Fan Club

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy jestes zainteresowany(a) zalozeniem oficjalnego fan clubu?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 18:16

Kurde ostatnio sie tak mysle i dochodze do wniosku ze fajno by bylo jakbysmy zalozyli fan-club ale taki z prawdziwego zdarzenia - oficjalnie uznawany przez klub, czy chociaz przez jakis inny oficjalny fan-club... nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ale pewnie tak :D oczywiscie najwieksza przeszkoda bylyby pewnie finanse... a wogole moze ktos z was wie ile kosztuje zatwierdzenie oficjalne takiego fan-clubu i jak to sie robi itp. ? Bo fajna sprawa takie cus no nie ?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 18:28

no dokładnie. fajnie by było założyc taki fan-club z prawdziwego zdarzenia. Moze stalibyśmy sie najbardziej znanym fan-clubem juve na świacie i bylibyśmy zapraszani na mecze jako goście honorowi.. :D :D ehhh rozmarzyłem sie! Ale myśle ze jest to bardzo dobry pomysł i warto go przedyskutować. :shock:


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 18:34

nooo w koncu ktos o tym pomyslal :wink:
tylko ze ja nie mam zielonego pojecia o realizacji tego pomyslu :?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 18:43

To naprawde swietny pomysl zwlaszcza ze nie ma w polsce oficjalnego fanclubu a sa w takich krajach jak min Słowenia czy Tajlandia czy inne. http://www.centrojuventusclub.com/ Sadze ze na tej stronie mozna znalesc wszystkie informacje(tam sa adresy wszystkich fan clubow Juve i takie tam) a jak nie to jej autorzy ich udziela. Z tym ze to musiala by zrobic aosoba znajaca (Medi na przyklad) Wloski bo stronka oczywyscie jest w tym jezyku.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 19:12

juveluck pisze:To naprawde swietny pomysl zwlaszcza ze nie ma w polsce oficjalnego fanclubu a sa w takich krajach jak min Słowenia czy Tajlandia czy inne. http://www.centrojuventusclub.com/ Sadze ze na tej stronie mozna znalesc wszystkie informacje(tam sa adresy wszystkich fan clubow Juve i takie tam) a jak nie to jej autorzy ich udziela. Z tym ze to musiala by zrobic aosoba znajaca (Medi na przyklad) Wloski bo stronka oczywyscie jest w tym jezyku.
Tylko nie wiadomo kiedy Medi wroci :D !! A serio to zescie naprawde superowy pomyls dali !! Komgratulaszion czy jakos tak :P!!


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 20:22

Przeczytałam co jest napisane na stronce której link podał juveluck...
Trzeba wysłać prośbę do Centro Juventus Club z prośbą o formularz do wypełnienia. Niestety nie są podane ewentualne koszta. Myślę też, że musielibyście sie najpierw zorientować (chyba, że już Wiecie) jak to wygląda u nas z zakładaniem fan clubów i jakie są koszta. :?


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 21:43

jestem za w 100 % !
Moze bedziemy robic skladki czy cos w takim rodzaju i kase by sie zebralo na jakies tam koszty zwiazane z zalozeniem takiego fan clubu.
BIGGI pisze:no dokładnie. fajnie by było założyc taki fan-club z prawdziwego zdarzenia. Moze stalibyśmy sie najbardziej znanym fan-clubem juve na świacie i bylibyśmy zapraszani na mecze jako goście honorowi.. :D :D bardzo :shock:
Jak ja bym chcial zeby tak bylo !! W vipach siedzimy i sobie z pilkarzami juve bysmy pogadali (jako tlumacz Medi moze :) )
Ale to i wszystko i tak marzenia


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 22:21

Mee_too pisze:
BIGGI pisze:no dokładnie. fajnie by było założyc taki fan-club z prawdziwego zdarzenia. Moze stalibyśmy sie najbardziej znanym fan-clubem juve na świacie i bylibyśmy zapraszani na mecze jako goście honorowi.. :D :D bardzo :shock:
Jak ja bym chcial zeby tak bylo !! W vipach siedzimy i sobie z pilkarzami juve bysmy pogadali (jako tlumacz Medi moze :) )
Ale to i wszystko i tak marzenia
Jakby to było możliwe to założe sie, że nauczylibyście sie włoskiego w przeciągu miesiąca :P


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 23:24

Brawo YouRi' świetny pomysł. Dołączam sie do tego :D


Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 17:13

Heh ja próbuję się jakoś nauczyć włoskiego ale to JEST ZA TRUDNE!!! Z włoskiego to na pamięć znam tylko hymn, ale nie cały, tylko te cztery zwrotki

JUVE JUVE o cara ... itd
JUVE JUVE cara itd
Mile bandiere itd
ci fan sentrie itd

Ale i tak za bardzo nie wiem co niektóre słowa z tych zwrotek znaczą :D z włoskiego jestem noga, ale to fajny język .. tylko trochę trudny ... ale zamierzam się w przyszłości uczyć tego języku ... lepszy przynajmniej niż niemiecki - szwajze hajze ich dojczland aht! okropieństwo ...


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 23:37

pomysl swietny...
szkoda tylko ze nikt nie chce podjac sie jego realizacji.. :?

hmm... moze na poczatek niech sie wpisza wszyscy zainteresowani... zobaczymy czy warto to dluzej ciagnac...

ja jestem ZA


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 23:51

Ja jaknajbardziej jestem za :!:


Juve4ever

gg 3417094
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 01:27

Ja też. tym bardziej,że byłby to (pewnie) pierwszy, polski, oficjalny fan klub Juve 8)


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 07:55

Ja oczywiscie tezjestem ZA !!! 8)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 10:01

równiez zaaaa !!!!!


ODPOWIEDZ