Dyktatura na forum!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:16

Bardzo lubię stronę Juvepoland, od niedawna próbuję aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forum.
Niestety coraz częściej zauważam, że panuje tu wielka dyktatura. Moderatorzy dopieprzają(pewnie dostanę 3 ostrzeżenie) się do każdego tematu który im się nie podoba, mimo że inni sobie dyskutują i nikogo przy tych rozmowach nie obrażają. Jeśli ktoś założy temat w złym pokoju od razu się go zamyka mimo że tematyka jest ciekawa i wiele osób chce się wypowiedzieć.
Z historii świata można wywnioskować że najlpeiej wiedzie się tym narodom, które mają sporą swobodę,ludzie mogą realizować wiele swoich planów,itd. . Niestety forum Juvepoland staje się miejscem, gdize każdy musi prędzej czy później złapać bana.
Potwierdzają to chociażby ostatni problemy z Tomusmc. Mimo że moim zdaniem także juveluck miał sporo "zasług" w tym konflikcie to wyleciał oczywiście tylko Tomusmc.
Ja nadal chcę uczestniczyć w forum, ale wkrótce się chyba zacznę nad tym zastanawiać. Zaraz ktoś pewnioe napisze że nikt mnie tu nie trzyma,że mogę sobie spadać choćby za chwilę, ale wydaje mi się że nie tylko ja mam wyżej opisane odczucia.


Juve per sempre!!!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:28

Moderatorzy mają pewną swobodę w swoich działaniach. Ja nie mam do ich pracy zarzutów, bo na forum panuje porządek i nikt się nie skarży. Nikt się nie skarży, bo takich tematów jak ten nie traktuję jako skarg. Na tej podstawie nie mogę wywnioskować, jakie macie zarzuty. Jeżeli macie wątpliwości co do pracy moderatorów, zgłaszajcie je adminom na priva podając konkretny przykład.
Jeżeli chodzi o sprawę Tomusmc, to wysłuchałem moderatorów i na tej podstawie postanowiłem go zbanować. Jest to jak najbardziej zgodne z regulaminem, który mówi, że do czasu wyjaśnienia wątpliwości użytkownik zostaje zbanowany. Teraz więc czekam na argumenty drugiej strony i jeżeli okażą się one słuszne, odpowiednio zareaguję.


Obrazek
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:30

Zgadzam się z tobą ( + ostrzeżenie - najpewniej :D ) , ja naprzykład dostałem ostrzeżenie za to że napisałem swój adres mailowy w temaci o tym pucharze JP , ludzie czy to że napisałem ten adres plus jescze pare rzeczy które byly potrzebne do przyjęcia ( oczywiście wcześniej napisałem maila , ale zapomniałem podac maila i chyba czegoś jeszcze) to zasługiwałem na ostrzeżenie , zaraz pewnie ktos powie że nabijam posty , jeśli tak to sobie zobaczcie co i gdzie pisze , nigdy nie piszę w tematach które nia maja dla mnie sensu lub mi się poprostu niepodobają i nigdy nie piszę np . " Masz racje " , zawsze powiem jakie ja mam zdanie na ten temat , a jeśli już ktoś napisał to co i ja bym napisał to juz się niewypowiadam - mi poprostu nie zależy na ilości postów !
Choć co do dyktatóry to bym nie urzył takiego słowa , bo tu nam nie karzą co mamy pisać i jak się wypowiadać ( w sęsie np . jakiego piłkarza juve mamy najbardziej lubić i tylko dobrze o nim pisać) , ale dla mnie to forum jest zbyt rygorystyczne . A najbardziej wkurza mnie to że my ( zwykli forumowicze) may przestrzegać setek różnych "zarządzeń" a sami moderatorzy łamią te prawa ( zarządzenia) np. często się kłócą i używają słów które bo napisaniu przez zwyleko forumowicza były by podmiotem do dania mu ostrzeżenia a nawet bana !!!


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:31

No jakby nie patrzec troche racji masz ale pamietaj ze porzadek musi byc.Uwazam ze moderatorzy nie sa zlosliwi probuja tylko jakos zapobiec przemianie tego forum w totalny ze tak powiem burdel.Sprawiedliwosc-prozno jej szukac w dzisiejszym swiecie...choc to nie znaczy ze nie trzeba probowac..


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:32

No własnie wczoraj dostalem ostrzeżenie za rzekomy dubel tematu o Kapo ! :evil: Ten mój topic o Kapo byl kontynuacją wczesniejszego, a zreszta najważnieszą informacją były podobno '2 zdania o Mexesie' :x Po za tym tego newsa nie pisałem sam bo wziołem go z juventus.wz.cz i nie był to też 1 news o Kapo na w/w tylko chyba 3 z kolei. O ile sie nie myle Pan z Juventus.wz.cz tez sam tego newsa nie wymyslil a przetłumaczyl z chyba C4.com. Dostalem karteczke ... :evil: :x


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:34

Chris pisze:Z historii świata można wywnioskować że najlpeiej wiedzie się tym narodom, które mają sporą swobodę,ludzie mogą realizować wiele swoich planów,itd. . Niestety forum Juvepoland staje się miejscem, gdize każdy musi prędzej czy później złapać bana.
Prosze o podanie dokladnej daty, nazwy narodu i osiagniec 8) . Polska to kraj, w ktorym nie wolno dac zwyklym obywatelom decydowac o sprawach panstwa. Niestety ludzie, ktorzy maja nami rzadzic, sa kompletnymi idiotami. Wielcy przywodcy rodza sie rzadko ( Piłsudski).

A co do łapania banów. To ja jestem na tym forum juz prawie rok, a nigdy nie bylem nawet zagrozony banem, mimo że dostałem juz kilka ostrzezen :D . Trzeba sobie po prostu zdac sprawe z tego, że sa pwne ograniczenia, ktorych nie wolno przekraczac.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:37

No coz... apropo tego tematu o slawnej rodzinie, to zgadzam sie ze kolega tomusmc przecholowal i to ostro, ale rowniez zgadzam sie z tym ze kilku forumowiczow (dokladniej to FOJM i juveluck) rozpetali zupelnie niepotrzebna burze. Pisalem to juz 2 razy ale napisze i 3, mimo ze nikt tu nie mnie nie poslucha. NIE INTERESUJA WAS TEMATY TO SIE NIE WYPOWIADAJCIE, no chyba ze to wyjatkowo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> temat (jak ten z noga w gipsie ;P) to wtedy moderatorzy maja prawo takie "cos" zamykac. Ale temat w miare ciekawy, w ktorym sporo ludzi wypowiadalo sie z sensem i mozna sie bylo sporo dowiedziec o forumowiczach powinien zostac zostawiony w spokoju. I takie ironiczne posty juvelucka czy FOJMa na serio nie wnosza nic do dyskusji. Jak bym ja chcial pisac na wszystkie tematy ktore dla mnie sa glupie posty o tym to mialbym ich (postow) z 2 razy wiecej :P... dlatego naprawde grzecznie i ladnie prosze: przemyslcie moje slowa i nie piszcie bzdur...

Po przemysleniu i rozmowie z juveluckiem doszedlem do wniosku ze sporo wieksza wine ponosi FOJM, ale to tak zeby nie bylo nieporozumien pozniej :P
Ostatnio zmieniony 17 marca 2004, 21:28 przez RadeKas, łącznie zmieniany 2 razy.


srali muszki będzie wiosna
PiotrekJuveMan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 marca 2004
Posty: 60
Rejestracja: 05 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:46

Jedno jest pewne na forum powinien być porządek i kultura!!!!!!!!!!!!!!!!!


Obrazek
I Love Queen and Sting!!!
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:47

Dionizos pisze:
Chris pisze:Z historii świata można wywnioskować że najlpeiej wiedzie się tym narodom, które mają sporą swobodę,ludzie mogą realizować wiele swoich planów,itd. . Niestety forum Juvepoland staje się miejscem, gdize każdy musi prędzej czy później złapać bana.
Prosze o podanie dokladnej daty, nazwy narodu i osiagniec 8) . Polska to kraj, w ktorym nie wolno dac zwyklym obywatelom decydowac o sprawach panstwa. Niestety ludzie, ktorzy maja nami rzadzic, sa kompletnymi idiotami. Wielcy przywodcy rodza sie rzadko ( Piłsudski).

A co do łapania banów. To ja jestem na tym forum juz prawie rok, a nigdy nie bylem nawet zagrozony banem, mimo że dostałem juz kilka ostrzezen :D . Trzeba sobie po prostu zdac sprawe z tego, że sa pwne ograniczenia, ktorych nie wolno przekraczac.

Widzę że jesteś fanem historii no to CI podam przykąłd z tej najnowszej.
Stany Zjednoczone.
To w tym kraju panuje największa swoboda. Są "luźne" prawa gospodarcze(np. jak chcesz założyć firmę to się z tym nie męczysz pół roku) panuje tam gospodarka wolnorynkowa "pełną gębą" czego efekty widac w tym jak bogaty jest to kraj. Ludzie są zadowoleni ze swojego życia,widzą że żyje im się lepiej niż w Europie. Widac to po tym jak stabilna jest scena polityczna. Tam rządzą albo republiokanie albo demokraci i nikt się nie musi martwić że jakiś Lepper może dojść do władzy.


Juve per sempre!!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 20:57

Eh...no wiec tak...
Moderatorzy dopieprzają(pewnie dostanę 3 ostrzeżenie) się do każdego tematu który im się nie podoba, mimo że inni sobie dyskutują i nikogo przy tych rozmowach nie obrażają
Fakt...pojawiaja sie takie tematy,ale sa one albo glupie(nie na poziomie,bez sensowne),albo sa one okazja dla nabijaczy,ktorych na tym forum mamy...
Jeśli ktoś założy temat w złym pokoju od razu się go zamyka mimo że tematyka jest ciekawa i wiele osób chce się wypowiedzieć
Mylisz sie...tematy zakladane w zlych pokojach sa przesuwane do odpowiednich,a autor tematu zostaje nagrodzony ostrzezeniem,wiec nie wiem dlaczego sie tak dziwisz...glupie i bezsensowne tematy zalozone w zlym pokoju sa tak samo traktowane jak wyjasnilem powyzej tylko dodatkowo sie je blokuje i po 24 godzinach usuwa...wszystko jest wyjasnione w regulaminie...
Niestety forum Juvepoland staje się miejscem, gdize każdy musi prędzej czy później złapać bana.
...i Twoim zdaniem jest to Nasza wina(adminow/moderatorow),ze Wy forumowicze dostajecie upomnienia tak ?.Tak przynajmniej wywnioskowalem z Twojej wypowiedzi.Kazdy ''pracuje'' sam na siebie i to Wasz interes czy dostaniecie 1 ostrzezenie,2 itd...zlamaliscie regulamin,dostajecie ostrzezenia...
Potwierdzają to chociażby ostatnie problemy z Tomusmc
Zasluzenie dostal bana...
Ja nadal chcę uczestniczyć w forum, ale wkrótce się chyba zacznę nad tym zastanawiać. Zaraz ktoś pewnioe napisze że nikt mnie tu nie trzyma,że mogę sobie spadać choćby za chwilę, ale wydaje mi się że nie tylko ja mam wyżej opisane odczucia.
To tylko Twoja sprawa,czy pojdziesz,czy zostaniesz,czy Bog wie co zrobisz...ostatnimi czasy poziom naszego forum obnizyl sie to fakt i my admini/moderatorzy stramy sie cos z tym zrobic...przykro nam,ze w ten sposob...


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 21:04

Chris pisze:
Dionizos pisze:
Chris pisze:Z historii świata można wywnioskować że najlpeiej wiedzie się tym narodom, które mają sporą swobodę,ludzie mogą realizować wiele swoich planów,itd. . Niestety forum Juvepoland staje się miejscem, gdize każdy musi prędzej czy później złapać bana.
Prosze o podanie dokladnej daty, nazwy narodu i osiagniec 8) . Polska to kraj, w ktorym nie wolno dac zwyklym obywatelom decydowac o sprawach panstwa. Niestety ludzie, ktorzy maja nami rzadzic, sa kompletnymi idiotami. Wielcy przywodcy rodza sie rzadko ( Piłsudski).

A co do łapania banów. To ja jestem na tym forum juz prawie rok, a nigdy nie bylem nawet zagrozony banem, mimo że dostałem juz kilka ostrzezen :D . Trzeba sobie po prostu zdac sprawe z tego, że sa pwne ograniczenia, ktorych nie wolno przekraczac.

Widzę że jesteś fanem historii no to CI podam przykąłd z tej najnowszej.
Stany Zjednoczone.
To w tym kraju panuje największa swoboda. Są "luźne" prawa gospodarcze(np. jak chcesz założyć firmę to się z tym nie męczysz pół roku) panuje tam gospodarka wolnorynkowa "pełną gębą" czego efekty widac w tym jak bogaty jest to kraj. Ludzie są zadowoleni ze swojego życia,widzą że żyje im się lepiej niż w Europie. Widac to po tym jak stabilna jest scena polityczna. Tam rządzą albo republiokanie albo demokraci i nikt się nie musi martwić że jakiś Lepper może dojść do władzy.
No kolego z tym USA ( oczywiście jak dla mnie ) to przsadziłeś , bo to USA wymysliło sobie że jest wolnym krajem , a tak naprawdę oni mają tam tak posrane że nie wiem , tam nie możesz piwa w parku czy na chodniku się napić . Jeśli jesteś ojcem to nie możesz włsnego dziecka umyć lub ubrać , jak ma tylko 2 lata bo cię posądzą o molestowanie , było cos podobnego na TVN , o gościu który będzie siedział pare lat za to że umył własną córkę - wolny kraj , brednia .. a już sobie przypomniałem było to w programie Cela ( wywiady z więżniemi) to ten reporter który był w naprawdę wielu krajach , sam nie mógł uwiezyć że ten " wolny " kraj , tak naprawdę to kraj w którym za "kiwniecie palcem" możesz zostać ukarany .
Co do władz masz rację , ale ja uwazam że nie można amerykanów porównywać do nas , bo w większości to są i..... i d..... , wiem to , bo uczy mnie angielskiego babka która mieszkał kilka lat w USA , potem w niemczech a teraz już w Polsce , i mówuiła mi że w USA pozim szkół i samych amerykanów jest dużo niższy od Polaków i Niemców . Jedyne różnice , dzięki którym amrykanie nas przewyższają ( pod wzgledem bogactwa itd.) spowodowane są tym że do USA wyjechało bardzo dużo madrych ludzi z Europy i Japoni którzy rządzą tym kraję , no i oczywiście żydzi też . Oni porostu potrafili wykorzystać położenie USA i pare innych czynników , i tweraz sobie rządzą tym krajem . Głównie żydzi rządzą w USA , a jest to społeczeństwo bardzo solidarne które soie pomaga i razem osiągają duże " sukcesy" ( w sensie dużo rzeczy zdobywają , mają dużą władzę) . W polsce za dużo jest korupcji , każdemu zależy tylko na pieniądzach , a żydzi duszą od Polaków ile mogą . No i tyle ! :D


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 21:05

wydaje mi się że okazją do nabijania postów są tematy np. o transferach, gdzie od około 4 miesięcy mozna znależć codziennie nowy post o treści "juve powinno kupić Lucio,Bonerę,Ferreriego" , itp.

Nie wątpię że Wy (moderatorzy) chcecie dobrze dla forum, ale nei wiem czy zauważyłeś jakie były odpowidzi na moj post. Prawi wszyscy napisali że jendak mam sporo racji. NIe każdy się ze mną zgadzał w 100 % ale zauważał że w dużej mierze piszę prawdę.

Nie sądizsz że to powinno dać do myślenia zarządzającym forum?


Juve per sempre!!!
gandalf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 120
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 21:05

Trafna uwaga.Modernatorzy czasami zamiast uspokoic to jeszcze prowokują do kłótni.Niektórzy sie po prostu boją zwrócic uwagę bo Mysla ze dostana ostrzeżenie lub podpadną modernatorom.


Forza Grande Juve
Obrazek
Nedved_fan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 62
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 21:07

Ja się zgodzę z tobą, Chris. jest tu troszkę dyktatury, ale nie odczuwam jej aż tak dotkliwie. mam nadzieję że będzie lepiej, choc i tak nie jest źle


"Człowiek jest tyle wart, ile dobra zrobi dla innych"
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2004, 21:14

x_men_15 pisze:
Chris pisze:
Dionizos pisze:
Prosze o podanie dokladnej daty, nazwy narodu i osiagniec 8) . Polska to kraj, w ktorym nie wolno dac zwyklym obywatelom decydowac o sprawach panstwa. Niestety ludzie, ktorzy maja nami rzadzic, sa kompletnymi idiotami. Wielcy przywodcy rodza sie rzadko ( Piłsudski).

A co do łapania banów. To ja jestem na tym forum juz prawie rok, a nigdy nie bylem nawet zagrozony banem, mimo że dostałem juz kilka ostrzezen :D . Trzeba sobie po prostu zdac sprawe z tego, że sa pwne ograniczenia, ktorych nie wolno przekraczac.

Widzę że jesteś fanem historii no to CI podam przykąłd z tej najnowszej.
Stany Zjednoczone.
To w tym kraju panuje największa swoboda. Są "luźne" prawa gospodarcze(np. jak chcesz założyć firmę to się z tym nie męczysz pół roku) panuje tam gospodarka wolnorynkowa "pełną gębą" czego efekty widac w tym jak bogaty jest to kraj. Ludzie są zadowoleni ze swojego życia,widzą że żyje im się lepiej niż w Europie. Widac to po tym jak stabilna jest scena polityczna. Tam rządzą albo republiokanie albo demokraci i nikt się nie musi martwić że jakiś Lepper może dojść do władzy.
No kolego z tym USA ( oczywiście jak dla mnie ) to przsadziłeś , bo to USA wymysliło sobie że jest wolnym krajem , a tak naprawdę oni mają tam tak posrane że nie wiem , tam nie możesz piwa w parku czy na chodniku się napić . Jeśli jesteś ojcem to nie możesz włsnego dziecka umyć lub ubrać , jak ma tylko 2 lata bo cię posądzą o molestowanie , było cos podobnego na TVN , o gościu który będzie siedział pare lat za to że umył własną córkę - wolny kraj , brednia .. a już sobie przypomniałem było to w programie Cela ( wywiady z więżniemi) to ten reporter który był w naprawdę wielu krajach , sam nie mógł uwiezyć że ten " wolny " kraj , tak naprawdę to kraj w którym za "kiwniecie palcem" możesz zostać ukarany .
Co do władz masz rację , ale ja uwazam że nie można amerykanów porównywać do nas , bo w większości to są i..... i d..... , wiem to , bo uczy mnie angielskiego babka która mieszkał kilka lat w USA , potem w niemczech a teraz już w Polsce , i mówuiła mi że w USA pozim szkół i samych amerykanów jest dużo niższy od Polaków i Niemców . Jedyne różnice , dzięki którym amrykanie nas przewyższają ( pod wzgledem bogactwa itd.) spowodowane są tym że do USA wyjechało bardzo dużo madrych ludzi z Europy i Japoni którzy rządzą tym kraję , no i oczywiście żydzi też . Oni porostu potrafili wykorzystać położenie USA i pare innych czynników , i tweraz sobie rządzą tym krajem . Głównie żydzi rządzą w USA , a jest to społeczeństwo bardzo solidarne które soie pomaga i razem osiągają duże " sukcesy" ( w sensie dużo rzeczy zdobywają , mają dużą władzę) . W polsce za dużo jest korupcji , każdemu zależy tylko na pieniądzach , a żydzi duszą od Polaków ile mogą . No i tyle ! :D

No po częsci masz rację.Ale to wynika trochę z twego że mają wadliwy system sądowy. Nie zmienię jednak generalnego poglądu. Stany są bardziej liberalne(nie tylko w polityce) niz Europa, a zobacz jak się zyje na tych dwóch kontynentach. Różnica ciągle się zwiększa. To prawdfa że główną siłę stanowią tamludize przybyli któzy przybyli z Europy(bądz zrobili to ich rodizce). Nie do końca się zgodzę z tym że to są idioci. Faktycznie niby są głupi, ale jakoś jak robią ogólnoświatowe badania to wychodzi no to że to Poalcy są jendymi z przodowników w najgorszym systemie edukacyjnym. Poza tym w Stanach żyje najwięcej laureatów Nagrody Nobla itp. . Tam stwarzają im świetne warunki do tego co chcą robić. Chcesz być koszykarzem - masz sznasę. Chcesz zostać sąłwnym anukowcem-postaraj się a pomożemy Ci. Tam jest pewien luz który im został jeszcze z czsów kowbojskich(trochę uproszczone ale prawdizwe).


Juve per sempre!!!
ODPOWIEDZ