Dlaczego zostałem w....

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 17:26

Ja powiem tyle wkurzyłam się strasznie że mnie wywaliło i nie mogłam wrócić :evil: . Wytłumaczy mi ktoś w czym to pomoże bo się na tym nie znam. No trochę Martina rozumiem ale ja też tym razem :D się wcale nie odzywałam :D
Poza tym też do szału mnie doprowadzają ci co się wkółko pytają "Czemu Alex nie gra?" " A czy Gigi go wyczuł" grrrrrrrrrrrrrrr idzie do gowy dostać!!
Ale nastempnym razem nie wywalajcie niewinnych :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 18:03

Pavel pisze:
Martin pisze:@Sylwia
Nikt tu nikogo na sile nie trzyma. Mam usunac twojego nicka z forum?

Wiecej nie bede komentowal. Najpierw sie zastanowcie nad swoim zachowaniem (nie mowie tego do wszystkich, bo z reguly tak jest ze cierpia niewinni).
Jesli ktos ma idealne rozwiazanie nad zapanowaniem okkolo 100 osob na czacie to prosze bardzo....
Zreszta, powtarzam, jesli komus sie nie podoba to nie musi na czata przychodzic. Sa strony konkurencyjne. Jest polchat. Bardzo latwo zalozyc czata. Co za problem. Strona jest po polsku.
Tyle ze jak juz zbierze wam sie okolo 30 buntownikow 8) to zobaczymy czy tez bedzieci dawali sobie rade z porzadkiem. Kazdy patrzy na czat z wlasnej strony. Ja patrze na ogol. I jedyne co mi przychodzi to jedno slowo BURDEL!
Ktos wspomnial o demokracji. O wolnosci nickow. Hahhah do demokracji najpierw trzeba dorosnac.
WG mnie czat ten zyska jesli bedzie tam mniej ludzi ale bardziej porzadni.
Brawo Martin, nareszcie nadeszły rządy twardej ręki :D
Martin masz troche racji jak zawsze.Osobiscie na twoim miejscu wywalał bym ludzi kturzy cały czas sie pytaja o to samo..np " co z alexem" chyba ze 30 min był temat i niedało sie normalnie kibicowac... moim zdaniem... wszyscy powinni miec ten sam kolor (np czarny) a najwazniejsii czyli ty martin i reszta moderatorów powini miec czerwony...osoba komentujaca kolor np niebieski....
i powinna byc zasada iz niepszeszkadzac komentujacemu azeby ten mógł spokojnie komentowac
to sa moje refleksje
zgadzam sie ze nikt tu nikogo na siłe nietrzyma....a ostatnio przybyło bardzo duzo uzytkowników... ja ta strone osobiscie pamietam jak jeszcze była koncówka kki.net.pl czy cos takiego ....
wiec forza JUVE


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 18:44

Ja bym kompletnie zmienił zasady chata:
-w czasie meczu wypowiada się tylko i wyłącznie komentator
-chcesz wymienić z kimś uwagi ??? Jest GG/Priv/przerwa meczu
Uważam że wtedy wreszcie zapanowałby porządek na chacie. Przyszłeś później chcesz znać skład/strzelców/itp. klikasz w banner radia uno i już wiesz. Bo jak jedna osoba wysyła komentarz a 15 sobie gada to poprostu się nie da połapać.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 19:39

Cala akcje z rejestracja i kopaniem uwazam za sluszna i myse ze innego wyjscia nie ma. dzieki temu pozbedziemy sie np tez kibicow milanu czy interu ktorzy wchodza i "JUVE CHU*E" itp. to po pierwsze. A po drogie - co so zachowan na czacie ktore bardzo denerwuja - niesamowicie wyprowadza mnie z rownowagi zachowanie, ktore ma miejsce po zdjeciu Alexa z boiska ale nie ze wzgledu na kontuzje tylko np. bo slabo gral albo wygrywamy duzo i Lippi go oszczedza. I juz na czacie teksty typu: "LIPPI DO DOMU !!!!" "JAK MOZNA ZDJAC ALEXA ?" "LIPPI CIECIU !!!" "ALEX COME BACK" itd. LUUUUUDZIE - zrozumcie - Alx to tez zawodnik jak kazdy inny - no moze troche bardziej zasluzony ale to dalej tylko zawodnik. Pamietajcie o tym.


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 19:58

Del pisze:I zapomniałeś o:
Co się stało z Alexem, no co ??
Dlaczego zeszedł w 15 minucie?? - chociaż to jeszcze można wytłumaczyć troską o naszego napadziora. :)
I o zdecydowanie za częstym używaniem komend: "skład", "wynik".
Pytanie co sie stało z Alexsem to nawet nie wspomne.
Inteligętne pytanie:) Bo przecież co może być zawodnikowi który zszedł w 15 min przecież trenerzy często zmieniaja zawodników po 15 min.
Sylwia pisze:
To nie mogliście wywalać tych którzy się źle zachowywali? a nie odrazu 3/4 niewinnych kibiców. trzeba było ogłoić akcje rejestrowania nicków przed meczem a nie w trakcie. ten mecz był w Turynie hitem i na pewno każdy kibic Juve chciał chociaż poczytać o tym co się dzieje na boisku.
No ale nie dało si nic przeczytać nawet nie pozwalaliscie Martinowi komentowac bo musiał co chwile kogoś wywalic.
Sylwia pisze: ci którzy ię źle zachowywali też mogli obie zarejetrować nicki i taki pomysł by nic nie dał. i już nie przesadzaj że ponad 100 to trudno zapanować są operatorzy którzy mają kilka razy więcej i nie narzekają.
kibiców wkurza poprostu to że nic nie robili zlego tylko czytali i zotali wywaleni!!!!!!!.
Na stałych nickach sie zarejstrują ale jak zostaną wywaleni pierwszy czy drugi raz to pózniej ban na IP i nie będą mogli juz wejść na chata.
Może dzięki temu zrobi sie porządek.


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 20:03

Ja nie wiem o co ten caly szum? Martin znalazl sposob żeby doprowadzic czat do jakiegos takiegos porzadku, a tu nagle jakies bunty. Nie chcecie przychodzic? A prosze ja Was bardzo, nikt plakac nie bedzie. Chociaż i tak wystarczyly by 2 albo 3 przegrane z rzedu mecze Juve ( puk, puk) i liczba osob na czacie drastycznie by sie zmniejszyla. A co do Waszych pytan w czasie meczu...... 8)


Zielarz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 września 2003
Posty: 15
Rejestracja: 06 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 20:54

[quote="Ti_Amo_Juventus_Dragon"]. Był porządek można było normalnie porozmawiać. Teraz jest po 100 w tym(30 kibicód od tamtego sezonu bo JUVE przecież czarował 8) ).

Zmienie troche temat. Ti Amo zdenerwowales mnie troche tą wypowiedzią
Ja jestem w tej 30 kiboli ktorzy dolaczyli nie dawno do juve poland, a nie oznacza to wcale ze kibicuje juve od tamtego sezonu lecz od 7 lat.Powod jest prosty czego nie dolaczylem do was wczesniej nie mialem modemu a siec mam dopiero 2 miechy!! Nie wiem co miales na mysli to piszac ze ta powiedzmy 30 dolaczyla tylko dlatego bo juve czarowal przez tamten sezon. Czytajac twoja wypowiedz odebralem to jak bys uwazal sie za lepszego kibola o demnie i czul do tej 30 uraz!! A moze poprostu zle cie zrozumialem??


Juve the best football club in the world!!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:03

Zielarz pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:. Był porządek można było normalnie porozmawiać. Teraz jest po 100 w tym(30 kibicód od tamtego sezonu bo JUVE przecież czarował 8) ).


Zmienie troche temat. Ti Amo zdenerwowales mnie troche tą wypowiedzią
Ja jestem w tej 30 kiboli ktorzy dolaczyli nie dawno do juve poland, a nie oznacza to wcale ze kibicuje juve od tamtego sezonu lecz od 7 lat.Powod jest prosty czego nie dolaczylem do was wczesniej nie mialem modemu a siec mam dopiero 2 miechy!! Nie wiem co miales na mysli to piszac ze ta powiedzmy 30 dolaczyla tylko dlatego bo juve czarowal przez tamten sezon. Czytajac twoja wypowiedz odebralem to jak bys uwazal sie za lepszego kibola o demnie i czul do tej 30 uraz!! A moze poprostu zle cie zrozumialem??


Nie chodzilo mu o kibicow ktorza sa za Juve jakis juz czas a zapisali sie na forum czy wchodza na czat od niedawna. A o takicj ktorzy zaczeli Juve niedawno kibicowac. Co bylo spowodowane ich ostatnimi sukcesami. Zle go zrozumiales 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:09

Zielarz pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:. Był porządek można było normalnie porozmawiać. Teraz jest po 100 w tym(30 kibicód od tamtego sezonu bo JUVE przecież czarował 8) ).

Zmienie troche temat. Ti Amo zdenerwowales mnie troche tą wypowiedzią
Ja jestem w tej 30 kiboli ktorzy dolaczyli nie dawno do juve poland, a nie oznacza to wcale ze kibicuje juve od tamtego sezonu lecz od 7 lat.Powod jest prosty czego nie dolaczylem do was wczesniej nie mialem modemu a siec mam dopiero 2 miechy!! Nie wiem co miales na mysli to piszac ze ta powiedzmy 30 dolaczyla tylko dlatego bo juve czarowal przez tamten sezon. Czytajac twoja wypowiedz odebralem to jak bys uwazal sie za lepszego kibola o demnie i czul do tej 30 uraz!! A moze poprostu zle cie zrozumialem??




Też troche zrozumiałem to wkontekście... innym niż cza:):). Ale masz racje. Nieważne jest od kiedy kto kibicuje Juve , w jaki sposób itd. My wszyscy kochamy tak samo Juve. Bez względu na wiek itp. A to że ktoś np dołączył do forum w tym czy poprzednim miesiącu nie należy Go odbierać jako ,,nowicjusza". Mówie tu o każdym. A po za tym wszysyc jesteśmy jedną wielką rodzinką :D :D z bardzo ostrym tatusiem :twisted: :twisted:


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:19

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Rozumiem oburzenie większości użytkowników no ale jakieś granice są. W tamtym sezonie na czacie było od 50-góra 85 osób. Był porządek można było normalnie porozmawiać. Teraz jest po 100 w tym(30 kibicód od tamtego sezonu bo JUVE przecież czarował 8) ). Teraz wystarczy, że 20 osób coś napisze i już traci się wątęk, niemożna porozmawiać, nic. Już od meczów towarzyskich przed tym sezonem robił się bałagan jak nie BURDEL jka to ujął Martin. Trzeba było temu jakoś zapobiec dla dobra nas wszystkich. No ludzie, że 1000 razy pytać co z Alexem, ale reszta głupich pytań :? Skąd ktoś mógł wiedzieć co z Del Pierem, co my jestesmy lekarze czy co? Jedynie widomo, że doznał urazy i tyle i musiał opuścić boisko.
Wczoraj atmosfera naprawdę się popsuła i Martin musiał wkońcu zareagować. Ja niemam o to żalu, coś trzeba zmienić. Zostawmy to autorom strony. Ja wiem 1, że poprzez to wywalanie oni niemieli złych intencji tylkoch chcieli dobrze dla innych użytkowników, którzy chcieli wejśc na czata, żey spędzić tam świetne 100 min. W super atmosferze, co niestety wczoraj się nieudało i jeszcze ten wynik :(
Sory ale nie wszyscy są na stronie od tego sezonu bo JUVE zaczął świetnie grać, ja JUVE kibicuje od finału LM z ajaxem (przed meczem postawiłem na JUVE(kiedyś kumpel był kibicemi mnie zaraził) i się normalnie zakochałem), nie mówie tego tylko po to żeby się bronić, ale naprawdę tak jest. A na czata wchodzę od tego sezonu bo dopiero od ok. 30 lipca mam net. I niestety dopiero teraz mogłem dołączyć do forum JP.
Ostatnio zmieniony 22 września 2003, 21:25 przez Ironek, łącznie zmieniany 1 raz.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:24

Ja tak samo jak Ironek, tyle ze ja dostalem neta 12 lipca i od razu sie zapialem na forum :D. Ale i tak sadze ze Ti_Amo chodzilo o cos zupelnie innego. Chodzilo mu o takich kibicow co sa za druzyna ktora aktualnie jest na topie, ktorych zreszta nie szanuje tak jak i on :evil:.


srali muszki będzie wiosna
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:25

T oteraz ja wam to dokładnie wyjaśnię :) Najpierw brawa dla juvelucka, ktory odrazu wiedział co miałem na myśli 8) Zdecydowanie źle mnie zrozumieliście, ale może to moja wina bo niedokońca rozwinąłem myśl. A więc, ja sam na forum i czata wchodzę dopiero od kwietnia jak podłączyli mi neta. Pozatym, niechodziło mi tu o kibiców co są z JUVE od iluś tam lat lecz dopiero zaczeli wchodzić na czata czy forum.
Chodziło mi tu o typ kibiców, teraz JUVE wszystko wygrywa bedę za JUVE, wcześniej byłem za Mu ale odpadli w 1/4 to JUVE lepsze będę za nim. Nie real lepszy bo zdobywa LM co 2 lata i ma najwięcej napastników na świecie. Chodzi mi to o futbolowych niemożna powiedzieć kibica co kibcują tylko drużynie, która jest obecnie ma TOPIE :evil: To naprawdę denerwujące :?
Chyba już niemacie wątpliowści :) ?
Pozdrowienia dla całej rodzinki JUVE :)


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:27

RadeKas pisze:Ale i tak sadze ze Ti_Amo chodzilo o cos zupelnie innego. Chodzilo mu o takich kibicow co sa za druzyna ktora aktualnie jest na topie, ktorych zreszta nie szanuje tak jak i on :evil:.
Sorry, że klejny post ale jak pisałem mojego dla sprostowania jeszcze posta RadeKasa niebyło. Czytasz w moich myślach bracie, chodziło mi tu dokładnie o kibicowanie drużynom na topie!
Piwo dla Ciebie! 8) :wink:


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:42

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Sorry, że klejny post ale jak pisałem mojego dla sprostowania jeszcze posta RadeKasa niebyło. Czytasz w moich myślach bracie, chodziło mi tu dokładnie o kibicowanie drużynom na topie!
Piwo dla Ciebie! 8) :wink:
W koncu co jedno miasto to jedno miasto 8). Bo wszyscy Lubelacy to jedna rodzina.... :wink:. Moze kiedys sie skusze na to piwo. Hehehehe 8)


srali muszki będzie wiosna
Zielarz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 września 2003
Posty: 15
Rejestracja: 06 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:45

Ti Amo widocznie zle cie zrozumialem !! po odczytaniu twojego posta wydales mi sie arogancki i pyszalkowaty jak wiesz jestem od niedawna na JP i nie mialem okazji czytac wielu twoich postów. Zwracam honor!! :P


Juve the best football club in the world!!!
ODPOWIEDZ