Jakie czytamy posty?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Jakie czytasz posty?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 18:53

Zastanawiam się, jakie posty są czytane najczęściej. Czasem odnosze wrażenie, że niektórzy wchodzą tylko na forum, wypowiadają się i wogóle nie czy czytają opinii innych i wcześniejszych postów. Nie którzy czytają tylko najkrótsze wypowiedzi, niektórzy tylko kilka pierwszych no a niektórzy wszystkie. Czasem ktoś się dużo napracuje nad napisaniem dłuuugiej i rozbudowanej odpowiedzi, ale wydaje mi się że często takich długich postów nie chce się czytać. Więc czy warto je pisać?

Jak to jest z wami?


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 18:57

Ja tam czytam różnie, ale przeważnie czytam większość........
Właśnie jak czytam zauważam duże podobieństwo postów, wynikające z ich nie czytania lub wręcz przeciwnie, z ich czytania i nie mając nic ciekawegoi do powiedzenia, poprostu zrzynania wypowiedzi.....


non mollare mai
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 19:02

Ja nie lubie rozbudowanych postów. Post powinien być krótki i na temat, wtedy zerknie ktos na niego. To jest moja opinia na temat postów jakie ja czytam i staram sie pisać :-D


Johnny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 19:07

Ja tam staram się czytać większość. To zawsze zależy najbardziej czy czas pozwoli


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 19:22

Ja oczywiście czytam wszystkie. to jest obowiązkiem forumowicza. Nie ma sensu pisać posta jeśli nie przeczytało się poprzednich, wtedy można napisać identycznie ot samo co kolega wcześniej. Pozatym bardzo widać kto czyta posty a kto nie :) to wszystko wychodzi jak szydło z worka. Myslę, że nieczytanie postów jest bardzo nie fair dla innych użykowników. To co, że post jest długi? Czy to znaczy , że mamy go pominąć :shock: Niesądzę. Ktoś się napracuje a kolega pominie wysiłek drugiego kolegi :? Bez sensu.
Przyznam się, szczerze, że jak mam naprawdę mało czasu, śpieszę się czy coś to czytam posty ,,piąte przez dziesiąte'' ale nie, że omijam tlyko rzucam okiem o co koledze chodziło. NIGDY się nie wypowiedziałem w temacie, nie czytają poprzednich odpowiedzi!

Pozdrawiam tych co przeczytali tego posta :D


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 19:32

Ja staram sie czytać wszystkie, a w tych najdłuższych staram sie obczaić o co chodzi z grubsza. No chyba że mam zamiar sie wypowiedziec to czytam wszystko dokładnie, zeby nie powtórzyć czegoś co było poruszone. Albo gdy post jest wyjątkowo ciekawy np. jakiś artykuł. Ale tez zauważyłem że dużo użytkowników czyta np. SAM TEMAT co mnie strasznie drażni....bo często piszą potem bzdury :evil:

np. Ktoś zakłada temat i o coś pyta...potem pojawia sie 100 odpowiedzi identycznych, a po nich ktoś pisze że "NIE WIE" :? :roll:

Albo jak był temat o Salasie....niektórzy ludzie sam NAGŁÓWEK TEMATU przeczytali, nawet ominęli RESZTE tego postu i już piszą o czymś o co nie pytał autor !!!!
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2003, 19:39 przez BIGGI, łącznie zmieniany 2 razy.


Noodels

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2003
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 19:36

ja czytam większosc postów ale jak jest wpisane np.40 postów to troche zajmuje te czytanie zawsze czytam pierwszą strone a dalej to juz po 2,3,4 posty na strone


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 19:40

podpisuje sie pod słowami szanownych kolegów :-D . Ja wogóle uważam czytanie postów za przyjemność:). Lubie czytać co ludzie piszą tak od siebie. Chce znać zdanie inncyh. wtedy sie ma prawdziwy obraz na daną sprawe.


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 19:43

Ja takze staram sie czytac wszystkie 8)


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 19:52

Ja też przeważnie wszystkie, i postaram sie odpowiedzież najlepiej jak moge, no tez odpowiadam bardzo krótko, ale to żadko(zależy jak na to patrzeć)


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 20:09

Seiru pisze:Ja tam czytam różnie, ale przeważnie czytam większość........
Właśnie jak czytam zauważam duże podobieństwo postów, wynikające z ich nie czytania lub wręcz przeciwnie, z ich czytania i nie mając nic ciekawegoi do powiedzenia, poprostu zrzynania wypowiedzi.....
Wlasnie tez to zauwazyelm. Przyznam ze wkurza mnie to niewiarygodnie. Nie bede mowil ktory tu osobnik robi to nagminnie, ale naprawde to jest kretynskie :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja staram sie czytac wszystkie posty. Czasami nie czytam postwo z tematow takich jak "z kim w Lm w finale", "kto najlepszy", "a czy nie sprowadzic kogostam" itp itd. :roll: :roll: :roll:. I czasami jak wracam wykonczony po szkole to po prostu mozg odmawaii czytania tych dluzszych, ale zostawiam je na pozniej :P


srali muszki będzie wiosna
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 21:19

Zawsze czytam wszystko. I trzeba przyznać że aż czasem ręce opadają...

Osobiście ostatnio staram się pisać jak najdłuższe posty. Jeśli komuś nie chce się tego czytać, to wyłącznie jego problem :P

Ja nie lubie rozbudowanych postów. Post powinien być krótki i na temat, wtedy zerknie ktos na niego. To jest moja opinia na temat postów jakie ja czytam i staram sie pisać
Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany dyskusją przeczyta nawet najdłuższą wypowiedź, lecz jeśli ktoś chce poprostu dorzucić swoje trzy grosze nie przeczyta wszystkiego.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 21:23

Zazwyczaj czytam tylko kilka pierwszych, lub np.:co drugi :) jednak czasem czytam wszystkie, lub forumowiczów, których wypowiedzi mnie interesują, a ostatnio staram się czytać wszystko


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2003, 21:37

mnie tez to denarwuje, jak ktoś wchodzi na jakiś tamat i pisze rzeczy które juz ktoś inny napisał. Np. w tym tamacie o losowaniu ME, to najpierw były propozycje jakie chcieliby mieć grupy, a kiedy juz ktos napisał jakie są wylosowane grupy, to niektórzy dalej pisali jakie by chcieli, aby wylosowali :? przykład nie czytania poprzednich postów :D


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2003, 00:44

Czytam wszystkie...raczej z przyjemnością czasem z nerwami (najczęściej jak Milaniści piszą...ale taka już ich uroda..;) ) Czasem tylko mijm całe topiki jak mnie nie interesują.. :?


ODPOWIEDZ