Dlaczego zostałem w....

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Logan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2003, 22:33

oj nie przesadzajcie ta rejstracja to zaden problem !!! zarejstrujcie sie i bedzie bez problemu !! i nie robic burdlu nastepnym razem !!!!


Forza Juve
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2003, 22:42

juve20 pisze:Ludzie uspokojcie się .Martin zrobil to przez wasze zachowanie na czacie ,gdzie robiliścuie burdel.Dzięki temu usunięto "gości". Ci co sie zarejstrują moga normalnie wchodzić.
No właśnie jakbyście nie floodowali, spamowali to by było wszystko OK, a tak tylko uniemożliwialiście czatowanie "normalnym" ludziom.
Mam nadzieję, że to tylko raz.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2003, 23:16

@Sylwia
Nikt tu nikogo na sile nie trzyma. Mam usunac twojego nicka z forum?

Wiecej nie bede komentowal. Najpierw sie zastanowcie nad swoim zachowaniem (nie mowie tego do wszystkich, bo z reguly tak jest ze cierpia niewinni).
Jesli ktos ma idealne rozwiazanie nad zapanowaniem okkolo 100 osob na czacie to prosze bardzo....
Zreszta, powtarzam, jesli komus sie nie podoba to nie musi na czata przychodzic. Sa strony konkurencyjne. Jest polchat. Bardzo latwo zalozyc czata. Co za problem. Strona jest po polsku.
Tyle ze jak juz zbierze wam sie okolo 30 buntownikow 8) to zobaczymy czy tez bedzieci dawali sobie rade z porzadkiem. Kazdy patrzy na czat z wlasnej strony. Ja patrze na ogol. I jedyne co mi przychodzi to jedno slowo BURDEL!
Ktos wspomnial o demokracji. O wolnosci nickow. Hahhah do demokracji najpierw trzeba dorosnac.
WG mnie czat ten zyska jesli bedzie tam mniej ludzi ale bardziej porzadni.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2003, 23:32

Martin pisze:@Sylwia
Nikt tu nikogo na sile nie trzyma. Mam usunac twojego nicka z forum?

Wiecej nie bede komentowal. Najpierw sie zastanowcie nad swoim zachowaniem (nie mowie tego do wszystkich, bo z reguly tak jest ze cierpia niewinni).
Jesli ktos ma idealne rozwiazanie nad zapanowaniem okkolo 100 osob na czacie to prosze bardzo....
Zreszta, powtarzam, jesli komus sie nie podoba to nie musi na czata przychodzic. Sa strony konkurencyjne. Jest polchat. Bardzo latwo zalozyc czata. Co za problem. Strona jest po polsku.
Tyle ze jak juz zbierze wam sie okolo 30 buntownikow 8) to zobaczymy czy tez bedzieci dawali sobie rade z porzadkiem. Kazdy patrzy na czat z wlasnej strony. Ja patrze na ogol. I jedyne co mi przychodzi to jedno slowo BURDEL!
Ktos wspomnial o demokracji. O wolnosci nickow. Hahhah do demokracji najpierw trzeba dorosnac.
WG mnie czat ten zyska jesli bedzie tam mniej ludzi ale bardziej porzadni.
Brawo Martin, nareszcie nadeszły rządy twardej ręki :D


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 00:00

Jedna sprawa Martin - blokuj tych ktorzy robia burdel, popieram, ale nie uogolniaj, bo jestem sobie pikenie cicho z ludzmi w tym samym celu bein' with our lovely Juve a tu blok :?


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 00:10

zapoznaj sie Sylwia lbie z tematem i przeczytaj co ci Martin napisal 'zawsze cierpia niewinni' a nie bedziesz rozpierduche robic, jak sie buntujesz to powodzenia, wszystko mozna na spokojnie, o czym ty chyba nie wiesz...


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 08:10

Sylwia pisze:TRZEBA IŚĆ DO KONKURENCJI!!!!!!!!! TUTAJ SIĘ NIE DA BYĆ KIBICEM JUVE!!!!!!!!
Chcecie isc do konkurencji to idzcie przecież nikt wam nie karze zostać.

A stałe niki zostały wprowadzone dlatego że jest ponad 100 osób na chacie i jak karzdy napisze jakaś głupote to nie da sie nad tym zapanować.
A jak będą stałe to będzie łatwiej ukarać osoby które wprowadzaią w błąd np. krzycząc GOLLL. - wtedy przed twoimi oczyma przelatują strony z: co ?, by, jaki wynik, ile jest, itd. itp.

A to chyba wszystkich denerwuje - a mnie napewno.
kszysss pisze:Jedna sprawa Martin - blokuj tych ktorzy robia burdel, popieram, ale nie uogolniaj, bo jestem sobie pikenie cicho z ludzmi w tym samym celu bein' with our lovely Juve a tu blok :?
Teraz po wprowadzenia stałych nicków będzie łatwiej.
Nie wiem ile razy bedzie mozna zbroić coś ale za każdą jąś wpadke napewno bedzie kara.

P.S. ja jestem za /ban ip:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ale nie za pierwszym razem:D


Obrazek
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 08:47

No rzeczywiście <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> trudność zarejestrować nick :/
Wpisać Nick 2x hasło ewentualnie date urodzenia i maila. Trudne prawda ???


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 09:29

Oskar8 pisze: np. krzycząc GOLLL. - wtedy przed twoimi oczyma przelatują strony z: co ?, by, jaki wynik, ile jest, itd. itp.
:D
Zapomniałeś o : KTO STRZELIŁ ??????? :D KTO ???


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 10:43

I zapomniałeś o:
Co się stało z Alexem, no co ??
Dlaczego zeszedł w 15 minucie?? - chociaż to jeszcze można wytłumaczyć troską o naszego napadziora. :)
I o zdecydowanie za częstym używaniem komend: "skład", "wynik".


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 11:31

moim zdaniem troche bezsensu....


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 13:13

Kórde zje... na początku ze mnie wyrzucilście z czata bez powodu , ale z tymi stałym nickami to dobry pomysł. Już nikt nier podskoczy a jak to zrobi to ... adios amigos:). Szkoda tylko że przez to musiałem leciuteńko zmienić swój nick bo ponoć już jest ktoś o takim zarejestrowany.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 14:28

Rozumiem oburzenie większości użytkowników no ale jakieś granice są. W tamtym sezonie na czacie było od 50-góra 85 osób. Był porządek można było normalnie porozmawiać. Teraz jest po 100 w tym(30 kibicód od tamtego sezonu bo JUVE przecież czarował 8) ). Teraz wystarczy, że 20 osób coś napisze i już traci się wątęk, niemożna porozmawiać, nic. Już od meczów towarzyskich przed tym sezonem robił się bałagan jak nie BURDEL jka to ujął Martin. Trzeba było temu jakoś zapobiec dla dobra nas wszystkich. No ludzie, że 1000 razy pytać co z Alexem, ale reszta głupich pytań :? Skąd ktoś mógł wiedzieć co z Del Pierem, co my jestesmy lekarze czy co? Jedynie widomo, że doznał urazy i tyle i musiał opuścić boisko.
Wczoraj atmosfera naprawdę się popsuła i Martin musiał wkońcu zareagować. Ja niemam o to żalu, coś trzeba zmienić. Zostawmy to autorom strony. Ja wiem 1, że poprzez to wywalanie oni niemieli złych intencji tylkoch chcieli dobrze dla innych użytkowników, którzy chcieli wejśc na czata, żey spędzić tam świetne 100 min. W super atmosferze, co niestety wczoraj się nieudało i jeszcze ten wynik :(


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 14:55

Mnie też wyrzucili i co.............. poprostu się zarejestrowałem i wszedłem na czata mówię wam to wcale nie jest trudne i nie ma o co się kłócić czy obrażać, przesz niewypada by kibice takiego klubu jak Juve się kłócili i się na siebie obrażali.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 15:13

Martin pisze:@Sylwia
Nikt tu nikogo na sile nie trzyma. Mam usunac twojego nicka z forum?

Wiecej nie bede komentowal. Najpierw sie zastanowcie nad swoim zachowaniem (nie mowie tego do wszystkich, bo z reguly tak jest ze cierpia niewinni).
Jesli ktos ma idealne rozwiazanie nad zapanowaniem okkolo 100 osob na czacie to prosze bardzo....
Zreszta, powtarzam, jesli komus sie nie podoba to nie musi na czata przychodzic. Sa strony konkurencyjne. Jest polchat. Bardzo latwo zalozyc czata. Co za problem. Strona jest po polsku.
Tyle ze jak juz zbierze wam sie okolo 30 buntownikow 8) to zobaczymy czy tez bedzieci dawali sobie rade z porzadkiem. Kazdy patrzy na czat z wlasnej strony. Ja patrze na ogol. I jedyne co mi przychodzi to jedno slowo BURDEL!
Ktos wspomnial o demokracji. O wolnosci nickow. Hahhah do demokracji najpierw trzeba dorosnac.
WG mnie czat ten zyska jesli bedzie tam mniej ludzi ale bardziej porzadni.
To nie mogliście wywalać tych którzy się źle zachowywali? a nie odrazu 3/4 niewinnych kibiców. trzeba było ogłoić akcje rejestrowania nicków przed meczem a nie w trakcie. ten mecz był w Turynie hitem i na pewno każdy kibic Juve chciał chociaż poczytać o tym co się dzieje na boisku. ci którzy ię źle zachowywali też mogli obie zarejetrować nicki i taki pomysł by nic nie dał. i już nie przesadzaj że ponad 100 to trudno zapanować są operatorzy którzy mają kilka razy więcej i nie narzekają.

kibiców wkurza poprostu to że nic nie robili zlego tylko czytali i zotali wywaleni!!!!!!!.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
ODPOWIEDZ