POCZĄTEK REWOLUCJI O GODZINIE 9:00

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 09:15

Jednym slowem bomba :!: Gratuluje


Notch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 107
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 10:44

Trzeba ocenic to co zrobili adminowie.
No to do roboty ^^

Nie moge znalesc dzialu download. Czyli nie ma tapet, zdjec, karykatur i innych. MINUS

Ciezko znalesc bramki i inne multimedia z meczy. Ta ramka jest malo widoczna MINUS

Nie ma tak lubianej przezemnie tabelki z najnowszymi postami na forum. Przez to poruszanie sie po forum jest utrudnioneDUZY MINUS

Gdzie jest 100 goli Alexa? WIELKI MINUS

Teraz czas na plusy :P

Typuj wynik bardzo prosty w obsludze PLUS

Szata graficzna bardzo ladna PLUS

Skroty z meczy CUDO WIELKI PLUS

Komentowanie newsow WIELKI PLUS

Terminarz DUZY PLUS

To narazie tyle. Jak cos znajde to dopisze.

Narazie zmiana wyszla na PLUS


stahoo pisze: To naprawdę mądra wypowiedź!
No baa
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 10:50

Jak juz napisalem w komentzaru na stronie, dla mnie bomba. Wszytsklo mi sie podoba i czekam na kolejne zmiany :D (ale jestem wymagajacy)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 11:24

trzeba rzyznać że ciężak praca dała efekt, mnie sie bardzo podoba ta nowa stronka, teraz jak sobie przypominam tamtą...a wtedy tam mi sie podobała...czekam na kolejne zmiany :wink: i gratuluje :!:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 11:45

Hmmm zauważyłem ze gdy dałem typwanie wyniku MILAN - JUVE to automatycznie dodano mi liczbe punktów jakby mecz skończył sie 0-0. Zapewne ta liczba zmieni sie po meczu, ale to troche bez sensu że juz przed meczem dodawana jest liczba punktów. :?


Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 12:13

Strona jest super ale będzie jeszcze lepiej kiedy dojdą pozostałe działy


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 13:48

BIGGI pisze:Hmmm zauważyłem ze gdy dałem typwanie wyniku MILAN - JUVE to automatycznie dodano mi liczbe punktów jakby mecz skończył sie 0-0. Zapewne ta liczba zmieni sie po meczu, ale to troche bez sensu że juz przed meczem dodawana jest liczba punktów. :?
HEhe u mnie podobnie :) Głósuję, potem sprawdzam ilośc punktów jakie mam za wszystkie typy a to 2 pkt. za mecz z Milanem :shock: Z 15 min. zastanawiałem się za co, potem już skumałem :wink: Fajnie, zagłosuję sobie na wszystkie mecze do końca sezonu, postawię na 0-0, i będę 1 :D To był oczywiście żart :wink:


Obrazek
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 13:59

Yari pisze:Masz też bramki z karnych?? Ja mam tylko jerden filmik z tego meczu w którym jest gol Treze , obrona karnego przez Gigego , karny Ferrary i jak Chłopaki wznoszą puchar:):).
no to mamy ten sam filmik :wink: na www.camoranesi.net jest jeszcze karny w wykonaniu Camora


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 14:57

"Wszystko" jst wspaniale (prawie wszystko) Wszscy którzy pracowali nad stronką wykonali kawał swietnej roboty zato trzeba im dziekować i gratulowac pomysłu.

Ale mi osobiscie (OSOBISCIE) nie mówie że jest to złąe czy coś poprostu nie podoba mi sie kolor Layout-u ten czarny ok ale (żółty) mi to osobiscie nie pasuje. Jest to kwestja gustu może przyzwyczajenia, może pojakimś czasie sie przyzwyczaje,
Ale jakos mi to nie lezy -zółty poprostu nie ma (prawie) nic wspólnego z Juve

ALE I TAK JEST SWIETNIE


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 15:07

Notch pisze:Trzeba ocenic to co zrobili adminowie.
No to do roboty ^^

Nie moge znalesc dzialu download. Czyli nie ma tapet, zdjec, karykatur i innych. MINUS

Ciezko znalesc bramki i inne multimedia z meczy. Ta ramka jest malo widoczna MINUS

Nie ma tak lubianej przezemnie tabelki z najnowszymi postami na forum. Przez to poruszanie sie po forum jest utrudnioneDUZY MINUS

Gdzie jest 100 goli Alexa? WIELKI MINUS

Teraz czas na plusy :P

Typuj wynik bardzo prosty w obsludze PLUS

Szata graficzna bardzo ladna PLUS

Skroty z meczy CUDO WIELKI PLUS

Komentowanie newsow WIELKI PLUS

Terminarz DUZY PLUS

To narazie tyle. Jak cos znajde to dopisze.

Narazie zmiana wyszla na PLUS
Jak byś chociąż przeczytał ten temat wktórym sie wypowiadasz było by miło.
Bo jak byś czytał to bys wiedzaiał że to nie jest dokonczona w 100% wersja strony.
I poszczególne działy się dopoiero pojawią


Obrazek
Notch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 107
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 16:04

Oskar8:

Napisalem wyraznie 2 razy NARAZIE. Znaczy to ze ocenilem jak to wyglada NARAZIE. I NARAZIE jest dobrze. Jak wszystko bedzie skonczone to bedzie wogole super.
A narazie stronka jest tylko lepsza.

Wielokrotne uzycie slowa "narazie" zamierzone.

Jak kogos urazilem to nie chcany ^^


stahoo pisze: To naprawdę mądra wypowiedź!
No baa
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 17:21

No niestety nie ustrzeglismy sie bledow. Download na razie nie dziala. Nie ma go w menu bo musimy dopracowac skrypty. Tak aby tylko zalogowane osoby mogly to sciagac.
Planuje uruchomienie Alexa na jutro ale na razie download nie dziala.... Na pewno ruszy najszybciej jak sie tylko da. Jest 1. listopad i ciezko zgrac sie z cala ekipia. Ja sam dopiero co wrocilem z grobow.
Co tam jeszcze? Aha. typowanie wynikow. To tez bedzie dopracowane. Planowo powinen podliczac glosy dopiero po meczu. POstaramy sie to naprawic.
O ile sie nie myle jest to zwiazane z data. I kazdy kto zaglosuje na kazdy mecz do konca sezonu i obstawi 0-0 to na pewno mu sie te punkty tak od razu nie dodadza.
Poczekajcie troszke. Wszystko sukcesywnie sie bedzie docierac.
A co do multimediow - przyzwyczaicie sie :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Sadam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2002
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 19:34

Hmmm dziwi mnie troszke ten niezwykły entuzjazm ogółu co do zmian... Szczególnie sprawa oprawy graficznej, która niepasuje mi zbytnio do klubu JUVENTUS. Spodziewałem sie zmiany na tryb bianco-nerii a tymczasem zastaje odcienie żółtego... hmmmm.... no nic, każdy ma jakąś wizje doskonałości. Zresztą zmiany najbardziej tyczą chyba zmiany skryptów co zajęło zapewne mase czasu. Czemu po prawej stronie nic niema?? :D to mnie zastanawia troche.... Wygląda to przynajmniej zastanawiająco, jakby coś sie niezaładowało :D Ale mysle że to chwilowo chyba tylko... Świetne uproszczenie Typuj Wynik!!! Za to wam chwała.... oczywiscie pomijam fakt że jestem na 3 miejscu a byłem troszke dalej...!! :D (kurde niedopisujcie punktów reszcie!! :twisted: ) Co do komentarzy przy newsach to przez nie powinna zniknąć spora część forum :] Wreszcie znikła strona tytułowa która przecież była totalnie zbędna... Niestety strona ładuje sie kilka razy dłużej, co dla modemowców zapewne niejest pozytywnym faktem. (a może ja mam słaby net dzisiaj? kto wie :D) Hmmm wogule uważam że premiera strony powinna odbyć sie dopiero po skończeniu jej w 99% a jak widzimy sporo jest jeszcze do roboty... To tak jak z angielską premierą CM4 i z 6 patch'ami do niego :twisted:

No nic troche ponażekałem ale ogólne to niejest najgorzej :-D Spodziewam sie że z biegiem czasu wszystko zostanie sukcesywnie udoskonalone ....

Pozdrawiam


by SADAM
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 19:40

Sadam pisze: ) Co do komentarzy przy newsach to przez nie powinna zniknąć spora część forum
Dlatego nic sie nie dzieje w pokoju NEWSY JUVEPOLAND, który zapewne zniknie
Niestety strona ładuje sie kilka razy dłużej, co dla modemowców zapewne niejest pozytywnym faktem. (a może ja mam słaby net dzisiaj? kto wie :D)
A mi o dziwo baaaardzo szybciutko sie ładuje, a poprzednia łądowała sie dłużej o wiele


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 19:49

Premiera miala miejsce teraz a nie potem (przy 99%) przez typowanie wynikow. Nie mam zamiaru wklepywac wszystkim do bazy wynikow z 30 meczow sezonu. Plan byl zeby zrobic to w wakacje (mysli o rewolucji zaczely sie juz ho ho ho ho). Tak wyszlo
I jak juz pisalem. Podstawowe moduly dzialaja (newsy, bramki - przynajmniej najwazniejsza czesc, raporty i typowanie) reszta bedzie dorobiona wkrotce.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ