Dyktatura na forum!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2004, 17:18

RadeKas pisze:Co do tego "Juventino", to nie najgorszy pomysl. Z tym logo to nie wiem tylko czy chodzi o to ze zlikwidowane byly by avatary? Jezeli tak to nie bylby to najlepszy pomysl. Nie robmy z JP bezplciowego i anonimowego onetu. Wielu kojarzonych jest przez avatary. Wielu nameczylo sie zeby je miec. Mysle ze avatary mozna by zostawic. Chyba ze beda i avatary i logo Juve to wtedy ok...
Według mnie nie bedzie likwidacji avatara tylko moze tych gwiazdek. I zamiast nich pojawi sie kawałek logo. Ja jestem ZA


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2004, 17:39

Martin pisze: Wg mnie to nie przejdzie bo bylaby to kolejna rzecz do kontrolowania.
Ja mam inna propozycje. Mianowicie aby wszyscy mieli rangi "juventino". Jesli zdarzy sie milanista to i mu damy range odpowiednia. Po ranga maly obrazek z kawalkiem logo juve i muzyka gra.
Ale to jeszcze jest do obgadania.
Co do tego ze kiedys bylo inaczej. Oczywiscie. Wiadomo, ze atmosfera jest lepsza kiedy grono jest mniejsze. Wszyscy sie znaja i podchodza do siebie inaczej. Teraz praktycznie codziennie zapisuje sie pare nowych osob. No to dziw ze "nic nie jest juz takie same"?
Świetny pomysł, ja jestem jak najbardziej za :!: Nawet moderatorowie powinni takie miec, każdy powinien być równy, kazdy wie kto jest moderatorem :) A tak wogole powracajac do dawnych czasow, kiedys to forum to byla rodzina kazdy sobie pomagal byl zyczliwy, a teraz forum zaminilo sie w nie poukladaną mało inspirująca konwersację.pamietam te czasy gdy poznawalem juvelucka (te nasze pierwsze kłutnie :twisted: ), Martina, Medi, Ti_Amo, RadeKasa,Peje, Seiru, ToMka. Wtedy kazdy sobie pomagal :P to byly czasy \:D/


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2004, 19:23

RadeKas pisze:Co do tego "Juventino", to nie najgorszy pomysl. Z tym logo to nie wiem tylko czy chodzi o to ze zlikwidowane byly by avatary? Jezeli tak to nie bylby to najlepszy pomysl. Nie robmy z JP bezplciowego i anonimowego onetu. Wielu kojarzonych jest przez avatary. Wielu nameczylo sie zeby je miec. Mysle ze avatary mozna by zostawic. Chyba ze beda i avatary i logo Juve to wtedy ok...
Nie. Avatary zostają. Martin mówił o obrazkach rang, czyli obecnie gwiazdkach.


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 00:28

Alexxxxx pisze:Świetny pomysł, ja jestem jak najbardziej za :!: Nawet moderatorowie powinni takie miec, każdy powinien być równy, kazdy wie kto jest moderatorem :) A tak wogole powracajac do dawnych czasow, kiedys to forum to byla rodzina kazdy sobie pomagal byl zyczliwy, a teraz forum zaminilo sie w nie poukladaną mało inspirująca konwersację.pamietam te czasy gdy poznawalem juvelucka (te nasze pierwsze kłutnie :twisted: ), Martina, Medi, Ti_Amo, RadeKasa,Peje, Seiru, ToMka. Wtedy kazdy sobie pomagal :P to byly czasy \:D/
Heh...no cóż...ja bym się nie odważył powiedzieć że jestem już "starym wyjadaczem" na tym forum, a z Twojego tekstu wynika że Ty jesteś... :-D Nie chcę żebyś to odebrał jako czepianie się ale dzieli nas jakieś dwa tygodnie od rejestracji na forum - dlatego to piszę :wink: ... Ale fakt - trochę to już nie tak jak "kiedyś" :wink: głównie za sprawą obowiązku rejestracji aby mieć dostęp do działu "download"

A co do likwidacji gwiazdek to są mi one obojętne - ale fakt - jak będzie jedna ranga to zlikwidujemy "owczy pęd" do bycia "World Cup"...bo przecież Serie C1 to taka "obraza"..... :wink: :D Już nie mówiąc o niższych klasach.... :D

Ale avatary muszą zostać bo nie przeżyję bez Garfielda.... :D


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 00:44

Alexxxxx pisze:pamietam te czasy gdy poznawalem juvelucka (te nasze pierwsze kłutnie :twisted: ), Martina, Medi, Ti_Amo, RadeKasa,Peje, Seiru, ToMka. Wtedy kazdy sobie pomagal :P to byly czasy \:D/[/b][/i]
Ten wyidealizowane spojrzenie na przeszłość...
Swoją drogą data twojej rejestracji to 1.VII.2003 , wtedy forum istaniało na tych samych papierach co dziś, a okno transferowe powodowało bajzel. Chyba że działałeś pod innym nickiem :P


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 14:10

Jak pewnie zauwazyliscie gwiazdki zostaly zlikwidowana a zamiast nich pojwail sie napis Juventino i pod spodem barwy Juve :D i mi to sie podoba!!!Nie ma zadnej rywalizacji!!!Admina mozna rozpoznac po koronie nad bialo czarym paskiem (nasze barwy klubowe :D )a moda po dwoch gwiazdkach.Wiec fajna zmiana moim zdaniem!!!Choc nie wiem czy spodoba sie osoba ktore mialy range World Cup.Przeciez oni musieli chyba ponad 1000 postow napisac :shock: a teraz osoba ktora napisala 1 i osoba ktora napislala 2000postow maja taka sama range.Mi sie to podoba bo wszyscy jestesmy kibicami Juve (choc niektorzy tylko chwilowymi wtedy sa kibicami kiedy Juve wygrywa :evil: )!!!Ale ogolnie spoko :wink:
Ostatnio zmieniony 25 marca 2004, 14:27 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 14:16

DjJuve pisze:Jak pewnie zauwazyliscie gwiazdki zostaly zlikwidowana a zamiast nich pojwail sie napis Juventino i od spodem barwy Juve :D i mi to sie podoba!!!Nie ma zadnej rywalizacji!!!Admina mozna rozpoznac po koronie nad bialo czarym paskiem (nasze barwy klubowe :D )a moda po dwoch gwiazdkach.Wiec fajna zmiana moim zdaniem!!!Choc nie wiem czy spodoba sie osoba ktore mialy range World Cup.Przeciez oni musieli chyba ponad 1000 postow napisac :shock: a teraz osoba ktora napisala 1 i osoba ktora napislala2000postow maja taka sama range.Mi sie to podoba bo wszyscy jestesmy kibicami Juve (choc niektorzy tylko chwilowymi wtedy sa kibicami kiedy Juve wygrywa :evil: )!!!Ale ogolnie spoko :wink:
Co tam ranga ? Dla nabijaczy wazna jest ilosc postów, a licznik ciągle jest

Pomysł uważam za bardzo trafiony. Tylko trzeba by zrobić porządek z innymi kibicami, bo np. 3d_man ma juz range laziale ale np. r9(kibic realu)wciąż juventini. No ale pewnie kto bedzie chciał to sie sam zgłosi.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 14:17

No wlasnie...zmiany mozna chyba dostrzec...tak jak kolega DjJuve wspomnial normalni uzytkownicy maja same barwy,moderatorzy maja 2 gwiazdki,a admini korone...
Choc nie wiem czy spodoba sie osoba ktore mialy range World Cup.Przeciez oni musieli chyba ponad 1000 postow napisac a teraz osoba ktora napisala 1 i osoba ktora napislala2000postow maja taka sama range
I Ci ktorzy maja 2000 postow, i Ci ktorzy maja 10 postow beda miec ta sama range czy im sie to podoba czy nie(chodzi o kibicow Juventusu) :P ...
Mnie sie takze podobaja nowe rangi

PS.Cameron z 2 gwiazdkami...mmm... :lol:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 14:26

ToMeK pisze:PS.Cameron z 2 gwiazdkami...mmm... :lol:
W pięciogwiazdkowej skali :lol:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 14:29

DjJuve pisze:Choc nie wiem czy spodoba sie osoba ktore mialy range World Cup.Przeciez oni musieli chyba ponad 1000 postow napisac :shock: a teraz osoba ktora napisala 1 i osoba ktora napislala2000postow maja taka sama range.
Mylisz się :P Np. mi to kompletnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Pomysł, uważam za jak najbardziej trafiony. Ładnie się wszystko komponuje itp.
A posty? Hmm... mówisz 1000 a 1 i ta sama ranga. Może, tak, wystarczy , że ktoś będzie miał 15 postów, ale seznsownych i wnoszących coś do dyskusji, wtedy wiadomo, że jest to porządny użytkownik. Jak ktoś ma ponad 1000 postów to nie musi wcale znaczyć, że jest lepszy od tego co ma 50.
Np, był kiedyś taki użytkownik, miał ponad 1000 postów. Zaczął kłamać.....w bezczelny sposób i jego przygoda na forum się skończyła.

BIGGI pisze: Tylko trzeba by zrobić porządek z innymi kibicami, bo np. 3d_man ma juz range laziale ale np. r9(kibic realu)wciąż juventini. No ale pewnie kto bedzie chciał to sie sam zgłosi.
Racja. A cybul jest chyba za ManUtd. a nie JUVE :wink:


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 14:42

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
DjJuve pisze:Choc nie wiem czy spodoba sie osoba ktore mialy range World Cup.Przeciez oni musieli chyba ponad 1000 postow napisac :shock: a teraz osoba ktora napisala 1 i osoba ktora napislala2000postow maja taka sama range.
Mylisz się :P Np. mi to kompletnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Pomysł, uważam za jak najbardziej trafiony. Ładnie się wszystko komponuje itp.
A posty? Hmm... mówisz 1000 a 1 i ta sama ranga. Może, tak, wystarczy , że ktoś będzie miał 15 postów, ale seznsownych i wnoszących coś do dyskusji, wtedy wiadomo, że jest to porządny użytkownik. Jak ktoś ma ponad 1000 postów to nie musi wcale znaczyć, że jest lepszy od tego co ma 50.
Np, był kiedyś taki użytkownik, miał ponad 1000 postów. Zaczął kłamać.....w bezczelny sposób i jego przygoda na forum się skończyła.

BIGGI pisze: Tylko trzeba by zrobić porządek z innymi kibicami, bo np. 3d_man ma juz range laziale ale np. r9(kibic realu)wciąż juventini. No ale pewnie kto bedzie chciał to sie sam zgłosi.
Racja. A cybul jest chyba za ManUtd. a nie JUVE :wink:
Mi tez to nie przeszkadza (choc nie mialem tylu postow co ty)a bylem tylko ciekawy jak wy ktorzy jestescie na tej stronie prawie od poczatku zareagujecie??Jak wam sie to podoba to super nie bedzie rywalizacji ani zadnych klotni.Widac ze dla cibie wazne jest Juve (podobnie jak dla mnie) a nie to zeby miec range World Cup!!!I to jest SUPER Tez zauwazyem ze niektorzy kibice innych druzyn maja wpisane Juventino ale spokojnie Admini I Moderatorzy zalatwia to ale trza im dac troszke czasu :wink: I tak mieli troche roboty :wink:

Ps.ToMeK Cameron z tymi gwiazdkami palce lizac :!: :D :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 14:59

Wg mnie nie jest to trafiony pomysł, ale widze, ze jestem odosobnbiony w tej opini, dlatego nie zamierzam sie kłócić :wink:

Moim zdaniem rownie dobrze moznaby zupełnie zlikwidowac rangę Juventino, bo w koncu 99% uzytkowników to kibice JUVE. Range przyznawanoby tylko kibicom innych druzyn, aby...sie wyrózniali.

Uważam, iż najlepiej byłoby, jak juz ktos wczesniej wspomniał, aby kazdy miał własną rangę, taką, jaka sam sobie wymyśli. Aby jednak nie wprawadzac bałaganu, własna range moznaby miec po 500 lub 1000 postach (lub kazdej innej liczbie, która Admini i moderatorzy uznaja za słuszną...)

PS. Jezeli JUVE zdobędzie 3 gwiazdkę, to czy Moderatorzy dostaną dodatkową gwiadę do rangi??? :wink:


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 15:23

Ogólnie pomysł bardzo dobry. Ciekawi mnie tylko dlaczego akurat jest napis "juventino"...


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 15:25

Pavciooo pisze:Ogólnie pomysł bardzo dobry. Ciekawi mnie tylko dlaczego akurat jest napis "juventino"...
Dlatego że juventino = kibic Juve :wink:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 15:26

BIGGI pisze:
DjJuve pisze:Jak pewnie zauwazyliscie gwiazdki zostaly zlikwidowana a zamiast nich pojwail sie napis Juventino i od spodem barwy Juve :D i mi to sie podoba!!!Nie ma zadnej rywalizacji!!!Admina mozna rozpoznac po koronie nad bialo czarym paskiem (nasze barwy klubowe :D )a moda po dwoch gwiazdkach.Wiec fajna zmiana moim zdaniem!!!Choc nie wiem czy spodoba sie osoba ktore mialy range World Cup.Przeciez oni musieli chyba ponad 1000 postow napisac :shock: a teraz osoba ktora napisala 1 i osoba ktora napislala2000postow maja taka sama range.Mi sie to podoba bo wszyscy jestesmy kibicami Juve (choc niektorzy tylko chwilowymi wtedy sa kibicami kiedy Juve wygrywa :evil: )!!!Ale ogolnie spoko :wink:
Co tam ranga ? Dla nabijaczy wazna jest ilosc postów, a licznik ciągle jest
no właśnie :!: licznik postów też powinien być zlikwidowany, bo po co to komu :!: :?: :?: :!:


ODPOWIEDZ