Video

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2004, 12:04

Tez mam problem z DAPEM. Na kazdej innej stronie jak klikam w plik to ściąga mi nim, a tutaj musze specjalnie wybierać "Download with DAP",bo inaczej robi "Zapisz jako..." a tu nie ma mozliwosci ponowienia w razie czego. Gdy rządam sciaganie przez Dapa to sciąga mi plik o nazwie "1" i o dobrym rozmiarze ale jest on nie do odtworzenia(to nawet nie jest plik video).... :? Nigdzie indziej nie ma takiego problemu i automatycznie sciąga Dap bo jest ustawiony tak.


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2004, 12:55

Kurcze - na JuvePoland narazie moge zagladać tylko na lekcjach Infy, bo narazie nie mam w domu neta. Ja tu zagladam, i widze - takie hiciory do ściągnięcia - to poprostu marzenie każdego kibica Juve. Może w tym tygodniu juz bede miał neta ( bardzo na to licze), to odrazu zaczynam ściąganie. Najbardziej interesuja mnie fragmenty z finału LM 95/96.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2004, 13:48

BIGGI pisze: Gdy rządam sciaganie przez Dapa to sciąga mi plik o nazwie "1" i o dobrym rozmiarze ale jest on nie do odtworzenia(to nawet nie jest plik video).... :?
Zgadza sie. To nie jest plik video, ale skoro rozmiar dobry to zmieniasz rozszerzenie na przypuscmy 1.rar, wypakowujesz rarem albo zipem i masz filmik...


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2004, 16:37

KwiAtek pisze:
BIGGI pisze: Gdy rządam sciaganie przez Dapa to sciąga mi plik o nazwie "1" i o dobrym rozmiarze ale jest on nie do odtworzenia(to nawet nie jest plik video).... :?
Zgadza sie. To nie jest plik video, ale skoro rozmiar dobry to zmieniasz rozszerzenie na przypuscmy 1.rar, wypakowujesz rarem albo zipem i masz filmik...
Jestes genialny :-D Dodałem .zip i działa ! Szkoda tylko ze musze wszystko od początku sciągac buuuu !!

THX 8)


Małysz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 44
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2004, 02:49

Filmiki świetne, mam tylko 1 zastrzeżenie do karnych finału LM 2002/2003. Nie wiem, może to tylko u mnie, ale obraz jest opóźniony w stosunku do dźwięku o około 5 sekund. Wygląda to ten sposób, że słyszę czy ktoś strzelił, czy też nie, kiedy ustawia on dopiero piłkę na 11, zaś dopiero po kilku sekundach widzę uderzenie na bramkę... :cry:


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2004, 13:38

A ja mam inny problem - sciagam 50 najaldniejsyzch goli ok. 320 mb
DAP dochodzi do 92% i koniec kiedy wstrzymuje sciaganie i biore "resume" to zaczyna sciagac od 62% :?

Filmiki świetne, mam tylko 1 zastrzeżenie do karnych finału LM 2002/2003. Nie wiem, może to tylko u mnie, ale obraz jest opóźniony w stosunku do dźwięku o około 5 sekund. Wygląda to ten sposób, że słyszę czy ktoś strzelił, czy też nie, kiedy ustawia on dopiero piłkę na 11, zaś dopiero po kilku sekundach widzę uderzenie na bramkę...
Mnie tez to draznilo i ogladalem z wylaczonymi glosnikami :wink:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2004, 11:56

El_chico_a_Coruna pisze:A ja mam inny problem - sciagam 50 najaldniejsyzch goli ok. 320 mb
DAP dochodzi do 92% i koniec kiedy wstrzymuje sciaganie i biore "resume" to zaczyna sciagac od 62% :?

Filmiki świetne, mam tylko 1 zastrzeżenie do karnych finału LM 2002/2003. Nie wiem, może to tylko u mnie, ale obraz jest opóźniony w stosunku do dźwięku o około 5 sekund. Wygląda to ten sposób, że słyszę czy ktoś strzelił, czy też nie, kiedy ustawia on dopiero piłkę na 11, zaś dopiero po kilku sekundach widzę uderzenie na bramkę...
Mnie tez to draznilo i ogladalem z wylaczonymi glosnikami :wink:
wina kompresujacego. Ale ze tez nie macie co robic tylko tak sie torturowac! Beeeeezdura.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2004, 12:02

A ja ściągnełem już wszystkie filmy.wszystkie mi chodzą poza jednym "naj.EURO 2000".Tego nie da sie nawet rozpakować!!!!!!!!!


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2004, 15:52

Mi ten dział zdecydowanie przypadł do gustu. Oczywiscie mozna by wybrzydzxac ze kopia zła itp. ale przeciez nie o to nam chodzi(a przynajmniej mnie). Najważniejsze jest że JP się cały czas rozwija i chwała szefom za to :D a jesli się komuś nie podoba to niech sobie sam szuka tych bramek. Oglądałem na razie pare z tych filmow i myślę że to znakomity pomysł- oby takich więcej :!:


ODPOWIEDZ