forum innych klubów

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2003, 09:59

ADAMJUVENTUSPL pisze:Ja jestem zarejestrowany na forum Romy:
www.asromapl.prv.pl
ale to forum od nich jest prymitywne
Rasi pisze:Ja zaglądam czasem na forum Milanu:
http://acmilan.pl/interaktywne/forum/index.php
Fajni ludzie i fajna atmosfera - polecam
tam juz sie zarejestrowałem, podobne forum do naszego, tylko tematy nie są "ścisłe" i jest jeden wielki chaos
Rasi pisze:Hheh... nie do końca. Nie wiem jak na innych forach ale na forum Milanu mam range "Juventino" i gwiazdka w randze jest biało-czarna
ja juz też tam dostałem taką range i sie bardzo ciesze bo w tej czarno-czerwonej gwiazdce sie czułem nie swojo :D
Maggie Del Piero pisze:Ja jestem na milańskim ale żadko bywam potatym przy napisaniu 7 posta ktoś stwierdził że nabijam i to był 7 po chyba 2 miesiącach od zarejestrowania Skandal zrzadka tam bywam:P
ja tam mam już ...17 postów po dwóch dniach i jak narazie mnie o nic nie oskarżyli, ale ja pisze na temat na ich forum, a że jestem dopiero 2 dni to jest dużo tematów w których nic nie pisałem :D


Ozzy

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2003
Posty: 28
Rejestracja: 30 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2003, 14:53

kouba pisze:
Rasi pisze:]Ja zaglądam czasem na forum Milanu:
http://acmilan.pl/interaktywne/forum/index.php
Fajni ludzie i fajna atmosfera - polecam
tam juz sie zarejestrowałem, podobne forum do naszego, tylko tematy nie są "ścisłe" i jest jeden wielki chaos
Hmm... kwestia gustu, wychodzimy (w wiekszosci) z zalozenia, ze lepiej miec kilka tematow w dziale (w transferach sa transfery Milanu i transfery rywali np.) powoduje to moim zdaniem, moze bardzo rozbudowana, ale przejzysta dyskusje, a nie 30 stron tematow o d... maryny, co czasem ma miejsce na innych forach.

Czasem mam wrazenie, ze kazda plotka np. o Davidsie ma u was nowy topic, dla mnie to jest chaos, powinien byc temat Davids w dziale pilkarze i amen, kazdy inny zaalozony jest eksterminowany i jest porzadek.


Rossonero per la Vita.
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2003, 15:02

Ozzy pisze:
kouba pisze:
Rasi pisze:]Ja zaglądam czasem na forum Milanu:
http://acmilan.pl/interaktywne/forum/index.php
Fajni ludzie i fajna atmosfera - polecam
tam juz sie zarejestrowałem, podobne forum do naszego, tylko tematy nie są "ścisłe" i jest jeden wielki chaos
Hmm... kwestia gustu, wychodzimy (w wiekszosci) z zalozenia, ze lepiej miec kilka tematow w dziale (w transferach sa transfery Milanu i transfery rywali np.) powoduje to moim zdaniem, moze bardzo rozbudowana, ale przejzysta dyskusje, a nie 30 stron tematow o d... maryny, co czasem ma miejsce na innych forach.

Czasem mam wrazenie, ze kazda plotka np. o Davidsie ma u was nowy topic, dla mnie to jest chaos, powinien byc temat Davids w dziale pilkarze i amen, kazdy inny zaalozony jest eksterminowany i jest porzadek.
może to zalaeży od gustu, z tym sie zgodze, ale może jest lepiej z tymi tematami, ale u Was w niektórych pokojach jest totalny chaos np. w Serie A, Reprezentacje i inne ligi, czy prawie cały dział "piłka nożna", nie mówie że to jest złe ale mi nie "pasi". popracujcie troche nad tą stronką a będzie naprawde super , to musze wam przyznać :!:


ODPOWIEDZ