2 Einsteinem nigdy nie będę, wystarcza m iw zupełności to kim jestem w chwili obecnej :)
Marcin-IRONEK pisze:TO chyba mało postów czytasz, albo się pomyliłeś, bo ja czytam wszystkie posty (w tematach które mnie interesują ;) bo w niektóre wogóle nie wchodze) i jeszcze nigdy w życiu nie rzuciło mi się w oczy żeby Ti_Amo zrobił błąd, a przynajmniej nie taki typu "ktury", może gdzies tam kiedys napisał jakiś błąd, chociaż ja tego nie zauważyłem.
Co innego kilku innych userów, jak napisał Ti_Amo jak się widzi błąd "gura", "duł" :lol
Heh, dzięki Marcin :wink:


Obrazek
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 14:15

hm.. prawde mówiąc to nie wiem co z tym problemem zrobić.... Np. ja jestem osobą, która woli czytać niz pisać jakieś newsy albo sie wypowiadac -> po prostu wole sam sobie @ll przemyśleć i posłuchać innych. Najaktywniejszy jestem na forum MZ


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 14:52

Ja byłbym jednak bardziej ostrożny. Z własnego doswiadczenia wiem, że to nie jest takie proste. Gdy w domu miałem internet to na JuvePoland byłem codziennie - nie zawsze pisałem, ale czytać, czytałem zawsze. Teraz, gdy skończyła sie nam w sieci umowa juz ponad miesiąc jesteśmy bez interneru i ciągle czekamy, kiedy telekomunikacja nas podłączy. Od tego czasu na JuvePoland zagladam bardzo rzadko, a praktycznie to tylko na lekcjach Informatyki. Pisząc to tez jestem na akurat na lekcji informatyki. W ciągu wakacji tez zdarza sie, że nie ma mnie przez ok. 2,3 tygodnie i wtedy też nie moge zagladać na JuvePoland, także wiem, że nie zawsze jest totakie proste, chociaz nie zmienia to faktu, że sa też tacy, którzy zarejestrowali sie raz i potem często wogóle na strone nie zagladają.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 20:38

Co do tych to nie piszą to ja serdecznie nie mam nic czemu ich uwsuwać??? Może wam sie po nocach śnią to chyba że tak;) Wiem że liczba wydaje się dużą ale tak jak to już zostało napisane nie można inaczej niczego pościągać;)
I o błędach błaaaaaaaaagam ja jestem nieuleczalny dyslektyk nie zauważam błędów u siebie wogóle nic a nic i wiem że to drażni ludzi ale miejcie wzgląd na naszą ułomność i dajcie se spokój plizzzz...
A jeszcze Smoczuś Einstein był dyslektykiem to czemu nie możesz nim być :D Wogóle to podobno większość ścisłowców jest dyslektykami więc ja się nie przejmuję Einstein jest moim idolem;) :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 15:00

Udziele sie może w tym temacie ponieważ dotknął mnie on :)

Nie rozumie co macie do osób które piszą z błędami ortograficznymi. Każdemu sie to zdarza jednym częściej innym mniej i są pewnie tacy co błędów nie robia:P
Ja osobiscie robie bardzo dużo błedów ortograficznych.
potrafie napisać "ktury" i a np dwie linijki dalej "który" i nawet tego nie zauważam.
Ostatnio miałem też problemy z klawiaturą "Y" zmieniało mi sie z "Z".

Prawie zawsze po napisaniu czegoś musze przeczytać ten tekst w poszukiwaniu błedów, a nie zawwsze mam na to czas.

Więc różnie to wychodzi.

Mnie błedy ortograficzne nie rażą, nawet te najgorsze, nie zwracam na nie uwagi bo dla mnie ważniejsza jest treśc wypowiedzi niż jej wygląd.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2004, 18:05 przez OskarG, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Szy_mo_neK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2004
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 15:13

NIE KAŻDY MA PRZECIEŻ CHĘCI NA WYPOWIADANIE SIE O WSZYSTKIM CO SIE TYLKO POJAWI.


!!!JUVE WIELKIE NA WIEKI!!!
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 17:53

Oskar8 pisze:Udziele sie może w tym temacie ponieważ dotknął mnie on :)

Nie rozumie co macie do osób które piszą z błędami ortograficznymi. Każdemu sie to zdarza jednym częściej innym mniej i są pewnie tacy co błędów nie robia:P
Ja osobiscie robie bardzo dużo błedów ortograficznych.
potrafie napisać "ktury" i a np dwie linijki dalej "który" i nawet tego nie zauważam.
Ostatnio miałem też problemy z klawiaturą "Y" zmieniało mi sie z "Z".

Prawie zawsze po napisaniu czegoś musze przeczytać ten tekst w poszukiwaniu błedów, a nie zawwsze mam na to czas.

Więc różnie to wychodzi.

Mnie błedy ortograficzne nie rażą, nawet te najgorsze, nie zwracam na nie uwagi bo dla mnie ważniejsza jest treśc wypowiedzi niż jej wygląd.
Ale oprocz tresci wypowiedzi wazny jest takze jej styl. Chodzi mi o to, zeby starac sie jednak ulatwiac innym czytanie swojego postu i poswiecic chwilke czasu na skorygowanie niektorych bledow. Tlumaczenie sie dysczymstam to troche zaslanianie sie przed wlasnym lenistwem. Ktos powie "nie musze w ogole zwracac uwagi na moja pisownie bo mam zaswiadczenie". Skadinad wiem, ze taki papierek nie jest wcale trudno zdobyc.
Reasumujac - wspolczuje osobom z dysleksja (badz dysgrafia :?: nie jestem pewien :? ), ale wiem, ze mozna wyeliminowac ta "ulomnosc". Za przyklad moglby tu posluzyc chociazby moj kolega, ktory do niedawna pisal calkowicie niezrozumiale, a ostatnimi czasy znacznie sie poprawil. A wiec chciec to moc :!: :wink:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 01:00

Jeszcze raz apeluje zeby bylo tak ze ten kto nic nie pisze przez miesiac powinien byc usuniety bo jest balagan.Bylem wlasnie na innym forum Juve i ta ankiete cos zalozyl DjJuve to kazdy odpowiedzial negatywnie.Maja racje, nie widzicie tego??


Marcinboo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 12
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 06:09

ja osobiscie bardzo malo sie udzilam na forum. ale mimo wszystko jestem za usuwaniem po okresie okolo 1 miesiaca. nawet mnie stac na 1 posta w miesiacu. a obecnie jest za duzy balagan.


Juve to potega!!!
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 09:22

BiancoNerri_ pisze:Jeszcze raz apeluje zeby bylo tak ze ten kto nic nie pisze przez miesiac powinien byc usuniety bo jest balagan.Bylem wlasnie na innym forum Juve i ta ankiete cos zalozyl DjJuve to kazdy odpowiedzial negatywnie.Maja racje, nie widzicie tego??
ILE RAZY MOŻNA DO WAS MÓWIĆ ŻE NIE MOŻEMY USUWAĆ TYCH OSÓB KTÓRE NIC NIE PISZĄ!!!!

ponieważ :
-- wiele osób poprostu czyta forum
-- i loguje sie tylko na strone aby mieć możliwość typowania
sciągania itd
-- komentowania nesów

JEszcze jaki bałagan co oni wam przeszkadzają, przecież nic nie robią.
jesli nic nie robią nie mogą robić bałaganu!!


Obrazek
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 09:33

jak niechcą pisać to niezmuszajcie ich są kibicami JUVE i to jkest naajwarzniejsze w żaadnym razie kasować kat jeestem za tym poomysłem na NIEE KUIBIC JUVE TO KIBIC JUVE i nieemożna kasowa absolutnie żadnych ka trzeba uszanować WOOLE KIBICA JUVEE


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 09:35

BiancoNerri_ pisze:Jeszcze raz apeluje zeby bylo tak ze ten kto nic nie pisze przez miesiac powinien byc usuniety bo jest balagan.Bylem wlasnie na innym forum Juve i ta ankiete cos zalozyl DjJuve to kazdy odpowiedzial negatywnie.Maja racje, nie widzicie tego??
Kolego,czy Ty nie rozumiesz,ze osoby,ktore sa zarejestrowane na forum i nic nie pisza,sa tylko zarejestrowane po to,aby sciagac bramki i roznego typu klipy,typowac wyniki,odwiedzac forum i TYLKO czytac.Ile jest osob,ktore nie napisaly posta,a czytaja?Pewnie duzo.
Nastepnym razem jak cos napiszesz,to przejzyj temat dokladnie(czyt.kazdy post)i zwroc uwage na to co poniektorzy uzytkownicy napisali wyzej i co zostalo postanowione.
Ile bylo tematow,gdzie poruszalismy temat "nieaktywnych uzytkownikow"(czyt.nie piszacych),ktory skonczyl sie tym,iz zostali oni i nie zostali usunieci.


ODPOWIEDZ