Dlaczego zostałem w....

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 22:22

Ja tam Ti amo zaraz tak zrozumiałam i nie rozumiem oburzenia. Choć może kogoś to uraziło. Dobra już się zalogowałam to możecie całą resztę odłączyć:) :D :D :twisted: :twisted: :twisted:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 22:47

No powiem wam ze niezla jazde tutaj zrobiliscie, ja osobiscie nigdy nie bylem na czacie, bo siedze na zwyklym modemie i pare takich meczow by mnie zrujnowalo :), z reszta jak widzicie na forum tez dlugo nie siedze:), chodz strone odwiedzam od dlugiego czasu. Jednak moglbym sie wypowiedziec z punktu widzenia takiego bezstronnego zawodnika, cala ta sytuacja troche mnie smieszy, gdyz buntujecie sie sami przeciwko waszym czat-kolega. Martin i reszta ekipy odwala na tej stronie kawal dobrej roboty i juz chodzby z samej racji tego ze chce zeby zapanowal tu lad i harmonia nie powinniscie naskakiwac na niego, moze faktycznie bledem bylo wywalanie w czasie czat-transmisji, ale nikt nie spodziewal sie ze zaczna sie dziac takie cuda, po prostu stalo sie, ale bez sensu jest robienie zarzutow autorom tej stron. Oni staraja sie robic wszystko by dalo sie tu normalnie funkcjonowac.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 01:24

zIzKaCz pisze:No powiem wam ze niezla jazde tutaj zrobiliscie, ja osobiscie nigdy nie bylem na czacie, bo siedze na zwyklym modemie i pare takich meczow by mnie zrujnowalo :), z reszta jak widzicie na forum tez dlugo nie siedze:), chodz strone odwiedzam od dlugiego czasu. Jednak moglbym sie wypowiedziec z punktu widzenia takiego bezstronnego zawodnika, cala ta sytuacja troche mnie smieszy, gdyz buntujecie sie sami przeciwko waszym czat-kolega. Martin i reszta ekipy odwala na tej stronie kawal dobrej roboty i juz chodzby z samej racji tego ze chce zeby zapanowal tu lad i harmonia nie powinniscie naskakiwac na niego, moze faktycznie bledem bylo wywalanie w czasie czat-transmisji, ale nikt nie spodziewal sie ze zaczna sie dziac takie cuda, po prostu stalo sie, ale bez sensu jest robienie zarzutow autorom tej stron. Oni staraja sie robic wszystko by dalo sie tu normalnie funkcjonowac.
Nie ma to jak odrobina "wazeliny", co? :D A tak na poważnie, to ja nie mam nic przeciw rejestrowaniu nicków - sam to chciałem zrobić już dawno ale kombinowałem jak to zrobić na JuvePoland - nie wpadłem że trza przejść na polchat.pl. Ale teraz zostałem "oświecony" i już zarejestrowałem się. I gdzie problem? :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 09:17

Odpowiem moze w punktach.

1. Co do wypowiedzi Sylwii.
To nie mogliście wywalać tych którzy się źle zachowywali?
Pewno ze moglibysmy. W tym momencie tez polalaby sie fala krytyki. Od razu bylyby posty i maile dlaczego ja a nie ktos inny. Faktycznie troche postapilismy pochopie z wprowadzaniem takiego "rozporzadzenia" w trakcie trwania meczu. Ale to tylko uwidacznia co sie dzieje na czacie. Przez 15 minut trablismy ze trzeba zarejestrowac nicka. Gdzie, jak i dlaczego. Zrobilo to moze 10-20% sposrod nickow niezarejestrowanych. To tylko swiadczy o tym ze nie wiedac co sie pisze na czacie. Czy rejestracja rzeczywiscie trwala tak dlugo??

2. Co do wypowiedzi BIGGIego, a propos wkelpywania slow "wynik" i "skład".

Nie mozna miec pretensji do ludzi ze to pisza. W koncu wprowadzilismy to aby pozbyc sie ciaglego pytania sie o wynik i o sklad. Zreszta i tak ludzie sie pytaja. Jednak w wiekszosci przypadkow bot reaguje. Nie zawsze na czas bo jest tyle wypowiedzi ze czasami wogole nie odbierze pytania aby na nie zareagowac. Dlatego....

3. Nalezy wspolnie sie zastanowic do czego ma sluzyc czat podczas meczow. Czy ma to byc czysty komentarza? Czy mozemy dopuszczac jakies komentarze (w koncu od tego jest czat), jednak z drugiej strony czat odbywa sie podczas meczu i niektorzy chca sluchac (czasami marnego) komentarza... Trudno jest zloty srodek. W koncu mamy demokracje, a wiadomo ze w demokracji zloty srodek nie istnieje - zawsze bedzie ktos niezadowolony.
Nie mam zamiaru wprowadzac jakiegos terroru. Nie mam zamiaru wprowadzac tutaj jakis restrykcji i banow za byle co. Jednak dopoki nie bedziecie sie zachowywac NORMALNIE to bedziemy wraz z innymi administratorami (jest juz ich chyba 6!) robili takie rzeczy.
Zatem zanim zaczniecie na nas sie obrazac :D to zastanowcie sie nad swoim zachowaniem.
Niestety czesc czatownikow tego wogole nie przeczyta, bo nie odwiedzaja forum. Jednak na dzien dzisiejszy uwazamy, ze wizyta tylko zarejestrowanych nickow podczas meczu bedzie najlepszym rozwiazaniem.

3. Kolejna kwestia jest sprawa poruszona przez pawła(neo). Czyli kolorki.

Faktycznie z tym trzeba cos zrobic. Bo czasami to kolorow jak w przedszkolu. Ale widzicie jest to kolejne ograniczenie. Ze wszyscy na czarno, komentujjacy na niebiesko czy zielono a moderatorzy i tak zawsze sa na czerwono chyba ze sobie zmienia :P

Dlatego zakladam posta i tam wypowiadajcie sie o tym jak wg was powinien wygladac czat podczas meczow. Czy ma to byc jakos moderowane (to juz bylo testowane i sie nie sprawdzilo). Czy moze tylko komentarz??? Trzeba znalezc jakis srodek, albo po prostu musicie zrozumiec wreszcie jak sie zachowywac na czacie! ten temat zamykamy bo sadze ze zostal wyczerpany.

PS. I prosze was nie dzielcie kibicow na tych z JP i tych spoza JP. "Wielka rodzinka ze srogim tatusiem" lol. Kibic juve to kibic juve. Czy zaglada czesto na JP, czy tez dopiero zaczal, czy tez wogole nie ma zamiaru. Wbijcie sobie to do swoich glowek!!!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ