O forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2003, 23:28

Oskar8 pisze:Pokój Juvepoland prawdopodobnie niedługo zniknie.

Bo newsy komentowane są na stronie.
Więc zobaczymy
No...już jakiś czas "znika" ten pokój.... :? Może w końcu mu się uda :wink:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2003, 23:35

Mi wszystko odpowiada :D Jest git :!: Niczego mi Martin nie zmieniać :!: :P


★ ★ ★
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2003, 23:35

Dla mnie jest dobrze, dla JUVE nie szkoda mi czasu :D


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 21:55

Można by zrobić jakiś świąteczny nastrój na tym forum. Np. padający śnieżek lub coś w tym stylu, są takie bajery......ludzie, "świnta" idą :wink:


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 22:59

BIGGI pisze:Można by zrobić jakiś świąteczny nastrój na tym forum. Np. padający śnieżek lub coś w tym stylu, są takie bajery......ludzie, "świnta" idą :wink:
Biggi czy ty myslisz że my nie mamy co roiz --> znaczy sie Martin :PP
Forum nie ma wygladac ładnie tylko przejrzyscie :D
Komu by tam sie chciało akie bajery robic (napewno nie Martinowi) lepiej żeby porobil coś na stronie niż sie tym zajmował.


P.S zaraz pewnie będzie kilka odpowiedzi - zgadazam sie lepiej żeby ćos na stronie zrobił:D


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:08

Ja juz zdarzylem sie przyzwyczaic! Net chodzi mi jak zloto na rynku i nie narzekam bo nie mam naco !
P.s po co zmieniac jak wiekszosci sie podoba??


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:11

Tak wszystko jest wporzo tylko zamiast Pokoju Inne Tematy mógł by być Hyde Park


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:17

Ludzie ale ja nie mówie ze NA STAŁE tylko na okres ŚWIĄT (ehh niektórzy to czytają te posty piąte przez dziesiąte), no ale skoro nie ma czasu to trudno. To była tylko sugestia, bo np. ja dużą uwage przywiązuje do nastroju. Przeciez nie chce żeby przez cały rok padał śniego na forum :D :D ale są takie fajne bajery na niektórych forach, albo chociaż czapka mikołaja na logo JP , tak jak np. na EUROSPORCIE :wink: ..... :wink: Wesołych ŚWIĄT :wink:
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2003, 23:40 przez BIGGI, łącznie zmieniany 2 razy.


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:19

Seiru pisze:Powiem że mnie też jest obojętne ile jest pokoi :?
I tak prawie zawsze wchodze w nowy temat ze strony głównej :D
Ja tak samo.Nigdy nie bawie się po łazenie po pokojach.Nowe tematy zawsze wyświetlane są na głownej i tylko na nie odpisuje.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
liver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2003
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:46

Trudno nazwac to forum "statycznym" ale dzieki temu przynajmniej ciagle cos sie dzieje.....w kolko jakies zmiany :lol: ZYWIOL :twisted:


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 00:17

Mi tam foum się podoba i raczej nic bym w nim nie zmienial , no może wyrzucił bym pare pokoi na ktore prawie nigdy nie zaglądam , ale jest spoko . Faktem jest że na okres świąt i Sylwestra można by dodać pare bajerów ale wiem że Martin ma wiele innych , ważniejszych rzeczy na głowie .


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 01:08

BIGGI pisze:Można by zrobić jakiś świąteczny nastrój na tym forum. Np. padający śnieżek lub coś w tym stylu, są takie bajery......ludzie, "świnta" idą :wink:
Szczerze mowiac jak bym mial na monitorze jakis smieszny padajacy snieg to wywalil bym kompa za okno. Wiec prosze bez takich glupich pomyslow. Na snieg mozesz sobie za oknem popatrzec. Chyba ze nie pada. Wtedy masz pecha i liczysz na to ze spadnie albo na to ze sptkasz bratnia dusze ktora walnie na stronie(mam nadzieje ze nie tej) jakis padajace cos tam 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 12:29

juveluck pisze:
BIGGI pisze:Można by zrobić jakiś świąteczny nastrój na tym forum. Np. padający śnieżek lub coś w tym stylu, są takie bajery......ludzie, "świnta" idą :wink:
Szczerze mowiac jak bym mial na monitorze jakis smieszny padajacy snieg to wywalil bym kompa za okno. Wiec prosze bez takich glupich pomyslow. Na snieg mozesz sobie za oknem popatrzec. Chyba ze nie pada. Wtedy masz pecha i liczysz na to ze spadnie albo na to ze sptkasz bratnia dusze ktora walnie na stronie(mam nadzieje ze nie tej) jakis padajace cos tam 8)
Nie to nie, bez łachy, ale po co od razu krytykować i ośmieszac, mi sie podoba tobie nie.... :? Osobiscie lubie poczuć swiąteczną atmosfere nawet na forum, i nie mówie tu koniecznie o padającym śniegu, ale chociaż a jakimś drobiazgu przypominającym o świętach....no ale skoro to GŁUPI pomysł to nie..... :?

Poza tym czemu został zamknięty temat o łownieniu ryb ?????? Przeciez wędkarstwo to sport, sam lubie łowić i całkiem ciekawa dyskusja mogła by sie rozpocząc. Sprzęt, sposoby łowienia, rady itp :?


Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 12:51

No z tymi pokojami to jest przerabane!! Nie dosc ze sie gubie niewiem gdzie co jest to jeszcze dostaje ostrzezenia!! Jak dla mnie to jest glupota! :evil:


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 12:59

BIGGI pisze:
Nie to nie, bez łachy, ale po co od razu krytykować i ośmieszac, mi sie podoba tobie nie.... :? Osobiscie lubie poczuć swiąteczną atmosfere nawet na forum, i nie mówie tu koniecznie o padającym śniegu, ale chociaż a jakimś drobiazgu przypominającym o świętach....no ale skoro to GŁUPI pomysł to nie..... :?

Poza tym czemu został zamknięty temat o łownieniu ryb ?????? Przeciez wędkarstwo to sport, sam lubie łowić i całkiem ciekawa dyskusja mogła by sie rozpocząc. Sprzęt, sposoby łowienia, rady itp :?
Moim zdaniem nie ma co rozdrabniac zainteresowan na oddzielne tematy. To forum pilkarskie. Kto chce o rybach gadac niech idzie na wedkarskie. Natomiast jezeli chodzi o glupi pomys odnioslem sie tylko do padajacego sniegu. Ktory widoczny na moim monitorze zle wplywal by na moja roznerwicowana psychike


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ