"Jedenastka" dwudziestolecia

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2003, 21:18

Przed chwilą głosowałem i miałem dylemat na kogo zagłosować na Cbriniego czy Toricellego, wybrałem tego pirwszego, zagłosowałem i okazało się że Zambrotta ma już blisko sto głosów a Cabrini zaledwie 16, a Toricelli 10. Co za ludzie tam głosują. Martin skończ z tą ankietą bo więkrzość się tu błaźni, a i tak wiadomo kto wygra.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2003, 21:48

Zobaczycie co sie bedzie działo z numerem 10 gdzie jest do wyboru Del Piero, R. Baggio i M. Platini... Jestem pewny że wygra Alex :x


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2003, 14:35

kornknot pisze:Zobaczycie co sie bedzie działo z numerem 10 gdzie jest do wyboru Del Piero, R. Baggio i M. Platini... Jestem pewny że wygra Alex :x
Właśnie dlatego bawię sięw tę ankietę, i chcę by trwała dalej aby zobaczyćco będzie działo się przy numerze 10...To tylko potweirdzi, że większośc to młodzi i niezagłębieni w historię JUVE kibice...ciekawe jaką różnicą głosów Del Piero wygra z Platinim... :?
Przecież jak ktoś z zagranicy wejdzie na JP, co napewno ma miejsce, zobaczy sądę to walnie ze zdziwienia. Niezła gafa będzie, pomyślą sobie, że tu urzędują tylko kibice od 13 lat w dół... :? Ehhh... :o


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2003, 09:53

Sonda bedzie kontynuowana... Mamy zamair ja dokonczyc a nastepnie bardziej wglebic sie w historie Juve i uprzytomnic wszystkim co sie dzialo kiedys. Nastepnie przeprowadzimy sonde jeszcze raz i porownamy wyniki.

Co do prawidlowosci sondy nie wiem czy problem tkwi w wieku...
Ktos mowil ze nie mial okazji ogladac ich w akcji ale ja jestem zapisany na liste mailingowa (angielska) gdzie wiekszosc ludzi ma po 20-30 lat i tez nie mieli okazji ogladac w akji pilkarzy z lat 50-60... Jednak dobrze znaja historie i przy wyborze numeru "2" 100% glosow poszlo na Gentile. To tylko swiadczy o tym, ze problem jest do rozwiazania.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
adinockm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 118
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2003, 10:33

No w wyborze bramkarze nie miałem problemów, postawiłem na Buffona, chociąz się wachała czy na Zoffa nie postawic, natomaist martwi mnie kogo na atak dać, wszyscy z trojki, Del Piero, Baggio i Paltini są i byliświetnimi pilkarzami :? :?


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2003, 10:39

Moim zdaniem każdy powinien oddawać głosy na tego który jego zdaniem jest najlepszy , a potem się przecież okaże kto jes (był ) najlepszy na tej pozycji wciągu 20 lat. Każdy sam powinien stawiać na swoich faworytów .


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2003, 11:01

to jest sonda w której każdy może głosować na kogo chce. Powiećcie mi która sonda była kiedykolwiek sprawiedliwa :?: Może tylko co do Złotej piłki dla Nedveda :D W każdej sondzie każdy głosuje na kogo chce i kogo uważa za najlepszego lub też na co jest głosowanie. Nie możemy namawiać każdego, żeby głosował na zawodników takich jak np. Zoff. kto uważa że Buffon jest lepszy niech zagłosuje na Niego. To samo dotyczy Cbriniego, Toricellego czy Zomabrotty, kto uważa Zambrotte za najlepszego za Nich niech na Niego zagłosuje, mimo, że gra na tej pozycji od roku.. Każdy ma Swój głos i może go wykorzystać jak chce.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2003, 13:39

Ale to jest troche dziwne ze w sondzie na najlepszego lewego obronce wygrywa pilkarz ktory gra na tej pozycji od sezonu.. Cos tu nie gra :roll:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2003, 13:50

Martin pisze:Ale to jest troche dziwne ze w sondzie na najlepszego lewego obronce wygrywa pilkarz ktory gra na tej pozycji od sezonu.. Cos tu nie gra :roll:
no ale tak czy siak grał na tej pozycji w ciągu ostanich 20 lat :D To jest niezaprzeczalne :D A, że ostatnio Mu to dobrze wychodzi, to wszyscy są Nim zachwyceni i głosują n Niego


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2003, 14:10

Tak znakomity pomyśł :idea: tylko napewno każdy b ędzie głowsował na wszystkich teraźniejszych piłkarzy Juve prócz prawej pomocy ja na prawej napewno zagłosuje na ''żołnierzyka'' :D


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Daw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2003, 14:56

Ja tego nie rozumiem. Jak można było głosować na Zambrottę. Mogę zrozumieć wybór Thurama i Buffona(choć ciężko), ale wybór Zambrotty to już przesada. Jak można głosować na zawodnika, który gra na danej pozycji JEDEN sezon. :evil: :evil:


10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 21:17

Ja też Was nie rozumiem! Skoro tak Wam się nie podoba Gianluca Zambrotta jako obrońca, to dlaczego nie jest wśród prawych pomocników?
Każdy niech głosuje na kogo chce.


ODPOWIEDZ