Jakie czytamy posty?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Jakie czytasz posty?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 18:47

czytam większość ale te najdłuższe tylko jak mam czas :)


Dawniej Virus[Mauro].
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 22:15

Ja czytam jakies 95% wszystkich odpowiedzi , najczesciej omijam tematy typu : kto jest lepszy czy inne tematy (pytania w tematach) na ktorych odpowiedz jest retoryczna .
Moze to dziwne , ale najchetniej czytam te najdluuuzsze posty :-) moze dlatego ze wtedy naprawde ma ktos cos do powiedzienia i warto to przeczytac :-) duzo takich odpowiedzi ma Ti_amo za co go bardzo cenie :)
A co do Ravy to prawda - Ma strasznie dziwne poczucie humoru :/


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2003, 17:36

Mee_too pisze: Moze to dziwne , ale najchetniej czytam te najdluuuzsze posty :-) moze dlatego ze wtedy naprawde ma ktos cos do powiedzienia i warto to przeczytac :-) duzo takich odpowiedzi ma Ti_amo za co go bardzo cenie :)
Wow dzięki :wink: POzwoliłem sobie odpowiedzieć ponieważ, właśnie mam przeczucie, że większośc omija długie posty(np:moje) To głupie uczucie, bo ktoś naprawdę napracuje się, napisze dużo ale niestety jego ,,wypociny'' przeczyta nie liczna grupa osób. Dlatego ja czytam wszystkie, niezależnie od ilości.
Jak już piszę to wszytko co przychodzi mi do głowy. Ponieważ nie widzę sensu, wypowiadać się w danym, temacie gdzie nie mam wiele do powiedzenia. Albo napisać 3 zdania a za 10 min walnąć 2 posta :?
Aha jak już piszę długie posta to najpierw go czytam i patrzę czy ,,łatwo się go czyta'' mam na myśli, że proste zdania, które sie pokrywają :) A nie taki ,,galimatias'' :)


Obrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2003, 20:22

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Mee_too pisze: Moze to dziwne , ale najchetniej czytam te najdluuuzsze posty :-) moze dlatego ze wtedy naprawde ma ktos cos do powiedzienia i warto to przeczytac :-) duzo takich odpowiedzi ma Ti_amo za co go bardzo cenie :)
[...] Aha jak już piszę długie posta to najpierw go czytam i patrzę czy ,,łatwo się go czyta''...
Mee_too piękne podejście do sprawy :-D Właśnie założyłem ten temat po to, bo często się zastanawiałem, czy warto pisać te długie skoro mało kto je czyta. Jednak okazuje się, że nie do końca tak jest a do tego masz pewność, że najlepsi forumowicze docenią twój "tród".

A co do Ti_amo to również cenię twoje wypowiedzi. A jeśli chcesz, żeby twoje posty jeszcze "łatwiej się czytało" to nie dawaj ukośnika :wink:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 15:24

DJ Juventinho pisze: A co do Ti_amo to również cenię twoje wypowiedzi. A jeśli chcesz, żeby twoje posty jeszcze "łatwiej się czytało" to nie dawaj ukośnika :wink:
Boję się, że to niemożliwe :) Przyzwyczajenie mi nie pozwoli ale teraz zrobiłem wyjątek :wink:


Obrazek
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 15:33

Ja czytam wszystkie tak jak ten :D wszystkie prócz o menagerze bo nielubiem go


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 15:59

Również czytam wszystkie posty, ale tylko w tematach, ktore mnie interesują, a nie w takich typu "kogo byscie chcieli w Juve". Jednak mimo, że czytam sporo postów, zwykle zapominam co kto napisal bo dość szybkim czasie, pamiętając tylko ogólny wątek. Piszę tylko wtedy, kiedy mam coś do powiedzenia i jest bez znaczenia dla mnie czy napisze długi czy krotki post. Niektóre tematy i posty zwyczajnie pomijam, gdy widzę, że wszystkie są bliźniaczo podobne, albo nic nie wnoszą do tematu. Ale jest też druga strona medalu. Czytam posty nie tylko po to, żeby sie dowiedzieć czegos nowego, ale też dla czystej zlewy. Niektórzy serwują tu taki belkot, że d*** mi ze śmiechu odpada. Inni walą posty, z których możemy sie dowiedzieć tak odkrywczych informacji jak "Davids nie odchodź" albo że "Alex jest wielki". Rozwalił mnie np. koleś, który w angielskojęzycznym forum przywalił rozbrajająco: "kurde ja to w ogole nie znam angielskiego" :D :D Forum rozrosło się do takich rozmiarów, że niektórzy dają calkiem ciekawe tematy. W ostatnim czasie dwóch tzw. znanych forumowiczów dało tematy, po których spadłem ze smiechu z krzesla. Dotyczyły one "bardzo poważnych problemów", ktore mnie niestety aż tak bardzo nie poruszyly, jak wiekszość użytkowników tego forum. Nie będę pisał o kogo mi chodzi, bo nie mam zamiaru się wdawać w polemikę, która i tak by do niczego nie prowadziła, ponieważ większość z was zapewne zanegowałaby moje zdanie. Popieram za to tych ludzi, którzy nie boja sie pisać tego, co myślą - jak np. ostatnio Dionizos i tych, ktorzy czasem robią sobie zwykłe jaja. Rzekłem.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
ODPOWIEDZ