Kolejna amnestia

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 04:09

Dionizos :arrow: Ty lepiej zmień ten podpis bo zaraz Ci wlepie banana za dyskryminacje, Ty szowinisto skończony razem z tym Twoim Napoleonem :D :D :wink:


azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 14:20

BVB pisze:
azuriana pisze:Dziołcha ty po prostu promieniujesz skromnością!!! :D :D :D
Dziołcha to se mów do siostry :)
Maggie to sto razy więcej niż siostra,nie wierzysz to zapytaj ją "Fankę Michała" (tak jak ja) :lol: :lol: :lol:


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 15:47

Medi pisze:Dionizos :arrow: Ty lepiej zmień ten podpis bo zaraz Ci wlepie banana za dyskryminacje, Ty szowinisto skończony

mnie sie ten podpis bardzo podoba, jest bardzo trafny i bardzo lol :P


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 16:59

Medi pisze:Dionizos :arrow: Ty lepiej zmień ten podpis bo zaraz Ci wlepie banana za dyskryminacje, Ty szowinisto skończony razem z tym Twoim Napoleonem :D :D :wink:
O co to to nie! Zabraliscie mody wredne moja kochana armatke, a teraz chcecie jeszcze to! Moja biedna kolumbryna siedzi sobie w skladziku i placze za naszym forum. A cytaty Cesarza i tak od czasu do czasu zmieniam :wink: .


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 17:17

A tutaj cos specjalnie dla Medi:

''Kobieta piekna jest srebrem dla oczu
Kobieta madra jest złotem dla serca.'' Oczywscie Nap. - Cytat z pamieci, także nie wiem czy przypadkiem nie po zmienialem kruszców :wink:.

-Jaka kobieta jest dla Pana ideałem?
- Taka, ktora ma duzo dzieci.

Pani de Stael, kobieta sławna miedzy innymi dla tego, że miala chyba z 6 mezow, w rozmowie z Napoleonem I Wielkim.

Nie wspomne nic o kochankach Cesarza :wink: , to byloby nietaktowne.... 8)


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 21:57

Dionizos: Tak przy okazji, skoro juz rozpisałes sie tym temacie - kiedyś w " Nie do wiary" mówili ze Napoleon był Antychrystem (czy jak to tam sie pisze) :wink:
Co Ty o tym sądzisz??? :-D


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 22:00

azuriana pisze:
BVB pisze:
azuriana pisze:Dziołcha ty po prostu promieniujesz skromnością!!! :D :D :D
Dziołcha to se mów do siostry :)
Maggie to sto razy więcej niż siostra,nie wierzysz to zapytaj ją "Fankę Michała" (tak jak ja) :lol: :lol: :lol:
Po pierwsze to ja mam tą skromność wrodzoną :D :D
A po drugie to Azuriana może do mnie mówić do mnie jak sce ona zresztą to wie <serduszka>:D :D :D
zresztą BVB ty tyż i się proszę nie czepiać :D :D :D
A apropo tych fanek to nie chodzi o tą samą osobę a zresztą Forza Alex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 23:56

Dionizos pisze:A tutaj cos specjalnie dla Medi:

''Kobieta piekna jest srebrem dla oczu
Kobieta madra jest złotem dla serca.'' Oczywscie Nap. - Cytat z pamieci, także nie wiem czy przypadkiem nie po zmienialem kruszców :wink:.

-Jaka kobieta jest dla Pana ideałem?
- Taka, ktora ma duzo dzieci.

Pani de Stael, kobieta sławna miedzy innymi dla tego, że miala chyba z 6 mezow, w rozmowie z Napoleonem I Wielkim.

Nie wspomne nic o kochankach Cesarza :wink: , to byloby nietaktowne.... 8)
o tak o milosci napoleona do kobiet troche czytalem :wink: , kiedys dla zachcianki jednej z nich, kazał zorganizowac scenke batalistyczna z udzielem jego wlasncyh zolnierzy.... oni sie mordowali nawzajem , a ona cieszyla wzrok....ehhh to sie nazywa romantyk, gdzie ci mezczyzni z tamtych lat :P ?


a tak wracajac do tematu to przyznam, ze fajnie macie z tymi punkcikami karnymi na tym forum, wyroki, amnestie, takie male internetowe auschwitz :P ...nie no zartuje, porzadek musi byc 8)


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2003, 23:57

cybul pisze:
Medi pisze:Dionizos :arrow: Ty lepiej zmień ten podpis bo zaraz Ci wlepie banana za dyskryminacje, Ty szowinisto skończony

mnie sie ten podpis bardzo podoba, jest bardzo trafny i bardzo lol :P
Teraz to i mnie sie podoba 8)
Dionizos pisze:A tutaj cos specjalnie dla Medi:

''Kobieta piekna jest srebrem dla oczu
Kobieta madra jest złotem dla serca.'' Oczywscie Nap. - Cytat z pamieci, także nie wiem czy przypadkiem nie po zmienialem kruszców :wink:.
Wyjścia są 2, bo albo coś pozmieniałeś w cytacie albo Napoleon często zmieniał zdanie :D :lol: :wink:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2003, 18:10

Medi pisze:
cybul pisze:
Medi pisze:Dionizos :arrow: Ty lepiej zmień ten podpis bo zaraz Ci wlepie banana za dyskryminacje, Ty szowinisto skończony

mnie sie ten podpis bardzo podoba, jest bardzo trafny i bardzo lol :P
Teraz to i mnie sie podoba 8)
Dionizos pisze:A tutaj cos specjalnie dla Medi:

''Kobieta piekna jest srebrem dla oczu
Kobieta madra jest złotem dla serca.'' Oczywscie Nap. - Cytat z pamieci, także nie wiem czy przypadkiem nie po zmienialem kruszców :wink:.
Wyjścia są 2, bo albo coś pozmieniałeś w cytacie albo Napoleon często zmieniał zdanie :D :lol: :wink:
Tutaj dochodzimy do sedna. Cesarz jak juz cos powiedzial zawsze bylo do rzeczy. Niestety jego cytaty czesto wykluczaja sie. Trzeba jednak zauwazyc, że wiekszosc tych cytatow, dzieli kilka ladnych lat. Trudno porownywac to co powiedzial bedac porucznikiem artylerii ( moja armatka :cry: ) i to co mowil bedac wygnanym na Sw.Helene.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2003, 18:24

JuveQL pisze:Dionizos: Tak przy okazji, skoro juz rozpisałes sie tym temacie - kiedyś w " Nie do wiary" mówili ze Napoleon był Antychrystem (czy jak to tam sie pisze) :wink:
Co Ty o tym sądzisz??? :-D
A ten Antychryst to niby co? Chodzi tylko o to, że nie wierzy w Boga? Bo to akurat prawda nie jest. Napewno Cesarz gorliwym katolikiem nie był (cóz, nikt nie jest idealny 8) ), ale wierzyl, że tam na wysoko cos jest. Plynąc do Egiptu, generalowie Francuscy zaklinali sie przed swym glownodowodzacym, że sa ateistami, on pokazal na niebo i zapytal sie ich ,,a to wszystko kto stworzyl?".


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 07 listopada 2003, 22:25

Troszke zboczyliscie z tematu. EOT. Zapraszam do innego pokoju.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ