Jestem pierwszy !!!!!!!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 23:22

marcinjuve pisze:po pierwsze to nie jestem ani za tymi co piszą że są pierwsi ani za tymi co ich wkurza ale co za pedał usunoł mi mój nick z czata i kto wymyslka te bezsensowne zakazy jak ktos chce pisac ze jest pierwszy niech pisze jego sprawa nie wasza to nie jest socjalizm kazdy ma prawo robic co chce i mozecie sie pałowac a ne zabraniac mu tego wam nikt nic nie zabrania i im tez a ciekawe kto to zaczą sprawdzcie pewno ktos z was kto ma z 1000 głupich bezsensownych postów napisanych zastanówcie sie najpierw wszystko ologowaliscie beznadziejnie uspokujcie sie bo zwalicie dobrą strone
Jak to przeczytałem to myślałem, że spadne z krzesła, weź się człowieku wogóle zastanów co ty gadasz :!:
RadeKas pisze:Tak jest !! To jest postawa !! Brawo !! Niech kazdy robi co chce. Proponuje zaczac od radosnego bluzgania po kazdym klubie, jego zawodnikach i wkoncu po samych forumowiczach. Na dobry poczatek. Nastepnie mozna by zaczac pisac w kazdym temacie na forum po jednym slowie w poscie. Tematy beda dluzsze !! Kolejny bardzo wazny punkt to zrzekniecie sie wladzy przez moderatorow i adminow. Po co ma tu ktos wogle porzadku pilnowac?? Przeciez to nie socjalizm wiec robta co chceta.


tak zgadzam się :!: po co nam tu wogóle jakiś regulamin, wogóle zdejmijmy każdą regułe, niech każdy sobie zacznie pisać co mu się podoba, bluzgać i wogóle, po co nam regulamin :?:
Bravo RadeKas :!: Rozbroił mnie gość (marcinjuve)buehehehehhee, nie moge.

Bardzo się cieszę z nowego postanowienia, o "jestem pierwszy" :!: Tyle czasu walki o to się przydało, widać zawsze trzeba walczyć :!:


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 23:28

Ostatnio wyrazilem swoja opinie jako pierwszy, nie chwalac sie tym faktem. Po chwili pod moja wiadomoscia zobaczylem dwie, nie pamietam juz kogo...
1. Jestem pierwszy :)
2. A jednak nie, net mi za wolno chodzi, ale bylem blisko

Wydaje mi sie ze gdy ktos obcy odwiedza strone (chociazby Lipiński) i czyta takie rzeczy to moze pomyslec ze to jakas banda przyglupow tu jest zarejestrowana. Popieram wywalenie calkowite za pisanie takich bzdur.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2004, 16:49

Widać zachodżą bardzo duże zmiany.Takie coś nazywa sie "Milowym Krokiem"(pozwoliłem sobie napisać z dużej litery).To jest interwencja w bardzo słusznej sprawie i widocznie dlatego ten temat jest bardzo popularny.Moderatorzy dostrzegli wreszcie ten problem, chociaż napewno widzieli to już wcześniej.Mam nadzieje, że ten przepis będzie jakby odwalał jakąś małą część pracy za odpowiedzialnych za forum i strone.
Wielkie pozdro. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink:


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2004, 21:33

Brawo administratorzy!!! Należy karać usunięciem tych, którzy piszą "jestem pierwszy". A jakby każdy pisał co chce, to by powstało drugie forum jak to na Onet Sport.


miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2004, 21:40

Widac ze grożby poskutkowały :wink: już nie pojawiają się wypowiedzi typu jestem pierwszy


...
Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2004, 13:57

Jestem w JP zaledwie kilka dni a juz zobaczyłem kilka tekstów "jestem pierwsz". To naprawde dobijające i wkurzające. Tępić tych ludzi :x :x


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 19:06

nookie pisze:
RadeKas pisze:Ja i klku innych forumowiczow probujemy to zwalczac
z wielka radoscia sie do takich osob zaliczam..nie chwalac sie... :wink: ale takie zachowanie jest tak bezsensu ze brak mi slow..moge sie zalozyc ze kazdy z tych wielkich panow ktorzy jakos pierwsi znalezli posta nie ma wiecej niz 13 lat..bo tylko takie maluszki sie w to bawia...
to znaczy wiem co chciales ująć w tym poscie- o szczeniactwie itp. ale mimo totroche mi przykro.Mam 13,5 i staram sie zachowywac poprawnie poniewaz cenie sobie mozliwosc udzielania się na tym forum oraz wraz z wami kibicowania Juve.Na początku miałem kilka wybrykow lecz patrzac na ta z perspektywy czasu az mi sie smiac chce.Dlatego choc nie moge sie rownac z takimi jak tty dlugoterminowymi kibicami to juve to chcialbym aby na np.13 latkow nie patrzono lekcewaząco bonie jest to do konca Fair.A co do tematu to zgadzam sie całkowicie


ODPOWIEDZ