CZAT

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2003, 17:50

Miał być nalot fanów Interu na czat JuvePoland, a wyszlo na odwrot. Niestety niektorzy nie kumaja (wg mnie idei kibicowania) i weszli na czat Interu troche pobluzgac. Poniewaz nie za bardzo mi sie to spodobalo niektorzy otrzymali bana na czacie JuvePoland za to zachowanie. I tu wlasnie jest problem. Chialem zalozyc sonde ale problem jest powazniejszy niz na sonde. Problem (pewno niektorzy stwierdza ze ze duzo ich w swim zyciu mam, prawda Seba?) jest powazny i nalezy go dokladnie przedyskutowac.
Niektorym nie spodobal sie moja reakcja dlatego chce abyscie wypowiedzieli sie na ten temat. Czy na czacie JuvePoland sa dobre zasady? Czy moze troche zbyt ostre i nalezaloby wyluzowac? A moze pozwolic na calkowita swobode wypowiedzi i bany ew. kicki powinny byc w ostatecznosci? Czy moderatorzy powinni pozwolic na wyzywanie, obrazanie innych druzyn na czacie i poza nim?
Jak wy to widzicie?
Moje zdanie kazdy juz zna. Teraz czas na Was!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2003, 18:36

popieram obecne zasady.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2003, 19:33

Przede wszystkim na chacie nie powinno byc burdelu i floodowania!Cały chat jest zaśmiecany całą masa wykrzykników :evil: Wchodzenie na inne chaty np.Interu i bluzganie ich fanów jest bez sensu...Jaki to ma cel?Rozumiem ze mozna tego klubu nie trawić(sam go szczerze nie lubie)ale włażenie komuś na chat jest kompletnie bez sensu..Kiedy jednak Juventus traci gola czy przegrywa to nie łatwo jest utrzymac nerwy na wodzy i niekiedy może wyrwać sie jakies prekleństwo..i tu apeluje do martina!Nie banuj ludzi kiedy po stracie gola wyrwie im sie przekleństwo...Aha i nie zapominaj że niektorzy z uzutkowników chata maja 14 lat i na niektóre wydażenia reaguja jak dzieci...bo nimi są :D Kibicuje Juve od 8 lat i pamietam że nerwy nieraz mi puszczały kiedy Juve przegrywało taki wiek...Martin zrozum młodszych fanów Juve i delikatnie im wytłumacz coniektóre sprawy a nie zaczynaj sie z nimi kłucic:)


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2003, 19:55

Hm... nie wiem co masz na mysli mowiac dzieci ktore maja 14 lat !!?? :evil: Ja mam 14 i wszystko rozumiem dlatego zgadzam sie z regulaminem jezeli mozna to tak nazwac i jestem za kultura na czacie 8)


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2003, 20:11

Brawo dla ciebie Tomek:)Oby inni 14-latkowie byli tak posłuszni :wink: Ale ty tomaszu też raz na jakis czas floodujeszs...czy może się myle?


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2003, 20:13

Ja jestem za pełną kulturą na czacie. Popieram Bianco w tym że nie powinno być podczas meczu tylu wykrzykników itp. to ma być dyskusja a nie cały czas juve!!!!, juve gola!!!! itp zwłaszcza jak ktoś komentuje mecz. Ludzie opamiętajcie się! A co do nachodzenia innych chatów to to potępiam...


Juve4ever

gg 3417094
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2003, 21:13

MYSLE ZE BLUZgI , floody , I CHAMSKIE ZACHOWANIE POWINNY BYC "KARANE" :D ALE na JAKIES PRZEKLEŃSTWO ZWIĄZANE Z EMOCJAMI PODCZAS MECZU MOZNA PRZYMYKAĆ OKO :wink:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2003, 10:06

Nio masz racje flooduje ale nie jestem dzieckiem i mowie jeszcze raz ze nie jestem dzieckiem !!! A ty ile lat masz ze taki madry jestes :D Aha i jeszcze jedno komu ja bym mial byc posluszny ????? :D :D


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lutego 2003, 00:56

Ja uważam że zasady są ok. Ale i tak jedna rzecz mnie bardzo denerwuje, a mianowicie te "JUVE GOLA!!!!!!!", "FORZA JUVE". Jak już piszecie to się zastanówcie co :!: :!:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2003, 22:57

lepiej napisac FORZE JUVE niz FORZE MILAN ? nie ?? :D :D


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2003, 16:44

BIGGI pisze:lepiej napisac FORZE JUVE niz FORZE MILAN ? nie ?? :D :D
Faky, ale bez przesady - kilka razy można napisać FORZA JUVE, ale nie tyle żeby zawalic caly ekran :!:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2003, 21:04

no jasne....z tym sie zgodze...jak juz wczesniej pisałem jestem przeciwko :D floodowaniu.....


ODPOWIEDZ