Jestem pierwszy !!!!!!!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 17:24

myśle ze najlepieju byśmy zrobili, gdybysmy wprowadzili przepis obowiazkowego wpisywania "jestem pierwszy" w kazdym poscie., albo niech kazdy post bedzie pewnym szablonikiem na ktorym wypisane byloby "jestem perwszy" i nie dalo by sie tego usunąc. szybko by sie idiotom znudzilo.


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 17:26

NO i stalo sie wreszcie reakcja moderatorow na ten smieszny i dziecinny proceder....super dzieki wielkie bo juz mnie traflalo...od dzis 'dzieciaki podniecajace sie swoim pierwszym..komentarzem beda leciec ze stronki..wreszcie sie skonczy ta dziecinada ktora naprawde byla zalosna...popieram calym sercem mimo ze usuniecie konta to jak na moj gust bardzo ostra kara(zeby nie powiedziec najwyzsza) ale nie moze byc tak zeby powazna strona jaka niewatpliwie stala sie Juvepoland zostala zdominowana przez zabawy 12latkow,nie mam nic do dzieci ale jak juz ktos zauwazyl od zabawy i dziecinad sa piaskownice...
aha chcialem jeszcze powiedziec....ze nie jestem pierwszy :(

:D :D :D


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 17:42

Mnie tez to juz wkurzalo i przyznam ze przyda sie stosowanie surowych kar za takie glupoty !!!!!!!! Mnie sie to podoba ze na forum i stronie jest rygor. Przynajmniej jest kulturalnie i bez glupich, bezsensownych komentarzy - choc czasami sie zdarzaja :?
Tak trzymac !!! Dyscyplina musi byc :D


juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 17:54

DamKam pisze:Mnie tez to juz wkurzalo i przyznam ze przyda sie stosowanie surowych kar za takie glupoty !!!!!!!! Mnie sie to podoba ze na forum i stronie jest rygor. Przynajmniej jest kulturalnie i bez glupich, bezsensownych komentarzy - choc czasami sie zdarzaja :?
Tak trzymac !!! Dyscyplina musi byc :D
Nie zebym był za tymi wyścigami, ale według mnie wyrzucanie ze strony to zbyt surowa kara, przynajmniej na razie.


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 18:14

ej nie przesadzajmy może ktoś być pusty ale to nie znaczy że nie może kochac juve a to chyba jest najważniejsze 5 dniowe bany były by dobre ale nie całkowite zbanowanie


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 18:15

WOOOW no to zaszaleliście :!: Wyrzucenie ze strony za "Jestem pierwszy", moim zdaniem jest to jednak troche zbyt surowa kara...


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 20:15

A ja gratuluje adminom tej odwaznej i stanowczej decyzji. Brawo dla was, dokladnie o to mi chodzilo. Mam nadzieje ze to nauczy dzieci o co chodzi w komentowaniu newsow. Naprawde ta decyzja mi sie podobala :wink:. Mysle ze topic mozna zamknac...


srali muszki będzie wiosna
Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 20:41

No, sam chciałem założyć ten temat, bo jak widze pod newsami tego typu posty to:
po pierwsze odechciewa mi się czytać co napisali następni
a po wtóre nawet jak temat ciekawy to nie komentuje bo albo coś służy do wymiany poglądów na temat Juve albo do bzdurnych zabaw.

Mam nadzieje że teraz się ta sytuacja skończy i jakość postów pod newsami się podniesie. A swoją drogą przydała by się możliwość edycji swoich wypowiedzi, bo się często błędy i literówki zdarzają. A ja np mam tak że najpierw wciskam wyślij a potem się przekręcam widząc co napisałem, a tu zmienić ni ma jak. Cholerne przyzwyczajenia.


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 22:19

Za ostro ?? Nie wydaje mi się. W końcu odważna decyzja gospodarzy stronki. Dla porównania moge powiedzieć, że na ACMilan.pl rygor jest jeszcze gorszy. Tam nie ma banów 5 dniowych. Masz ostrzeżenie ( w wyjątkowych sytuacjach dwa ) a potem roczny BAN i nieważne jak nabroiłeś: czy bluzgałeś na Milan czy nabijałeś. Chcielibyscie tak ?? Więc chyba nie macie co nażekać na surowość Martina, Świergota, Behemota i DJJ'a


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 22:29

No właśnie. Nie wiem co ich tak w tym cieszy. To chyba jakiś sposób dowartościowania się. Ja kiedyś zobaczyłem nowy post (nie było jeszcze wypowiedzi) i wypowiedziałem się, ale nie napisałem nic o tym że jestem pierwszy, bo to i tak przecież widać.


marcinjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2003
Posty: 7
Rejestracja: 19 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 22:49

po pierwsze to nie jestem ani za tymi co piszą że są pierwsi ani za tymi co ich wkurza ale co za pedał usunoł mi mój nick z czata i kto wymyslka te bezsensowne zakazy jak ktos chce pisac ze jest pierwszy niech pisze jego sprawa nie wasza to nie jest socjalizm kazdy ma prawo robic co chce i mozecie sie pałowac a ne zabraniac mu tego wam nikt nic nie zabrania i im tez a ciekawe kto to zaczą sprawdzcie pewno ktos z was kto ma z 1000 głupich bezsensownych postów napisanych zastanówcie sie najpierw wszystko ologowaliscie beznadziejnie uspokujcie sie bo zwalicie dobrą strone


juve na wieki przez wieki niepokonane
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 22:53

Bardzo dobra decyzja :D Pamiętacie jak się zaczął "rygor" na forum - z żółtymi kartkami i banami na 5 dni to też się uspokoiło - zresztą Admini to wiedzą sami najlepiej. Gratuluję odwagi :!: Bedzie dobrze :!: :twisted:


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 22:55

marcinjuve pisze:po pierwsze to nie jestem ani za tymi co piszą że są pierwsi ani za tymi co ich wkurza ale co za pedał usunoł mi mój nick z czata i kto wymyslka te bezsensowne zakazy jak ktos chce pisac ze jest pierwszy niech pisze jego sprawa nie wasza to nie jest socjalizm kazdy ma prawo robic co chce i mozecie sie pałowac a ne zabraniac mu tego wam nikt nic nie zabrania i im tez a ciekawe kto to zaczą sprawdzcie pewno ktos z was kto ma z 1000 głupich bezsensownych postów napisanych zastanówcie sie najpierw wszystko ologowaliscie beznadziejnie uspokujcie sie bo zwalicie dobrą strone
Tak jest !! To jest postawa !! Brawo !! Niech kazdy robi co chce. Proponuje zaczac od radosnego bluzgania po kazdym klubie, jego zawodnikach i wkoncu po samych forumowiczach. Na dobry poczatek. Nastepnie mozna by zaczac pisac w kazdym temacie na forum po jednym slowie w poscie. Tematy beda dluzsze !! Kolejny bardzo wazny punkt to zrzekniecie sie wladzy przez moderatorow i adminow. Po co ma tu ktos wogle porzadku pilnowac?? Przeciez to nie socjalizm wiec robta co chceta.

Gosciu...jestes smieszny i to bardzo :lol: :lol: :lol:


srali muszki będzie wiosna
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 22:59

marcinjuve pisze:po pierwsze to nie jestem ani za tymi co piszą że są pierwsi ani za tymi co ich wkurza ale co za pedał usunoł mi mój nick z czata i kto wymyslka te bezsensowne zakazy jak ktos chce pisac ze jest pierwszy niech pisze jego sprawa nie wasza to nie jest socjalizm kazdy ma prawo robic co chce i mozecie sie pałowac a ne zabraniac mu tego wam nikt nic nie zabrania i im tez a ciekawe kto to zaczą sprawdzcie pewno ktos z was kto ma z 1000 głupich bezsensownych postów napisanych zastanówcie sie najpierw wszystko ologowaliscie beznadziejnie uspokujcie sie bo zwalicie dobrą strone
Żałosne :? . Robic co chcesz ( a i to nie jest do końca prawda ) to możesz u siebie w domu. To nie jest Twoja strona i nie Ty bedziesz zasady ustalał :?. Widać gospodarzom ( jak i wiekszościu użytkowników ) zalezy na trzymaniu jakiegos poziomu. Obowiązują tu pewne zasady i jesli Ci nie odpowiadają to nikt Cię tu trzymac nie bedzie ( ani po Tobie płakać )


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 23:21

Przyznam się że stwierdzenie ,,socjalizm" na juvepoland chodziło mi po głowie od pewnego czasu:):):):). Czyli zasada kto ,,pierwszy", ten pierwszy dostanie bana weszła w życie . I dobrze. Rygor sie co prawda zaostrza , ale gdzie tłumy tam musi być jakieś prawo. Oby to wyszło ,,na zdrowie" stronce.


ODPOWIEDZ