Forum!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 16:27

Jest na naszym forym coraz wiecej ludzi!!!! Bo jush prawie 4000 !!! Ale wydaje mi sie ze Admini i Moderatorzy powini cos z Tym zrobic!! Wielu jest uzttkownikow ktorzy zarejestrowali sie a nie pisza zadnych postow!! Takie konta powiny zostac usunieta!! Po okresie 2-3tyg, Taka jest moja propozycja mam nadzieje ze zostanie Ona pozytywnie rozpatrzona!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 16:37

O ile dobrze pamiętam ten temat już był kiedyś poruszany na forum... Niestety większość jeśli nie wszyscy z tych którzy się rejestrują i nie udzielają się na forum rejestruje się tylko po to żeby ściągnąć bramki... Mam pewien pomysł z którym spotkałem się na innym forum żeby kasować konta na które nikt się nie logował w ciągu np. 2 miesięcy...


★ ★ ★
Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 16:47

Jestem temu całkowicie przeciwny. Niektórzy ludzie rejestruja sie na forum aby mogli sobie spokojnie czytac i przeglądać opinie innych niekoniecznie wyrażając swoją. Ja osobiscie tak robie i zdaża się ze nie pisze na forum przez pare tygodni. Po prostu mysle, że wiekszość tematów na tym forum nie jest waznych i pisanie tylko po to zeby napisać lub zeby potwierdzic czyjąś opinie nie ma sensu. Jak już kogoś mają usuwać to osoby które powiedzmy nie logowały sie przez 3 miesiące.

P.S.
Temat był już kiedyś poruszany, więc nie widze potrzeby aby go kontynuuować. Poszukaj i poczytaj.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 16:54

A jeśli ktoś np. wyjedzie na dłuższy okres z kraju i nie będzie miał możliwości wejścia do internetu... potem sobie wróci i patrzy a jego konta już nie ma. Jestem przeciwny usuwaniu tzw. "martwych dusz".


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 17:06

Ja rowniez naleze do tych ktorzy sa przeciwni wyrzucaniu. Sam naleze do tych ktorzy nie czesto udzielaja sie na forum, a to dlatego ze pisze tylko na tematy ktore mnie interesuja i na ktore moge cos wiecej powiedziec. Fakt ze uzytkownicy byliby kasowani sprawilby ze duzo ludzi pisaloby tylko po to aby pisac. A przypadkowym postom mowimy stanowcze - nie!!


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:07

temat juz był poruszany i rozwiazany. Mase nowych userów dołaczyło do nas wraz z rewolucją JP, czyli 1. listopada, bo od tego czasu aby ściągnąć bramki nalezy być zalogowanym. Rówiez do 'typuj wynik' potrzebna jest rejestracja. W tej chwili rejestracja na stronce głównej i forum jest połaczona. Ale obiło mi sie o uszy (albo to oficjalna wiadomość) ze od nowego sezonu będzie to rozłaczne. Od nowego sezonu, poniewaz teraz byłoby dużo mieszania z kontami 'typuj wynik'. Dopiero po tym rozłaczeniu można cos takiego wprowadzić. Np. ze konta z zerowymi postami po kilku miesiacach będą kasowane, albo, że trzeba napisać np. 10 postów, aby nie zostać skasowanym. To mozna w każdej chwili ustalić, ale póki rejestracja jest połaczona, to nie wolno rzadnych kont kasowac.


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:07

FanJuventusu pisze:Jest na naszym forym coraz wiecej ludzi!!!! Bo jush prawie 4000 !!! Ale wydaje mi sie ze Admini i Moderatorzy powini cos z Tym zrobic!! Wielu jest uzttkownikow ktorzy zarejestrowali sie a nie pisza zadnych postow!! Takie konta powiny zostac usunieta!! Po okresie 2-3tyg, Taka jest moja propozycja mam nadzieje ze zostanie Ona pozytywnie rozpatrzona!
A ja sie z tobą w 100% zgadzam.4000 ludzi a tylko ok.150 osób cos pisze.Nie można zrobić ściągania bramek bez zarejstrowania??!!bo robi się OGROMNY HAOS.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:14

To ja kiedyś założyłem taki temat, al teraz jestem temu przeciwyny, bo właściwie to prawda że jeżeli ktoś nie będzie miał przez dług czas dojścia do internetu, to by było niesprawiedliwy gdyby kasować mu konto, a pozatym żeby pisać wypowiedzi w newsach na JP też trzeba być zalogowany, a niektórzy tylko tam piszą swoje wypowiedzi.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:22

Dla mnie większym problemem, niż duża iloś użytkowników jest poziom znajomości ortografii, tych, którzy już coś piszą. Nawet w tym temacie naliczyłam się 3 karygodnych, podstawowych błędów ortograficznych. Ludzie, popracujcie nad tym, proszę!!!
Ostatnio zmieniony 13 maja 2004, 21:12 przez azzurra, łącznie zmieniany 2 razy.


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:39

kouba pisze:Ale obiło mi sie o uszy (albo to oficjalna wiadomość) ze od nowego sezonu będzie to rozłaczne. Od nowego sezonu, poniewaz teraz byłoby dużo mieszania z kontami 'typuj wynik'. Dopiero po tym rozłaczeniu można cos takiego wprowadzić.
Sprawa została rozwiązana jakiś czas temu... Nie bedzie rozdzielnego logowania... Co do "martwych dusz" to też jest również wyjaśnione. Nie bedzie nikt kasowany, nawet po dłuzszym czasie... Dziekuje za uwage :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:42

A co wam przeszkadzaja martwe dusze? To ze zawyzaja liczbe userow na forum? Jesli juz dojdzie do usuniecia kont to bedziemy robic to ostroznie. I na pewno nie teraz tylko w wakacje.
Tak jak juz zostalo powiedziane: niektorzy rejestruja sie zeby komentowac na stronie, niektorzy zeby sciagac bramki. Na pewno nie bedziemy usuwac kont ktore maja zerowa liczbe postow. Co najwyzej konta nieaktywne. Jaki to bedzie okres... jeszcze dokladnie nie wiemy.
A co do liczby userow aktywnych to macie na dole liste kto byl na forum i na stronei w ciagu ostatnich 24 godzin. To tez wiele mowi.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:47

azzurra pisze:Dla mnie wiekszym problemem, niż duża iloś użytkowników jest poziom znajomości ortografii, tych, którzy już coś piszą. Nawet w tym temacie naliczyłam się 3 karygodnych, podstawowych błędów ortograficznych. Ludzie, poracujcie nad tym, proszę!!!
I tu się z koleżanką zgadzam. Błedy ortograficzne na naszym forum to codzienność, jednak niektóre wyrazy przekraczają ludzie pojęcie :shock:
Wyrazy, których używamy na codzień jak: ,,który'' , ,,można'' , ,,główne'' , ,,długi'' itp. no, żeby już w tych słowach popełniać błędy to już trochę przesadza. Ja rozumiem , że ktoś ma dyslekcję, aczkolwiek są wyrazy, w których nie wypada robić ,,byków'' :?

Szczerze wam powiem, że jak się naczytam na forum takich rażących błędów to gdy przyjdzie mi napisać posta, aż mam mętlik w głowie, jaka jest poprawana pisownia :) :? Jednak człowiek ortografię, zazwyczaj zapamiętuje wzrokowo :wink:

Jeszcze 2 słowa odnoście tematu. Jak wyjaśnił kouba, narazie nie można usunąć kont unserów nie wypowiadająchych się, ponieważ logowanie, jest połaczone z działem download i Typuj wynik.
Mnie osobiście oni nie przeszkadzają. Są osoby, które uważnie czytają wypowiedzi lecz same się nie udzielają w dyskusjach. Niech sobie będą, co nam oni przeszkadzają :P


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 20:53

O ortografii:
Mi osobiscie nie przeszkadza to, ze ktos robi bledy. Bardziej to powinno utrudniac zycie jemu, a nie mi. Sensu zdania to raczej ( choc czasem faktycznie sa przegiecia ) nie zmienia. Jesli ktos ma cos madrego do powiedzenia, a nie wie jak to napisac, to albo niech obejdzie slowo na okolo, a jesli juz koniecznie chce uzyc danego wyrazu, to lepiej, dla wlasnej wiadomosci, a nie dlatego, ze innym userom to przeszkadza, zajrzec do slownika. Przy okazji zauwazylem pewien fenomen, ze uzytkownicy, ktorym tak bardzo te bledy przeszkadzaja, sami je popelniaja nawet w poscie, w ktorym to wlasnie wyrazaja swoj protest przeciwko "bykom" w postach :) ( oczywiscie nie mialem w zamiarze zadnej zlosliwosci - ot - kazdemu sie zdarza ).

O "martwych duszach":
Jestem oczywiscie przeciwny kasowaniu takich kont z kilku powodow. Pierwszy, najprostszy, bedzie taki, ze przez jakis czas sam bylem takim userem. Jestem na forum juz od bardzo dawna i kiedys bylem bardzo aktywny, ale od pewnego czasu raczej oddaje sie rozkoszy czytania postow :lol: , nie umieszczajac swoich, z bardzo prostej przyczyny: Tematy powtarzaja sie wielokrotnie i nieraz poprostu nie ma o czym pisac. Wierze jednak, ze bedzie lepiej :). Wiele powodow zostalo wymienionych przez poprzednikow, wiec opwtarzal ich nie bede. Pozatym - panowie i panie - na co tu narzekac ? Dzieki tym liczbom stajemy sie urzytkownikami bardzo duzego forum :!: :) I na co tu narzekac ?


Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 22:13

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
azzurra pisze:Dla mnie wiekszym problemem, niż duża iloś użytkowników jest poziom znajomości ortografii, tych, którzy już coś piszą. Nawet w tym temacie naliczyłam się 3 karygodnych, podstawowych błędów ortograficznych. Ludzie, poracujcie nad tym, proszę!!!
I tu się z koleżanką zgadzam. Błedy ortograficzne na naszym forum to codzienność, jednak niektóre wyrazy przekraczają ludzie pojęcie :shock:
Wyrazy, których używamy na codzień jak: ,,który'' , ,,można'' , ,,główne'' , ,,długi'' itp. no, żeby już w tych słowach popełniać błędy to już trochę przesadza. Ja rozumiem , że ktoś ma dyslekcję, aczkolwiek są wyrazy, w których nie wypada robić ,,byków'' :?

Szczerze wam powiem, że jak się naczytam na forum takich rażących błędów to gdy przyjdzie mi napisać posta, aż mam mętlik w głowie, jaka jest poprawana pisownia :) :? Jednak człowiek ortografię, zazwyczaj zapamiętuje wzrokowo :wink:

Jeszcze 2 słowa odnoście tematu. Jak wyjaśnił kouba, narazie nie można usunąć kont unserów nie wypowiadająchych się, ponieważ logowanie, jest połaczone z działem download i Typuj wynik.
Mnie osobiście oni nie przeszkadzają. Są osoby, które uważnie czytają wypowiedzi lecz same się nie udzielają w dyskusjach. Niech sobie będą, co nam oni przeszkadzają :P

Po części się z Tobą zgadzam... ortografia na forum - nie tylko na tym -leży. Co innego zrobienie literówki.... ale wiele razy widziałem Twoje posty i tez nie piszesz nienagannie. Więc nie krytykuj kogos tylko sam sie popraw.....
A co do tematu - niektórzy na tym forum czytaja posty, ale ich nie komentują. Dlatego takich osób nie powinno sie usuwać. Lepiej nie pisać nic niż pisać bezsensu.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 23:43

Martinek_19 pisze:
Po części się z Tobą zgadzam... ortografia na forum - nie tylko na tym -leży. Co innego zrobienie literówki.... ale wiele razy widziałem Twoje posty i tez nie piszesz nienagannie. Więc nie krytykuj kogos tylko sam sie popraw.....
TO chyba mało postów czytasz, albo się pomyliłeś, bo ja czytam wszystkie posty (w tematach które mnie interesują ;) bo w niektóre wogóle nie wchodze) i jeszcze nigdy w życiu nie rzuciło mi się w oczy żeby Ti_Amo zrobił błąd, a przynajmniej nie taki typu "ktury", może gdzies tam kiedys napisał jakiś błąd, chociaż ja tego nie zauważyłem.
Co innego kilku innych userów, jak napisał Ti_Amo jak się widzi błąd "gura", "duł" :lol: to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, ale nic, na ortografię raczej nic nie poradzimy, i żadne znaczki Q ani kartki raczej tego nie poprawią ;)
Co do tematu to zgadzam się z większością poprzedników, ze nie ma sensu usu(ó)wać (hmm, to się odmienia ? ;) ) ich kont, dlaczego to już zostało powiedziane ;), ostatnio wielu użytkowników ( w tym ja) więcej czytało niż się wypowiadało (YoUri' napisał dlaczego ;) ), może teraz o wprowadzaniu "Q" coś się zmieni i poziom forum będzie szedł w górę, bo ostatno nawet nie było gdzie się ciekawie wypowiedzieć, przez wiele tematów służących tylko do nabicia posta. A chyba im więcej użytkowników na forum tym lepiej, wkońcu server jest podobno wielki ;) i miejsca starczy :) więc jak poprzednicy pytam: co wam oni przeszkadzają ?? :)


ODPOWIEDZ