Koniec z "RANGAMI"

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Fighterinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2004
Posty: 135
Rejestracja: 20 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 18:08

Fajne te paski a Milaniści mają paski w swoich barwach??


Żegnaj Edgar byłeś wielki ale nie buntuj innych piłkarzy przeciwko Juve!!!
---------------------------------------------------
Solo Juve !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D
--------------------------------------------------
Adio Scudetto,Champions,Coppa
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 18:09

Fighterinho pisze:Fajne te paski a Milaniści mają paski w swoich barwach??
Mają. Laziale, Interiści i Dortmundowcy też.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 18:46

dobrze się stało bo to nie jest miejsce do nabijania postó tylko chciałbym aby każdy oprócz juventino mógł miec swój podpis


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 19:46

Martin pisze:
kouba pisze:I lepiej chyba by było jakby było Juventinho niż Juventino
Nie ma mowy o randzie Juventinho... Skad niby to H w srodku???
no dobra Martin, może rzeczywiści przesadziłem :oops: ja juz lepiej nie kombinuje :D
Martin pisze:Co do rang innych kibicow, to powinno byc w ich interesie zeby sie do nas zglosic. Skoro nie roszcza praw do zmiany rangi to nic nikomu bez jego zgody zmieniac nie bedziemy.
tak rzuciłem tego Mike Milanista bo mi wczśniej wpadło w oczy, ze gościu Milanista ma juz zmienione na range Milanista :D

Dobra, to, ze te 'paski' prawie mało osobom sie podoba to chyba każdy wie :? Wiec ja to przemyślałem i proponuje takie coś:
- powrócenie do tych gwiazdek, ale tylko tak jakby szkieletu, czyli niech te 5 gwiazdek (czy ile ich tam było) zostaną, ale u wszystkich jednakowe. Juventini mogą mieć takie cos:
Obrazek
Milaniści takie coś:
Obrazek
Laziale:
Obrazek
oraz Interowcy :wink: :
Obrazek
kto jest za takim czymś :?: jeśli to sie przyjmnie to mogę jeszcze odpracować 'coś' dla BVB :D oraz Romowców :P

P.S chodzi mi o to żeby gwazdki zostały (obojenie w jakiej formie) ponieważ dobrze sie prezentują. Na pewno lepiej niż te 'paski' :? I troche jeszcze można dopracowac te moje projekty, bo są troche nie równe te gwiazdki :? Pozdrawiam :D

P.S2 czemu wszystkie linki są 'tymczasowo wyłączone' :?:


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 19:54

kouba to co napisales z img jest spowodowane awarią phpBB , atakie coś jakby było udostępnione w tej chwili pozwalałoby na włamanie się na forum (na admina) i dlatego zostało to zablokowane, wszedzie tak jest, zostanie to odblokowane po naprawieniu to przez seriws tych forów.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 19:59

Jak dla mnie to pomysł bardzo trafiony. Może przestaną być pisane posty tylko po to, by nabic sobie kolejna gwiazdke, które nic nie wnosza do rozmowy. Ja jestem w 100% za i te paski tez mi sie bardzo podobają.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 21:28

kouba pisze: Dobra, to, ze te 'paski' prawie mało osobom sie podoba to chyba każdy wie :? Wiec ja to przemyślałem i proponuje takie coś:
- powrócenie do tych gwiazdek, ale tylko tak jakby szkieletu, czyli niech te 5 gwiazdek (czy ile ich tam było) zostaną, ale u wszystkich jednakowe. Juventini mogą mieć takie cos:
Obrazek
Milaniści takie coś:
Obrazek
Laziale:
Obrazek
oraz Interowcy :wink: :
Obrazek
kto jest za takim czymś :?: jeśli to sie przyjmnie to mogę jeszcze odpracować 'coś' dla BVB :D oraz Romowców :P

[/i]
Gwiazdki niezłe. Napewno o wiele lepsze od tych pasków które troszke kiepsko się prezentują. Podobne mają na forum milanu tyle że u nich jest zasada jaka obowiązywała u nas do dzisiaj.
Ogólnie popieram pomysł Kouby ( wiem że przez ,,k" , ale styl jakiś musi być :wink: ), żeby KAŻDY miał pięć gwiazdek. Tylko tu by był problem co by mieli admini i mody( gwiazdki z gwiazdkami? :D :D :D ), ale to już chyba Ich problem:):).
Ostatnio zmieniony 26 marca 2004, 16:19 przez Yari, łącznie zmieniany 1 raz.


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 21:56

szkoda że nie ma już rang


JESTEM OSZUSTEM
Qazik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 53
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 22:29

Też mi sie wydaje że jak były rangi było lepiej, no ale trudno. Chociaż ten pomysł Kouby też jest fajny wszyscy będa milei tyle samo gwiazdek i taką samą range, więc nabijacze nie będą mieli żadnego celu. Noi myśle że wszyscy byli przyzwyczjeni do tych gwiazdek(wygladały o wiele lepiej od tych biało <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pasków :? )


Black & White
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 22:35

kouba pisze:
Martin pisze:
kouba pisze:I lepiej chyba by było jakby było Juventinho niż Juventino
Nie ma mowy o randzie Juventinho... Skad niby to H w srodku???
no dobra Martin, może rzeczywiści przesadziłem :oops: ja juz lepiej nie kombinuje :D
Martin pisze:Co do rang innych kibicow, to powinno byc w ich interesie zeby sie do nas zglosic. Skoro nie roszcza praw do zmiany rangi to nic nikomu bez jego zgody zmieniac nie bedziemy.
tak rzuciłem tego Mike Milanista bo mi wczśniej wpadło w oczy, ze gościu Milanista ma juz zmienione na range Milanista :D

Dobra, to, ze te 'paski' prawie mało osobom sie podoba to chyba każdy wie :? Wiec ja to przemyślałem i proponuje takie coś:
- powrócenie do tych gwiazdek, ale tylko tak jakby szkieletu, czyli niech te 5 gwiazdek (czy ile ich tam było) zostaną, ale u wszystkich jednakowe. Juventini mogą mieć takie cos:
Obrazek
Milaniści takie coś:
Obrazek
Laziale:
Obrazek
oraz Interowcy :wink: :
Obrazek
kto jest za takim czymś :?: jeśli to sie przyjmnie to mogę jeszcze odpracować 'coś' dla BVB :D oraz Romowców :P

P.S chodzi mi o to żeby gwazdki zostały (obojenie w jakiej formie) ponieważ dobrze sie prezentują. Na pewno lepiej niż te 'paski' :? I troche jeszcze można dopracowac te moje projekty, bo są troche nie równe te gwiazdki :? Pozdrawiam :D

P.S2 czemu wszystkie linki są 'tymczasowo wyłączone' :?:
popieram twój pomysł. Te gwiazdki wyglądały by dużo lepiej niż paski


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 22:46

kouba pisze: Juventini mogą mieć takie cos:
Obrazek
Milaniści takie coś:
Obrazek
Laziale:
Obrazek
oraz Interowcy :wink: :
Obrazek
Te gwiazdeczki są super, ja jestem za ich wprowadzeniem, a admini by mogli mieć jakies korony czy coś, to już by sami załatwili ;)


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 22:51

Jestem za gwiazdkami :D sa fajniusie i mam jeden pomysl ;]

Ogolnie niech bedzie dla kazdego 4 gwiazdki, a moderatorzy i Admini niech maja 5 gwiazdek w tym 1 srodkowa zlota ;]


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 23:22

Także sie przyłączam.
Te gwiazdki wprowadzją coś do naszego konta(tak to nazwać).

Mam nadzieje, że organy władzy na tym forum zgodzą sie i jakoś to ulepszą.
Licze na was. :!: :!:


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 06:31

Marcin-IRONEK pisze:
kouba pisze: Juventini mogą mieć takie cos:
Obrazek
Milaniści takie coś:
Obrazek
Laziale:
Obrazek
oraz Interowcy :wink: :
Obrazek
Te gwiazdeczki są super, ja jestem za ich wprowadzeniem, a admini by mogli mieć jakies korony czy coś, to już by sami załatwili ;)
Mi też się bardzo podobają te gwiazdki. Tylko że by były bardziej wyraźniejsze to juz będzei git. Mam nadzieje, że pomysł zostanie wprowadzony w życie


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 15:47

popieram pomysl kouby, co do tych rankg ;). Troche sie zdziwilem ze nie ma rang, ale to dobrze- skonczy się nabijanie!!!!


Obrazek
ODPOWIEDZ