JAKOŚĆ czyli tzw. QUALITKI!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 22:06

hehe...Czemu ?? To ja sie nie licze ? Ja nie mam szans ? To może wymyślcie znaczek "antiQ " dla tych, którzy nie mają o czym mysleć.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 22:16

BiancoNerri_ pisze:hehe...Czemu ?? To ja sie nie licze ? Ja nie mam szans ? To może wymyślcie znaczek "antiQ " dla tych, którzy nie mają o czym mysleć.
Jeżeli nie masz o czym myśleć, to trudno. Ale może od czasu do czasu byś spróbował? Tak dla sportu chociaż, to naprawdę nie boli.


Obrazek
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 22:21

swiergot pisze: Jeżeli nie masz o czym myśleć, to trudno. Ale może od czasu do czasu byś spróbował? Tak dla sportu chociaż, to naprawdę nie boli.
"nie mam o czym myśleć" - znaczy, że nie moge liczyć na Q. "to naprawdę nie boli" - to już gdzieś słyszałem, wymyślcie coś nowego.
pozdro 600


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 22:25

BiancoNerri_ pisze:hehe...Czemu ?? To ja sie nie licze ? Ja nie mam szans ? To może wymyślcie znaczek "antiQ " dla tych, którzy nie mają o czym mysleć.
TAK

w tym momencie sie nie liczysz
Tak TY!! nie masz szans!!
jestes oceniany negatywnie - więc jeszcze gorzej

Lepiej zmien swoją postawe.

Za posty takie jak ten i porzedni i ten troche wyżaj na który juz ci odpisałem prędzej dostaniesz ostrzeżenie.
BiancoNerri_ pisze:
swiergot pisze: Jeżeli nie masz o czym myśleć, to trudno. Ale może od czasu do czasu byś spróbował? Tak dla sportu chociaż, to naprawdę nie boli.
"nie mam o czym myśleć" - znaczy, że nie moge liczyć na Q. "to naprawdę nie boli" - to już gdzieś słyszałem, wymyślcie coś nowego.
pozdro 600
Szense to ty człowieku masz na BANA

Jak juz gdzieś słyszałeś to skorzystaj z rady starszego.
I nie pisz tu kolejnej "Genialnej" odpowiedzi


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lipca 2004, 07:55

BiancoNerri_ pisze:hehe...Czemu ?? To ja sie nie licze ? Ja nie mam szans ? To może wymyślcie znaczek "antiQ " dla tych, którzy nie mają o czym mysleć.
W sumie niczego takiego nigdy nie planowalismy ale majac do czynienia z takimi delikwentami jak ty powaznie sie nad tym zastanawiam czy czasami tego nie wprowadzic.
Jak na razie to tylko zasmiecasz forum, a to na pewno nie prowadzi cie do Q.
Nastepnym razem zastanow sie, choc pewno przyjdzie ci to z wieeeeelkim trudem, zanim palniesz kolejne glupstwo.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lipca 2004, 21:21

Gratuluje pomysłu.


Wprowadzenie "znaczka Q" spowoduje że każdy bedzie chciał zdobyć i poświeci troche więcej czasu swoim postom i przeanalizuje każdego którego bedzie chciał umieścić na forum.Gratuluje osobom zajmującym sie forum pomysłu-sprawi to że nasze forum stanie sie ciekawszym a przemyślane posty będą źrodłem ciekawych dyskusji.


Mam pytanko jednak:czy pod uwagę bedzie brana ortografia??? :D :D


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 14:55

Jaro pisze:Gratuluje pomysłu.
Mam pytanko jednak:czy pod uwagę bedzie brana ortografia??? :D :D
No jasne !!! Wiesz jak oni tu biorą to sobie do serca jak nie postawisz przed "a" przecinka. Jak chcesz Q to zabieraj słownik :D :D
Aha no i kto dostał te Q. Bo miało dostać dwóch. Chyba Rybeq, co nie. Bo chyba nie miał go wcześniej ?


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 15:06

BiancoNerri_ pisze:Aha no i kto dostał te Q. Bo miało dostać dwóch. Chyba Rybeq, co nie. Bo chyba nie miał go wcześniej ?
Tak trudno sprawdzić? :
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=7075


Azzurra
Rybeq
3d_man


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 20:02

BiancoNerri_ pisze:
Jaro pisze:Gratuluje pomysłu.
Mam pytanko jednak:czy pod uwagę bedzie brana ortografia??? :D :D
No jasne !!! Wiesz jak oni tu biorą to sobie do serca jak nie postawisz przed "a" przecinka. Jak chcesz Q to zabieraj słownik :D :D
Aha no i kto dostał te Q. Bo miało dostać dwóch. Chyba Rybeq, co nie. Bo chyba nie miał go wcześniej ?

Pytałem powaznie...od Ciebie poważnej odpowiedzi raczej nie usłyszę...


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lipca 2004, 22:26

Jaro pisze:
BiancoNerri_ pisze:
Jaro pisze:Gratuluje pomysłu.
Mam pytanko jednak:czy pod uwagę bedzie brana ortografia??? :D :D
No jasne !!! Wiesz jak oni tu biorą to sobie do serca jak nie postawisz przed "a" przecinka. Jak chcesz Q to zabieraj słownik :D :D
Aha no i kto dostał te Q. Bo miało dostać dwóch. Chyba Rybeq, co nie. Bo chyba nie miał go wcześniej ?

Pytałem powaznie...od Ciebie poważnej odpowiedzi raczej nie usłyszę...
BiancoNerri_ - pisze zęby pisac nic wiecej

Co do pytania
To raczej nie zwracamy dużej wagi na błędy, chociaz jak ktoś będzie robił masakryczne to może nie dostać wymaganych głosów od Modów i adminów - Każdy mod ocenia inacze wieć trudno jest powiedzić czy ortografia brana jest pod uwage.

Ale jesli nawet jest brana nie ma decydującego wpływu.

Pozatym jesli robisz błędzy zawsze możesz sie zastanowic nad ortografią.


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2004, 08:33

Ja ten pomysl zdecydowanie popieram choc nie uwazam zeby drastycznie poprawil jakosc wypowiedzi na forum..ale na pewno warto probowac..co do znaczka anti-q to nie jest to wbrew pozorom taki glupi i beznadziejny pomysl...zdarzaja sie forumowicze ktorzy pisza posty wogole chyba nie lookajac na klawiature i czesto takich wypowiedzi wogole nie da sie czytac za przeklenstwa/nabijanie sa ostrzezenia a za niedblastwo i niechlujstwo?Mysle ze powinniscie takze ujawniac liste nominowanych do Q bo to mobilizuje tych wyroznionych do jeszcze wiekszej pracy nad swoim stylem.


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2004, 00:25

white_wolv pisze:co do znaczka anti-q to nie jest to wbrew pozorom taki glupi i beznadziejny pomysl...
No widzicie !! Jednak ktoś mie w jakimś stopniu popiera. To może za ten pomysł dostane Q (to żart).
Jak nie jest brana ortografia. Rybeq co chwile wypomina mi najmniejsze błędy ze składni i takie tam .Pozdr :D


NO co my ci zrobimy że ci wypomina przecież ostrzeżenia mu zato nie da jak ci to przeszkadza napisz do nigo na priva i tam dojdzcie do porozumienia

Oskar8


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2004, 17:39

white_wolv pisze:Ja ten pomysl zdecydowanie popieram choc nie uwazam zeby drastycznie poprawil jakosc wypowiedzi na forum..ale na pewno warto probowac..co do znaczka anti-q to nie jest to wbrew pozorom taki glupi i beznadziejny pomysl...zdarzaja sie forumowicze ktorzy pisza posty wogole chyba nie lookajac na klawiature i czesto takich wypowiedzi wogole nie da sie czytac za przeklenstwa/nabijanie sa ostrzezenia a za niedblastwo i niechlujstwo?Mysle ze powinniscie takze ujawniac liste nominowanych do Q bo to mobilizuje tych wyroznionych do jeszcze wiekszej pracy nad swoim stylem.
Popieram i jeden i drugi pomysł. Rzeczywiście powinno być przeciwieństwo "Q". Osoba, która miałą by "Anti-Q" na pewno chciałaby się poprawić i zachowywała by się na forum dużo lepiej. Jest to świetny pomysł i myśle, że admini i modowie powinni wziąść go pod uwage. Zgadzam się również, że powinny być przedstawiane nicki osób nominowanych do "Q". Fajnie by było, gdyby to sami userzy wybierali Qlowych. NA pewno byłoby to większe wyróżnienie dla nich, gdyby byli wybrani przez "lud" niż przez kilku adminów i modów.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2004, 18:01

Popieram i jeden i drugi pomysł. Rzeczywiście powinno być przeciwieństwo "Q". Osoba, która miałą by "Anti-Q" na pewno chciałaby się poprawić i zachowywała by się na forum dużo lepiej. Jest to świetny pomysł i myśle, że admini i modowie powinni wziąść go pod uwage. Zgadzam się również, że powinny być przedstawiane nicki osób nominowanych do "Q". Fajnie by było, gdyby to sami userzy wybierali Qlowych. NA pewno byłoby to większe wyróżnienie dla nich, gdyby byli wybrani przez "lud" niż przez kilku adminów i modów.
No pewnie...jeden z drugim umowia sie,ze beda na siebie glosowac,a jesli to nie wystarczy to zarejestruja sie ponownie nawet kilkakrotnie.Takiego rozwiazania raczej nie bedziemy brac pod uwage,choc nie mowie do konca,ze takiego czegos nie bedzie.Po prostu wydaje mi sie,ze jest to bardzo glupi pomysl.Pomysl nad tym sam 8)

Co do "anti-Q" to Cie popieram,poniewaz tak jak napisales uzytkownik,ktory zostanie odznaczonym takim "wyroznieniem" bedzie chcial sie poprawic i dzieki temu nie bedzie balaganu,wyzywania(choc i tak beda sie pewnie zdarzac)etc.Bedziemy musieli nad tym pomyslec :wink:
Jesli wejdzie to w "zycie forum" to juz mam kilku kandydatow :D


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 20:20

ale przecież 'anti-Q' to byłoby rawie to samo co dawny na JP 'Nabijacz postów' a to duzo wtedy nie dało. Nabijacze pisali ciagle i piszą nadal. To samo byłoby z tymi 'antyQualitami' :wink:


ODPOWIEDZ