Wspólnie tworzymy JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2021, 19:25

Po pierwsze, to mam do Ciebie wielki respekt bo jako jedyny podnosisz rekawice do dyskusji
Po drugie, wiem ze nie jestes osoba decyzyjna i wlasciwie jestes jedynym moderatorem calego forum co robi w pewien sposob wrazenie

Ale, to forum umrze. Predzej czy pozniej to nastapi i mam wrazenie ze niektorym na tym zalezy.

Powinnienes miec pomoc jako moderator, a administrator jezeli sobie nie radzi tez powinnien miec jakas pomoc.

Po pierwsze juvepoland jest marka ktora zarabia. Przetlumaczyliscie ksiazki, macie sponsorow, sprzedajecie nawet rzeczy na allegro. Do tego jak byla potrzeba to ludzie zlozyli sie na nowa strone, ktora notabene nie ma zadnego wsparcia. Mysle ze bez problemu ludzie zlozyliby sie na nowe pluginy jezeli "robila to firma zewnetrzna" (co mnie troszke smieszy, bo sa pluginy darmowe dostepne)

Ale tez uwazam, ze nie wywiazujecie sie jako marka z obietnic, zachowujecie sie ponizej godnosci, admin specjalnie unika tematu i znika. To jest po prostu blazenada. Dlatego to forum umrze i zostanie sam facebook. Takie zycie trudno, ale w takim razie ja uciekam do konkurencji, bo szkoda mi czasu. Minal wiecej zdaje sie niz miesiac a admin nie podjal rekawicy jak czlowiek.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2021, 19:39

Są chętne osoby, jeśli brakuje rąk do pracy, trzeba zrobić zaciąg. Widzę tylko informacje na głównej o redaktorach, ale newsy są na bieżąco - tu chyba nie ma wielkiego problemu.

Co do umierania forum - są chętne osoby na moderacje, Siewier pisał na czacie i wie co trzeba poprawić, trzeba dać czas, wg. jego słów korelacje stony gł. i forum obsługuje firma zewnętrzna. Była jego prośba też o przesyłanie pomysłów na konkursy, które ożywiłby forum, ktoś coś wysłał?

Ostatnio kierownictwo się zainteresowało, mam nadzieję, że będzie postęp w najbliższym czasie, już nic i nikogo nie grzebmy na żywca :)


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2021, 10:10

Aleexxx pisze:
26 czerwca 2021, 19:25
stek bzdur
Serio mam wrażenie, że Twoim jedyny celem jest dopieprzanie się do czego tylko popadnie i plecenie głupot. Napisałeś w swoich ostatnich kilku postach tyle bzdur, że nawet szkoda to komentować. Widać, że nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz. Dla Ciebie z zewnątrz to wszystko kilka sekund roboty. Pomnóż te zadania razy 100, razy kilkanaście lat. JP to nie tylko forum, a Ty tylko o forum piszesz. Popatrz na wiele innych stron, które są prowadzone w ten sposób, JP się mocno wyróżnia regularnością i jakością działania. Pewnie, że jest kilka takich, do których nie mają startu (jak strona kibiców Realu czy Barcelony), ale to już jest inna półka. Wg mnie JP powoli, acz regularnie idzie w kierunku profesjonalizacji, strona dalej jest amatorska, ale widać, że wielkimi krokami zbliżają się, żeby wskoczyć na level wyżej. Pewnie, że jest wiele <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i zdarzają się fackupy jak forum, ale gdzie takich nie ma? Sam wpłaciłem na zbiórkę i biorac pod uwage okolicznosci, jestem bardzo zadowolony z tego w jakim kierunku zmierza JP. Sam sie malo udzielam, ale sporo czytam i obserwuje i dostrzegam to, jak zmienilo sie prowadzenie strony i social mediów. Fejs i instagram regularnie śmigają (szczegolnie podoabaja mi sie regularnie relacje bo sam je czesto obserwuje), a twitter i grupa na fejsie zaliczyli gigantyczny skok. I wszystkie te kanaly nie zyja wlasnym zyciem, tylko wspieraja strone, a w przyszlosci pewnie i forum (chociaz pamietam, ze byly juz jakies pojedyncze próby). Byłem na kilku wyjazdach/zlotach ze starą ekipą JP i z wielu źródeł wiem, że gdyby (nie wchodze w tyłek ale tak wynika z opowieści) jedna osoba, to już dawno to wszystko by runęło jak domek z kart. A jak ktoś dużo robi, to też popełnia wiele błędów.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2021, 20:19

Programowales kiedys, czytales o tym? Ja przywalam sie o aspekt techinczy a nie o te rzeczy o ktorych wlasciwie piszesz (a juz najbardziej o social media), jakbys nie zauważyl.

Supportu nie ma, nie istnieje, jezeli go nie ma to sex boty przejma forum, predzej czy pozniej. Nawet jezeli robisz backup to tez musisz robic update pluginow. To tak jak ostatnia wersja forum ktora sie wysrywala co 3 dni bo byla dziurawa.

Interfejsow webowych nie robilem od dlugiego czasu, teraz programuje urzadzenia, bo to lubie, ale to nie jest skompilkowane, a juz napewno nie tak zeby nie moc zaaktualizowac jednego plugina na stronie glownej.


harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2021, 21:26

Co do ma do rzeczy czy programowałem czy nie? Rzecz polega na tym, że nie znasz tego co się dzieje na zapleczu, a mimo to wysuwasz stek bzdurnych teorii, które są kompletnie bez pokrycia. No chyba, że wiesz co się wewnątrz redakcji dzieje, kto ile się faktycznie udziela, kto ma ile na głowie, masz wgląd do finansów itp itd To wtedy ok, masz odpowiednią wiedzę do tego, żeby pisać te swoje teorie. Ile widzialeś tutaj sex botów, żeby twierdzić, że nie ma supportu, nie istnieje etc? Zresztą, przecież ty już ostatecznie zdecydowałeś, że forum upada, a ty się przenosisz do jakiejs konkurencji. No to stary, droga wolna :)


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2021, 00:00

No to nie mamy o czym dyskutowac jak nie masz pojecia na temat podstaw.

Ja daje Ci argumenty, Toba kieruja sentymenty.
Widze, ze gowno sie dzieje, skoro od prawie dwoch miesiecy masz martwy plugin na stronie... A jakby Ci strona padla to kto naprawi, jak nawet pluginu nie umie ktos usunac? Juz o naprawie nie wspomne. Mozesz sie skontaktowac z adminem czy trzeba telegramy slac przez Moda?

Ja mowie, ze ludzie potrzebuja pomocy. Moderator plus admin, bo sobie nie radza a Ty wyjezdzasz mi z jakims <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie na temat.

Dalej niekopetencje usprawiedliwiajmy to bedziemy miec to co mamy.

Zreszta tak jak mowisz ja lece, szkoda mi czasu jak nie znasz zupelnie tematu.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2022, 06:12

A moglibyście po pijaku nie pisać na twitterze JuvePolandxD czy jak tam sie to nazywa? :prochno:


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2022, 15:19

Wnoszę o dodanie tych gifów jako emotikonek na forum

Obrazek
Obrazek


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2022, 20:54

Sezon startuje za dwa dni to raczej przydałoby się zmienić numerologię w menu i chociaż nasz terminarz wklepać co by Następny mecz działał.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ