Dyktatura na forum!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 15:42

Licznika na razie nie bedziemy likwidiowac bo jednak ma on cos do powiedzenia i nie mozna stwierdzac ze kazdy nabija...
Nie ma idalnego wymiernika dlatego niech bedzie ten liczniki. Wiadomo, ze inaczej patrzy sie na kogos kto jest od wczoraj i ma 120 postow a inaczej na kogos kto jest 4 miesiace i napisal 2 posty... Jakis to obraz jeste... Dlatego liczniki na razie zostaną.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 15:57

Ja na poczatku przylaczenia sie na forum nie widzialem za bardzo co i jak(wiecie jak to jest z poczatkujacymi) no to raz wyslalem dwa razy tego samego posta i zostalo to zinterpretowane jak nabicie posta. Ludzie ja pisalem pierwszego wtedy posta i akurat mi zalezało czy bede miał jeden czy dwa posty!!! :evil: Ostatnio napisalem tez w ktoryms z tematów ze "kibice Lazio maja faszystowskie zapędy"- a co moze to nie prawda??? Moze na ich stadionie nie ma flag obrazajacych inne rasy ludzi. No ale oczywiscie dostalem ostrzezenie. NIe chce tu sie uskarzac na moderatoró ale niektore normy sa za ostre. No ale przynajmniej nikt nie klnie co drugie slowo. To na tyle.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 16:13

Dla mnie cacy...dobrze ze licznik zostal bo nabijaczom nie chodzilo na pewno o ilośc postow tylko o lige w jakiej sa..teraz jest cacy...tylko zamiast tego czarno-bialego paseczka powinno byc cos ladniejszego..bo to takie est..surowe strasznie :wink: moze jakis napis JUVENTUS albo cos takiego..cos fajnego takiego...bo to takie biedne jest :wink: to tyle...brawo za pomysl :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 18:21

bociu pisze:Ostatnio napisalem tez w ktoryms z tematów ze "kibice Lazio maja faszystowskie zapędy"- a co moze to nie prawda??? Moze na ich stadionie nie ma flag obrazajacych inne rasy ludzi. No ale oczywiscie dostalem ostrzezenie.
A jakbyś zareagował gdybym ja napisała, że kibice Wisły mają zapędy mordercze bo w meczu PUEFA z Parmą wywiesili transparent "Misiek jesteśmy z Tobą" ?

mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi...


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 22:07

nookie pisze:teraz jest cacy...tylko zamiast tego czarno-bialego paseczka powinno byc cos ladniejszego..bo to takie est..surowe strasznie :wink: moze jakis napis JUVENTUS albo cos takiego..cos fajnego takiego...bo to takie biedne jest :wink: to tyle...brawo za pomysl :twisted:
Nooo...mogłoby... Może taki napis Juventus jakby "wycięty" z logo Juve - do formy takiej jak są loga na komórkę? Wtedy się zmieści w miejsce tego paska.
Ale fajnie że nie ma rang.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 16:28

Jak dla mnie jest tu troszkę większy rygor niż na innych forach- nie da się tego ukryć- bo rzeczywiście ostrzeżenia mogę dostać za wszystko.
No dobra ale spróbuję się jakoś dostosować do tego :D
dostałem np. ostrzeżenie bo wiara nie zrozumiała tego co napisałem(eL I Pe Pe I co miało oznaczać LIPPI-specjalnie kluczowe litery zaakcentowałem dużymi) no i trudno się mówi :/ troszkę żalu mam ale cóż takie życie :evil:
Ostatnio zmieniony 05 maja 2004, 16:44 przez Pawciosss, łącznie zmieniany 1 raz.


Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 16:38

EL I I PE PE I. No ja tego to tez bym sie nie domyslil. Na forum jest dobrze i super ze jest duzy rygor. Ja dostalem bana to od razu na pierwszego lepszego moderatora wsiadłem (był nim Rasi). Wyobraźcie sobie ze kazdy po 10 dniach ma 1000 pstów i każdy to zgadzam sie, lepiej tak niech nie robią albo tylko jakis emotikon. NAwet przeklenst nie ma. Zastanawiam sie czy jak są znaczki **** to dzieło moderatora, czy ktos sam tak robi.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 16:57

Dziadek pisze:(...)Zastanawiam sie czy jak są znaczki **** to dzieło moderatora, czy ktos sam tak robi.
Jesli ktos napisze slowo, ktore jest ocenzurowane w bazie danych to forum automatycznie wyswietli krzyzyki (###) zamiast tego slowa.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 00:03

Moim zdaniem masz zupełna racje. Jestem na forum od niedawna, staram sie w nim jakos uczestniczyc, a tego nie da sie robic nie dostając ostrzeżeń, osrzeżenia przyznawane sa za totalne głupoty. Jak np. ja dzisiaj dostałem ostrzerzenie za to, ze wprowadziłem ankiete "która z lig europejskich jest waszym zdaniem najlepsza" pewnie troche osób by sie wypowiadziało, ale nie ten temat nie odpowiadał pewnemu moderatorowi i postanowil go usunąc, a mi wlepic ostrzerzenie, ze zakładam temat bez sensu. To jest moim zdaniem głupota, tak jak to, ze dostałem ostrzeżenie za to, ze załozyłem nowy temat o Euro 2004, tj. ankiete dotyczaca króla strzelców, nie spodobało sie to bo wedlug jednego moderatora czy tam admina nie pamietam, wszystkie rzeczy zwiazane z Euro powinny znaleźc sie w jego temacie, gdyby tak było temat ten stał sie by cąłkowicie nieczytelny. Wiem, ze dostane za ten post kolejne ostrzerzenie, ale nie interesuje mnie to. A myslałem, ze to naprawde fajna stronka, dopuki nie te ostrzeżenia


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 00:14

Polbos pisze:Moim zdaniem masz zupełna racje. Jestem na forum od niedawna, staram sie w nim jakos uczestniczyc, a tego nie da sie robic nie dostając ostrzeżeń, osrzeżenia przyznawane sa za totalne głupoty. Jak np. ja dzisiaj dostałem ostrzerzenie za to, ze wprowadziłem ankiete "która z lig europejskich jest waszym zdaniem najlepsza" pewnie troche osób by sie wypowiadziało, ale nie ten temat nie odpowiadał pewnemu moderatorowi i postanowil go usunąc, a mi wlepic ostrzerzenie, ze zakładam temat bez sensu. To jest moim zdaniem głupota, tak jak to, ze dostałem ostrzeżenie za to, ze załozyłem nowy temat o Euro 2004, tj. ankiete dotyczaca króla strzelców, nie spodobało sie to bo wedlug jednego moderatora czy tam admina nie pamietam, wszystkie rzeczy zwiazane z Euro powinny znaleźc sie w jego temacie, gdyby tak było temat ten stał sie by cąłkowicie nieczytelny. Wiem, ze dostane za ten post kolejne ostrzerzenie, ale nie interesuje mnie to. A myslałem, ze to naprawde fajna stronka, dopuki nie te ostrzeżenia
Czlowieku dostales dwa ostrzezenia absolutnie tylko i wylocznie z twojej winy!!I ty jeszcze masz pretensje do modow odradzam ci takiego zachowania troche samokrytyki!!!Tematow typu ktora liga jest najlepsza lub ktory pilkarz jest najlepszy bylo bardzo duzo i nikt nie chce juz pisac na te tematy.Wszystko na temat Euro piszemy w jednym temacie i tam sie wypowiadaj bo gdyby kazdy zakladal nowy temat ''Kto wygra Euro'' ''Kto bedzie objawieniem Euro'' lub ''Kto bedzie krolem strzelcow Euro'' to na forum panowalby zupelny balagan!!!Nie wydaje mi siebys dostal ostrzezenie za ten post poniewaz napisales tylko swoje zdanie.Zapoznaj sie z regulaminem i z innym uzytkownikami a przekonasz sie ze ta strona jest cool a ostrzezen nie dostaje sie za byle co.Wszyscy mieli trudne poczatki :wink:
p.s Mam nadzieje ze modzi i admini wybacza mi to kazanie (byc moze w pewnym sensie was wyreczylem choc nie traktujcie tego jako zabawe w moda bo tego nie robie :wink: )


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 09:59

Polbos---> temat o ligach usunąłem ja. Dostałem 4 zgłoszenia tego postu od uzytkowników tak więc nie tylko mnie sie on wydał bez sensu. Powiedz mi o czym rozmawiać w takim topicu ?? Większość ludzi odpisywałaby "najlepsza jest xxx" albo "najlepsza jest yyy" - czyli kolejny temat do nabijania.
Tak więc nie masz o co płakać. Ostrzezenia za swój post nie dostaniesz bo tylko wyraziłes swoją opinie. I tak jestem mile zaskoczony, że zrobiłes to w tym temacie a nie załozyłeś nowego tematu :D


matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 10:45

Jak dla mnie to forum powoli upada.Jest coraz wieksza liczba uzytnikow,ktorzy w wiekszosci pisza bzdury by po tygodniu chwalic sie ze maja 200 czy tam wiecej postow.Moderatorzy sie juz w tym wszystkim gubia,banuja,zaostrzany jest regulamin.Jak dla mnie forum stracilo jzu swoj dawny charakter,stalo sie bardzo masowe.Kiedys znalem miejwiecej wszystkich forumowiczow(jak pisza,jakie maja poglady itd.),a teraz codzien przychodza dziesiatki nowych ktorzy naprawde nie maja wiele ciekawego do powiedzenia i do tego czesto pokazuja swoja niewiedze dotyczaca Juve jaki i wogole pilki noznej.Niechodzi mi o to zeby zamknac forum dla nowych,ale poprostu jak dla mnie to miejsce dyskusyjne o Juve stracilo bardzo wiele,nie jest juz tym czym kiedys bylo dla mnie.Odwiedzam je juz bardziej z sentymentu no i zeby znalezc i poczytac jakies ciekawsze wypowiedzi.Co do regulaminu to jest wedlug mnie on zbyt ostry i moderatorzy karza banami ludzi ktorzy naprawde niezrobili nic zlego,badz przez pomylke zlamali regulamin.Pozdrowienia dla moderatorow i przedewszystkim Martina,bo naprawde stronka jest na wysokim poziomie i stale sie rozwija o czym swiadcza hordy nowych uzytkownikow na forum.Nie wszystkim na pewno podoba sie taki rozrost strony np.mi ale nigdy w jakim kolwiek systemie nei beda wszyscy zadowoleni.

P.S. Ciekawi mnie to czy moderatorzy stwierdza ze moja wypowiedz jest bezsensu albo jest nabijaniem postow :wink: Jest to tylko wyrazenie mojej opini. Forza Juve :-D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 12:19

matiso pisze: P.S. Ciekawi mnie to czy moderatorzy stwierdza ze moja wypowiedz jest bezsensu albo jest nabijaniem postow :wink: Jest to tylko wyrazenie mojej opini. Forza Juve :-D
Widze ze niedlugo dojdzie do tego ze pod kazdym postem bedzie tego typu PS. :D Bawi mnie to strasznie :D Czy rzeczywiscie moderatorzy daja ostrzezenia za wyrazenie swojej opinii??? Prosze o podanie jakiegokolwiek przykladu. Bo jakos na razienie dostalem zadnego maila z pretensja ze modzi karza za poglądy


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 14:29

matiso pisze:P.S. Ciekawi mnie to czy moderatorzy stwierdza ze moja wypowiedz jest bezsensu albo jest nabijaniem postow :wink: Jest to tylko wyrazenie mojej opini. Forza Juve :-D
a powiedz mi za którą wypowiedz, podobną do tej Twojej, daliśmy ostrzeżenie ostatnio :?: Macie błędne pojęcie co do 'nabijactwa'
Polbos pisze:Jestem na forum od niedawna, staram sie w nim jakos uczestniczyc, a tego nie da sie robic nie dostając ostrzeżeń, osrzeżenia przyznawane sa za totalne głupoty.
jesteś od niedawna a przeczytałes choć raz regulamin :?: Gdybyś go przeczytał to byś nie zarobił ostzreżenia.
Polbos pisze:Jak np. ja dzisiaj dostałem ostrzerzenie za to, ze wprowadziłem ankiete "która z lig europejskich jest waszym zdaniem najlepsza"
Rasi uznał, ze to był bez sensu temat i miał racje. Służyłby tylko krótkim wypowiedzą. A po za tym taki temat juz kiedys był.
Polbos pisze:tak jak to, ze dostałem ostrzeżenie za to, ze załozyłem nowy temat o Euro 2004, tj. ankiete dotyczaca króla strzelców, nie spodobało sie to bo wedlug jednego moderatora czy tam admina nie pamietam, wszystkie rzeczy zwiazane z Euro powinny znaleźc sie w jego temacie, gdyby tak było temat ten stał sie by cąłkowicie nieczytelny.
mylisz sie, myśląć, ze jest/bedzie nieczytelny. Może teraz nie jest aż tak bardzo wydajny, bo EURO zaczynają sie dopiero 12 czerwca. Nieczytelnie wyglądałoby jakby po rozpoczęciu mistrzostw kaśdy zakładał dwa tematy o dwóch meczach które są dziennie rozgrywane. Dodatkowo temty o różnych 'innych' wydarzeniach mistrzostw. Wtedy to byłby dopiero burdel. A tak ma sie wszystko znaleść w tym jednym temacie. I wcale to nie będzie nieczytelne.
Polbos pisze:Wiem, ze dostane za ten post kolejne ostrzerzenie, ale nie interesuje mnie to.
podobnie jak do matiso. Podaj mi choć jeden przykład gdzie daliśmy za podobnego typu wypowiedz :?: Czekam...


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 16:40

Chris pisze:Bardzo lubię stronę Juvepoland, od niedawna próbuję aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forum.
Niestety coraz częściej zauważam, że panuje tu wielka dyktatura. Moderatorzy dopieprzają(pewnie dostanę 3 ostrzeżenie) się do każdego tematu który im się nie podoba, mimo że inni sobie dyskutują i nikogo przy tych rozmowach nie obrażają. Jeśli ktoś założy temat w złym pokoju od razu się go zamyka mimo że tematyka jest ciekawa i wiele osób chce się wypowiedzieć.
Z historii świata można wywnioskować że najlpeiej wiedzie się tym narodom, które mają sporą swobodę,ludzie mogą realizować wiele swoich planów,itd. . Niestety forum Juvepoland staje się miejscem, gdize każdy musi prędzej czy później złapać bana.
Potwierdzają to chociażby ostatni problemy z Tomusmc. Mimo że moim zdaniem także juveluck miał sporo "zasług" w tym konflikcie to wyleciał oczywiście tylko Tomusmc.
Ja nadal chcę uczestniczyć w forum, ale wkrótce się chyba zacznę nad tym zastanawiać. Zaraz ktoś pewnioe napisze że nikt mnie tu nie trzyma,że mogę sobie spadać choćby za chwilę, ale wydaje mi się że nie tylko ja mam wyżej opisane odczucia.
Zgadzam sie z tobą


Obrazek
ODPOWIEDZ