Dyktatura na forum!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2004, 21:39

Juve The Best pisze:
Chris pisze:Bardzo lubię stronę Juvepoland, od niedawna próbuję aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forum.
Niestety coraz częściej zauważam, że panuje tu wielka dyktatura. Moderatorzy dopieprzają(pewnie dostanę 3 ostrzeżenie) się do każdego tematu który im się nie podoba, mimo że inni sobie dyskutują i nikogo przy tych rozmowach nie obrażają. Jeśli ktoś założy temat w złym pokoju od razu się go zamyka mimo że tematyka jest ciekawa i wiele osób chce się wypowiedzieć.
Z historii świata można wywnioskować że najlpeiej wiedzie się tym narodom, które mają sporą swobodę,ludzie mogą realizować wiele swoich planów,itd. . Niestety forum Juvepoland staje się miejscem, gdize każdy musi prędzej czy później złapać bana.
Potwierdzają to chociażby ostatni problemy z Tomusmc. Mimo że moim zdaniem także juveluck miał sporo "zasług" w tym konflikcie to wyleciał oczywiście tylko Tomusmc.
Ja nadal chcę uczestniczyć w forum, ale wkrótce się chyba zacznę nad tym zastanawiać. Zaraz ktoś pewnioe napisze że nikt mnie tu nie trzyma,że mogę sobie spadać choćby za chwilę, ale wydaje mi się że nie tylko ja mam wyżej opisane odczucia.
Zgadzam sie z tobą

Jak dla mnie Chris ma trochę racji i trochę przesadza... Nie można porównywać forum do państwa, raczej lepsze byłoby porównanie do klasy w szkole. Tam gdzie daje się zbyt wiele swobody klasie (mówimy o nauczycielach) tam traci się szacunek uczniów i ich dystans względem nauczyciela. Z drugiej strony nie jest tak źle - nie ograniczamy się tylko do JUVE i nie ma "uwzięć" i zawiści ze strony adminów i modów - choć nie mówię, że w małym stopniu tzw. "dyktatury" nie ma, ale nie jest źle i jest to małowyczuwalne - wystarczy chwilę pomyśleć przed każdą wypowiedzią i ostrzeżenia nie będzie, a tym bardziej bana. Jest wiele forów, na których admini "śpią" i nic nie robią i te fora są całe w przekleństwach, wyzwiskach i kłótniach (zazwyczaj nie na temat), więc chyba lepiej jest u nas, no nie?!


juve_fan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2004
Posty: 21
Rejestracja: 23 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 11:57

Ja nie dawno napisałem post o piłkarzu CHamakh. Umieściłem go w dziale: transfery.Zapytałem się czy byłby dobrym rezerwowym. Wszystko gra. A jednak nie. Moderator mi go zablokował.. Zapytałem się prywatnie dlaczego. On odpowiedział mi żebym zobaczył jak zaczynają się inne posty w tym dziale. Ja spojrzałem... ..i zaczynały się podobnie, albo tak samo. Chyba ten moderator mnie nie lubi, bo wszystko było w porządku a on usunął mojego posta.
P.S dobrze że odwarzyłeś się to napisać :!:


FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 12:21

Jeden zablokowal, a ja ci to wytlumaczylem. Moze i sie zaczynaja to samo ale moze bys wyjasnil kim jest ten pilkarz, gdzie gra, ile ma lat i co ty o tym sadzisz.
Gdybysmy tego nie blokowali codziennie postow o tym kto moglby grac w juve przybywalo by 100. Bo kazdy chce innego pilkarza.
Ja osobiscie pierwszy raz slysze to nazwisko.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 16:14

Martin pisze:Ja osobiscie pierwszy raz slysze to nazwisko.
Martin a oglądałeś mecz Groclin-Bordeux 0-1 ??? To właśnie Chamakh strzelił nam bramkę w ostatnich minutach i pognębił Groclin. Bardzo źle wspominam ten mecz :(


Obrazek
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 16:17

moderatorzy powinni byc bardziej elastyczni i nie zamykac tematow i nie wykorzystywac swojej pozycji! Obrazek
ole!


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2004, 13:50

Rybeq pisze:moderatorzy powinni byc bardziej elastyczni i nie zamykac tematow i nie wykorzystywac swojej pozycji! Obrazek
ole!
Kurde zaś mnie dawno nie było;p Rybek, ja tyś jest bogiem forum :D :D :D :D :D

Ja na modków nie nażekam i uważam że dobrze jest jak jest trzeba stawiać jakieś wyraźne granice żeby Forum funkcjonowało jak należy bo inaczej Panowie to tu burdel będzie!!! Wiem że czasami wydają się Wam niektóre decyzje fest krzywdzące. Ale przytaczając tu przykład topicu wlepionego nie do tego pokoju to może warto odezwać się na prv. czy GG i spytać się "modka" czy ten temat jest dobry czy może na innym. Poto oni tu są pomęczcie ich też trochę;) ja jak mi Czat nie chodził to Oskara zamęczałam durś i durś;) biedak. . . :D ale przynajmniej nie otwierałam kolejnego tematy " Czemu mi czat nie chodzi.."
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam i że Moderatorzy mnie nie zabanują jak ich teraz trochę pomęczycie;) i pozadajecie im pytanka co do funkcjonowania forum;) pozatym Macie epny baner o NOWYM REGULAMINIE!!! który mnie osobiście fest drażni bo mi go wywala na pół ekranu :evil: :evil:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2004, 14:04

Maggie Del Piero pisze:pozatym Macie epny baner o NOWYM REGULAMINIE!!! który mnie osobiście fest drażni bo mi go wywala na pół ekranu :evil: :evil:
Juz jest mini :P


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2004, 14:11

ToMeK pisze:
Maggie Del Piero pisze:pozatym Macie epny baner o NOWYM REGULAMINIE!!! który mnie osobiście fest drażni bo mi go wywala na pół ekranu :evil: :evil:
Juz jest mini :P
<wow>
kurde to się nazywa szybkość !!!! nagle pisze posta a tu baner się kurczy.
Cuda się zdarzają dziekuję bardzo bardzo ToMeK no i powiedzcie co to za dyktatura to lepsze od Demokracji :) :D :D :D
To nie mnie slowa podziekowania,bo ja nic nie zmienilem :D Nie mam takich praw :wink:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
ODPOWIEDZ